Rezultate Campionat National de Chanbara

CATEGORIE COPII I M - KIHON DOSA

Nume Medalie Club
Gurita Andrei Mihai medalie aur RONIN RYU
Gurita Andrei Mihai medalie aur RONIN RYU
Opriș Darius - Gabriel medalie argint CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Opriș Darius - Gabriel medalie argint CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Giurgiu Cristian - Laurențiu medalie bronz CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Giurgiu Cristian - Laurențiu medalie bronz CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER

CATEGORIE COPII I M - KODACHI

Nume Medalie Club
Gurita Andrei Mihai medalie aur RONIN RYU
Gurita Andrei Mihai medalie aur RONIN RYU
Opriș Darius - Gabriel medalie argint CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Opriș Darius - Gabriel medalie argint CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Giurgiu Cristian - Laurențiu medalie bronz CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Giurgiu Cristian - Laurențiu medalie bronz CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER

CATEGORIE COPII I M - CHOKEN KATATE

Nume Medalie Club
Opriș Darius - Gabriel medalie aur CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Opriș Darius - Gabriel medalie aur CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Gurita Andrei Mihai medalie argint RONIN RYU
Gurita Andrei Mihai medalie argint RONIN RYU
Giurgiu Cristian - Laurențiu medalie bronz CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Giurgiu Cristian - Laurențiu medalie bronz CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER

CATEGORIE MINICADETI M - KIHON DOSA

Nume Medalie Club
Ene Andrei Bogdan medalie aur RONIN RYU
Ene Andrei Bogdan medalie aur RONIN RYU
Cornescu Sami Adrian medalie argint RONIN RYU
Cornescu Sami Adrian medalie argint RONIN RYU
Niculae Craciun Kevin medalie bronz YANG
Niculae Craciun Kevin medalie bronz YANG

CATEGORIE MINICADETI M - KODACHI

Nume Medalie Club
Niculae Craciun Kevin medalie aur YANG
Niculae Craciun Kevin medalie aur YANG
Cornescu Sami Adrian medalie argint RONIN RYU
Cornescu Sami Adrian medalie argint RONIN RYU
Ene Andrei Bogdan medalie bronz RONIN RYU
Ene Andrei Bogdan medalie bronz RONIN RYU

CATEGORIE MINICADETI M - CHOKEN KATATE

Nume Medalie Club
Ene Andrei Bogdan medalie aur RONIN RYU
Ene Andrei Bogdan medalie aur RONIN RYU
Niculae Craciun Kevin medalie argint YANG
Niculae Craciun Kevin medalie argint YANG
Cornescu Sami Adrian medalie bronz RONIN RYU
Cornescu Sami Adrian medalie bronz RONIN RYU

CATEGORIE MINICADETI F - CHOKEN KATATE

Nume Medalie Club
Tigau Teodora medalie aur YANG
Tigau Teodora medalie aur YANG
Goian Mădălina medalie argint CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Goian Mădălina medalie argint CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Constantinescu Maria medalie bronz RONIN RYU
Constantinescu Maria medalie bronz RONIN RYU
Herczeg Ștefania - Riana medalie bronz CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Herczeg Ștefania - Riana medalie bronz CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER

CATEGORIE MINICADETI F - KIHON DOSA

Nume Medalie Club
Tigau Teodora medalie aur YANG
Tigau Teodora medalie aur YANG
Cîntar Crina - Mădălina medalie argint CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Cîntar Crina - Mădălina medalie argint CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Goian Mădălina medalie bronz CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Goian Mădălina medalie bronz CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Herczeg Ștefania - Riana medalie bronz CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Herczeg Ștefania - Riana medalie bronz CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER

CATEGORIE MINICADETI F - KODACHI

Nume Medalie Club
Tigau Teodora medalie aur YANG
Tigau Teodora medalie aur YANG
Herczeg Ștefania - Riana medalie argint CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Herczeg Ștefania - Riana medalie argint CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Constantinescu Maria medalie bronz RONIN RYU
Constantinescu Maria medalie bronz RONIN RYU
Goian Mădălina medalie bronz CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Goian Mădălina medalie bronz CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER

CATEGORIE CADETI I F - CHOKEN KATATE

Nume Medalie Club
Sersea Maria Erika medalie aur RONIN RYU
Sersea Maria Erika medalie aur RONIN RYU
Ion Raluca medalie argint YANG
Ion Raluca medalie argint YANG
Nita Mihaela medalie bronz YANG
Nita Mihaela medalie bronz YANG
Zecheru Oana medalie bronz SHINOBI BUCURESTI
Zecheru Oana medalie bronz SHINOBI BUCURESTI

CATEGORIE CADETI I M - CHOKEN KATATE

Nume Medalie Club
Mirescu Cosmin - Raul medalie aur CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Mirescu Cosmin - Raul medalie aur CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Bucur Tiberiu medalie argint C.S. SEITO BUZAU
Bucur Tiberiu medalie argint C.S. SEITO BUZAU
Dobre Cosmin medalie bronz YANG
Dobre Cosmin medalie bronz YANG
Dragu Matei medalie bronz C.S. SEITO BUZAU
Dragu Matei medalie bronz C.S. SEITO BUZAU

CATEGORIE CADETI I F - KIHON DOSA

Nume Medalie Club
Ion Raluca medalie aur YANG
Ion Raluca medalie aur YANG
Dohotaru Adelina medalie argint C.S. BRAZI
Dohotaru Adelina medalie argint C.S. BRAZI
Sersea Maria Erika medalie bronz RONIN RYU
Sersea Maria Erika medalie bronz RONIN RYU
Zecheru Oana medalie bronz SHINOBI BUCURESTI
Zecheru Oana medalie bronz SHINOBI BUCURESTI

CATEGORIE CADETI I M - KIHON DOSA

Nume Medalie Club
Mirescu Cosmin - Raul medalie aur CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Mirescu Cosmin - Raul medalie aur CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Dobre Cosmin medalie argint YANG
Dobre Cosmin medalie argint YANG
Anita Adrian medalie bronz C.S. SEITO BUZAU
Anita Adrian medalie bronz C.S. SEITO BUZAU
Dragu Matei medalie bronz C.S. SEITO BUZAU
Dragu Matei medalie bronz C.S. SEITO BUZAU

CATEGORIE CADETI I F - KODACHI

Nume Medalie Club
Năcăianu Denisa - Maria medalie aur CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Năcăianu Denisa - Maria medalie aur CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Sersea Maria Erika medalie argint RONIN RYU
Sersea Maria Erika medalie argint RONIN RYU
Dohotaru Adelina medalie bronz C.S. BRAZI
Dohotaru Adelina medalie bronz C.S. BRAZI
Lukacs Karina - Laura medalie bronz CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Lukacs Karina - Laura medalie bronz CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER

CATEGORIE CADETI I M - KODACHI

Nume Medalie Club
Dobre Cosmin medalie aur YANG
Dobre Cosmin medalie aur YANG
Mirescu Cosmin - Raul medalie argint CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Mirescu Cosmin - Raul medalie argint CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Anita Adrian medalie bronz C.S. SEITO BUZAU
Anita Adrian medalie bronz C.S. SEITO BUZAU
Bucur Tiberiu medalie bronz C.S. SEITO BUZAU
Bucur Tiberiu medalie bronz C.S. SEITO BUZAU

CATEGORIE JUNIORI II M - KIHON DOSA

Nume Medalie Club
Avram Georgian medalie aur YANG
Avram Georgian medalie aur YANG
Bacanu Vladut medalie argint YANG
Bacanu Vladut medalie argint YANG
Constantinescu Andrei medalie bronz RONIN RYU
Constantinescu Andrei medalie bronz RONIN RYU
Rohat Alexandru medalie bronz YANG
Rohat Alexandru medalie bronz YANG

