CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-COPII II - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
OANCEA DARIA STEFANIA A. C. S. ASAKUSA medalie aur CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-COPII II
ROGOVEANU ANASTASIA MARIA A. C. S. ASAKUSA medalie argint CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-COPII II
VINTILA MARA GABRIELA A. C. S. BUDO BEST medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-COPII II
IALOMITEANU IOANA ANASTASIA A. C. S. BUDO BEST medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-COPII II
IALOMITEANU ELENA TEODORA A. C. S. BUDO BEST - CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-COPII II


CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-COPII II - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
IONESCU CATALIN ALEXANDRU A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-COPII II
VOICU ANDREI VLAD A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-COPII II
TANASE EDUARD STEFAN A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-COPII II
MICU DAVID STEFAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-COPII II
RADU HARUKI ANDREI C. S. KOROKAI - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-COPII II
CASTELLINI VALENTINO A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-COPII II
BUNESCU LUCA GABRIEL C. S. KOROKAI - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-COPII II


CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-COPII II - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
VINTILA MARA GABRIELA A. C. S. BUDO BEST medalie aur CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-COPII II
ROGOVEANU ANASTASIA MARIA A. C. S. ASAKUSA medalie argint CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-COPII II
OANCEA DARIA STEFANIA A. C. S. ASAKUSA medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-COPII II
IALOMITEANU IOANA ANASTASIA A. C. S. BUDO BEST medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-COPII II
IALOMITEANU ELENA TEODORA A. C. S. BUDO BEST - CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-COPII II


CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-COPII II - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
IONESCU CATALIN ALEXANDRU A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-COPII II
VOICU ANDREI VLAD A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-COPII II
MICU DAVID STEFAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-COPII II
CASTELLINI VALENTINO A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-COPII II
TANASE EDUARD STEFAN A. C. S. KAMAKURA II - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-COPII II
RADU HARUKI ANDREI C. S. KOROKAI - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-COPII II
BUNESCU LUCA GABRIEL C. S. KOROKAI - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-COPII II


CATEGORIE F-KIHON DOSA-COPII II - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
ROGOVEANU ANASTASIA MARIA A. C. S. ASAKUSA medalie aur KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-COPII II
OANCEA DARIA STEFANIA A. C. S. ASAKUSA medalie argint KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-COPII II
VINTILA MARA GABRIELA A. C. S. BUDO BEST medalie bronz KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-COPII II
IALOMITEANU ELENA TEODORA A. C. S. BUDO BEST medalie bronz KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-COPII II
IALOMITEANU IOANA ANASTASIA A. C. S. BUDO BEST - KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-COPII II


CATEGORIE M-KIHON DOSA-COPII II - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
MICU DAVID STEFAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-COPII II
IONESCU CATALIN ALEXANDRU A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-COPII II
TANASE EDUARD STEFAN A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-COPII II
BUNESCU LUCA GABRIEL C. S. KOROKAI medalie bronz KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-COPII II
VOICU ANDREI VLAD A. C. S. AMBITIA MADALIN - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-COPII II
RADU HARUKI ANDREI C. S. KOROKAI - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-COPII II
CASTELLINI VALENTINO A. C. S. AMBITIA MADALIN - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-COPII II


CATEGORIE M-KODACHI-COPII II - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
VOICU ANDREI VLAD A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-COPII II
TANASE EDUARD STEFAN A. C. S. KAMAKURA II medalie argint KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-COPII II
RADU HARUKI ANDREI C. S. KOROKAI medalie bronz KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-COPII II
BUNESCU LUCA GABRIEL C. S. KOROKAI medalie bronz KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-COPII II
MICU DAVID STEFAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-COPII II
IONESCU CATALIN ALEXANDRU A. C. S. AMBITIA MADALIN - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-COPII II
CASTELLINI VALENTINO A. C. S. AMBITIA MADALIN - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-COPII II


CATEGORIE F-KODACHI-COPII II - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
VINTILA MARA GABRIELA A. C. S. BUDO BEST medalie aur KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-COPII II
OANCEA DARIA STEFANIA A. C. S. ASAKUSA medalie argint KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-COPII II
ROGOVEANU ANASTASIA MARIA A. C. S. ASAKUSA medalie bronz KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-COPII II
IALOMITEANU IOANA ANASTASIA A. C. S. BUDO BEST medalie bronz KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-COPII II
IALOMITEANU ELENA TEODORA A. C. S. BUDO BEST - KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-COPII II


CATEGORIE F-NITO-COPII II - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
OANCEA DARIA STEFANIA A. C. S. ASAKUSA medalie aur NITO CATEGORIE F-NITO-COPII II
VINTILA MARA GABRIELA A. C. S. BUDO BEST medalie argint NITO CATEGORIE F-NITO-COPII II
ROGOVEANU ANASTASIA MARIA A. C. S. ASAKUSA medalie bronz NITO CATEGORIE F-NITO-COPII II
IALOMITEANU IOANA ANASTASIA A. C. S. BUDO BEST medalie bronz NITO CATEGORIE F-NITO-COPII II
IALOMITEANU ELENA TEODORA A. C. S. BUDO BEST - NITO CATEGORIE F-NITO-COPII II


CATEGORIE M-NITO-COPII II - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
IONESCU CATALIN ALEXANDRU A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur NITO CATEGORIE M-NITO-COPII II
MICU DAVID STEFAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint NITO CATEGORIE M-NITO-COPII II
VOICU ANDREI VLAD A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz NITO CATEGORIE M-NITO-COPII II
BUNESCU LUCA GABRIEL C. S. KOROKAI medalie bronz NITO CATEGORIE M-NITO-COPII II
TANASE EDUARD STEFAN A. C. S. KAMAKURA II - NITO CATEGORIE M-NITO-COPII II
RADU HARUKI ANDREI C. S. KOROKAI - NITO CATEGORIE M-NITO-COPII II
CASTELLINI VALENTINO A. C. S. AMBITIA MADALIN - NITO CATEGORIE M-NITO-COPII II


CATEGORIE M-NUNCHAKU-COPII II - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
IONESCU CATALIN ALEXANDRU A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-COPII II
VOICU ANDREI VLAD A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-COPII II
TANASE EDUARD STEFAN A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-COPII II
MICU DAVID STEFAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-COPII II
RADU HARUKI ANDREI C. S. KOROKAI - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-COPII II
CASTELLINI VALENTINO A. C. S. AMBITIA MADALIN - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-COPII II
BUNESCU LUCA GABRIEL C. S. KOROKAI - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-COPII II


CATEGORIE F-TANTO-COPII II - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
VINTILA MARA GABRIELA A. C. S. BUDO BEST medalie aur TANTO CATEGORIE F-TANTO-COPII II
ROGOVEANU ANASTASIA MARIA A. C. S. ASAKUSA medalie argint TANTO CATEGORIE F-TANTO-COPII II
OANCEA DARIA STEFANIA A. C. S. ASAKUSA medalie bronz TANTO CATEGORIE F-TANTO-COPII II
IALOMITEANU ELENA TEODORA A. C. S. BUDO BEST medalie bronz TANTO CATEGORIE F-TANTO-COPII II
IALOMITEANU IOANA ANASTASIA A. C. S. BUDO BEST - TANTO CATEGORIE F-TANTO-COPII II


CATEGORIE M-TANTO-COPII II - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
CASTELLINI VALENTINO A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TANTO CATEGORIE M-TANTO-COPII II
MICU DAVID STEFAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TANTO CATEGORIE M-TANTO-COPII II
TANASE EDUARD STEFAN A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz TANTO CATEGORIE M-TANTO-COPII II
BUNESCU LUCA GABRIEL C. S. KOROKAI medalie bronz TANTO CATEGORIE M-TANTO-COPII II
VOICU ANDREI VLAD A. C. S. AMBITIA MADALIN - TANTO CATEGORIE M-TANTO-COPII II
RADU HARUKI ANDREI C. S. KOROKAI - TANTO CATEGORIE M-TANTO-COPII II
IONESCU CATALIN ALEXANDRU A. C. S. AMBITIA MADALIN - TANTO CATEGORIE M-TANTO-COPII II


CATEGORIE F-TATE CHOKEN-COPII II - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
VINTILA MARA GABRIELA A. C. S. BUDO BEST medalie aur TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-COPII II
ROGOVEANU ANASTASIA MARIA A. C. S. ASAKUSA medalie argint TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-COPII II
OANCEA DARIA STEFANIA A. C. S. ASAKUSA medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-COPII II
IALOMITEANU IOANA ANASTASIA A. C. S. BUDO BEST medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-COPII II
IALOMITEANU ELENA TEODORA A. C. S. BUDO BEST - TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-COPII II


CATEGORIE M-TATE CHOKEN-COPII II - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
MICU DAVID STEFAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-COPII II
VOICU ANDREI VLAD A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-COPII II
IONESCU CATALIN ALEXANDRU A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-COPII II
CASTELLINI VALENTINO A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-COPII II
TANASE EDUARD STEFAN A. C. S. KAMAKURA II - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-COPII II
RADU HARUKI ANDREI C. S. KOROKAI - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-COPII II
BUNESCU LUCA GABRIEL C. S. KOROKAI - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-COPII II


CATEGORIE M-TATE KODACHI-COPII II - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
VOICU ANDREI VLAD A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-COPII II
RADU HARUKI ANDREI C. S. KOROKAI medalie argint TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-COPII II
CASTELLINI VALENTINO A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-COPII II
BUNESCU LUCA GABRIEL C. S. KOROKAI medalie bronz TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-COPII II
TANASE EDUARD STEFAN A. C. S. KAMAKURA II - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-COPII II
MICU DAVID STEFAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-COPII II
IONESCU CATALIN ALEXANDRU A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-COPII II


CATEGORIE F-TATE KODACHI-COPII II - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
ROGOVEANU ANASTASIA MARIA A. C. S. ASAKUSA medalie aur TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-COPII II
VINTILA MARA GABRIELA A. C. S. BUDO BEST medalie argint TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-COPII II
OANCEA DARIA STEFANIA A. C. S. ASAKUSA medalie bronz TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-COPII II
IALOMITEANU ELENA TEODORA A. C. S. BUDO BEST medalie bronz TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-COPII II
IALOMITEANU IOANA ANASTASIA A. C. S. BUDO BEST - TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-COPII II


CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-COPII I - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
BACIU RARES MIHAI A. C. S. GHEPARDO medalie aur CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-COPII I
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL HINODE medalie argint CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-COPII I
ROGOVEANU BRUNO NIKOLAS A. C. S. ASAKUSA medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-COPII I
PETCU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-COPII I
VOICU EDUART ANDREI C. S. KOROKAI - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-COPII I
UNGUREANU RARES A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-COPII I
DINCA DENIS MARIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-COPII I
BUNESCU MATTEO MIHAI C. S. KOROKAI - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-COPII I
CARDASOL IONUT GABRIEL A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-COPII I


CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-COPII I - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
CASTELLINI ALESSANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-COPII I
IONESCU ANA MIRUNA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-COPII I
TIMIRAS SIMONA ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-COPII I
PETRE MARIA IOANA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-COPII I
POPESCU MARTHA ELENA OLIVIA A. C. S. BUDO BEST - CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-COPII I
MIHALCEA ALEXANDRA ELENA A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-COPII I
CONSTANTINESCU ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-COPII I


CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-COPII I - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
BUNESCU MATTEO MIHAI C. S. KOROKAI medalie aur CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-COPII I
BACIU RARES MIHAI A. C. S. GHEPARDO medalie argint CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-COPII I
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL HINODE medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-COPII I
CARDASOL IONUT GABRIEL A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-COPII I
VOICU EDUART ANDREI C. S. KOROKAI - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-COPII I
UNGUREANU RARES A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-COPII I
ROGOVEANU BRUNO NIKOLAS A. C. S. ASAKUSA - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-COPII I
DINCA DENIS MARIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-COPII I
PETCU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-COPII I


CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-COPII I - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
CONSTANTINESCU ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-COPII I
PETRE MARIA IOANA A. C. S. GHEPARDO medalie argint CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-COPII I
IONESCU ANA MIRUNA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-COPII I
CASTELLINI ALESSANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-COPII I
TIMIRAS SIMONA ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-COPII I
POPESCU MARTHA ELENA OLIVIA A. C. S. BUDO BEST - CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-COPII I
MIHALCEA ALEXANDRA ELENA A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-COPII I


CATEGORIE M-KIHON DOSA-COPII I - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
PETCU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie aur KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-COPII I
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL HINODE medalie argint KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-COPII I
UNGUREANU RARES A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-COPII I
ROGOVEANU BRUNO NIKOLAS A. C. S. ASAKUSA medalie bronz KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-COPII I
VOICU EDUART ANDREI C. S. KOROKAI - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-COPII I
CARDASOL IONUT GABRIEL A. C. S. AMBITIA MADALIN - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-COPII I
BUNESCU MATTEO MIHAI C. S. KOROKAI - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-COPII I
BACIU RARES MIHAI A. C. S. GHEPARDO - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-COPII I
DINCA DENIS MARIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-COPII I


CATEGORIE F-KIHON DOSA-COPII I - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
CONSTANTINESCU ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-COPII I
MIHALCEA ALEXANDRA ELENA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-COPII I
TIMIRAS SIMONA ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-COPII I
PETRE MARIA IOANA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-COPII I
POPESCU MARTHA ELENA OLIVIA A. C. S. BUDO BEST - KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-COPII I
IONESCU ANA MIRUNA A. C. S. AMBITIA MADALIN - KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-COPII I
CASTELLINI ALESSANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN - KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-COPII I


