BO - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14 - BO

Nume Club Medalie Proba Categorie
RADU MIHAI-SERBAN HINODE medalie aur BO BO - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
BISTREAN-SIUPIUR RADU HINODE medalie argint BO BO - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
NUȚU IUSTINIAN C. S. KOROKAI medalie bronz BO BO - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
CICU ROBERT CLUB DOJO CASA PANCIU medalie bronz BO BO - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14


BO - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14 - BO

Nume Club Medalie Proba Categorie
DRAGAN DIANA-MARIA A.C.S TRIADA medalie aur BO BO - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14
CIUCARDEL ANDREEA MARIA LUCIA C. S. KOROKAI medalie argint BO BO - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14
CIOBANU MARIA IRIS CLUB DOJO CASA PANCIU medalie bronz BO BO - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14


CHOKEN KATATE - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
DRAGHICI VLAD IONUT A.C.S. HIZASHI medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
CICU ROBERT CLUB DOJO CASA PANCIU medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
RADU MIHAI-SERBAN HINODE medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
COCIU EDUARD GABRIEL A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14


CHOKEN KATATE - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
LAMDES BEATRICE MARIA A.C.S. HIZASHI medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14
MIHALCEA ALEXANDRA ELENA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14
LAMDES BIANCA ANDREEA A.C.S. HIZASHI medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14
DRAGAN DIANA-MARIA A.C.S TRIADA medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14


CHOKEN RYOTE - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14 - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
CICU ROBERT CLUB DOJO CASA PANCIU medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
DRAGHICI VLAD IONUT A.C.S. HIZASHI medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
RADU MIHAI-SERBAN HINODE medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
COCIU EDUARD GABRIEL A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14


CHOKEN RYOTE - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14 - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
LAMDES BIANCA ANDREEA A.C.S. HIZASHI medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14
MIHALCEA ALEXANDRA ELENA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14
PERCA ALEXIA MARIA A.C.S. HIZASHI medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14
CIUCARDEL ANDREEA MARIA LUCIA C. S. KOROKAI medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14


KIHON DOSA - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14 - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
LAMDES BEATRICE MARIA A.C.S. HIZASHI medalie aur KIHON DOSA KIHON DOSA - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14
LAMDES BIANCA ANDREEA A.C.S. HIZASHI medalie argint KIHON DOSA KIHON DOSA - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14
MIHALCEA ALEXANDRA ELENA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14
DRAGAN DIANA-MARIA A.C.S TRIADA medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14


KIHON DOSA - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14 - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
DRAGHICI VLAD IONUT A.C.S. HIZASHI medalie aur KIHON DOSA KIHON DOSA - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
CICU ROBERT CLUB DOJO CASA PANCIU medalie argint KIHON DOSA KIHON DOSA - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
RADU MIHAI-SERBAN HINODE medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
MIRON VLAD IONUT CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14


KODACHI - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
BISTREAN-SIUPIUR RADU HINODE medalie aur KODACHI KODACHI - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
GOGONETU CRISTIAN CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint KODACHI KODACHI - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
STANCIU NICHOLAS GABRIEL C. S. KOROKAI medalie bronz KODACHI KODACHI - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
MIRON VLAD IONUT CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz KODACHI KODACHI - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14


KODACHI - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
LAMDES BEATRICE MARIA A.C.S. HIZASHI medalie aur KODACHI KODACHI - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14
LAMDES BIANCA ANDREEA A.C.S. HIZASHI medalie argint KODACHI KODACHI - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14
PERCA ALEXIA MARIA A.C.S. HIZASHI medalie bronz KODACHI KODACHI - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14
ENACHE CRISTINA MARIA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz KODACHI KODACHI - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14


NITO - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
COCIU EDUARD GABRIEL A. C. S. GHEPARDO medalie aur NITO NITO - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
CICU ROBERT CLUB DOJO CASA PANCIU medalie argint NITO NITO - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
DRAGHICI VLAD IONUT A.C.S. HIZASHI medalie bronz NITO NITO - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
BISTREAN-SIUPIUR RADU HINODE medalie bronz NITO NITO - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14