CATEGORIE JUNIORI II M - KODACHI

Nume Medalie Club
Bacanu Vladut medalie aur YANG
Bacanu Vladut medalie aur YANG
Rohat Alexandru medalie argint YANG
Rohat Alexandru medalie argint YANG
Constantinescu Andrei medalie bronz RONIN RYU
Constantinescu Andrei medalie bronz RONIN RYU
Vasile Alexandru medalie bronz YANG
Vasile Alexandru medalie bronz YANG

CATEGORIE JUNIORI II M - CHOKEN KATATE

Nume Medalie Club
Constantinescu Andrei medalie aur RONIN RYU
Constantinescu Andrei medalie aur RONIN RYU
Avram Georgian medalie argint YANG
Avram Georgian medalie argint YANG
Bacanu Vladut medalie bronz YANG
Bacanu Vladut medalie bronz YANG
Frunză Vladimir medalie bronz HO VANG DAO
Frunză Vladimir medalie bronz HO VANG DAO

CATEGORIE JUNIORI I F - KIHON DOSA

Nume Medalie Club
Ungureanu Ilinca medalie aur SHINOBI BUCURESTI
Ungureanu Ilinca medalie aur SHINOBI BUCURESTI
Voicu Miruna Georgiana medalie argint HO VANG DAO
Voicu Miruna Georgiana medalie argint HO VANG DAO
Ciuca Roberta medalie bronz RONIN RYU
Ciuca Roberta medalie bronz RONIN RYU

CATEGORIE JUNIORI II M - KIHON DOSA

Nume Medalie Club
Avram Georgian medalie aur YANG
Avram Georgian medalie aur YANG
Bacanu Vladut medalie argint YANG
Bacanu Vladut medalie argint YANG
Constantinescu Andrei medalie bronz RONIN RYU
Constantinescu Andrei medalie bronz RONIN RYU
Rohat Alexandru medalie bronz YANG
Rohat Alexandru medalie bronz YANG

CATEGORIE JUNIORI I F - KODACHI

Nume Medalie Club
Voicu Miruna Georgiana medalie aur HO VANG DAO
Voicu Miruna Georgiana medalie aur HO VANG DAO
Ciuca Roberta medalie argint RONIN RYU
Ciuca Roberta medalie argint RONIN RYU
Ungureanu Ilinca medalie bronz SHINOBI BUCURESTI
Ungureanu Ilinca medalie bronz SHINOBI BUCURESTI

CATEGORIE JUNIORI II M - KODACHI

Nume Medalie Club
Bacanu Vladut medalie aur YANG
Bacanu Vladut medalie aur YANG
Rohat Alexandru medalie argint YANG
Rohat Alexandru medalie argint YANG
Constantinescu Andrei medalie bronz RONIN RYU
Constantinescu Andrei medalie bronz RONIN RYU
Vasile Alexandru medalie bronz YANG
Vasile Alexandru medalie bronz YANG

CATEGORIE JUNIORI I F - CHOKEN KATATE

Nume Medalie Club
Voicu Miruna Georgiana medalie aur HO VANG DAO
Voicu Miruna Georgiana medalie aur HO VANG DAO
Ungureanu Ilinca medalie argint SHINOBI BUCURESTI
Ungureanu Ilinca medalie argint SHINOBI BUCURESTI
Ciuca Roberta medalie bronz RONIN RYU
Ciuca Roberta medalie bronz RONIN RYU

CATEGORIE JUNIORI II M - CHOKEN KATATE

Nume Medalie Club
Constantinescu Andrei medalie aur RONIN RYU
Constantinescu Andrei medalie aur RONIN RYU
Avram Georgian medalie argint YANG
Avram Georgian medalie argint YANG
Bacanu Vladut medalie bronz YANG
Bacanu Vladut medalie bronz YANG
Frunză Vladimir medalie bronz HO VANG DAO
Frunză Vladimir medalie bronz HO VANG DAO