CATEGORIE M-KODACHI-COPII I - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL HINODE medalie aur KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-COPII I
BACIU RARES MIHAI A. C. S. GHEPARDO medalie argint KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-COPII I
ROGOVEANU BRUNO NIKOLAS A. C. S. ASAKUSA medalie bronz KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-COPII I
BUNESCU MATTEO MIHAI C. S. KOROKAI medalie bronz KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-COPII I
VOICU EDUART ANDREI C. S. KOROKAI - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-COPII I
UNGUREANU RARES A. C. S. AMBITIA MADALIN - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-COPII I
PETCU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-COPII I
CARDASOL IONUT GABRIEL A. C. S. AMBITIA MADALIN - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-COPII I
DINCA DENIS MARIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-COPII I


CATEGORIE F-KODACHI-COPII I - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
PETRE MARIA IOANA A. C. S. GHEPARDO medalie aur KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-COPII I
MIHALCEA ALEXANDRA ELENA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-COPII I
POPESCU MARTHA ELENA OLIVIA A. C. S. BUDO BEST medalie bronz KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-COPII I
CONSTANTINESCU ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-COPII I
TIMIRAS SIMONA ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN - KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-COPII I
IONESCU ANA MIRUNA A. C. S. AMBITIA MADALIN - KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-COPII I
CASTELLINI ALESSANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN - KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-COPII I


CATEGORIE M-NITO-COPII I - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
BACIU RARES MIHAI A. C. S. GHEPARDO medalie aur NITO CATEGORIE M-NITO-COPII I
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL HINODE medalie argint NITO CATEGORIE M-NITO-COPII I
ROGOVEANU BRUNO NIKOLAS A. C. S. ASAKUSA medalie bronz NITO CATEGORIE M-NITO-COPII I
PETCU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz NITO CATEGORIE M-NITO-COPII I
VOICU EDUART ANDREI C. S. KOROKAI - NITO CATEGORIE M-NITO-COPII I
UNGUREANU RARES A. C. S. AMBITIA MADALIN - NITO CATEGORIE M-NITO-COPII I
CARDASOL IONUT GABRIEL A. C. S. AMBITIA MADALIN - NITO CATEGORIE M-NITO-COPII I
BUNESCU MATTEO MIHAI C. S. KOROKAI - NITO CATEGORIE M-NITO-COPII I
DINCA DENIS MARIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - NITO CATEGORIE M-NITO-COPII I


CATEGORIE F-NITO-COPII I - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
MIHALCEA ALEXANDRA ELENA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur NITO CATEGORIE F-NITO-COPII I
CONSTANTINESCU ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint NITO CATEGORIE F-NITO-COPII I
POPESCU MARTHA ELENA OLIVIA A. C. S. BUDO BEST medalie bronz NITO CATEGORIE F-NITO-COPII I
CASTELLINI ALESSANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz NITO CATEGORIE F-NITO-COPII I
TIMIRAS SIMONA ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN - NITO CATEGORIE F-NITO-COPII I
PETRE MARIA IOANA A. C. S. GHEPARDO - NITO CATEGORIE F-NITO-COPII I
IONESCU ANA MIRUNA A. C. S. AMBITIA MADALIN - NITO CATEGORIE F-NITO-COPII I


CATEGORIE M-NUNCHAKU-COPII I - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
UNGUREANU RARES A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-COPII I
BUNESCU MATTEO MIHAI C. S. KOROKAI medalie argint NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-COPII I
DINCA DENIS MARIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-COPII I
BACIU RARES MIHAI A. C. S. GHEPARDO medalie bronz NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-COPII I
VOICU EDUART ANDREI C. S. KOROKAI - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-COPII I
ROGOVEANU BRUNO NIKOLAS A. C. S. ASAKUSA - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-COPII I
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL HINODE - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-COPII I
CARDASOL IONUT GABRIEL A. C. S. AMBITIA MADALIN - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-COPII I


CATEGORIE F-NUNCHAKU-COPII I - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
CONSTANTINESCU ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-COPII I
CASTELLINI ALESSANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-COPII I
MIHALCEA ALEXANDRA ELENA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-COPII I
IONESCU ANA MIRUNA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-COPII I
TIMIRAS SIMONA ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN - NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-COPII I
POPESCU MARTHA ELENA OLIVIA A. C. S. BUDO BEST - NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-COPII I
PETRE MARIA IOANA A. C. S. GHEPARDO - NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-COPII I


CATEGORIE M-TANTO-COPII I - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
DINCA DENIS MARIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TANTO CATEGORIE M-TANTO-COPII I
PETCU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint TANTO CATEGORIE M-TANTO-COPII I
UNGUREANU RARES A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TANTO CATEGORIE M-TANTO-COPII I
BACIU RARES MIHAI A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TANTO CATEGORIE M-TANTO-COPII I
VOICU EDUART ANDREI C. S. KOROKAI - TANTO CATEGORIE M-TANTO-COPII I
ROGOVEANU BRUNO NIKOLAS A. C. S. ASAKUSA - TANTO CATEGORIE M-TANTO-COPII I
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL HINODE - TANTO CATEGORIE M-TANTO-COPII I
BUNESCU MATTEO MIHAI C. S. KOROKAI - TANTO CATEGORIE M-TANTO-COPII I
CARDASOL IONUT GABRIEL A. C. S. AMBITIA MADALIN - TANTO CATEGORIE M-TANTO-COPII I


CATEGORIE F-TANTO-COPII I - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
CONSTANTINESCU ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TANTO CATEGORIE F-TANTO-COPII I
TIMIRAS SIMONA ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TANTO CATEGORIE F-TANTO-COPII I
POPESCU MARTHA ELENA OLIVIA A. C. S. BUDO BEST medalie bronz TANTO CATEGORIE F-TANTO-COPII I
IONESCU ANA MIRUNA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TANTO CATEGORIE F-TANTO-COPII I
PETRE MARIA IOANA A. C. S. GHEPARDO - TANTO CATEGORIE F-TANTO-COPII I
MIHALCEA ALEXANDRA ELENA A. C. S. AMBITIA MADALIN - TANTO CATEGORIE F-TANTO-COPII I
CASTELLINI ALESSANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN - TANTO CATEGORIE F-TANTO-COPII I


CATEGORIE M-TATE CHOKEN-COPII I - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
BACIU RARES MIHAI A. C. S. GHEPARDO medalie aur TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-COPII I
PETCU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-COPII I
UNGUREANU RARES A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-COPII I
ROGOVEANU BRUNO NIKOLAS A. C. S. ASAKUSA medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-COPII I
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL HINODE - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-COPII I
DINCA DENIS MARIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-COPII I
CARDASOL IONUT GABRIEL A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-COPII I
BUNESCU MATTEO MIHAI C. S. KOROKAI - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-COPII I
VOICU EDUART ANDREI C. S. KOROKAI - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-COPII I


CATEGORIE M-TATE KODACHI-COPII I - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
BACIU RARES MIHAI A. C. S. GHEPARDO medalie aur TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-COPII I
DINCA DENIS MARIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-COPII I
PETCU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-COPII I
BUNESCU MATTEO MIHAI C. S. KOROKAI medalie bronz TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-COPII I
VOICU EDUART ANDREI C. S. KOROKAI - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-COPII I
UNGUREANU RARES A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-COPII I
ROGOVEANU BRUNO NIKOLAS A. C. S. ASAKUSA - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-COPII I
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL HINODE - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-COPII I
CARDASOL IONUT GABRIEL A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-COPII I


CATEGORIE F-TATE KODACHI-COPII I - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
CONSTANTINESCU ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-COPII I
CASTELLINI ALESSANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-COPII I
TIMIRAS SIMONA ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-COPII I
PETRE MARIA IOANA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-COPII I
POPESCU MARTHA ELENA OLIVIA A. C. S. BUDO BEST - TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-COPII I
MIHALCEA ALEXANDRA ELENA A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-COPII I
IONESCU ANA MIRUNA A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-COPII I


CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-MINICADETI - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
TOFAN ALEXANDRU STEFAN C. S. KOROKAI medalie aur CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-MINICADETI
VLAD ALBERT MIHAI A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-MINICADETI
JOITARU VALENTIN ANDREI A. C. S. ASAKUSA medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-MINICADETI
BOTEA RAFAEL NICUSOR A. C. S. ASAKUSA medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-MINICADETI
TUDOR-DUTA FLORIN LUCIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-MINICADETI
STOENESTEANU DAVID CRISTIAN C. S. KOROKAI - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-MINICADETI
MIHALACHE GABRIEL IONUT A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-MINICADETI
MARGHESCU ANDREI C. S. C. C. E. - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-MINICADETI
UNGUREANU OVIDIU A. C. S. GHEPARDO - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-MINICADETI
STEFAN PETRIU A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-MINICADETI
SLĂVEANU ROBERT A.C.A.M.V. HO VANG DAO - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-MINICADETI
SERBANESCU MATEI A. C. S. GHEPARDO - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-MINICADETI
NAJAP FLAVIUS C. S. C. C. E. - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-MINICADETI
FLOREA KHRISTIAN EUGENE A. C. S. GHEPARDO - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-MINICADETI
FILIP MIHNEA C. S. C. C. E. - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-MINICADETI
CICU ROBERT DOJO - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-MINICADETI
LEOVEANU MATEI NICOLAIE A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-MINICADETI
DOBRE SILVIU ANDREI A. C. S. KAMAKURA II - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-MINICADETI


CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-MINICADETI - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
ALDEA BIANCA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-MINICADETI
CEAUCA MARIA LILIANA C. S. C. C. E. medalie argint CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-MINICADETI
MOTOC IOANA A. C. S. ASAKUSA medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-MINICADETI


CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-MINICADETI - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
CICU ROBERT DOJO medalie aur CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-MINICADETI
TOFAN ALEXANDRU STEFAN C. S. KOROKAI medalie argint CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-MINICADETI
VLAD ALBERT MIHAI A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-MINICADETI
MARGHESCU ANDREI C. S. C. C. E. medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-MINICADETI
STEFAN PETRIU A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-MINICADETI
FLOREA KHRISTIAN EUGENE A. C. S. GHEPARDO - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-MINICADETI
FILIP MIHNEA C. S. C. C. E. - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-MINICADETI
BOTEA RAFAEL NICUSOR A. C. S. ASAKUSA - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-MINICADETI
UNGUREANU OVIDIU A. C. S. GHEPARDO - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-MINICADETI
TUDOR-DUTA FLORIN LUCIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-MINICADETI
STOENESTEANU DAVID CRISTIAN C. S. KOROKAI - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-MINICADETI
SERBANESCU MATEI A. C. S. GHEPARDO - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-MINICADETI
NAJAP FLAVIUS C. S. C. C. E. - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-MINICADETI
MIHALACHE GABRIEL IONUT A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-MINICADETI
LEOVEANU MATEI NICOLAIE A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-MINICADETI
JOITARU VALENTIN ANDREI A. C. S. ASAKUSA - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-MINICADETI
SLĂVEANU ROBERT A.C.A.M.V. HO VANG DAO - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-MINICADETI
DOBRE SILVIU ANDREI A. C. S. KAMAKURA II - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-MINICADETI


CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-MINICADETI - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
MOTOC IOANA A. C. S. ASAKUSA medalie aur CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-MINICADETI
CEAUCA MARIA LILIANA C. S. C. C. E. medalie argint CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-MINICADETI
ALDEA BIANCA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-MINICADETI


CATEGORIE M-KIHON DOSA-MINICADETI - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
LEOVEANU MATEI NICOLAIE A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-MINICADETI
MARGHESCU ANDREI C. S. C. C. E. medalie argint KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-MINICADETI
VLAD ALBERT MIHAI A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-MINICADETI
MIHALACHE GABRIEL IONUT A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-MINICADETI
TOFAN ALEXANDRU STEFAN C. S. KOROKAI - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-MINICADETI
SERBANESCU MATEI A. C. S. GHEPARDO - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-MINICADETI
FILIP MIHNEA C. S. C. C. E. - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-MINICADETI
CICU ROBERT DOJO - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-MINICADETI
TUDOR-DUTA FLORIN LUCIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-MINICADETI
STOENESTEANU DAVID CRISTIAN C. S. KOROKAI - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-MINICADETI
STEFAN PETRIU A. C. S. AMBITIA MADALIN - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-MINICADETI
SLĂVEANU ROBERT A.C.A.M.V. HO VANG DAO - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-MINICADETI
NAJAP FLAVIUS C. S. C. C. E. - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-MINICADETI
JOITARU VALENTIN ANDREI A. C. S. ASAKUSA - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-MINICADETI
FLOREA KHRISTIAN EUGENE A. C. S. GHEPARDO - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-MINICADETI
DOBRE SILVIU ANDREI A. C. S. KAMAKURA II - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-MINICADETI
UNGUREANU OVIDIU A. C. S. GHEPARDO - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-MINICADETI
BOTEA RAFAEL NICUSOR A. C. S. ASAKUSA - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-MINICADETI


CATEGORIE F-KIHON DOSA-MINICADETI - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
ALDEA BIANCA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-MINICADETI
MOTOC IOANA A. C. S. ASAKUSA medalie argint KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-MINICADETI
CEAUCA MARIA LILIANA C. S. C. C. E. medalie bronz KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-MINICADETI


CATEGORIE M-KODACHI-MINICADETI - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
FLOREA KHRISTIAN EUGENE A. C. S. GHEPARDO medalie aur KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-MINICADETI
VLAD ALBERT MIHAI A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-MINICADETI
SERBANESCU MATEI A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-MINICADETI
JOITARU VALENTIN ANDREI A. C. S. ASAKUSA medalie bronz KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-MINICADETI
UNGUREANU OVIDIU A. C. S. GHEPARDO - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-MINICADETI
TUDOR-DUTA FLORIN LUCIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-MINICADETI
LEOVEANU MATEI NICOLAIE A. C. S. AMBITIA MADALIN - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-MINICADETI
FILIP MIHNEA C. S. C. C. E. - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-MINICADETI
TOFAN ALEXANDRU STEFAN C. S. KOROKAI - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-MINICADETI
STOENESTEANU DAVID CRISTIAN C. S. KOROKAI - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-MINICADETI
STEFAN PETRIU A. C. S. AMBITIA MADALIN - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-MINICADETI
NAJAP FLAVIUS C. S. C. C. E. - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-MINICADETI
MIHALACHE GABRIEL IONUT A. C. S. AMBITIA MADALIN - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-MINICADETI
MARGHESCU ANDREI C. S. C. C. E. - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-MINICADETI
DOBRE SILVIU ANDREI A. C. S. KAMAKURA II - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-MINICADETI
BOTEA RAFAEL NICUSOR A. C. S. ASAKUSA - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-MINICADETI
SLĂVEANU ROBERT A.C.A.M.V. HO VANG DAO - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-MINICADETI
CICU ROBERT DOJO - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-MINICADETI