NITO - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
LAMDES BEATRICE MARIA A.C.S. HIZASHI medalie aur NITO NITO - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14
ENACHE CRISTINA MARIA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint NITO NITO - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14
PERCA ALEXIA MARIA A.C.S. HIZASHI medalie bronz NITO NITO - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14
LAMDES BIANCA ANDREEA A.C.S. HIZASHI medalie bronz NITO NITO - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14


NUNCHAKU - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14 - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
MAITA ALEXANDRA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie aur NUNCHAKU NUNCHAKU - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14
CIUCARDEL ANDREEA MARIA LUCIA C. S. KOROKAI medalie argint NUNCHAKU NUNCHAKU - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14
MIHALCEA ALEXANDRA ELENA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14
ENACHE CRISTINA MARIA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14


NUNCHAKU - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14 - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
DRAGHICI VLAD IONUT A.C.S. HIZASHI medalie aur NUNCHAKU NUNCHAKU - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
CICU ROBERT CLUB DOJO CASA PANCIU medalie argint NUNCHAKU NUNCHAKU - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
MIRON VLAD IONUT CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
DRAGAN MIHAI CLUB SPORTIV INAZUMA medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14


TANTO - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
RADU MIHAI-SERBAN HINODE medalie aur TANTO TANTO - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
CICU ROBERT CLUB DOJO CASA PANCIU medalie argint TANTO TANTO - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
NUȚU IUSTINIAN C. S. KOROKAI medalie bronz TANTO TANTO - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
GOGONETU CRISTIAN CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz TANTO TANTO - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14


TANTO - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
LAMDES BIANCA ANDREEA A.C.S. HIZASHI medalie aur TANTO TANTO - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14
DRAGAN DIANA-MARIA A.C.S TRIADA medalie argint TANTO TANTO - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14
PERCA ALEXIA MARIA A.C.S. HIZASHI medalie bronz TANTO TANTO - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14
NICULAE ANA - MARIA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz TANTO TANTO - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14


TATE CHOKEN - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14 - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
COCIU EDUARD GABRIEL A. C. S. GHEPARDO medalie aur TATE CHOKEN TATE CHOKEN - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
CICU ROBERT CLUB DOJO CASA PANCIU medalie argint TATE CHOKEN TATE CHOKEN - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
RADU MIHAI-SERBAN HINODE medalie bronz TATE CHOKEN TATE CHOKEN - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
DRAGHICI VLAD IONUT A.C.S. HIZASHI medalie bronz TATE CHOKEN TATE CHOKEN - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14


TATE CHOKEN - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14 - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
PERCA ALEXIA MARIA A.C.S. HIZASHI medalie aur TATE CHOKEN TATE CHOKEN - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14
LAMDES BEATRICE MARIA A.C.S. HIZASHI medalie argint TATE CHOKEN TATE CHOKEN - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14
MIHALCEA ALEXANDRA ELENA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE CHOKEN TATE CHOKEN - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14
LAMDES BIANCA ANDREEA A.C.S. HIZASHI medalie bronz TATE CHOKEN TATE CHOKEN - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14


TATE KODACHI - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
MAIANU MARIUS CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
MIRON VLAD IONUT CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
RADU MIHAI-SERBAN HINODE medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
COCIU EDUARD GABRIEL A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14


TATE KODACHI - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
LAMDES BIANCA ANDREEA A.C.S. HIZASHI medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14
PERCA ALEXIA MARIA A.C.S. HIZASHI medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14
MIHALCEA ALEXANDRA ELENA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14
MAITA ALEXANDRA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14


TRADITIONAL - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14 - TRADITIONAL

Nume Club Medalie Proba Categorie
DRAGAN DIANA-MARIA A.C.S TRIADA medalie aur TRADITIONAL TRADITIONAL - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14
CIUCARDEL ANDREEA MARIA LUCIA C. S. KOROKAI medalie argint TRADITIONAL TRADITIONAL - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14
CIOBANU MARIA IRIS CLUB DOJO CASA PANCIU medalie bronz TRADITIONAL TRADITIONAL - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14


