NITO - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
Florea Khristian Eugene A. C. S. GHEPARDO medalie aur NITO NITO - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
Mocanu Adelin A. C. S. GHEPARDO medalie argint NITO NITO - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
Voinea Sebastian Florian A. C. S. KAMAKURA medalie bronz NITO NITO - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
VLAD ALBERT MIHAI A. C. S. Ambitia Madalin medalie bronz NITO NITO - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
TOFAN ALEXANDRU STEFAN C. S. Korokai - NITO NITO - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
Pavel Mihai Andrei A. C. S. GHEPARDO - NITO NITO - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
JILAVEANU LUCIAN A. C. S. Ambitia Madalin - NITO NITO - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
Georgescu Mihai HO VANG DAO - NITO NITO - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
Saftoiu Eduard Andrei A. C. S. Optimus Prime - NITO NITO - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
Pascale Laurentiu A. C. S. GHEPARDO - NITO NITO - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
Moldovan Alessandro Davide A. C. S. KAMAKURA - NITO NITO - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
Croitoru Victor Cristian A. C. S. GHEPARDO - NITO NITO - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
BOTEA RAFAEL NICUSOR A. C. S. KAMAKURA - NITO NITO - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14


NITO - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
Petcu Maria Lucia A. C. S. GHEPARDO medalie aur NITO NITO - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14
PANAIT ELENA ADINA A. C. S. Ambitia Madalin medalie argint NITO NITO - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14
TRANDAFIR MARIA A. C. S. Ambitia Madalin medalie bronz NITO NITO - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14
MOTOC IOANA A. C. S. ASAKUSA medalie bronz NITO NITO - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14


NITO - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
MORARU ANA DARIA A. C. S. ASAKUSA medalie aur NITO NITO - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
FERMESANU DARIA VALENTINA A. C. S. Ambitia Madalin medalie argint NITO NITO - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
Vlădărean Andreea Denisa A. C. S. Shin-Jitsu medalie bronz NITO NITO - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
CIBI ALINA ANDREEA A. C. S. Ambitia Madalin medalie bronz NITO NITO - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
TOMULESCU CRISTIANA C. S. Korokai - NITO NITO - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
OPRICA DELIA ALEXANDRA A. C. S. KAMAKURA - NITO NITO - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16


NITO - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
Ignat Daniel C. S. C. C. E. medalie aur NITO NITO - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
Bărăcuţ Radu Ştefan A. C. S. Shin-Jitsu medalie argint NITO NITO - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
Holovaci Mihai Claudiu A. C. S. Shin-Jitsu medalie bronz NITO NITO - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16


NITO - JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
Ion Denisa Alexia A. C. S. GHEPARDO medalie aur NITO NITO - JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18
Arineanu Theodora Alexandra A. C. S. GHEPARDO medalie argint NITO NITO - JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18
DUTA BIANCA MARIANA A. C. S. Ambitia Madalin medalie bronz NITO NITO - JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18


NITO - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
FRUNZĂ VLADIMIR HO VANG DAO medalie aur NITO NITO - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
Holovaci Emil Iulian A. C. S. Shin-Jitsu medalie argint NITO NITO - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
Nastasa George A. C. S. GHEPARDO medalie bronz NITO NITO - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
BORUGA IULIAN CTIN C. S. C. C. E. medalie bronz NITO NITO - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18


NITO - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
FODAY ANDREI DOJO medalie aur NITO NITO - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
DAMIAN RADU- THEODOR HINODE medalie argint NITO NITO - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
Stan Iulian A. C. S. GHEPARDO medalie bronz NITO NITO - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
Marghescu Iulica Cristinel C. S. C. C. E. medalie bronz NITO NITO - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
TANASE ADRIAN MADALIN A. C. S. Ambitia Madalin - NITO NITO - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
Mărăşescu Razvan Ciprian A. C. S. Shin-Jitsu - NITO NITO - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
Ghita Mihai Vladut A. C. S. Ambitia Madalin - NITO NITO - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90


NITO - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
COTIGA TINCUTA ELENA HINODE medalie aur NITO NITO - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
Marghescu Laura C. S. C. C. E. medalie argint NITO NITO - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
VOICU MIRUNA GEORGIANA HO VANG DAO medalie bronz NITO NITO - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
PANAIT ADRIANA A. C. S. Ambitia Madalin medalie bronz NITO NITO - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
Niculae Silvia HINODE - NITO NITO - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99