CATEGORIE F-KODACHI-MINICADETI - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
MOTOC IOANA A. C. S. ASAKUSA medalie aur KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-MINICADETI
CEAUCA MARIA LILIANA C. S. C. C. E. medalie argint KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-MINICADETI
ALDEA BIANCA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-MINICADETI


CATEGORIE M-NITO-MINICADETI - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
VLAD ALBERT MIHAI A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur NITO CATEGORIE M-NITO-MINICADETI
FLOREA KHRISTIAN EUGENE A. C. S. GHEPARDO medalie argint NITO CATEGORIE M-NITO-MINICADETI
TUDOR-DUTA FLORIN LUCIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz NITO CATEGORIE M-NITO-MINICADETI
TOFAN ALEXANDRU STEFAN C. S. KOROKAI medalie bronz NITO CATEGORIE M-NITO-MINICADETI
UNGUREANU OVIDIU A. C. S. GHEPARDO - NITO CATEGORIE M-NITO-MINICADETI
STOENESTEANU DAVID CRISTIAN C. S. KOROKAI - NITO CATEGORIE M-NITO-MINICADETI
MARGHESCU ANDREI C. S. C. C. E. - NITO CATEGORIE M-NITO-MINICADETI
FILIP MIHNEA C. S. C. C. E. - NITO CATEGORIE M-NITO-MINICADETI
STEFAN PETRIU A. C. S. AMBITIA MADALIN - NITO CATEGORIE M-NITO-MINICADETI
SLĂVEANU ROBERT A.C.A.M.V. HO VANG DAO - NITO CATEGORIE M-NITO-MINICADETI
SERBANESCU MATEI A. C. S. GHEPARDO - NITO CATEGORIE M-NITO-MINICADETI
NAJAP FLAVIUS C. S. C. C. E. - NITO CATEGORIE M-NITO-MINICADETI
MIHALACHE GABRIEL IONUT A. C. S. AMBITIA MADALIN - NITO CATEGORIE M-NITO-MINICADETI
DOBRE SILVIU ANDREI A. C. S. KAMAKURA II - NITO CATEGORIE M-NITO-MINICADETI
CICU ROBERT DOJO - NITO CATEGORIE M-NITO-MINICADETI
BOTEA RAFAEL NICUSOR A. C. S. ASAKUSA - NITO CATEGORIE M-NITO-MINICADETI
LEOVEANU MATEI NICOLAIE A. C. S. AMBITIA MADALIN - NITO CATEGORIE M-NITO-MINICADETI
JOITARU VALENTIN ANDREI A. C. S. ASAKUSA - NITO CATEGORIE M-NITO-MINICADETI


CATEGORIE M-NUNCHAKU-MINICADETI - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
JOITARU VALENTIN ANDREI A. C. S. ASAKUSA medalie aur NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-MINICADETI
DOBRE SILVIU ANDREI A. C. S. KAMAKURA II medalie argint NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-MINICADETI
STOENESTEANU DAVID CRISTIAN C. S. KOROKAI medalie bronz NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-MINICADETI
MARGHESCU ANDREI C. S. C. C. E. medalie bronz NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-MINICADETI
VLAD ALBERT MIHAI A. C. S. AMBITIA MADALIN - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-MINICADETI
UNGUREANU OVIDIU A. C. S. GHEPARDO - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-MINICADETI
TUDOR-DUTA FLORIN LUCIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-MINICADETI
SERBANESCU MATEI A. C. S. GHEPARDO - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-MINICADETI
STEFAN PETRIU A. C. S. AMBITIA MADALIN - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-MINICADETI
NAJAP FLAVIUS C. S. C. C. E. - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-MINICADETI
MIHALACHE GABRIEL IONUT A. C. S. AMBITIA MADALIN - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-MINICADETI
LEOVEANU MATEI NICOLAIE A. C. S. AMBITIA MADALIN - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-MINICADETI
FLOREA KHRISTIAN EUGENE A. C. S. GHEPARDO - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-MINICADETI
FILIP MIHNEA C. S. C. C. E. - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-MINICADETI
CICU ROBERT DOJO - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-MINICADETI
BOTEA RAFAEL NICUSOR A. C. S. ASAKUSA - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-MINICADETI
TOFAN ALEXANDRU STEFAN C. S. KOROKAI - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-MINICADETI


CATEGORIE F-NUNCHAKU-MINICADETI - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
CEAUCA MARIA LILIANA C. S. C. C. E. medalie aur NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-MINICADETI
ALDEA BIANCA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-MINICADETI
MOTOC IOANA A. C. S. ASAKUSA medalie bronz NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-MINICADETI


CATEGORIE M-TANTO-MINICADETI - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
FLOREA KHRISTIAN EUGENE A. C. S. GHEPARDO medalie aur TANTO CATEGORIE M-TANTO-MINICADETI
SERBANESCU MATEI A. C. S. GHEPARDO medalie argint TANTO CATEGORIE M-TANTO-MINICADETI
VLAD ALBERT MIHAI A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TANTO CATEGORIE M-TANTO-MINICADETI
UNGUREANU OVIDIU A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TANTO CATEGORIE M-TANTO-MINICADETI
STEFAN PETRIU A. C. S. AMBITIA MADALIN - TANTO CATEGORIE M-TANTO-MINICADETI
MIHALACHE GABRIEL IONUT A. C. S. AMBITIA MADALIN - TANTO CATEGORIE M-TANTO-MINICADETI
JOITARU VALENTIN ANDREI A. C. S. ASAKUSA - TANTO CATEGORIE M-TANTO-MINICADETI
CICU ROBERT DOJO - TANTO CATEGORIE M-TANTO-MINICADETI
TUDOR-DUTA FLORIN LUCIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - TANTO CATEGORIE M-TANTO-MINICADETI
TOFAN ALEXANDRU STEFAN C. S. KOROKAI - TANTO CATEGORIE M-TANTO-MINICADETI
STOENESTEANU DAVID CRISTIAN C. S. KOROKAI - TANTO CATEGORIE M-TANTO-MINICADETI
SLĂVEANU ROBERT A.C.A.M.V. HO VANG DAO - TANTO CATEGORIE M-TANTO-MINICADETI
NAJAP FLAVIUS C. S. C. C. E. - TANTO CATEGORIE M-TANTO-MINICADETI
LEOVEANU MATEI NICOLAIE A. C. S. AMBITIA MADALIN - TANTO CATEGORIE M-TANTO-MINICADETI
FILIP MIHNEA C. S. C. C. E. - TANTO CATEGORIE M-TANTO-MINICADETI
DOBRE SILVIU ANDREI A. C. S. KAMAKURA II - TANTO CATEGORIE M-TANTO-MINICADETI
MARGHESCU ANDREI C. S. C. C. E. - TANTO CATEGORIE M-TANTO-MINICADETI
BOTEA RAFAEL NICUSOR A. C. S. ASAKUSA - TANTO CATEGORIE M-TANTO-MINICADETI


CATEGORIE F-TANTO-MINICADETI - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
CEAUCA MARIA LILIANA C. S. C. C. E. medalie aur TANTO CATEGORIE F-TANTO-MINICADETI
ALDEA BIANCA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TANTO CATEGORIE F-TANTO-MINICADETI
MOTOC IOANA A. C. S. ASAKUSA medalie bronz TANTO CATEGORIE F-TANTO-MINICADETI


CATEGORIE M-TATE CHOKEN-MINICADETI - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
FLOREA KHRISTIAN EUGENE A. C. S. GHEPARDO medalie aur TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-MINICADETI
CICU ROBERT DOJO medalie argint TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-MINICADETI
VLAD ALBERT MIHAI A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-MINICADETI
JOITARU VALENTIN ANDREI A. C. S. ASAKUSA medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-MINICADETI
UNGUREANU OVIDIU A. C. S. GHEPARDO - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-MINICADETI
TOFAN ALEXANDRU STEFAN C. S. KOROKAI - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-MINICADETI
SERBANESCU MATEI A. C. S. GHEPARDO - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-MINICADETI
LEOVEANU MATEI NICOLAIE A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-MINICADETI
TUDOR-DUTA FLORIN LUCIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-MINICADETI
STEFAN PETRIU A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-MINICADETI
SLĂVEANU ROBERT A.C.A.M.V. HO VANG DAO - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-MINICADETI
NAJAP FLAVIUS C. S. C. C. E. - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-MINICADETI
MIHALACHE GABRIEL IONUT A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-MINICADETI
MARGHESCU ANDREI C. S. C. C. E. - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-MINICADETI
DOBRE SILVIU ANDREI A. C. S. KAMAKURA II - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-MINICADETI
BOTEA RAFAEL NICUSOR A. C. S. ASAKUSA - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-MINICADETI
STOENESTEANU DAVID CRISTIAN C. S. KOROKAI - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-MINICADETI
FILIP MIHNEA C. S. C. C. E. - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-MINICADETI


CATEGORIE M-TATE KODACHI-MINICADETI - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
CICU ROBERT DOJO medalie aur TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-MINICADETI
FLOREA KHRISTIAN EUGENE A. C. S. GHEPARDO medalie argint TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-MINICADETI
MIHALACHE GABRIEL IONUT A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-MINICADETI
LEOVEANU MATEI NICOLAIE A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-MINICADETI
VLAD ALBERT MIHAI A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-MINICADETI
UNGUREANU OVIDIU A. C. S. GHEPARDO - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-MINICADETI
MARGHESCU ANDREI C. S. C. C. E. - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-MINICADETI
FILIP MIHNEA C. S. C. C. E. - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-MINICADETI
TUDOR-DUTA FLORIN LUCIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-MINICADETI
TOFAN ALEXANDRU STEFAN C. S. KOROKAI - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-MINICADETI
STOENESTEANU DAVID CRISTIAN C. S. KOROKAI - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-MINICADETI
STEFAN PETRIU A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-MINICADETI
SERBANESCU MATEI A. C. S. GHEPARDO - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-MINICADETI
NAJAP FLAVIUS C. S. C. C. E. - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-MINICADETI
DOBRE SILVIU ANDREI A. C. S. KAMAKURA II - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-MINICADETI
BOTEA RAFAEL NICUSOR A. C. S. ASAKUSA - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-MINICADETI
SLĂVEANU ROBERT A.C.A.M.V. HO VANG DAO - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-MINICADETI
JOITARU VALENTIN ANDREI A. C. S. ASAKUSA - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-MINICADETI


CATEGORIE F-TATE KODACHI-MINICADETI - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
MOTOC IOANA A. C. S. ASAKUSA medalie aur TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-MINICADETI
ALDEA BIANCA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-MINICADETI
CEAUCA MARIA LILIANA C. S. C. C. E. medalie bronz TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-MINICADETI


CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-CADETI I - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
FERMESANU DARIA VALENTINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-CADETI I
DUCU ANA MARIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-CADETI I
MATU AMALIA DOJO medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-CADETI I
DRAGOLICI MARIA DOJO medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-CADETI I
TOMULESCU CRISTIANA C. S. KOROKAI - CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-CADETI I
PREDA IASMINA SANZIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-CADETI I
PANAIT ELENA ADINA A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-CADETI I
NEGUT STEFANIA ELENA C. S. KOROKAI - CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-CADETI I
WITT FIONA C. S. C. C. E. - CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-CADETI I
RADUCAN ANA MARIA C. S. C. C. E. - CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-CADETI I
PRUNA ALEXANDRA DOJO CASA PANCIU - CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-CADETI I
PETCU MARIA LUCIA A. C. S. GHEPARDO - CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-CADETI I
IOSU ANDREEA MARIA A. C. S. GHEPARDO - CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-CADETI I
DAMIAN MARIA-IRINA HINODE - CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-CADETI I
BUSUIOC ELENA ALEXANDRA A. C. S. BUDO BEST - CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-CADETI I
BADEA MELINDA ANDREEA A. C. S. GHEPARDO - CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-CADETI I


CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-CADETI I - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
ARDELEAN OCTAVIAN DOJO medalie aur CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-CADETI I
SIMION DARIUS ANDREI A. C. S. KAMAKURA II medalie argint CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-CADETI I
PAVEL MIHAI ANDREI A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-CADETI I
MOCANU ADELIN A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-CADETI I
VOLOSCIUC ANDREI C. S. C. C. E. - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-CADETI I
TAMAS FLORIN CRISTIAN A. C. S. KAMAKURA II - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-CADETI I
POPESCU ROBERT DOJO - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-CADETI I
PASCALE LAURENTIU A. C. S. GHEPARDO - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-CADETI I
VOINEA SEBASTIAN FLORIAN A. C. S. KAMAKURA II - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-CADETI I
POPESCU MADALIN C. S. C. C. E. - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-CADETI I
OLARU DENIS ALEXANDRU A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-CADETI I
NAJAP DARIUS C. S. C. C. E. - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-CADETI I
MOLDOVAN ALESSANDRO DAVIDE A. C. S. KAMAKURA II - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-CADETI I
IGNAT DANIEL C. S. C. C. E. - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-CADETI I
ALDESCU MARIAN C. S. C. C. E. - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-CADETI I


CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-CADETI I - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
PREDA IASMINA SANZIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-CADETI I
DUCU ANA MARIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-CADETI I
IOSU ANDREEA MARIA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-CADETI I
DAMIAN MARIA-IRINA HINODE medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-CADETI I
WITT FIONA C. S. C. C. E. - CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-CADETI I
PANAIT ELENA ADINA A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-CADETI I
NEGUT STEFANIA ELENA C. S. KOROKAI - CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-CADETI I
MATU AMALIA DOJO - CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-CADETI I
TOMULESCU CRISTIANA C. S. KOROKAI - CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-CADETI I
RADUCAN ANA MARIA C. S. C. C. E. - CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-CADETI I
PRUNA ALEXANDRA DOJO CASA PANCIU - CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-CADETI I
PETCU MARIA LUCIA A. C. S. GHEPARDO - CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-CADETI I
FERMESANU DARIA VALENTINA A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-CADETI I
DRAGOLICI MARIA DOJO - CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-CADETI I
BUSUIOC ELENA ALEXANDRA A. C. S. BUDO BEST - CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-CADETI I
BADEA MELINDA ANDREEA A. C. S. GHEPARDO - CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-CADETI I


CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-CADETI I - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
POPESCU ROBERT DOJO medalie aur CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-CADETI I
MOCANU ADELIN A. C. S. GHEPARDO medalie argint CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-CADETI I
VOINEA SEBASTIAN FLORIAN A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-CADETI I
OLARU DENIS ALEXANDRU A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-CADETI I
SIMION DARIUS ANDREI A. C. S. KAMAKURA II - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-CADETI I
PASCALE LAURENTIU A. C. S. GHEPARDO - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-CADETI I
MOLDOVAN ALESSANDRO DAVIDE A. C. S. KAMAKURA II - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-CADETI I
ARDELEAN OCTAVIAN DOJO - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-CADETI I
VOLOSCIUC ANDREI C. S. C. C. E. - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-CADETI I
TAMAS FLORIN CRISTIAN A. C. S. KAMAKURA II - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-CADETI I
POPESCU MADALIN C. S. C. C. E. - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-CADETI I
PAVEL MIHAI ANDREI A. C. S. GHEPARDO - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-CADETI I
NAJAP DARIUS C. S. C. C. E. - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-CADETI I
IGNAT DANIEL C. S. C. C. E. - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-CADETI I
ALDESCU MARIAN C. S. C. C. E. - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-CADETI I


CATEGORIE F-KIHON DOSA-CADETI I - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
PANAIT ELENA ADINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-CADETI I
DRAGOLICI MARIA DOJO medalie argint KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-CADETI I
PETCU MARIA LUCIA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-CADETI I
DAMIAN MARIA-IRINA HINODE medalie bronz KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-CADETI I
PRUNA ALEXANDRA DOJO CASA PANCIU - KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-CADETI I
MATU AMALIA DOJO - KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-CADETI I
IOSU ANDREEA MARIA A. C. S. GHEPARDO - KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-CADETI I
FERMESANU DARIA VALENTINA A. C. S. AMBITIA MADALIN - KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-CADETI I
WITT FIONA C. S. C. C. E. - KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-CADETI I
TOMULESCU CRISTIANA C. S. KOROKAI - KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-CADETI I
RADUCAN ANA MARIA C. S. C. C. E. - KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-CADETI I
PREDA IASMINA SANZIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN - KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-CADETI I
NEGUT STEFANIA ELENA C. S. KOROKAI - KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-CADETI I
DUCU ANA MARIA A. C. S. AMBITIA MADALIN - KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-CADETI I
BUSUIOC ELENA ALEXANDRA A. C. S. BUDO BEST - KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-CADETI I
BADEA MELINDA ANDREEA A. C. S. GHEPARDO - KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-CADETI I


CATEGORIE M-KIHON DOSA-CADETI I - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
ARDELEAN OCTAVIAN DOJO medalie aur KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-CADETI I
MOLDOVAN ALESSANDRO DAVIDE A. C. S. KAMAKURA II medalie argint KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-CADETI I
VOINEA SEBASTIAN FLORIAN A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-CADETI I
TAMAS FLORIN CRISTIAN A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-CADETI I
PAVEL MIHAI ANDREI A. C. S. GHEPARDO - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-CADETI I
PASCALE LAURENTIU A. C. S. GHEPARDO - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-CADETI I
OLARU DENIS ALEXANDRU A. C. S. AMBITIA MADALIN - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-CADETI I
MOCANU ADELIN A. C. S. GHEPARDO - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-CADETI I
VOLOSCIUC ANDREI C. S. C. C. E. - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-CADETI I
SIMION DARIUS ANDREI A. C. S. KAMAKURA II - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-CADETI I
POPESCU MADALIN C. S. C. C. E. - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-CADETI I
POPESCU ROBERT DOJO - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-CADETI I
NAJAP DARIUS C. S. C. C. E. - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-CADETI I
IGNAT DANIEL C. S. C. C. E. - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-CADETI I
ALDESCU MARIAN C. S. C. C. E. - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-CADETI I


CATEGORIE F-KODACHI-CADETI I - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
PANAIT ELENA ADINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-CADETI I
DAMIAN MARIA-IRINA HINODE medalie argint KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-CADETI I
PREDA IASMINA SANZIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-CADETI I
MATU AMALIA DOJO medalie bronz KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-CADETI I
WITT FIONA C. S. C. C. E. - KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-CADETI I
PETCU MARIA LUCIA A. C. S. GHEPARDO - KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-CADETI I
NEGUT STEFANIA ELENA C. S. KOROKAI - KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-CADETI I
IOSU ANDREEA MARIA A. C. S. GHEPARDO - KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-CADETI I
TOMULESCU CRISTIANA C. S. KOROKAI - KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-CADETI I
RADUCAN ANA MARIA C. S. C. C. E. - KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-CADETI I
PRUNA ALEXANDRA DOJO CASA PANCIU - KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-CADETI I
FERMESANU DARIA VALENTINA A. C. S. AMBITIA MADALIN - KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-CADETI I
DUCU ANA MARIA A. C. S. AMBITIA MADALIN - KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-CADETI I
DRAGOLICI MARIA DOJO - KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-CADETI I
BUSUIOC ELENA ALEXANDRA A. C. S. BUDO BEST - KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-CADETI I
BADEA MELINDA ANDREEA A. C. S. GHEPARDO - KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-CADETI I


CATEGORIE M-KODACHI-CADETI I - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
MOCANU ADELIN A. C. S. GHEPARDO medalie aur KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-CADETI I
PAVEL MIHAI ANDREI A. C. S. GHEPARDO medalie argint KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-CADETI I
PASCALE LAURENTIU A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-CADETI I
IGNAT DANIEL C. S. C. C. E. medalie bronz KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-CADETI I
VOINEA SEBASTIAN FLORIAN A. C. S. KAMAKURA II - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-CADETI I
SIMION DARIUS ANDREI A. C. S. KAMAKURA II - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-CADETI I
POPESCU ROBERT DOJO - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-CADETI I
MOLDOVAN ALESSANDRO DAVIDE A. C. S. KAMAKURA II - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-CADETI I
VOLOSCIUC ANDREI C. S. C. C. E. - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-CADETI I
TAMAS FLORIN CRISTIAN A. C. S. KAMAKURA II - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-CADETI I
POPESCU MADALIN C. S. C. C. E. - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-CADETI I
OLARU DENIS ALEXANDRU A. C. S. AMBITIA MADALIN - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-CADETI I
NAJAP DARIUS C. S. C. C. E. - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-CADETI I
ARDELEAN OCTAVIAN DOJO - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-CADETI I
ALDESCU MARIAN C. S. C. C. E. - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-CADETI I


CATEGORIE F-NITO-CADETI I - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
WITT FIONA C. S. C. C. E. medalie aur NITO CATEGORIE F-NITO-CADETI I
DAMIAN MARIA-IRINA HINODE medalie argint NITO CATEGORIE F-NITO-CADETI I
MATU AMALIA DOJO medalie bronz NITO CATEGORIE F-NITO-CADETI I
DRAGOLICI MARIA DOJO medalie bronz NITO CATEGORIE F-NITO-CADETI I
PREDA IASMINA SANZIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN - NITO CATEGORIE F-NITO-CADETI I
PANAIT ELENA ADINA A. C. S. AMBITIA MADALIN - NITO CATEGORIE F-NITO-CADETI I
NEGUT STEFANIA ELENA C. S. KOROKAI - NITO CATEGORIE F-NITO-CADETI I
FERMESANU DARIA VALENTINA A. C. S. AMBITIA MADALIN - NITO CATEGORIE F-NITO-CADETI I
TOMULESCU CRISTIANA C. S. KOROKAI - NITO CATEGORIE F-NITO-CADETI I
RADUCAN ANA MARIA C. S. C. C. E. - NITO CATEGORIE F-NITO-CADETI I
PRUNA ALEXANDRA DOJO CASA PANCIU - NITO CATEGORIE F-NITO-CADETI I
PETCU MARIA LUCIA A. C. S. GHEPARDO - NITO CATEGORIE F-NITO-CADETI I
IOSU ANDREEA MARIA A. C. S. GHEPARDO - NITO CATEGORIE F-NITO-CADETI I
DUCU ANA MARIA A. C. S. AMBITIA MADALIN - NITO CATEGORIE F-NITO-CADETI I
BUSUIOC ELENA ALEXANDRA A. C. S. BUDO BEST - NITO CATEGORIE F-NITO-CADETI I
BADEA MELINDA ANDREEA A. C. S. GHEPARDO - NITO CATEGORIE F-NITO-CADETI I


CATEGORIE M-NITO-CADETI I - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
PAVEL MIHAI ANDREI A. C. S. GHEPARDO medalie aur NITO CATEGORIE M-NITO-CADETI I
MOCANU ADELIN A. C. S. GHEPARDO medalie argint NITO CATEGORIE M-NITO-CADETI I
VOINEA SEBASTIAN FLORIAN A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz NITO CATEGORIE M-NITO-CADETI I
PASCALE LAURENTIU A. C. S. GHEPARDO medalie bronz NITO CATEGORIE M-NITO-CADETI I
VOLOSCIUC ANDREI C. S. C. C. E. - NITO CATEGORIE M-NITO-CADETI I
TAMAS FLORIN CRISTIAN A. C. S. KAMAKURA II - NITO CATEGORIE M-NITO-CADETI I
SIMION DARIUS ANDREI A. C. S. KAMAKURA II - NITO CATEGORIE M-NITO-CADETI I
MOLDOVAN ALESSANDRO DAVIDE A. C. S. KAMAKURA II - NITO CATEGORIE M-NITO-CADETI I
POPESCU ROBERT DOJO - NITO CATEGORIE M-NITO-CADETI I
POPESCU MADALIN C. S. C. C. E. - NITO CATEGORIE M-NITO-CADETI I
OLARU DENIS ALEXANDRU A. C. S. AMBITIA MADALIN - NITO CATEGORIE M-NITO-CADETI I
NAJAP DARIUS C. S. C. C. E. - NITO CATEGORIE M-NITO-CADETI I
IGNAT DANIEL C. S. C. C. E. - NITO CATEGORIE M-NITO-CADETI I
ARDELEAN OCTAVIAN DOJO - NITO CATEGORIE M-NITO-CADETI I
ALDESCU MARIAN C. S. C. C. E. - NITO CATEGORIE M-NITO-CADETI I


CATEGORIE M-NUNCHAKU-CADETI I - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
MOCANU ADELIN A. C. S. GHEPARDO medalie aur NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-CADETI I
ARDELEAN OCTAVIAN DOJO medalie argint NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-CADETI I
POPESCU ROBERT DOJO medalie bronz NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-CADETI I
ALDESCU MARIAN C. S. C. C. E. medalie bronz NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-CADETI I
VOINEA SEBASTIAN FLORIAN A. C. S. KAMAKURA II - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-CADETI I
TAMAS FLORIN CRISTIAN A. C. S. KAMAKURA II - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-CADETI I
MOLDOVAN ALESSANDRO DAVIDE A. C. S. KAMAKURA II - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-CADETI I
IGNAT DANIEL C. S. C. C. E. - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-CADETI I
VOLOSCIUC ANDREI C. S. C. C. E. - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-CADETI I
SIMION DARIUS ANDREI A. C. S. KAMAKURA II - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-CADETI I
POPESCU MADALIN C. S. C. C. E. - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-CADETI I
PAVEL MIHAI ANDREI A. C. S. GHEPARDO - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-CADETI I
PASCALE LAURENTIU A. C. S. GHEPARDO - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-CADETI I
OLARU DENIS ALEXANDRU A. C. S. AMBITIA MADALIN - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-CADETI I
NAJAP DARIUS C. S. C. C. E. - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-CADETI I


CATEGORIE F-NUNCHAKU-CADETI I - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
DRAGOLICI MARIA DOJO medalie aur NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-CADETI I
MATU AMALIA DOJO medalie argint NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-CADETI I
IOSU ANDREEA MARIA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-CADETI I
DUCU ANA MARIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-CADETI I
PRUNA ALEXANDRA DOJO CASA PANCIU - NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-CADETI I
PETCU MARIA LUCIA A. C. S. GHEPARDO - NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-CADETI I
DAMIAN MARIA-IRINA HINODE - NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-CADETI I
BADEA MELINDA ANDREEA A. C. S. GHEPARDO - NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-CADETI I
WITT FIONA C. S. C. C. E. - NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-CADETI I
TOMULESCU CRISTIANA C. S. KOROKAI - NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-CADETI I
RADUCAN ANA MARIA C. S. C. C. E. - NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-CADETI I
PREDA IASMINA SANZIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN - NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-CADETI I
PANAIT ELENA ADINA A. C. S. AMBITIA MADALIN - NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-CADETI I
NEGUT STEFANIA ELENA C. S. KOROKAI - NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-CADETI I
FERMESANU DARIA VALENTINA A. C. S. AMBITIA MADALIN - NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-CADETI I
BUSUIOC ELENA ALEXANDRA A. C. S. BUDO BEST - NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-CADETI I