YARI - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14 - YARI

Nume Club Medalie Proba Categorie
CIUCARDEL ANDREEA MARIA LUCIA C. S. KOROKAI medalie aur YARI YARI - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14
DRAGAN DIANA-MARIA A.C.S TRIADA medalie argint YARI YARI - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14
CIOBANU MARIA IRIS CLUB DOJO CASA PANCIU medalie bronz YARI YARI - CADETI I - FEMININ - MIXT - 12 - 14


BO - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16 - BO

Nume Club Medalie Proba Categorie
COSTACHI DAVID ALEXANDRU CLUB SPORTIV INAZUMA medalie aur BO BO - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
OLARU ALEXANDRU STEFAN HO LONG medalie argint BO BO - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
CRETU ALEXANDRU CLUB SPORTIV INAZUMA medalie bronz BO BO - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
CIUCARDEL TUDOR- FLORIN C. S. KOROKAI medalie bronz BO BO - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16


CHOKEN KATATE - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
PRUNA MARIA ALEXANDRA A.C.S. HIZASHI medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
TIVILIKI MADALINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
STANCIU MARIA EMILIA A.C.S. HIZASHI medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
PETCU MARIA LUCIA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16


CHOKEN KATATE - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
DRAGAN VLAD GABRIEL A.C.S. HIZASHI medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
STAN ALEXANDRU A. C. S. GHEPARDO medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
OLARU ALEXANDRU STEFAN HO LONG medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
FLOREA KHRISTIAN EUGENE A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16


CHOKEN RYOTE - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16 - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
PETCU MARIA LUCIA A. C. S. GHEPARDO medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
PRUNA MARIA ALEXANDRA A.C.S. HIZASHI medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
STOICA FABIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
PARASCHIV JASMINE A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16


CHOKEN RYOTE - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16 - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
DRAGAN VLAD GABRIEL A.C.S. HIZASHI medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
FLOREA KHRISTIAN EUGENE A. C. S. GHEPARDO medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
STAN ALEXANDRU A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
COSTACHI DAVID ALEXANDRU CLUB SPORTIV INAZUMA medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16


KIHON DOSA - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16 - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
OLARU ALEXANDRU STEFAN HO LONG medalie aur KIHON DOSA KIHON DOSA - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
LAMDES ERIC MIHAI A.C.S. HIZASHI medalie argint KIHON DOSA KIHON DOSA - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
STAN ALEXANDRU A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
FLOREA KHRISTIAN EUGENE A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16


KIHON DOSA - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16 - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
STANCIU MARIA EMILIA A.C.S. HIZASHI medalie aur KIHON DOSA KIHON DOSA - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
PARASCHIV JASMINE A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint KIHON DOSA KIHON DOSA - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
STOICA FABIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
PRUNA MARIA ALEXANDRA A.C.S. HIZASHI medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16


KODACHI - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
STOIAN ADELINA MARIA A. C. S. GHEPARDO medalie aur KODACHI KODACHI - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
PARASCHIV JASMINE A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint KODACHI KODACHI - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
PRUNA MARIA ALEXANDRA A.C.S. HIZASHI medalie bronz KODACHI KODACHI - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
MIHALCEA ELENA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz KODACHI KODACHI - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16


KODACHI - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
OLARU ALEXANDRU STEFAN HO LONG medalie aur KODACHI KODACHI - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
STAN ALEXANDRU A. C. S. GHEPARDO medalie argint KODACHI KODACHI - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
FLOREA KHRISTIAN EUGENE A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KODACHI KODACHI - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
DRAGAN VLAD GABRIEL A.C.S. HIZASHI medalie bronz KODACHI KODACHI - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16


NITO - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
STOIAN ADELINA MARIA A. C. S. GHEPARDO medalie aur NITO NITO - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
PRUNA MARIA ALEXANDRA A.C.S. HIZASHI medalie argint NITO NITO - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
SIMEDRE BIANCA CLUB SPORTIV INAZUMA medalie bronz NITO NITO - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
PETCU MARIA LUCIA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz NITO NITO - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16


NITO - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
LAMDES ERIC MIHAI A.C.S. HIZASHI medalie aur NITO NITO - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
FLOREA KHRISTIAN EUGENE A. C. S. GHEPARDO medalie argint NITO NITO - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
STANCIU RONY-MIHAIL A.C.S TRIADA medalie bronz NITO NITO - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
STAN ALEXANDRU A. C. S. GHEPARDO medalie bronz NITO NITO - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16


