Rezultate Campionat National de Chanbara

CATEGORIE COPII II M - CHOKEN RYOTE

Nume Medalie Club
Colgiu Matei medalie aur C.S. SEITO BUZAU
Constantin Robert Gabriel medalie argint C.S. BRAZI
Dragomir Gabriel medalie bronz C.S. BRAZI

CATEGORIE COPII II M - NITO

Nume Medalie Club
Constantin Robert Gabriel medalie aur C.S. BRAZI
Colgiu Matei medalie argint C.S. SEITO BUZAU
Dragomir Gabriel medalie bronz C.S. BRAZI

CATEGORIE COPII I F - CHOKEN RYOTE

Nume Medalie Club
Herczeg Ștefania - Riana medalie aur CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Bucur Teodora medalie argint C.S. SEITO BUZAU
Goian Mădălina medalie bronz CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Pirvulescu Ileana Stefania medalie bronz C.S. BRAZI

CATEGORIE COPII I M - CHOKEN RYOTE

Nume Medalie Club
Bratasanu George medalie aur YANG
Opriș Darius - Gabriel medalie argint CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Leoveanu Matei Nicolaie medalie bronz ASOCIATIA CLUB SPORTIV AMBITIA MADALIN
Sologon Rares medalie bronz YANG

CATEGORIE COPII II M - CHOKEN RYOTE

Nume Medalie Club
Colgiu Matei medalie aur C.S. SEITO BUZAU
Constantin Robert Gabriel medalie argint C.S. BRAZI
Dragomir Gabriel medalie bronz C.S. BRAZI

CATEGORIE COPII I F - NITO

Nume Medalie Club
Herczeg Ștefania - Riana medalie aur CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Toma Sara Maria medalie argint C.S. BRAZI
Goian Mădălina medalie bronz CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Pirvulescu Ileana Stefania medalie bronz C.S. BRAZI

CATEGORIE COPII I M - NITO

Nume Medalie Club
Sologon Rares medalie aur YANG
Bratasanu George medalie argint YANG
Scutaru Nicusor medalie bronz YANG
Zamfir Marius medalie bronz YANG

CATEGORIE COPII II M - NITO

Nume Medalie Club
Constantin Robert Gabriel medalie aur C.S. BRAZI
Colgiu Matei medalie argint C.S. SEITO BUZAU
Dragomir Gabriel medalie bronz C.S. BRAZI

CATEGORIE MINICADETI F - CHOKEN RYOTE

Nume Medalie Club
Tigau Teodora medalie aur YANG
Murea Andreea medalie argint C.S. SEITO BUZAU
Constantinescu Maria medalie bronz RONIN RYU
Dobre Eva medalie bronz C.S. SEITO BUZAU

CATEGORIE MINICADETI M - CHOKEN RYOTE

Nume Medalie Club
Ene Andrei Bogdan medalie aur RONIN RYU
Cornescu Sami Adrian medalie argint RONIN RYU
Andrei Iustin medalie bronz YANG
Stoicescu Mihail medalie bronz C.S. BRAZI

CATEGORIE MINICADETI F - NITO

Nume Medalie Club
Tigau Teodora medalie aur YANG
Cîntar Crina - Mădălina medalie argint CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Constantinescu Maria medalie bronz RONIN RYU
Panait Elena Adina medalie bronz ASOCIATIA CLUB SPORTIV AMBITIA MADALIN

CATEGORIE MINICADETI M - NITO

Nume Medalie Club
Ene Andrei Bogdan medalie aur RONIN RYU
Cornescu Sami Adrian medalie argint RONIN RYU
Niculae Craciun Kevin medalie bronz YANG
Oancea Daniel Stefan medalie bronz C.S. BRAZI

CATEGORIE MIXT MINICADETI - KIHON DOSA

Nume Medalie Club
CONSTANTINESCU MARIA; CORNESCU SAMI ADRIAN; ENE ANDREI BOGDAN medalie aur RONIN RYU
SOLOGON RARES; ANDREI IUSTIN; TIGAU TEODORA medalie argint YANG
DOBRE EVA; COLGIU MATEI; BUCUR TEODORA medalie bronz C.S. SEITO BUZAU
HERCZEG ȘTEFANIA - RIANA; OPRIȘ DARIUS - GABRIEL; GOIAN MĂDĂLINA medalie bronz CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER

CATEGORIE MASCULIN MINICADETI - DATOTSU

Nume Medalie Club
SOLOGON RARES; ANDREI IUSTIN; NICULAE CRACIUN KEVIN medalie aur YANG
CORNESCU SAMI ADRIAN; GURITA ANDREI MIHAI; ENE ANDREI BOGDAN medalie argint RONIN RYU
MIHAI CRISTIAN ANDREI; PETRE BOGDAN ANDREI; STOICESCU MIHAIL medalie bronz C.S. BRAZI

CATEGORIE CADETI I M - CHOKEN RYOTE

Nume Medalie Club
Dobre Cosmin medalie aur YANG
Mirescu Cosmin - Raul medalie argint CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Anita Adrian medalie bronz C.S. SEITO BUZAU
Bucur Tiberiu medalie bronz C.S. SEITO BUZAU

CATEGORIE CADETI I F - CHOKEN RYOTE

Nume Medalie Club
Ion Raluca medalie aur YANG
Sersea Maria Erika medalie argint RONIN RYU
Năcăianu Denisa - Maria medalie bronz CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Zecheru Oana medalie bronz SHINOBI BUCURESTI

CATEGORIE CADETI I M - NITO

Nume Medalie Club
Mirescu Cosmin - Raul medalie aur CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Dobre Cosmin medalie argint YANG
Dragu Matei medalie bronz C.S. SEITO BUZAU
Serban Leonard Ciprian medalie bronz ASOCIATIA CLUB SPORTIV AMBITIA MADALIN