CATEGORIE F-TANTO-CADETI I - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
DAMIAN MARIA-IRINA HINODE medalie aur TANTO CATEGORIE F-TANTO-CADETI I
IOSU ANDREEA MARIA A. C. S. GHEPARDO medalie argint TANTO CATEGORIE F-TANTO-CADETI I
WITT FIONA C. S. C. C. E. medalie bronz TANTO CATEGORIE F-TANTO-CADETI I
PRUNA ALEXANDRA DOJO CASA PANCIU medalie bronz TANTO CATEGORIE F-TANTO-CADETI I
PREDA IASMINA SANZIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN - TANTO CATEGORIE F-TANTO-CADETI I
PANAIT ELENA ADINA A. C. S. AMBITIA MADALIN - TANTO CATEGORIE F-TANTO-CADETI I
DUCU ANA MARIA A. C. S. AMBITIA MADALIN - TANTO CATEGORIE F-TANTO-CADETI I
DRAGOLICI MARIA DOJO - TANTO CATEGORIE F-TANTO-CADETI I
TOMULESCU CRISTIANA C. S. KOROKAI - TANTO CATEGORIE F-TANTO-CADETI I
RADUCAN ANA MARIA C. S. C. C. E. - TANTO CATEGORIE F-TANTO-CADETI I
PETCU MARIA LUCIA A. C. S. GHEPARDO - TANTO CATEGORIE F-TANTO-CADETI I
NEGUT STEFANIA ELENA C. S. KOROKAI - TANTO CATEGORIE F-TANTO-CADETI I
MATU AMALIA DOJO - TANTO CATEGORIE F-TANTO-CADETI I
FERMESANU DARIA VALENTINA A. C. S. AMBITIA MADALIN - TANTO CATEGORIE F-TANTO-CADETI I
BUSUIOC ELENA ALEXANDRA A. C. S. BUDO BEST - TANTO CATEGORIE F-TANTO-CADETI I
BADEA MELINDA ANDREEA A. C. S. GHEPARDO - TANTO CATEGORIE F-TANTO-CADETI I


CATEGORIE M-TANTO-CADETI I - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
ARDELEAN OCTAVIAN DOJO medalie aur TANTO CATEGORIE M-TANTO-CADETI I
POPESCU ROBERT DOJO medalie argint TANTO CATEGORIE M-TANTO-CADETI I
SIMION DARIUS ANDREI A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz TANTO CATEGORIE M-TANTO-CADETI I
OLARU DENIS ALEXANDRU A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TANTO CATEGORIE M-TANTO-CADETI I
TAMAS FLORIN CRISTIAN A. C. S. KAMAKURA II - TANTO CATEGORIE M-TANTO-CADETI I
POPESCU MADALIN C. S. C. C. E. - TANTO CATEGORIE M-TANTO-CADETI I
PAVEL MIHAI ANDREI A. C. S. GHEPARDO - TANTO CATEGORIE M-TANTO-CADETI I
MOCANU ADELIN A. C. S. GHEPARDO - TANTO CATEGORIE M-TANTO-CADETI I
VOLOSCIUC ANDREI C. S. C. C. E. - TANTO CATEGORIE M-TANTO-CADETI I
VOINEA SEBASTIAN FLORIAN A. C. S. KAMAKURA II - TANTO CATEGORIE M-TANTO-CADETI I
PASCALE LAURENTIU A. C. S. GHEPARDO - TANTO CATEGORIE M-TANTO-CADETI I
NAJAP DARIUS C. S. C. C. E. - TANTO CATEGORIE M-TANTO-CADETI I
MOLDOVAN ALESSANDRO DAVIDE A. C. S. KAMAKURA II - TANTO CATEGORIE M-TANTO-CADETI I
IGNAT DANIEL C. S. C. C. E. - TANTO CATEGORIE M-TANTO-CADETI I
ALDESCU MARIAN C. S. C. C. E. - TANTO CATEGORIE M-TANTO-CADETI I


CATEGORIE M-TATE CHOKEN-CADETI I - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
POPESCU ROBERT DOJO medalie aur TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-CADETI I
MOCANU ADELIN A. C. S. GHEPARDO medalie argint TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-CADETI I
TAMAS FLORIN CRISTIAN A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-CADETI I
PAVEL MIHAI ANDREI A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-CADETI I
SIMION DARIUS ANDREI A. C. S. KAMAKURA II - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-CADETI I
PASCALE LAURENTIU A. C. S. GHEPARDO - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-CADETI I
MOLDOVAN ALESSANDRO DAVIDE A. C. S. KAMAKURA II - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-CADETI I
ARDELEAN OCTAVIAN DOJO - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-CADETI I
VOLOSCIUC ANDREI C. S. C. C. E. - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-CADETI I
VOINEA SEBASTIAN FLORIAN A. C. S. KAMAKURA II - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-CADETI I
POPESCU MADALIN C. S. C. C. E. - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-CADETI I
OLARU DENIS ALEXANDRU A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-CADETI I
NAJAP DARIUS C. S. C. C. E. - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-CADETI I
IGNAT DANIEL C. S. C. C. E. - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-CADETI I
ALDESCU MARIAN C. S. C. C. E. - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-CADETI I


CATEGORIE F-TATE CHOKEN-CADETI I - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
MATU AMALIA DOJO medalie aur TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-CADETI I
WITT FIONA C. S. C. C. E. medalie argint TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-CADETI I
PREDA IASMINA SANZIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-CADETI I
PETCU MARIA LUCIA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-CADETI I
DUCU ANA MARIA A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-CADETI I
DRAGOLICI MARIA DOJO - TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-CADETI I
DAMIAN MARIA-IRINA HINODE - TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-CADETI I
BADEA MELINDA ANDREEA A. C. S. GHEPARDO - TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-CADETI I
TOMULESCU CRISTIANA C. S. KOROKAI - TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-CADETI I
RADUCAN ANA MARIA C. S. C. C. E. - TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-CADETI I
PRUNA ALEXANDRA DOJO CASA PANCIU - TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-CADETI I
PANAIT ELENA ADINA A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-CADETI I
NEGUT STEFANIA ELENA C. S. KOROKAI - TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-CADETI I
IOSU ANDREEA MARIA A. C. S. GHEPARDO - TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-CADETI I
FERMESANU DARIA VALENTINA A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-CADETI I
BUSUIOC ELENA ALEXANDRA A. C. S. BUDO BEST - TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-CADETI I


CATEGORIE M-TATE KODACHI-CADETI I - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
POPESCU ROBERT DOJO medalie aur TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-CADETI I
MOCANU ADELIN A. C. S. GHEPARDO medalie argint TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-CADETI I
PASCALE LAURENTIU A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-CADETI I
ALDESCU MARIAN C. S. C. C. E. medalie bronz TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-CADETI I
TAMAS FLORIN CRISTIAN A. C. S. KAMAKURA II - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-CADETI I
SIMION DARIUS ANDREI A. C. S. KAMAKURA II - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-CADETI I
POPESCU MADALIN C. S. C. C. E. - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-CADETI I
IGNAT DANIEL C. S. C. C. E. - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-CADETI I
VOLOSCIUC ANDREI C. S. C. C. E. - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-CADETI I
VOINEA SEBASTIAN FLORIAN A. C. S. KAMAKURA II - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-CADETI I
PAVEL MIHAI ANDREI A. C. S. GHEPARDO - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-CADETI I
OLARU DENIS ALEXANDRU A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-CADETI I
NAJAP DARIUS C. S. C. C. E. - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-CADETI I
MOLDOVAN ALESSANDRO DAVIDE A. C. S. KAMAKURA II - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-CADETI I
ARDELEAN OCTAVIAN DOJO - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-CADETI I


CATEGORIE F-TATE KODACHI-CADETI I - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
IOSU ANDREEA MARIA A. C. S. GHEPARDO medalie aur TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-CADETI I
MATU AMALIA DOJO medalie argint TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-CADETI I
PANAIT ELENA ADINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-CADETI I
BADEA MELINDA ANDREEA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-CADETI I
WITT FIONA C. S. C. C. E. - TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-CADETI I
PRUNA ALEXANDRA DOJO CASA PANCIU - TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-CADETI I
DUCU ANA MARIA A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-CADETI I
DRAGOLICI MARIA DOJO - TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-CADETI I
TOMULESCU CRISTIANA C. S. KOROKAI - TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-CADETI I
RADUCAN ANA MARIA C. S. C. C. E. - TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-CADETI I
PREDA IASMINA SANZIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-CADETI I
PETCU MARIA LUCIA A. C. S. GHEPARDO - TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-CADETI I
NEGUT STEFANIA ELENA C. S. KOROKAI - TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-CADETI I
FERMESANU DARIA VALENTINA A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-CADETI I
DAMIAN MARIA-IRINA HINODE - TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-CADETI I
BUSUIOC ELENA ALEXANDRA A. C. S. BUDO BEST - TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-CADETI I


CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-JUNIORI II - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
ARINEANU THEODORA ALEXANDRA A. C. S. GHEPARDO medalie aur CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-JUNIORI II
DUTA BIANCA MARIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-JUNIORI II
POPESCU MIRELA DOJO medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-JUNIORI II
OPRICA DELIA ALEXANDRA A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-JUNIORI II
MORARU ANA DARIA A. C. S. ASAKUSA - CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-JUNIORI II
JARCALETE DELIA DOJO - CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-JUNIORI II
DUMITRESCU ALESSIA DOJO - CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-JUNIORI II
CIBI ALINA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-JUNIORI II


CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-JUNIORI II - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
MANTA CATALIN DOJO medalie aur CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-JUNIORI II
NASTASA GEORGE A. C. S. GHEPARDO medalie argint CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-JUNIORI II
SERBAN STEFAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-JUNIORI II
MORARU VLAD ANDREI A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-JUNIORI II


CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-JUNIORI II - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
ARINEANU THEODORA ALEXANDRA A. C. S. GHEPARDO medalie aur CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-JUNIORI II
DUMITRESCU ALESSIA DOJO medalie argint CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-JUNIORI II
POPESCU MIRELA DOJO medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-JUNIORI II
DUTA BIANCA MARIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-JUNIORI II
OPRICA DELIA ALEXANDRA A. C. S. KAMAKURA II - CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-JUNIORI II
MORARU ANA DARIA A. C. S. ASAKUSA - CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-JUNIORI II
JARCALETE DELIA DOJO - CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-JUNIORI II
CIBI ALINA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-JUNIORI II


CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-JUNIORI II - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
MANTA CATALIN DOJO medalie aur CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-JUNIORI II
NASTASA GEORGE A. C. S. GHEPARDO medalie argint CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-JUNIORI II
SERBAN STEFAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-JUNIORI II
MORARU VLAD ANDREI A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-JUNIORI II


CATEGORIE F-KIHON DOSA-JUNIORI II - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
ARINEANU THEODORA ALEXANDRA A. C. S. GHEPARDO medalie aur KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-JUNIORI II
JARCALETE DELIA DOJO medalie argint KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-JUNIORI II
POPESCU MIRELA DOJO medalie bronz KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-JUNIORI II
DUMITRESCU ALESSIA DOJO medalie bronz KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-JUNIORI II
OPRICA DELIA ALEXANDRA A. C. S. KAMAKURA II - KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-JUNIORI II
MORARU ANA DARIA A. C. S. ASAKUSA - KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-JUNIORI II
DUTA BIANCA MARIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN - KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-JUNIORI II
CIBI ALINA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN - KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-JUNIORI II


CATEGORIE M-KIHON DOSA-JUNIORI II - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
MANTA CATALIN DOJO medalie aur KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-JUNIORI II
NASTASA GEORGE A. C. S. GHEPARDO medalie argint KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-JUNIORI II
SERBAN STEFAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-JUNIORI II
MORARU VLAD ANDREI A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-JUNIORI II


CATEGORIE F-KODACHI-JUNIORI II - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
ARINEANU THEODORA ALEXANDRA A. C. S. GHEPARDO medalie aur KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-JUNIORI II
MORARU ANA DARIA A. C. S. ASAKUSA medalie argint KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-JUNIORI II
DUTA BIANCA MARIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-JUNIORI II
CIBI ALINA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-JUNIORI II
POPESCU MIRELA DOJO - KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-JUNIORI II
OPRICA DELIA ALEXANDRA A. C. S. KAMAKURA II - KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-JUNIORI II
JARCALETE DELIA DOJO - KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-JUNIORI II
DUMITRESCU ALESSIA DOJO - KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-JUNIORI II


CATEGORIE M-KODACHI-JUNIORI II - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
MANTA CATALIN DOJO medalie aur KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-JUNIORI II
MORARU VLAD ANDREI A. C. S. KAMAKURA II medalie argint KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-JUNIORI II
SERBAN STEFAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-JUNIORI II
NASTASA GEORGE A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-JUNIORI II


CATEGORIE F-NITO-JUNIORI II - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
ARINEANU THEODORA ALEXANDRA A. C. S. GHEPARDO medalie aur NITO CATEGORIE F-NITO-JUNIORI II
JARCALETE DELIA DOJO medalie argint NITO CATEGORIE F-NITO-JUNIORI II
OPRICA DELIA ALEXANDRA A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz NITO CATEGORIE F-NITO-JUNIORI II
CIBI ALINA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz NITO CATEGORIE F-NITO-JUNIORI II
POPESCU MIRELA DOJO - NITO CATEGORIE F-NITO-JUNIORI II
MORARU ANA DARIA A. C. S. ASAKUSA - NITO CATEGORIE F-NITO-JUNIORI II
DUTA BIANCA MARIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN - NITO CATEGORIE F-NITO-JUNIORI II
DUMITRESCU ALESSIA DOJO - NITO CATEGORIE F-NITO-JUNIORI II


CATEGORIE M-NITO-JUNIORI II - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
MANTA CATALIN DOJO medalie aur NITO CATEGORIE M-NITO-JUNIORI II
NASTASA GEORGE A. C. S. GHEPARDO medalie argint NITO CATEGORIE M-NITO-JUNIORI II
SERBAN STEFAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz NITO CATEGORIE M-NITO-JUNIORI II
MORARU VLAD ANDREI A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz NITO CATEGORIE M-NITO-JUNIORI II