NUNCHAKU - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16 - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
STOIAN ADELINA MARIA A. C. S. GHEPARDO medalie aur NUNCHAKU NUNCHAKU - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
STOICA FABIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint NUNCHAKU NUNCHAKU - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
STANCIU MARIA EMILIA A.C.S. HIZASHI medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
SIMEDRE BIANCA CLUB SPORTIV INAZUMA medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16


NUNCHAKU - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16 - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
DRAGAN VLAD GABRIEL A.C.S. HIZASHI medalie aur NUNCHAKU NUNCHAKU - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
STANCIU RONY-MIHAIL A.C.S TRIADA medalie argint NUNCHAKU NUNCHAKU - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
PRUNA NICOLAE ALEXANDRU A.C.S. HIZASHI medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
CRETU ALEXANDRU CLUB SPORTIV INAZUMA medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16


TANTO - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
STOIAN ADELINA MARIA A. C. S. GHEPARDO medalie aur TANTO TANTO - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
TRANDAFIR MARIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TANTO TANTO - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
SIMEDRE BIANCA CLUB SPORTIV INAZUMA medalie bronz TANTO TANTO - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
PRUNA MARIA ALEXANDRA A.C.S. HIZASHI medalie bronz TANTO TANTO - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16


TANTO - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
OLARU ALEXANDRU STEFAN HO LONG medalie aur TANTO TANTO - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
FLOREA KHRISTIAN EUGENE A. C. S. GHEPARDO medalie argint TANTO TANTO - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
STAN ALEXANDRU A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TANTO TANTO - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
COSTACHI DAVID ALEXANDRU CLUB SPORTIV INAZUMA medalie bronz TANTO TANTO - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16


TATE CHOKEN - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16 - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
STOIAN ADELINA MARIA A. C. S. GHEPARDO medalie aur TATE CHOKEN TATE CHOKEN - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
TRANDAFIR MARIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TATE CHOKEN TATE CHOKEN - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
SIMEDRE BIANCA CLUB SPORTIV INAZUMA medalie bronz TATE CHOKEN TATE CHOKEN - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
PRUNA MARIA ALEXANDRA A.C.S. HIZASHI medalie bronz TATE CHOKEN TATE CHOKEN - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16


TATE CHOKEN - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16 - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
STAN ALEXANDRU A. C. S. GHEPARDO medalie aur TATE CHOKEN TATE CHOKEN - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
GEORGESCU MIHAI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint TATE CHOKEN TATE CHOKEN - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
OLARU ALEXANDRU STEFAN HO LONG medalie bronz TATE CHOKEN TATE CHOKEN - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
FLOREA KHRISTIAN EUGENE A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE CHOKEN TATE CHOKEN - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16


TATE KODACHI - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
PETCU MARIA LUCIA A. C. S. GHEPARDO medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
SIMEDRE BIANCA CLUB SPORTIV INAZUMA medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
STOIAN ADELINA MARIA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
PARASCHIV JASMINE A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16


TATE KODACHI - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
COSTACHI DAVID ALEXANDRU CLUB SPORTIV INAZUMA medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
PRUNA NICOLAE ALEXANDRU A.C.S. HIZASHI medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
FLOREA KHRISTIAN EUGENE A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
DRAGAN VLAD GABRIEL A.C.S. HIZASHI medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16


TRADITIONAL - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16 - TRADITIONAL

Nume Club Medalie Proba Categorie
COSTACHI DAVID ALEXANDRU CLUB SPORTIV INAZUMA medalie aur TRADITIONAL TRADITIONAL - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
CRETU ALEXANDRU CLUB SPORTIV INAZUMA medalie argint TRADITIONAL TRADITIONAL - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
STANCIU RONY-MIHAIL A.C.S TRIADA medalie bronz TRADITIONAL TRADITIONAL - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
CIUCARDEL TUDOR- FLORIN C. S. KOROKAI medalie bronz TRADITIONAL TRADITIONAL - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16


