NITO - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
Teodor Nadalia Maria A. C. S. Akyno medalie aur NITO NITO - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
Popa Maria Alexandra Silver Samurai medalie argint NITO NITO - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
Marghescu Elena Maria C. S. C. C. E. medalie bronz NITO NITO - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8


NITO - 43COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
TANASE EDUARD STEFAN A. C. S. KAMAKURA medalie aur NITO NITO - 43COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
Vornicu David Ştefan A. C. S. Shin-Jitsu medalie argint NITO NITO - 43COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
Tavi Vasilica Andrei Silver Samurai medalie bronz NITO NITO - 43COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
Cososchi Cezar A. C. S. Ambitia Madalin medalie bronz NITO NITO - 43COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


NITO - 33COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
Stefanescu Sofia Maria A. C. S. Akyno medalie aur NITO NITO - 33COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
Ivanciu Raluca Mihaela Silver Samurai medalie argint NITO NITO - 33COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
MUCICA BIANCA MARIA A. C. S. Budo Best medalie bronz NITO NITO - 33COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8


NITO - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
RADU HARUKI ANDREI C. S. Korokai medalie aur NITO NITO - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
Croitoru Tudor HINODE medalie argint NITO NITO - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
Lames Gabriel C. S. Energy medalie bronz NITO NITO - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
Ilinoiu Iris A. C. S. GHEPARDO medalie bronz NITO NITO - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


NITO - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
Miron David Silver Samurai medalie aur NITO NITO - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
Patoi Ionut Claudiu Silver Samurai medalie argint NITO NITO - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
Mihai Ionut Alexandru Silver Samurai medalie bronz NITO NITO - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
HURLOIU DAVID ANDREI A. C. S. Ambitia Madalin medalie bronz NITO NITO - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


NITO - 32COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
Mărăşescu Ştefania Antonia A. C. S. Shin-Jitsu medalie aur NITO NITO - 32COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
Doaga Sofia A. C. S. Ambitia Madalin medalie argint NITO NITO - 32COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
Moldovan Patricia A. C. S. KAMAKURA medalie bronz NITO NITO - 32COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8


NITO - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
Cososchi David A. C. S. Ambitia Madalin medalie aur NITO NITO - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
Şerban David Andrei A. C. S. Shin-Jitsu medalie argint NITO NITO - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
Miron Luca Silver Samurai medalie bronz NITO NITO - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
Lasso Luca Albert A. C. S. Budo Best medalie bronz NITO NITO - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


NITO - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
Ungurusan David Alexandru C. S. M. Ploiesti medalie aur NITO NITO - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL HINODE medalie argint NITO NITO - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
Pana David Silver Samurai medalie bronz NITO NITO - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
Bordeianu Alexandru A. C. S. GHEPARDO medalie bronz NITO NITO - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


NITO - 46COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
Popescu Sebastian Andrei C. S. M. Ploiesti medalie aur NITO NITO - 46COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
Iorcic David Gabriel C. S. M. Ploiesti medalie argint NITO NITO - 46COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
Papa Matei Iulian Silver Samurai medalie bronz NITO NITO - 46COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
Ilinoiu Toma A. C. S. GHEPARDO medalie bronz NITO NITO - 46COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


NITO - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
POPESCU MARTHA ELENA OLIVIA A. C. S. Budo Best medalie aur NITO NITO - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
Mărăşescu Alexia Iustina A. C. S. Shin-Jitsu medalie argint NITO NITO - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
Poanta Maya Raluca Silver Samurai medalie bronz NITO NITO - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
IOSIF CORINA A. C. S. Ambitia Madalin medalie bronz NITO NITO - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10


NITO - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
Neagu Anamaria Florentina Silver Samurai medalie aur NITO NITO - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
Irimia Irina C. S. Energy medalie argint NITO NITO - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
Vintila Mara Gabriela A. C. S. Budo Best medalie bronz NITO NITO - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
Nagîț Sofia Andreea C. S. Hontai medalie bronz NITO NITO - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10


NITO - 45COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
Jitaru Alexandru Silver Samurai medalie aur NITO NITO - 45COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
Jalba Vlad Ioan C. S. M. Ploiesti medalie argint NITO NITO - 45COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
MIHAI ALEXANDRU PAUL HINODE medalie bronz NITO NITO - 45COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
Berbece David HO VANG DAO medalie bronz NITO NITO - 45COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


NITO - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
IONESCU CATALIN ALEXANDRU A. C. S. Ambitia Madalin medalie aur NITO NITO - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
PETCU ANDREI HO VANG DAO medalie argint NITO NITO - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
Pusuc Marcel A. C. S. Shin-Jitsu medalie bronz NITO NITO - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
BUNESCU LUCA GABRIEL C. S. Korokai medalie bronz NITO NITO - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


NITO - 43COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
COTIGA CALIN SERBAN HINODE medalie aur NITO NITO - 43COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
David Petru Cristian C. S. M. Ploiesti medalie argint NITO NITO - 43COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
Chelu Tudor Sergiu C. S. Hontai medalie bronz NITO NITO - 43COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
Balaceanu Tudor Mihai Silver Samurai medalie bronz NITO NITO - 43COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