CATEGORIE F-NUNCHAKU-JUNIORI II - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
DUMITRESCU ALESSIA DOJO medalie aur NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-JUNIORI II
DUTA BIANCA MARIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-JUNIORI II
JARCALETE DELIA DOJO medalie bronz NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-JUNIORI II
ARINEANU THEODORA ALEXANDRA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-JUNIORI II
POPESCU MIRELA DOJO - NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-JUNIORI II
OPRICA DELIA ALEXANDRA A. C. S. KAMAKURA II - NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-JUNIORI II
MORARU ANA DARIA A. C. S. ASAKUSA - NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-JUNIORI II
CIBI ALINA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN - NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-JUNIORI II


CATEGORIE M-NUNCHAKU-JUNIORI II - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
SERBAN STEFAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-JUNIORI II
MORARU VLAD ANDREI A. C. S. KAMAKURA II medalie argint NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-JUNIORI II
NASTASA GEORGE A. C. S. GHEPARDO medalie bronz NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-JUNIORI II
MANTA CATALIN DOJO medalie bronz NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-JUNIORI II


CATEGORIE F-TANTO-JUNIORI II - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
CIBI ALINA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TANTO CATEGORIE F-TANTO-JUNIORI II
POPESCU MIRELA DOJO medalie argint TANTO CATEGORIE F-TANTO-JUNIORI II
JARCALETE DELIA DOJO medalie bronz TANTO CATEGORIE F-TANTO-JUNIORI II
ARINEANU THEODORA ALEXANDRA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TANTO CATEGORIE F-TANTO-JUNIORI II
OPRICA DELIA ALEXANDRA A. C. S. KAMAKURA II - TANTO CATEGORIE F-TANTO-JUNIORI II
MORARU ANA DARIA A. C. S. ASAKUSA - TANTO CATEGORIE F-TANTO-JUNIORI II
DUTA BIANCA MARIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN - TANTO CATEGORIE F-TANTO-JUNIORI II
DUMITRESCU ALESSIA DOJO - TANTO CATEGORIE F-TANTO-JUNIORI II


CATEGORIE M-TANTO-JUNIORI II - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
MANTA CATALIN DOJO medalie aur TANTO CATEGORIE M-TANTO-JUNIORI II
NASTASA GEORGE A. C. S. GHEPARDO medalie argint TANTO CATEGORIE M-TANTO-JUNIORI II
SERBAN STEFAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TANTO CATEGORIE M-TANTO-JUNIORI II
MORARU VLAD ANDREI A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz TANTO CATEGORIE M-TANTO-JUNIORI II


CATEGORIE F-TATE CHOKEN-JUNIORI II - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
ARINEANU THEODORA ALEXANDRA A. C. S. GHEPARDO medalie aur TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-JUNIORI II
JARCALETE DELIA DOJO medalie argint TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-JUNIORI II
POPESCU MIRELA DOJO medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-JUNIORI II
MORARU ANA DARIA A. C. S. ASAKUSA medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-JUNIORI II
OPRICA DELIA ALEXANDRA A. C. S. KAMAKURA II - TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-JUNIORI II
DUTA BIANCA MARIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-JUNIORI II
DUMITRESCU ALESSIA DOJO - TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-JUNIORI II
CIBI ALINA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-JUNIORI II


CATEGORIE M-TATE CHOKEN-JUNIORI II - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
MANTA CATALIN DOJO medalie aur TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-JUNIORI II
MORARU VLAD ANDREI A. C. S. KAMAKURA II medalie argint TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-JUNIORI II
SERBAN STEFAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-JUNIORI II
NASTASA GEORGE A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-JUNIORI II


CATEGORIE F-TATE KODACHI-JUNIORI II - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
ARINEANU THEODORA ALEXANDRA A. C. S. GHEPARDO medalie aur TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-JUNIORI II
DUTA BIANCA MARIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-JUNIORI II
OPRICA DELIA ALEXANDRA A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-JUNIORI II
DUMITRESCU ALESSIA DOJO medalie bronz TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-JUNIORI II
POPESCU MIRELA DOJO - TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-JUNIORI II
MORARU ANA DARIA A. C. S. ASAKUSA - TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-JUNIORI II
JARCALETE DELIA DOJO - TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-JUNIORI II
CIBI ALINA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-JUNIORI II


CATEGORIE M-TATE KODACHI-JUNIORI II - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
MANTA CATALIN DOJO medalie aur TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-JUNIORI II
NASTASA GEORGE A. C. S. GHEPARDO medalie argint TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-JUNIORI II
SERBAN STEFAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-JUNIORI II
MORARU VLAD ANDREI A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-JUNIORI II


CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-JUNIORI I - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
FRUNZĂ VLADIMIR A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie aur CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-JUNIORI I
GLIGORE EMIL DOJO medalie argint CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-JUNIORI I
MURGOCIU SEBASTIAN PAVEL A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-JUNIORI I
GUTA DAN DOJO medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-JUNIORI I
DAMIAN RADU-THEODOR HINODE - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-JUNIORI I
CLOCOTILA RAZVAN MARIAN A. C. S. KAMAKURA II - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-JUNIORI I
BORUGA IULIAN CTIN C. S. C. C. E. - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-JUNIORI I
BALANICA ANDREI HINODE - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-JUNIORI I
MOROITA MIHAI MARIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-JUNIORI I


CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-JUNIORI I - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
ION DENISA ALEXIA A. C. S. GHEPARDO medalie aur CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-JUNIORI I
CARDASOL ANDREEA BIANCA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-JUNIORI I
BOCAN DIANA ANDREEA FILY A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-JUNIORI I


CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-JUNIORI I - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
MURGOCIU SEBASTIAN PAVEL A. C. S. GHEPARDO medalie aur CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-JUNIORI I
FRUNZĂ VLADIMIR A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-JUNIORI I
GUTA DAN DOJO medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-JUNIORI I
GLIGORE EMIL DOJO medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-JUNIORI I
MOROITA MIHAI MARIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-JUNIORI I
DAMIAN RADU-THEODOR HINODE - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-JUNIORI I
BORUGA IULIAN CTIN C. S. C. C. E. - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-JUNIORI I
BALANICA ANDREI HINODE - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-JUNIORI I
CLOCOTILA RAZVAN MARIAN A. C. S. KAMAKURA II - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-JUNIORI I


CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-JUNIORI I - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
ION DENISA ALEXIA A. C. S. GHEPARDO medalie aur CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-JUNIORI I
BOCAN DIANA ANDREEA FILY A. C. S. KAMAKURA II medalie argint CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-JUNIORI I
CARDASOL ANDREEA BIANCA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-JUNIORI I


CATEGORIE M-KIHON DOSA-JUNIORI I - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
MURGOCIU SEBASTIAN PAVEL A. C. S. GHEPARDO medalie aur KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-JUNIORI I
BALANICA ANDREI HINODE medalie argint KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-JUNIORI I
DAMIAN RADU-THEODOR HINODE medalie bronz KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-JUNIORI I
BORUGA IULIAN CTIN C. S. C. C. E. medalie bronz KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-JUNIORI I
GUTA DAN DOJO - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-JUNIORI I
GLIGORE EMIL DOJO - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-JUNIORI I
FRUNZĂ VLADIMIR A.C.A.M.V. HO VANG DAO - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-JUNIORI I
CLOCOTILA RAZVAN MARIAN A. C. S. KAMAKURA II - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-JUNIORI I
MOROITA MIHAI MARIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-JUNIORI I


CATEGORIE F-KIHON DOSA-JUNIORI I - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
ION DENISA ALEXIA A. C. S. GHEPARDO medalie aur KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-JUNIORI I
CARDASOL ANDREEA BIANCA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-JUNIORI I
BOCAN DIANA ANDREEA FILY A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-JUNIORI I


CATEGORIE M-KODACHI-JUNIORI I - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
BALANICA ANDREI HINODE medalie aur KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-JUNIORI I
DAMIAN RADU-THEODOR HINODE medalie argint KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-JUNIORI I
MURGOCIU SEBASTIAN PAVEL A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-JUNIORI I
GUTA DAN DOJO medalie bronz KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-JUNIORI I
MOROITA MIHAI MARIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-JUNIORI I
GLIGORE EMIL DOJO - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-JUNIORI I
FRUNZĂ VLADIMIR A.C.A.M.V. HO VANG DAO - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-JUNIORI I
BORUGA IULIAN CTIN C. S. C. C. E. - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-JUNIORI I
CLOCOTILA RAZVAN MARIAN A. C. S. KAMAKURA II - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-JUNIORI I


CATEGORIE F-KODACHI-JUNIORI I - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
ION DENISA ALEXIA A. C. S. GHEPARDO medalie aur KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-JUNIORI I
BOCAN DIANA ANDREEA FILY A. C. S. KAMAKURA II medalie argint KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-JUNIORI I
CARDASOL ANDREEA BIANCA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-JUNIORI I


CATEGORIE M-NITO-JUNIORI I - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
BALANICA ANDREI HINODE medalie aur NITO CATEGORIE M-NITO-JUNIORI I
GUTA DAN DOJO medalie argint NITO CATEGORIE M-NITO-JUNIORI I
DAMIAN RADU-THEODOR HINODE medalie bronz NITO CATEGORIE M-NITO-JUNIORI I
CLOCOTILA RAZVAN MARIAN A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz NITO CATEGORIE M-NITO-JUNIORI I
MOROITA MIHAI MARIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - NITO CATEGORIE M-NITO-JUNIORI I
GLIGORE EMIL DOJO - NITO CATEGORIE M-NITO-JUNIORI I
FRUNZĂ VLADIMIR A.C.A.M.V. HO VANG DAO - NITO CATEGORIE M-NITO-JUNIORI I
BORUGA IULIAN CTIN C. S. C. C. E. - NITO CATEGORIE M-NITO-JUNIORI I
MURGOCIU SEBASTIAN PAVEL A. C. S. GHEPARDO - NITO CATEGORIE M-NITO-JUNIORI I


CATEGORIE M-NUNCHAKU-JUNIORI I - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
BALANICA ANDREI HINODE medalie aur NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-JUNIORI I
CLOCOTILA RAZVAN MARIAN A. C. S. KAMAKURA II medalie argint NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-JUNIORI I
GLIGORE EMIL DOJO medalie bronz NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-JUNIORI I
DAMIAN RADU-THEODOR HINODE medalie bronz NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-JUNIORI I
MURGOCIU SEBASTIAN PAVEL A. C. S. GHEPARDO - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-JUNIORI I
MOROITA MIHAI MARIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-JUNIORI I
GUTA DAN DOJO - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-JUNIORI I
BORUGA IULIAN CTIN C. S. C. C. E. - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-JUNIORI I


CATEGORIE F-NUNCHAKU-JUNIORI I - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
ION DENISA ALEXIA A. C. S. GHEPARDO medalie aur NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-JUNIORI I
BOCAN DIANA ANDREEA FILY A. C. S. KAMAKURA II medalie argint NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-JUNIORI I
CARDASOL ANDREEA BIANCA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-JUNIORI I


CATEGORIE M-TANTO-JUNIORI I - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
GLIGORE EMIL DOJO medalie aur TANTO CATEGORIE M-TANTO-JUNIORI I
BALANICA ANDREI HINODE medalie argint TANTO CATEGORIE M-TANTO-JUNIORI I
GUTA DAN DOJO medalie bronz TANTO CATEGORIE M-TANTO-JUNIORI I
DAMIAN RADU-THEODOR HINODE medalie bronz TANTO CATEGORIE M-TANTO-JUNIORI I
MURGOCIU SEBASTIAN PAVEL A. C. S. GHEPARDO - TANTO CATEGORIE M-TANTO-JUNIORI I
FRUNZĂ VLADIMIR A.C.A.M.V. HO VANG DAO - TANTO CATEGORIE M-TANTO-JUNIORI I
CLOCOTILA RAZVAN MARIAN A. C. S. KAMAKURA II - TANTO CATEGORIE M-TANTO-JUNIORI I
BORUGA IULIAN CTIN C. S. C. C. E. - TANTO CATEGORIE M-TANTO-JUNIORI I
MOROITA MIHAI MARIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - TANTO CATEGORIE M-TANTO-JUNIORI I


CATEGORIE F-TANTO-JUNIORI I - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
ION DENISA ALEXIA A. C. S. GHEPARDO medalie aur TANTO CATEGORIE F-TANTO-JUNIORI I
BOCAN DIANA ANDREEA FILY A. C. S. KAMAKURA II medalie argint TANTO CATEGORIE F-TANTO-JUNIORI I
CARDASOL ANDREEA BIANCA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TANTO CATEGORIE F-TANTO-JUNIORI I


CATEGORIE M-TATE CHOKEN-JUNIORI I - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
BALANICA ANDREI HINODE medalie aur TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-JUNIORI I
MURGOCIU SEBASTIAN PAVEL A. C. S. GHEPARDO medalie argint TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-JUNIORI I
DAMIAN RADU-THEODOR HINODE medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-JUNIORI I
BORUGA IULIAN CTIN C. S. C. C. E. medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-JUNIORI I
GUTA DAN DOJO - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-JUNIORI I
GLIGORE EMIL DOJO - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-JUNIORI I
FRUNZĂ VLADIMIR A.C.A.M.V. HO VANG DAO - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-JUNIORI I
CLOCOTILA RAZVAN MARIAN A. C. S. KAMAKURA II - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-JUNIORI I
MOROITA MIHAI MARIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-JUNIORI I


CATEGORIE F-TATE CHOKEN-JUNIORI I - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
BOCAN DIANA ANDREEA FILY A. C. S. KAMAKURA II medalie aur TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-JUNIORI I
CARDASOL ANDREEA BIANCA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-JUNIORI I
ION DENISA ALEXIA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-JUNIORI I