CATEGORIE CADETI I F - NITO

Nume Medalie Club
Ion Raluca medalie aur YANG
Năcăianu Denisa - Maria medalie argint CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Lukacs Karina - Laura medalie bronz CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Nita Mihaela medalie bronz YANG

CATEGORIE JUNIORI II F - CHOKEN RYOTE

Nume Medalie Club
Ungureanu Ilinca medalie aur SHINOBI BUCURESTI
Ciuca Roberta medalie argint RONIN RYU
Frunzaru Alexia Mihaela medalie bronz ASOCIATIA CLUB SPORTIV AMBITIA MADALIN

CATEGORIE JUNIORI II M - CHOKEN RYOTE

Nume Medalie Club
Avram Georgian medalie aur YANG
Bacanu Vladut medalie argint YANG
Rohat Alexandru medalie bronz YANG
Vasile Alexandru medalie bronz YANG

CATEGORIE JUNIORI II F - NITO

Nume Medalie Club
Ungureanu Ilinca medalie aur SHINOBI BUCURESTI
Ciuca Roberta medalie argint RONIN RYU
Frunzaru Alexia Mihaela medalie bronz ASOCIATIA CLUB SPORTIV AMBITIA MADALIN

CATEGORIE JUNIORI II M - NITO

Nume Medalie Club
Avram Georgian medalie aur YANG
Constantinescu Andrei medalie argint RONIN RYU
Bacanu Vladut medalie bronz YANG
Rohat Alexandru medalie bronz YANG

CATEGORIE JUNIORI II F - CHOKEN RYOTE

Nume Medalie Club
Ungureanu Ilinca medalie aur SHINOBI BUCURESTI
Ciuca Roberta medalie argint RONIN RYU
Frunzaru Alexia Mihaela medalie bronz ASOCIATIA CLUB SPORTIV AMBITIA MADALIN

CATEGORIE JUNIORI II M - CHOKEN RYOTE

Nume Medalie Club
Avram Georgian medalie aur YANG
Bacanu Vladut medalie argint YANG
Rohat Alexandru medalie bronz YANG
Vasile Alexandru medalie bronz YANG

CATEGORIE JUNIORI II F - NITO

Nume Medalie Club
Ungureanu Ilinca medalie aur SHINOBI BUCURESTI
Ciuca Roberta medalie argint RONIN RYU
Frunzaru Alexia Mihaela medalie bronz ASOCIATIA CLUB SPORTIV AMBITIA MADALIN

CATEGORIE JUNIORI II M - NITO

Nume Medalie Club
Avram Georgian medalie aur YANG
Constantinescu Andrei medalie argint RONIN RYU
Bacanu Vladut medalie bronz YANG
Rohat Alexandru medalie bronz YANG

CATEGORIE SENIORI F - CHOKEN RYOTE

Nume Medalie Club
Muntean Andreea - Ioana medalie aur CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Bulmaga Luiza medalie argint ACS ASAKUSA
Panait Adriana medalie bronz ASOCIATIA CLUB SPORTIV AMBITIA MADALIN
Voicu Miruna Georgiana medalie bronz HO VANG DAO

CATEGORIE SENIORI M - CHOKEN RYOTE

Nume Medalie Club
Vintilă Mugurel medalie aur ACS BUDO BEST
Lupea Madalin medalie argint YANG
Bălan Dragoş medalie bronz HO VANG DAO
Sologon Andrei-Oliviu medalie bronz RONIN RYU

CATEGORIE SENIORI F - NITO

Nume Medalie Club
Bulmaga Luiza medalie aur ACS ASAKUSA
Muntean Andreea - Ioana medalie argint CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Panait Adriana medalie bronz ASOCIATIA CLUB SPORTIV AMBITIA MADALIN
Voicu Miruna Georgiana medalie bronz HO VANG DAO

CATEGORIE SENIORI M - NITO

Nume Medalie Club
Vintilă Mugurel medalie aur ACS BUDO BEST
Tomulescu Robert medalie argint YANG
Cristache Cristian medalie bronz HO VANG DAO
Olaru Adrian medalie bronz HO VANG DAO

CATEGORIE MIXT SENIORI - KIHON DOSA

Nume Medalie Club
ROHAT ALEXANDRU; VASILE ALEXANDRU; AVRAM GEORGIAN medalie aur YANG
BACANU VLADUT; TOMULESCU ROBERT; LUPEA MADALIN medalie argint YANG
CRISTACHE CRISTIAN; BĂLAN DRAGOŞ; OLARU ADRIAN medalie bronz HO VANG DAO

CATEGORIE MASCULIN SENIORI - DATOTSU

Nume Medalie Club
TOMULESCU ROBERT; Bacanu Vladut; LUPEA MADALIN medalie aur YANG
VASILE ALEXANDRU; DOBRE COSMIN; AVRAM GEORGIAN medalie argint YANG
CRISTACHE CRISTIAN; BĂLAN DRAGOŞ; OLARU ADRIAN medalie bronz HO VANG DAO

CATEGORIE VETERANI M - CHOKEN RYOTE

Nume Medalie Club
Ungureanu Dragos medalie aur SHINOBI BUCURESTI
Sersea Eduard medalie argint RONIN RYU
Zecheru Adrian medalie bronz SHINOBI BUCURESTI

CATEGORIE VETERANI M - NITO

Nume Medalie Club
Sersea Eduard medalie aur RONIN RYU
Ungureanu Dragos medalie argint SHINOBI BUCURESTI
Zecheru Adrian medalie bronz SHINOBI BUCURESTI