NITO - 43COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
Carare Ionela Larisa Silver Samurai medalie aur NITO NITO - 43COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
Monea Florentina Elena Silver Samurai medalie argint NITO NITO - 43COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
Stoian Teodora Iarina A. C. S. Budo Best medalie bronz NITO NITO - 43COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
Mogos Ariana Ruxandra C. S. Hontai medalie bronz NITO NITO - 43COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10


NITO - 44COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
BUNESCU MATTEO MIHAI C. S. Korokai medalie aur NITO NITO - 44COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
Vereguţ Răzvan Marian A. C. S. Shin-Jitsu medalie argint NITO NITO - 44COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
Micu Sebastian Andreas A. C. S. GHEPARDO medalie bronz NITO NITO - 44COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
Fermesanu Gabriel A. C. S. Ambitia Madalin medalie bronz NITO NITO - 44COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


NITO - 42MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
Vornicu Alexandra Ioana A. C. S. Shin-Jitsu medalie aur NITO NITO - 42MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
CEAUCA MARIA LILIANA C. S. C. C. E. medalie argint NITO NITO - 42MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
Moldovan Carla A. C. S. KAMAKURA medalie bronz NITO NITO - 42MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
Constantin Alexandra Silver Samurai medalie bronz NITO NITO - 42MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


NITO - 43MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
UNGUREANU RARES A. C. S. Ambitia Madalin medalie aur NITO NITO - 43MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
Cociu Eduard Gabriel A. C. S. GHEPARDO medalie argint NITO NITO - 43MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
Răducanu Vlad HO VANG DAO medalie bronz NITO NITO - 43MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
Markus Razvan Andrei Silver Samurai medalie bronz NITO NITO - 43MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


NITO - 31MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
TIMIRAS SIMONA ALEXANDRA A. C. S. Ambitia Madalin medalie aur NITO NITO - 31MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
IONESCU ANA MIRUNA A. C. S. Ambitia Madalin medalie argint NITO NITO - 31MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
Telehoi Ana Maria Silver Samurai medalie bronz NITO NITO - 31MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


NITO - 46MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
Stoian Robert Gabriel A. C. S. GHEPARDO medalie aur NITO NITO - 46MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
Tofan Octavian A. C. S. Ambitia Madalin medalie argint NITO NITO - 46MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
DUTA SEBASTIAN A. C. S. Ambitia Madalin medalie bronz NITO NITO - 46MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
Dinca David Cristian Silver Samurai medalie bronz NITO NITO - 46MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


NITO - 43MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
Stoian Adelina Maria A. C. S. GHEPARDO medalie aur NITO NITO - 43MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
CONSTANTINESCU ALEXANDRA A. C. S. Ambitia Madalin medalie argint NITO NITO - 43MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
Irimia Lavinia Andreea Silver Samurai medalie bronz NITO NITO - 43MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
ALEXANDRU BIANCA ANDREEA HINODE medalie bronz NITO NITO - 43MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


NITO - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
Serbanescu Matei A. C. S. GHEPARDO medalie aur NITO NITO - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
TUDOR-DUTA FLORIN LUCIAN A. C. S. Ambitia Madalin medalie argint NITO NITO - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
Toma Ionut Claudiu Silver Samurai medalie bronz NITO NITO - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
COTIGA STEFAN MIHAI HINODE medalie bronz NITO NITO - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


NITO - 41MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
Petre Maria Ioana A. C. S. GHEPARDO medalie aur NITO NITO - 41MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
MIHALCEA ALEXANDRA ELENA A. C. S. Ambitia Madalin medalie argint NITO NITO - 41MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
Paun Miruna Silver Samurai medalie bronz NITO NITO - 41MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
DAMIAN PETRA MIRUNA HINODE medalie bronz NITO NITO - 41MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


NITO - 45MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
Olescu Florin Silver Samurai medalie aur NITO NITO - 45MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
Ristea David Iulian Silver Samurai medalie argint NITO NITO - 45MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
Ursu Rafael Claudiu A. C. S. GHEPARDO medalie bronz NITO NITO - 45MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
TRANDAFIR STEFAN A. C. S. Ambitia Madalin medalie bronz NITO NITO - 45MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


NITO - 42MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
Marghescu Andrei C. S. C. C. E. medalie aur NITO NITO - 42MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
Feraru Havin Nicolas A. C. S. Optimus Prime medalie argint NITO NITO - 42MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
Iancu Alexandru C. S. Energy medalie bronz NITO NITO - 42MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
Alexandru Cosmin Remus C. S. M. Ploiesti medalie bronz NITO NITO - 42MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


NITO - 44MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
LEOVEANU MATEI NICOLAIE A. C. S. Ambitia Madalin medalie aur NITO NITO - 44MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
Toea-Marinescu Tudor Andrei HINODE medalie argint NITO NITO - 44MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
Turcu Mihai C. S. C. C. E. medalie bronz NITO NITO - 44MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
Berchesan David C. S. Energy medalie bronz NITO NITO - 44MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


NITO - 32MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
ALDEA BIANCA ANDREEA A. C. S. Ambitia Madalin medalie aur NITO NITO - 32MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
Nedelcu Diana Teodora Silver Samurai medalie argint NITO NITO - 32MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
Pana Diana Andreea Silver Samurai medalie bronz NITO NITO - 32MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12