CATEGORIE M-TATE KODACHI-JUNIORI I - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
MURGOCIU SEBASTIAN PAVEL A. C. S. GHEPARDO medalie aur TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-JUNIORI I
GUTA DAN DOJO medalie argint TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-JUNIORI I
GLIGORE EMIL DOJO medalie bronz TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-JUNIORI I
BALANICA ANDREI HINODE medalie bronz TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-JUNIORI I
MOROITA MIHAI MARIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-JUNIORI I
FRUNZĂ VLADIMIR A.C.A.M.V. HO VANG DAO - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-JUNIORI I
CLOCOTILA RAZVAN MARIAN A. C. S. KAMAKURA II - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-JUNIORI I
BORUGA IULIAN CTIN C. S. C. C. E. - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-JUNIORI I
DAMIAN RADU-THEODOR HINODE - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-JUNIORI I


CATEGORIE F-TATE KODACHI-JUNIORI I - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
ION DENISA ALEXIA A. C. S. GHEPARDO medalie aur TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-JUNIORI I
BOCAN DIANA ANDREEA FILY A. C. S. KAMAKURA II medalie argint TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-JUNIORI I
CARDASOL ANDREEA BIANCA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-JUNIORI I


CATEGORIE M-BO-SENIORI - BO

Nume Club Medalie Proba Categorie
DUMITRESCU ANDREI DOJO medalie aur BO CATEGORIE M-BO-SENIORI
MOCANU ALIN A. C. S. BUDO BEST medalie argint BO CATEGORIE M-BO-SENIORI
VINTILĂ MUGUREL A. C. S. BUDO BEST medalie bronz BO CATEGORIE M-BO-SENIORI
FODAY ANDREI DOJO medalie bronz BO CATEGORIE M-BO-SENIORI
VOINEA NICOLAE OVIDIU A. C. S. KAMAKURA II - BO CATEGORIE M-BO-SENIORI
OLARU ADRIAN HO LONG - BO CATEGORIE M-BO-SENIORI
MOLDOVAN CIPRIAN A. C. S. KAMAKURA II - BO CATEGORIE M-BO-SENIORI
MOCANU SORIN A. C. S. BUDO BEST - BO CATEGORIE M-BO-SENIORI
VLAD CONSTANTIN CRISTIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - BO CATEGORIE M-BO-SENIORI
TANASE ADRIAN MADALIN A. C. S. AMBITIA MADALIN - BO CATEGORIE M-BO-SENIORI
STAN IULIAN A. C. S. GHEPARDO - BO CATEGORIE M-BO-SENIORI
MARGHESCU IULICA CRISTINEL C. S. C. C. E. - BO CATEGORIE M-BO-SENIORI
LEOVEANU GABRIEL VICTOR A. C. S. AMBITIA MADALIN - BO CATEGORIE M-BO-SENIORI
CONSTANTINESCU ALEXANDRU IONUT A. C. S. AMBITIA MADALIN - BO CATEGORIE M-BO-SENIORI
CLOCOTILA FLORIN MARIAN C. S. KOROKAI - BO CATEGORIE M-BO-SENIORI
CIOAREC MARIUS DOJO - BO CATEGORIE M-BO-SENIORI


CATEGORIE F-BO PERSOANE DISABILITATI-SENIORI - BO PERSOANE DISABILITATI

Nume Club Medalie Proba Categorie
MARTINEC MARIA A. C. S. BUDO BEST medalie aur BO PERSOANE DISABILITATI CATEGORIE F-BO PERSOANE DISABILITATI-SENIORI
CALDARAS LUMINITA C. S. KOROKAI medalie argint BO PERSOANE DISABILITATI CATEGORIE F-BO PERSOANE DISABILITATI-SENIORI
MUCICA BIANCA MARIA A. C. S. BUDO BEST medalie bronz BO PERSOANE DISABILITATI CATEGORIE F-BO PERSOANE DISABILITATI-SENIORI
GHEREBEN GHIZELA A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz BO PERSOANE DISABILITATI CATEGORIE F-BO PERSOANE DISABILITATI-SENIORI
GENDELON GIANINA A. C. S. ASAKUSA - BO PERSOANE DISABILITATI CATEGORIE F-BO PERSOANE DISABILITATI-SENIORI
GABRIAN ADRIAN A. C. S. BUDO BEST - BO PERSOANE DISABILITATI CATEGORIE F-BO PERSOANE DISABILITATI-SENIORI


CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-SENIORI - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
FODAY ANDREI DOJO medalie aur CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-SENIORI
DUMITRESCU ANDREI DOJO medalie argint CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-SENIORI
OLARU ADRIAN HO LONG medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-SENIORI
MOCANU ALIN A. C. S. BUDO BEST medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-SENIORI
VLAD CONSTANTIN CRISTIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-SENIORI
VINTILĂ MUGUREL A. C. S. BUDO BEST - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-SENIORI
STAN IULIAN A. C. S. GHEPARDO - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-SENIORI
CIOAREC MARIUS DOJO - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-SENIORI
VOINEA NICOLAE OVIDIU A. C. S. KAMAKURA II - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-SENIORI
TANASE ADRIAN MADALIN A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-SENIORI
MOLDOVAN CIPRIAN A. C. S. KAMAKURA II - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-SENIORI
MOCANU SORIN A. C. S. BUDO BEST - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-SENIORI
MARGHESCU IULICA CRISTINEL C. S. C. C. E. - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-SENIORI
LEOVEANU GABRIEL VICTOR A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-SENIORI
CONSTANTINESCU ALEXANDRU IONUT A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-SENIORI
CLOCOTILA FLORIN MARIAN C. S. KOROKAI - CHOKEN KATATE CATEGORIE M-CHOKEN KATATE-SENIORI


CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-SENIORI - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
ANGHELENICI LAURA DOJO medalie aur CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-SENIORI
WITT REBECA C. S. C. C. E. medalie argint CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-SENIORI
TANASE ANA MARIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-SENIORI
PANAIT ADRIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-SENIORI
NICULAE SILVIA HINODE - CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-SENIORI
MARGHESCU LAURA C. S. C. C. E. - CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-SENIORI
DUCU DIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-SENIORI
DRAGAN ALEXANDRA DOJO - CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-SENIORI
VOICU MIRUNA GEORGIANA A.C.A.M.V. HO VANG DAO - CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-SENIORI
CLOCOTILA MIOARA A. C. S. KAMAKURA II - CHOKEN KATATE CATEGORIE F-CHOKEN KATATE-SENIORI


CATEGORIE F-CHOKEN KATATE PERSOANE DISABILITATI-SENIORI - CHOKEN KATATE PERSOANE DISABILITATI

Nume Club Medalie Proba Categorie
CALDARAS LUMINITA C. S. KOROKAI medalie aur CHOKEN KATATE PERSOANE DISABILITATI CATEGORIE F-CHOKEN KATATE PERSOANE DISABILITATI-SENIORI
GHEREBEN GHIZELA A. C. S. KAMAKURA II medalie argint CHOKEN KATATE PERSOANE DISABILITATI CATEGORIE F-CHOKEN KATATE PERSOANE DISABILITATI-SENIORI
MUCICA BIANCA MARIA A. C. S. BUDO BEST medalie bronz CHOKEN KATATE PERSOANE DISABILITATI CATEGORIE F-CHOKEN KATATE PERSOANE DISABILITATI-SENIORI
MARTINEC MARIA A. C. S. BUDO BEST medalie bronz CHOKEN KATATE PERSOANE DISABILITATI CATEGORIE F-CHOKEN KATATE PERSOANE DISABILITATI-SENIORI
GENDELON GIANINA A. C. S. ASAKUSA - CHOKEN KATATE PERSOANE DISABILITATI CATEGORIE F-CHOKEN KATATE PERSOANE DISABILITATI-SENIORI
GABRIAN ADRIAN A. C. S. BUDO BEST - CHOKEN KATATE PERSOANE DISABILITATI CATEGORIE F-CHOKEN KATATE PERSOANE DISABILITATI-SENIORI


CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-SENIORI - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
DUMITRESCU ANDREI DOJO medalie aur CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-SENIORI
CIOAREC MARIUS DOJO medalie argint CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-SENIORI
MOCANU ALIN A. C. S. BUDO BEST medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-SENIORI
FODAY ANDREI DOJO medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-SENIORI
VLAD CONSTANTIN CRISTIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-SENIORI
VINTILĂ MUGUREL A. C. S. BUDO BEST - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-SENIORI
OLARU ADRIAN HO LONG - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-SENIORI
LEOVEANU GABRIEL VICTOR A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-SENIORI
TANASE ADRIAN MADALIN A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-SENIORI
STAN IULIAN A. C. S. GHEPARDO - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-SENIORI
MOCANU SORIN A. C. S. BUDO BEST - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-SENIORI
MARGHESCU IULICA CRISTINEL C. S. C. C. E. - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-SENIORI
CONSTANTINESCU ALEXANDRU IONUT A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN RYOTE CATEGORIE M-CHOKEN RYOTE-SENIORI


CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-SENIORI - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
ANGHELENICI LAURA DOJO medalie aur CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-SENIORI
MARGHESCU LAURA C. S. C. C. E. medalie argint CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-SENIORI
WITT REBECA C. S. C. C. E. medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-SENIORI
VOICU MIRUNA GEORGIANA A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-SENIORI
PANAIT ADRIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-SENIORI
NICULAE SILVIA HINODE - CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-SENIORI
DUCU DIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-SENIORI
CLOCOTILA MIOARA A. C. S. KAMAKURA II - CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-SENIORI
TANASE ANA MARIA A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-SENIORI
DRAGAN ALEXANDRA DOJO - CHOKEN RYOTE CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE-SENIORI


CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE PERSOANE DISABILITATI-SENIORI - CHOKEN RYOTE PERSOANE DISABILITATI

Nume Club Medalie Proba Categorie
MUCICA BIANCA MARIA A. C. S. BUDO BEST medalie aur CHOKEN RYOTE PERSOANE DISABILITATI CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE PERSOANE DISABILITATI-SENIORI
GHEREBEN GHIZELA A. C. S. KAMAKURA II medalie argint CHOKEN RYOTE PERSOANE DISABILITATI CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE PERSOANE DISABILITATI-SENIORI
MARTINEC MARIA A. C. S. BUDO BEST medalie bronz CHOKEN RYOTE PERSOANE DISABILITATI CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE PERSOANE DISABILITATI-SENIORI
GABRIAN ADRIAN A. C. S. BUDO BEST medalie bronz CHOKEN RYOTE PERSOANE DISABILITATI CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE PERSOANE DISABILITATI-SENIORI
GENDELON GIANINA A. C. S. ASAKUSA - CHOKEN RYOTE PERSOANE DISABILITATI CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE PERSOANE DISABILITATI-SENIORI
CALDARAS LUMINITA C. S. KOROKAI - CHOKEN RYOTE PERSOANE DISABILITATI CATEGORIE F-CHOKEN RYOTE PERSOANE DISABILITATI-SENIORI


CATEGORIE M-KIHON DOSA-SENIORI - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
VINTILĂ MUGUREL A. C. S. BUDO BEST medalie aur KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-SENIORI
FODAY ANDREI DOJO medalie argint KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-SENIORI
DUMITRESCU ANDREI DOJO medalie bronz KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-SENIORI
CIOAREC MARIUS DOJO medalie bronz KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-SENIORI
VOINEA NICOLAE OVIDIU A. C. S. KAMAKURA II - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-SENIORI
VLAD CONSTANTIN CRISTIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-SENIORI
STAN IULIAN A. C. S. GHEPARDO - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-SENIORI
OLARU ADRIAN HO LONG - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-SENIORI
TANASE ADRIAN MADALIN A. C. S. AMBITIA MADALIN - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-SENIORI
RABIGAN ADRIAN STEFAN C. S. C. C. E. - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-SENIORI
MOLDOVAN CIPRIAN A. C. S. KAMAKURA II - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-SENIORI
MOCANU ALIN A. C. S. BUDO BEST - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-SENIORI
MOCANU SORIN A. C. S. BUDO BEST - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-SENIORI
LEOVEANU GABRIEL VICTOR A. C. S. AMBITIA MADALIN - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-SENIORI
CONSTANTINESCU ALEXANDRU IONUT A. C. S. AMBITIA MADALIN - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-SENIORI
CLOCOTILA FLORIN MARIAN C. S. KOROKAI - KIHON DOSA CATEGORIE M-KIHON DOSA-SENIORI


CATEGORIE F-KIHON DOSA-SENIORI - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
NICULAE SILVIA HINODE medalie aur KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-SENIORI
VOICU MIRUNA GEORGIANA A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-SENIORI
TANASE ANA MARIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-SENIORI
ANGHELENICI LAURA DOJO medalie bronz KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-SENIORI
WITT REBECA C. S. C. C. E. - KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-SENIORI
PANAIT ADRIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN - KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-SENIORI
DUCU DIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN - KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-SENIORI
DRAGAN ALEXANDRA DOJO - KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-SENIORI
MARGHESCU LAURA C. S. C. C. E. - KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-SENIORI
CLOCOTILA MIOARA A. C. S. KAMAKURA II - KIHON DOSA CATEGORIE F-KIHON DOSA-SENIORI


CATEGORIE M-KODACHI-SENIORI - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
MOCANU ALIN A. C. S. BUDO BEST medalie aur KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-SENIORI
VINTILĂ MUGUREL A. C. S. BUDO BEST medalie argint KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-SENIORI
DUMITRESCU ANDREI DOJO medalie bronz KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-SENIORI
CIOAREC MARIUS DOJO medalie bronz KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-SENIORI
STAN IULIAN A. C. S. GHEPARDO - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-SENIORI
OLARU ADRIAN HO LONG - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-SENIORI
MOCANU SORIN A. C. S. BUDO BEST - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-SENIORI
CONSTANTINESCU ALEXANDRU IONUT A. C. S. AMBITIA MADALIN - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-SENIORI
VLAD CONSTANTIN CRISTIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-SENIORI
TANASE ADRIAN MADALIN A. C. S. AMBITIA MADALIN - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-SENIORI
MARGHESCU IULICA CRISTINEL C. S. C. C. E. - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-SENIORI
LEOVEANU GABRIEL VICTOR A. C. S. AMBITIA MADALIN - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-SENIORI
FODAY ANDREI DOJO - KODACHI CATEGORIE M-KODACHI-SENIORI