YARI - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16 - YARI

Nume Club Medalie Proba Categorie
OLARU ALEXANDRU STEFAN HO LONG medalie aur YARI YARI - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
STANCIU RONY-MIHAIL A.C.S TRIADA medalie argint YARI YARI - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
CRETU ALEXANDRU CLUB SPORTIV INAZUMA medalie bronz YARI YARI - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
CIUCARDEL TUDOR- FLORIN C. S. KOROKAI medalie bronz YARI YARI - JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16


BO - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18 - BO

Nume Club Medalie Proba Categorie
PASCAL ALEXANDRU CLUB SPORTIV INAZUMA medalie aur BO BO - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
CAZACU TEODOR A.C.S TRIADA medalie argint BO BO - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
PETRE LAURENTIU CLUB SPORTIV INAZUMA medalie bronz BO BO - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18


CHOKEN KATATE - JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
CIBI ALINA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18
RAPHAELA CANTACUZ A. C. S. GHEPARDO medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18
MAZILU ANA MARIA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18
BORDIEANU LORENA ANE - MARIE A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18


CHOKEN KATATE - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
ANDRON TEODOR A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
CAZACU TEODOR A.C.S TRIADA medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
PETRE LAURENTIU CLUB SPORTIV INAZUMA medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
PASCAL ALEXANDRU CLUB SPORTIV INAZUMA medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18


CHOKEN RYOTE - JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18 - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
BORDIEANU LORENA ANE - MARIE A. C. S. GHEPARDO medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18
CIBI ALINA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18
RAPHAELA CANTACUZ A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18
MAZILU ANA MARIA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18


CHOKEN RYOTE - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18 - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
ANDRON TEODOR A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
PASCAL ALEXANDRU CLUB SPORTIV INAZUMA medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
PETRE LAURENTIU CLUB SPORTIV INAZUMA medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
CAZACU TEODOR A.C.S TRIADA medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18


KIHON DOSA - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18 - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
ANDRON TEODOR A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur KIHON DOSA KIHON DOSA - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
CAZACU TEODOR A.C.S TRIADA medalie argint KIHON DOSA KIHON DOSA - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
PETRE LAURENTIU CLUB SPORTIV INAZUMA medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
PASCAL ALEXANDRU CLUB SPORTIV INAZUMA medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18


KODACHI - JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
CIBI ALINA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur KODACHI KODACHI - JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18
MAZILU ANA MARIA A. C. S. GHEPARDO medalie argint KODACHI KODACHI - JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18
IMIREANU MARA HARITEA A.C.S TRIADA medalie bronz KODACHI KODACHI - JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18
BORDIEANU LORENA ANE - MARIE A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KODACHI KODACHI - JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18


KODACHI - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
ANDRON TEODOR A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur KODACHI KODACHI - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
CAZACU TEODOR A.C.S TRIADA medalie argint KODACHI KODACHI - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
PETRE LAURENTIU CLUB SPORTIV INAZUMA medalie bronz KODACHI KODACHI - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
PASCAL ALEXANDRU CLUB SPORTIV INAZUMA medalie bronz KODACHI KODACHI - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18


NITO - JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
CIBI ALINA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur NITO NITO - JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18
BORDIEANU LORENA ANE - MARIE A. C. S. GHEPARDO medalie argint NITO NITO - JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18
MAZILU ANA MARIA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz NITO NITO - JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18
IMIREANU MARA HARITEA A.C.S TRIADA medalie bronz NITO NITO - JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18


NITO - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
CAZACU TEODOR A.C.S TRIADA medalie aur NITO NITO - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
ANDRON TEODOR A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint NITO NITO - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
PETRE LAURENTIU CLUB SPORTIV INAZUMA medalie bronz NITO NITO - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
PASCAL ALEXANDRU CLUB SPORTIV INAZUMA medalie bronz NITO NITO - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18


NUNCHAKU - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18 - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
ANDRON TEODOR A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur NUNCHAKU NUNCHAKU - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
CAZACU TEODOR A.C.S TRIADA medalie argint NUNCHAKU NUNCHAKU - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
PETRE LAURENTIU CLUB SPORTIV INAZUMA medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
PASCAL ALEXANDRU CLUB SPORTIV INAZUMA medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18