CATEGORIE SENIORI M - KIHON DOSA

Nume Medalie Club
Vintilă Mugurel medalie aur ACS BUDO BEST
Vintilă Mugurel medalie aur ACS BUDO BEST
Lupea Madalin medalie argint YANG
Lupea Madalin medalie argint YANG
Cristache Cristian medalie bronz HO VANG DAO
Cristache Cristian medalie bronz HO VANG DAO
Sologon Andrei-Oliviu medalie bronz RONIN RYU
Sologon Andrei-Oliviu medalie bronz RONIN RYU

CATEGORIE SENIORI M - KODACHI

Nume Medalie Club
Vintilă Mugurel medalie aur ACS BUDO BEST
Vintilă Mugurel medalie aur ACS BUDO BEST
Lupea Madalin medalie argint YANG
Lupea Madalin medalie argint YANG
Olaru Adrian medalie bronz HO VANG DAO
Olaru Adrian medalie bronz HO VANG DAO
Sologon Andrei-Oliviu medalie bronz RONIN RYU
Sologon Andrei-Oliviu medalie bronz RONIN RYU

CATEGORIE SENIORI M - CHOKEN KATATE

Nume Medalie Club
Vintilă Mugurel medalie aur ACS BUDO BEST
Vintilă Mugurel medalie aur ACS BUDO BEST
Olaru Adrian medalie argint HO VANG DAO
Olaru Adrian medalie argint HO VANG DAO
Tanase Adrian Madalin medalie bronz ASOCIATIA CLUB SPORTIV AMBITIA MADALIN
Tanase Adrian Madalin medalie bronz ASOCIATIA CLUB SPORTIV AMBITIA MADALIN
Tomulescu Robert medalie bronz YANG
Tomulescu Robert medalie bronz YANG

CATEGORIE SENIORI F - CHOKEN KATATE

Nume Medalie Club
Panait Adriana medalie aur ASOCIATIA CLUB SPORTIV AMBITIA MADALIN
Panait Adriana medalie aur ASOCIATIA CLUB SPORTIV AMBITIA MADALIN
Bulmaga Luiza medalie argint ACS ASAKUSA
Bulmaga Luiza medalie argint ACS ASAKUSA
Muntean Andreea - Ioana medalie bronz CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Muntean Andreea - Ioana medalie bronz CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER

CATEGORIE SENIORI F - KIHON DOSA

Nume Medalie Club
Bulmaga Luiza medalie aur ACS ASAKUSA
Bulmaga Luiza medalie aur ACS ASAKUSA
Muntean Andreea - Ioana medalie argint CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Muntean Andreea - Ioana medalie argint CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Panait Adriana medalie bronz ASOCIATIA CLUB SPORTIV AMBITIA MADALIN
Panait Adriana medalie bronz ASOCIATIA CLUB SPORTIV AMBITIA MADALIN

CATEGORIE SENIORI F - KODACHI

Nume Medalie Club
Muntean Andreea - Ioana medalie aur CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Muntean Andreea - Ioana medalie aur CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER
Bulmaga Luiza medalie argint ACS ASAKUSA
Bulmaga Luiza medalie argint ACS ASAKUSA
Panait Adriana medalie bronz ASOCIATIA CLUB SPORTIV AMBITIA MADALIN
Panait Adriana medalie bronz ASOCIATIA CLUB SPORTIV AMBITIA MADALIN

CATEGORIE VETERANI M - KIHON DOSA

Nume Medalie Club
Sersea Eduard medalie aur RONIN RYU
Ungureanu Dragos medalie argint SHINOBI BUCURESTI
Zecheru Adrian medalie bronz SHINOBI BUCURESTI

CATEGORIE VETERANI M - KODACHI

Nume Medalie Club
Sersea Eduard medalie aur RONIN RYU
Zecheru Adrian medalie argint SHINOBI BUCURESTI
Ungureanu Dragos medalie bronz SHINOBI BUCURESTI

CATEGORIE VETERANI M - CHOKEN KATATE

Nume Medalie Club
Sersea Eduard medalie aur RONIN RYU
Ungureanu Dragos medalie argint SHINOBI BUCURESTI
Zecheru Adrian medalie bronz SHINOBI BUCURESTI