TANTO - JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
BORDIEANU LORENA ANE - MARIE A. C. S. GHEPARDO medalie aur TANTO TANTO - JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18
MAZILU ANA MARIA A. C. S. GHEPARDO medalie argint TANTO TANTO - JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18
IMIREANU MARA HARITEA A.C.S TRIADA medalie bronz TANTO TANTO - JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18
CIBI ALINA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TANTO TANTO - JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18


TANTO - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
CAZACU TEODOR A.C.S TRIADA medalie aur TANTO TANTO - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
ANDRON TEODOR A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TANTO TANTO - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
PETRE LAURENTIU CLUB SPORTIV INAZUMA medalie bronz TANTO TANTO - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
PASCAL ALEXANDRU CLUB SPORTIV INAZUMA medalie bronz TANTO TANTO - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18


TATE CHOKEN - JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18 - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
CIBI ALINA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TATE CHOKEN TATE CHOKEN - JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18
MAZILU ANA MARIA A. C. S. GHEPARDO medalie argint TATE CHOKEN TATE CHOKEN - JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18
IMIREANU MARA HARITEA A.C.S TRIADA medalie bronz TATE CHOKEN TATE CHOKEN - JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18
BORDIEANU LORENA ANE - MARIE A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE CHOKEN TATE CHOKEN - JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18


TATE CHOKEN - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18 - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
CAZACU TEODOR A.C.S TRIADA medalie aur TATE CHOKEN TATE CHOKEN - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
PASCAL ALEXANDRU CLUB SPORTIV INAZUMA medalie argint TATE CHOKEN TATE CHOKEN - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
PETRE LAURENTIU CLUB SPORTIV INAZUMA medalie bronz TATE CHOKEN TATE CHOKEN - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
ANDRON TEODOR A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE CHOKEN TATE CHOKEN - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18


TATE KODACHI - JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
CIBI ALINA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18
BORDIEANU LORENA ANE - MARIE A. C. S. GHEPARDO medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18
MAZILU ANA MARIA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18
IMIREANU MARA HARITEA A.C.S TRIADA medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18


TATE KODACHI - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
ANDRON TEODOR A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
CAZACU TEODOR A.C.S TRIADA medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
PETRE LAURENTIU CLUB SPORTIV INAZUMA medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
PASCAL ALEXANDRU CLUB SPORTIV INAZUMA medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18


TRADITIONAL - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18 - TRADITIONAL

Nume Club Medalie Proba Categorie
CAZACU TEODOR A.C.S TRIADA medalie aur TRADITIONAL TRADITIONAL - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
PETRE LAURENTIU CLUB SPORTIV INAZUMA medalie argint TRADITIONAL TRADITIONAL - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
PASCAL ALEXANDRU CLUB SPORTIV INAZUMA medalie bronz TRADITIONAL TRADITIONAL - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18


YARI - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18 - YARI

Nume Club Medalie Proba Categorie
PASCAL ALEXANDRU CLUB SPORTIV INAZUMA medalie aur YARI YARI - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
CAZACU TEODOR A.C.S TRIADA medalie argint YARI YARI - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
PETRE LAURENTIU CLUB SPORTIV INAZUMA medalie bronz YARI YARI - JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18


BO - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90 - BO

Nume Club Medalie Proba Categorie
BALANICA ANDREI HINODE medalie aur BO BO - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
FODAY ANDREI-MEHMED CLUB DOJO CASA PANCIU medalie argint BO BO - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
IORDACHE RAZVAN IOAN C. S. KOROKAI medalie bronz BO BO - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
BUCUR RADU-MIHAIL A.C.S TRIADA medalie bronz BO BO - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90


CHOKEN KATATE - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
VINTILA MUGUR ACS PRO ADV TEAM medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
BALANICA ANDREI HINODE medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
IONESCU RADU A.C.S. HIZASHI medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
FODAY ANDREI-MEHMED CLUB DOJO CASA PANCIU medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90


CHOKEN RYOTE - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90 - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
BALANICA ANDREI HINODE medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
DRAGAN GEORGE-CRISTIAN A.C.S TRIADA medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
FODAY ANDREI-MEHMED CLUB DOJO CASA PANCIU medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
DAMIAN RADU-THEODOR HINODE medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90


KIHON DOSA - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90 - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
BALANICA ANDREI HINODE medalie aur KIHON DOSA KIHON DOSA - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
PESTE VLAD CONSTANTIN CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint KIHON DOSA KIHON DOSA - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
FODAY ANDREI-MEHMED CLUB DOJO CASA PANCIU medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
DAMIAN RADU-THEODOR HINODE medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90


KODACHI - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
VINTILA MUGUR ACS PRO ADV TEAM medalie aur KODACHI KODACHI - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
FODAY ANDREI-MEHMED CLUB DOJO CASA PANCIU medalie argint KODACHI KODACHI - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
PESTE VLAD CONSTANTIN CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz KODACHI KODACHI - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
BALANICA ANDREI HINODE medalie bronz KODACHI KODACHI - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90


NITO - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
FODAY ANDREI-MEHMED CLUB DOJO CASA PANCIU medalie aur NITO NITO - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
VINTILA MUGUR ACS PRO ADV TEAM medalie argint NITO NITO - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
LIXANDRU RARES A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz NITO NITO - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
BALANICA ANDREI HINODE medalie bronz NITO NITO - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90


NUNCHAKU - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90 - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
BALANICA ANDREI HINODE medalie aur NUNCHAKU NUNCHAKU - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
STANCIU TONY A.C.S TRIADA medalie argint NUNCHAKU NUNCHAKU - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
TĂNASE ŞTEFAN C. S. KOROKAI medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
LIXANDRU RARES A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90


TANTO - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
FODAY ANDREI-MEHMED CLUB DOJO CASA PANCIU medalie aur TANTO TANTO - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
STURZU CONSTANTIN SILVIU A. C. S. GHEPARDO medalie argint TANTO TANTO - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
PESTE VLAD CONSTANTIN CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz TANTO TANTO - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
DAMIAN RADU-THEODOR HINODE medalie bronz TANTO TANTO - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90


TATE CHOKEN - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90 - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
BALANICA ANDREI HINODE medalie aur TATE CHOKEN TATE CHOKEN - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
STURZU CONSTANTIN SILVIU A. C. S. GHEPARDO medalie argint TATE CHOKEN TATE CHOKEN - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
FODAY ANDREI-MEHMED CLUB DOJO CASA PANCIU medalie bronz TATE CHOKEN TATE CHOKEN - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
DAMIAN RADU-THEODOR HINODE medalie bronz TATE CHOKEN TATE CHOKEN - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90


TATE KODACHI - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
BALANICA ANDREI HINODE medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
DAMIAN RADU-THEODOR HINODE medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
VINTILA MUGUR ACS PRO ADV TEAM medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
FODAY ANDREI-MEHMED CLUB DOJO CASA PANCIU medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90


TRADITIONAL - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90 - TRADITIONAL

Nume Club Medalie Proba Categorie
FODAY ANDREI-MEHMED CLUB DOJO CASA PANCIU medalie aur TRADITIONAL TRADITIONAL - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
BALANICA ANDREI HINODE medalie argint TRADITIONAL TRADITIONAL - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
DRAGAN GEORGE-CRISTIAN A.C.S TRIADA medalie bronz TRADITIONAL TRADITIONAL - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
DAMIAN RADU-THEODOR HINODE medalie bronz TRADITIONAL TRADITIONAL - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90


YARI - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90 - YARI

Nume Club Medalie Proba Categorie
FODAY ANDREI-MEHMED CLUB DOJO CASA PANCIU medalie aur YARI YARI - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
BALANICA ANDREI HINODE medalie argint YARI YARI - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
TĂNASE ŞTEFAN C. S. KOROKAI medalie bronz YARI YARI - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
DAMIAN RADU-THEODOR HINODE medalie bronz YARI YARI - SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90


BO - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99 - BO

Nume Club Medalie Proba Categorie
COTIGA TINCUTA ELENA HINODE medalie aur BO BO - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
SPIRIDON VIORICA ELENA C. S. KOROKAI medalie argint BO BO - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
NICULAE SILVIA HINODE medalie bronz BO BO - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
BAHNEA ANDREEA CATALINA C. S. KOROKAI medalie bronz BO BO - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99


CHOKEN KATATE - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
LAMDES ISABELA ELENA A.C.S. HIZASHI medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
IONESCU SABINA A.C.S. HIZASHI medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
STOICA MIHAELA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
ION DENISA ALEXIA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99


CHOKEN RYOTE - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99 - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
ION DENISA ALEXIA A. C. S. GHEPARDO medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
LAMDES ISABELA ELENA A.C.S. HIZASHI medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
STOICA MIHAELA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
IONESCU SABINA A.C.S. HIZASHI medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99


KIHON DOSA - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99 - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
ION DENISA ALEXIA A. C. S. GHEPARDO medalie aur KIHON DOSA KIHON DOSA - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
LAMDES ISABELA ELENA A.C.S. HIZASHI medalie argint KIHON DOSA KIHON DOSA - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
STOICA MIHAELA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
COTIGA TINCUTA ELENA HINODE medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99


KODACHI - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
LAMDES ISABELA ELENA A.C.S. HIZASHI medalie aur KODACHI KODACHI - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
IONESCU SABINA A.C.S. HIZASHI medalie argint KODACHI KODACHI - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
ION DENISA ALEXIA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KODACHI KODACHI - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
BAHNEA ANDREEA CATALINA C. S. KOROKAI medalie bronz KODACHI KODACHI - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99


NITO - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
IONESCU SABINA A.C.S. HIZASHI medalie aur NITO NITO - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
LAMDES ISABELA ELENA A.C.S. HIZASHI medalie argint NITO NITO - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
NICULAE SILVIA HINODE medalie bronz NITO NITO - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
ION DENISA ALEXIA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz NITO NITO - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99


NUNCHAKU - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99 - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
IONESCU SABINA A.C.S. HIZASHI medalie aur NUNCHAKU NUNCHAKU - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
COTIGA TINCUTA ELENA HINODE medalie argint NUNCHAKU NUNCHAKU - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
MARIN IONELA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
CHELU MATILDA- MANUELA C. S. KOROKAI medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99


TANTO - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
LAMDES ISABELA ELENA A.C.S. HIZASHI medalie aur TANTO TANTO - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
ION DENISA ALEXIA A. C. S. GHEPARDO medalie argint TANTO TANTO - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
NICULAE SILVIA HINODE medalie bronz TANTO TANTO - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
IONESCU SABINA A.C.S. HIZASHI medalie bronz TANTO TANTO - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99


TATE CHOKEN - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99 - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
ION DENISA ALEXIA A. C. S. GHEPARDO medalie aur TATE CHOKEN TATE CHOKEN - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
LAMDES ISABELA ELENA A.C.S. HIZASHI medalie argint TATE CHOKEN TATE CHOKEN - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
NICULAE SILVIA HINODE medalie bronz TATE CHOKEN TATE CHOKEN - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
IONESCU SABINA A.C.S. HIZASHI medalie bronz TATE CHOKEN TATE CHOKEN - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99


TATE KODACHI - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
ION DENISA ALEXIA A. C. S. GHEPARDO medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
LAMDES ISABELA ELENA A.C.S. HIZASHI medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
NICULAE SILVIA HINODE medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
IONESCU SABINA A.C.S. HIZASHI medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99


TRADITIONAL - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99 - TRADITIONAL

Nume Club Medalie Proba Categorie
COTIGA TINCUTA ELENA HINODE medalie aur TRADITIONAL TRADITIONAL - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
NICULAE SILVIA HINODE medalie argint TRADITIONAL TRADITIONAL - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
SPIRIDON VIORICA ELENA C. S. KOROKAI medalie bronz TRADITIONAL TRADITIONAL - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
BAHNEA ANDREEA CATALINA C. S. KOROKAI medalie bronz TRADITIONAL TRADITIONAL - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99


YARI - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99 - YARI

Nume Club Medalie Proba Categorie
COTIGA TINCUTA ELENA HINODE medalie aur YARI YARI - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
BAHNEA ANDREEA CATALINA C. S. KOROKAI medalie argint YARI YARI - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
NICULAE SILVIA HINODE medalie bronz YARI YARI - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
IPOLIT DANIELA C. S. KOROKAI medalie bronz YARI YARI - SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99