CATEGORIE F-KODACHI-SENIORI - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
ANGHELENICI LAURA DOJO medalie aur KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-SENIORI
VOICU MIRUNA GEORGIANA A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-SENIORI
TANASE ANA MARIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-SENIORI
MARGHESCU LAURA C. S. C. C. E. medalie bronz KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-SENIORI
WITT REBECA C. S. C. C. E. - KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-SENIORI
DUCU DIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN - KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-SENIORI
DRAGAN ALEXANDRA DOJO - KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-SENIORI
CLOCOTILA MIOARA A. C. S. KAMAKURA II - KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-SENIORI
PANAIT ADRIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN - KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-SENIORI
NICULAE SILVIA HINODE - KODACHI CATEGORIE F-KODACHI-SENIORI


CATEGORIE F-KODACHI PERSOANE DISABILITATI-SENIORI - KODACHI PERSOANE DISABILITATI

Nume Club Medalie Proba Categorie
GHEREBEN GHIZELA A. C. S. KAMAKURA II medalie aur KODACHI PERSOANE DISABILITATI CATEGORIE F-KODACHI PERSOANE DISABILITATI-SENIORI
GABRIAN ADRIAN A. C. S. BUDO BEST medalie argint KODACHI PERSOANE DISABILITATI CATEGORIE F-KODACHI PERSOANE DISABILITATI-SENIORI
MUCICA BIANCA MARIA A. C. S. BUDO BEST medalie bronz KODACHI PERSOANE DISABILITATI CATEGORIE F-KODACHI PERSOANE DISABILITATI-SENIORI
MARTINEC MARIA A. C. S. BUDO BEST medalie bronz KODACHI PERSOANE DISABILITATI CATEGORIE F-KODACHI PERSOANE DISABILITATI-SENIORI
GENDELON GIANINA A. C. S. ASAKUSA - KODACHI PERSOANE DISABILITATI CATEGORIE F-KODACHI PERSOANE DISABILITATI-SENIORI
CALDARAS LUMINITA C. S. KOROKAI - KODACHI PERSOANE DISABILITATI CATEGORIE F-KODACHI PERSOANE DISABILITATI-SENIORI


CATEGORIE F-NITO-SENIORI - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
VOICU MIRUNA GEORGIANA A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie aur NITO CATEGORIE F-NITO-SENIORI
PANAIT ADRIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint NITO CATEGORIE F-NITO-SENIORI
NICULAE SILVIA HINODE medalie bronz NITO CATEGORIE F-NITO-SENIORI
MARGHESCU LAURA C. S. C. C. E. medalie bronz NITO CATEGORIE F-NITO-SENIORI
WITT REBECA C. S. C. C. E. - NITO CATEGORIE F-NITO-SENIORI
TANASE ANA MARIA A. C. S. AMBITIA MADALIN - NITO CATEGORIE F-NITO-SENIORI
DRAGAN ALEXANDRA DOJO - NITO CATEGORIE F-NITO-SENIORI
CLOCOTILA MIOARA A. C. S. KAMAKURA II - NITO CATEGORIE F-NITO-SENIORI
DUCU DIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN - NITO CATEGORIE F-NITO-SENIORI
ANGHELENICI LAURA DOJO - NITO CATEGORIE F-NITO-SENIORI


CATEGORIE M-NITO-SENIORI - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
DUMITRESCU ANDREI DOJO medalie aur NITO CATEGORIE M-NITO-SENIORI
FODAY ANDREI DOJO medalie argint NITO CATEGORIE M-NITO-SENIORI
VLAD CONSTANTIN CRISTIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz NITO CATEGORIE M-NITO-SENIORI
VINTILĂ MUGUREL A. C. S. BUDO BEST medalie bronz NITO CATEGORIE M-NITO-SENIORI
TANASE ADRIAN MADALIN A. C. S. AMBITIA MADALIN - NITO CATEGORIE M-NITO-SENIORI
MOCANU SORIN A. C. S. BUDO BEST - NITO CATEGORIE M-NITO-SENIORI
LEOVEANU GABRIEL VICTOR A. C. S. AMBITIA MADALIN - NITO CATEGORIE M-NITO-SENIORI
CIOAREC MARIUS DOJO - NITO CATEGORIE M-NITO-SENIORI
STAN IULIAN A. C. S. GHEPARDO - NITO CATEGORIE M-NITO-SENIORI
OLARU ADRIAN HO LONG - NITO CATEGORIE M-NITO-SENIORI
MOCANU ALIN A. C. S. BUDO BEST - NITO CATEGORIE M-NITO-SENIORI
MARGHESCU IULICA CRISTINEL C. S. C. C. E. - NITO CATEGORIE M-NITO-SENIORI
CONSTANTINESCU ALEXANDRU IONUT A. C. S. AMBITIA MADALIN - NITO CATEGORIE M-NITO-SENIORI
CLOCOTILA FLORIN MARIAN C. S. KOROKAI - NITO CATEGORIE M-NITO-SENIORI


CATEGORIE M-NUNCHAKU-SENIORI - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
FODAY ANDREI DOJO medalie aur NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-SENIORI
DUMITRESCU ANDREI DOJO medalie argint NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-SENIORI
VLAD CONSTANTIN CRISTIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-SENIORI
CIOAREC MARIUS DOJO medalie bronz NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-SENIORI
VINTILĂ MUGUREL A. C. S. BUDO BEST - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-SENIORI
STAN IULIAN A. C. S. GHEPARDO - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-SENIORI
MOCANU SORIN A. C. S. BUDO BEST - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-SENIORI
MARGHESCU IULICA CRISTINEL C. S. C. C. E. - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-SENIORI
TANASE ADRIAN MADALIN A. C. S. AMBITIA MADALIN - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-SENIORI
OLARU ADRIAN HO LONG - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-SENIORI
MOCANU ALIN A. C. S. BUDO BEST - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-SENIORI
LEOVEANU GABRIEL VICTOR A. C. S. AMBITIA MADALIN - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-SENIORI
CONSTANTINESCU ALEXANDRU IONUT A. C. S. AMBITIA MADALIN - NUNCHAKU CATEGORIE M-NUNCHAKU-SENIORI


CATEGORIE F-NUNCHAKU-SENIORI - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
ANGHELENICI LAURA DOJO medalie aur NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-SENIORI
TANASE ANA MARIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-SENIORI
WITT REBECA C. S. C. C. E. medalie bronz NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-SENIORI
MARGHESCU LAURA C. S. C. C. E. medalie bronz NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-SENIORI
NICULAE SILVIA HINODE - NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-SENIORI
DUCU DIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN - NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-SENIORI
DRAGAN ALEXANDRA DOJO - NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-SENIORI
CLOCOTILA MIOARA A. C. S. KAMAKURA II - NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-SENIORI
PANAIT ADRIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN - NUNCHAKU CATEGORIE F-NUNCHAKU-SENIORI


CATEGORIE M-TANTO-SENIORI - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
DUMITRESCU ANDREI DOJO medalie aur TANTO CATEGORIE M-TANTO-SENIORI
CIOAREC MARIUS DOJO medalie argint TANTO CATEGORIE M-TANTO-SENIORI
STAN IULIAN A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TANTO CATEGORIE M-TANTO-SENIORI
FODAY ANDREI DOJO medalie bronz TANTO CATEGORIE M-TANTO-SENIORI
VLAD CONSTANTIN CRISTIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - TANTO CATEGORIE M-TANTO-SENIORI
OLARU ADRIAN HO LONG - TANTO CATEGORIE M-TANTO-SENIORI
MOCANU ALIN A. C. S. BUDO BEST - TANTO CATEGORIE M-TANTO-SENIORI
CONSTANTINESCU ALEXANDRU IONUT A. C. S. AMBITIA MADALIN - TANTO CATEGORIE M-TANTO-SENIORI
VINTILĂ MUGUREL A. C. S. BUDO BEST - TANTO CATEGORIE M-TANTO-SENIORI
TANASE ADRIAN MADALIN A. C. S. AMBITIA MADALIN - TANTO CATEGORIE M-TANTO-SENIORI
MOCANU SORIN A. C. S. BUDO BEST - TANTO CATEGORIE M-TANTO-SENIORI
MARGHESCU IULICA CRISTINEL C. S. C. C. E. - TANTO CATEGORIE M-TANTO-SENIORI
LEOVEANU GABRIEL VICTOR A. C. S. AMBITIA MADALIN - TANTO CATEGORIE M-TANTO-SENIORI


CATEGORIE F-TANTO-SENIORI - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
ANGHELENICI LAURA DOJO medalie aur TANTO CATEGORIE F-TANTO-SENIORI
TANASE ANA MARIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TANTO CATEGORIE F-TANTO-SENIORI
VOICU MIRUNA GEORGIANA A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz TANTO CATEGORIE F-TANTO-SENIORI
NICULAE SILVIA HINODE medalie bronz TANTO CATEGORIE F-TANTO-SENIORI
WITT REBECA C. S. C. C. E. - TANTO CATEGORIE F-TANTO-SENIORI
MARGHESCU LAURA C. S. C. C. E. - TANTO CATEGORIE F-TANTO-SENIORI
DUCU DIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN - TANTO CATEGORIE F-TANTO-SENIORI
CLOCOTILA MIOARA A. C. S. KAMAKURA II - TANTO CATEGORIE F-TANTO-SENIORI
PANAIT ADRIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN - TANTO CATEGORIE F-TANTO-SENIORI
DRAGAN ALEXANDRA DOJO - TANTO CATEGORIE F-TANTO-SENIORI


CATEGORIE M-TATE CHOKEN-SENIORI - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
DUMITRESCU ANDREI DOJO medalie aur TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-SENIORI
VINTILĂ MUGUREL A. C. S. BUDO BEST medalie argint TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-SENIORI
FODAY ANDREI DOJO medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-SENIORI
CIOAREC MARIUS DOJO medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-SENIORI
VLAD CONSTANTIN CRISTIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-SENIORI
STAN IULIAN A. C. S. GHEPARDO - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-SENIORI
MOCANU SORIN A. C. S. BUDO BEST - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-SENIORI
MARGHESCU IULICA CRISTINEL C. S. C. C. E. - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-SENIORI
TANASE ADRIAN MADALIN A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-SENIORI
OLARU ADRIAN HO LONG - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-SENIORI
MOCANU ALIN A. C. S. BUDO BEST - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-SENIORI
LEOVEANU GABRIEL VICTOR A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-SENIORI
CONSTANTINESCU ALEXANDRU IONUT A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-SENIORI
CLOCOTILA FLORIN MARIAN C. S. KOROKAI - TATE CHOKEN CATEGORIE M-TATE CHOKEN-SENIORI


CATEGORIE F-TATE CHOKEN-SENIORI - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
ANGHELENICI LAURA DOJO medalie aur TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-SENIORI
VOICU MIRUNA GEORGIANA A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-SENIORI
TANASE ANA MARIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-SENIORI
DUCU DIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-SENIORI
WITT REBECA C. S. C. C. E. - TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-SENIORI
NICULAE SILVIA HINODE - TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-SENIORI
MARGHESCU LAURA C. S. C. C. E. - TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-SENIORI
CLOCOTILA MIOARA A. C. S. KAMAKURA II - TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-SENIORI
PANAIT ADRIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-SENIORI
DRAGAN ALEXANDRA DOJO - TATE CHOKEN CATEGORIE F-TATE CHOKEN-SENIORI


CATEGORIE F-TATE CHOKEN PERSOANE DISABILITATI-SENIORI - TATE CHOKEN PERSOANE DISABILITATI

Nume Club Medalie Proba Categorie
GENDELON GIANINA A. C. S. ASAKUSA medalie aur TATE CHOKEN PERSOANE DISABILITATI CATEGORIE F-TATE CHOKEN PERSOANE DISABILITATI-SENIORI
CALDARAS LUMINITA C. S. KOROKAI medalie argint TATE CHOKEN PERSOANE DISABILITATI CATEGORIE F-TATE CHOKEN PERSOANE DISABILITATI-SENIORI
MUCICA BIANCA MARIA A. C. S. BUDO BEST medalie bronz TATE CHOKEN PERSOANE DISABILITATI CATEGORIE F-TATE CHOKEN PERSOANE DISABILITATI-SENIORI
MARTINEC MARIA A. C. S. BUDO BEST medalie bronz TATE CHOKEN PERSOANE DISABILITATI CATEGORIE F-TATE CHOKEN PERSOANE DISABILITATI-SENIORI
GHEREBEN GHIZELA A. C. S. KAMAKURA II - TATE CHOKEN PERSOANE DISABILITATI CATEGORIE F-TATE CHOKEN PERSOANE DISABILITATI-SENIORI
GABRIAN ADRIAN A. C. S. BUDO BEST - TATE CHOKEN PERSOANE DISABILITATI CATEGORIE F-TATE CHOKEN PERSOANE DISABILITATI-SENIORI


CATEGORIE F-TATE KODACHI-SENIORI - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
PANAIT ADRIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-SENIORI
ANGHELENICI LAURA DOJO medalie argint TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-SENIORI
NICULAE SILVIA HINODE medalie bronz TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-SENIORI
DUCU DIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-SENIORI
WITT REBECA C. S. C. C. E. - TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-SENIORI
TANASE ANA MARIA A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-SENIORI
DRAGAN ALEXANDRA DOJO - TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-SENIORI
CLOCOTILA MIOARA A. C. S. KAMAKURA II - TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-SENIORI
VOICU MIRUNA GEORGIANA A.C.A.M.V. HO VANG DAO - TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-SENIORI
MARGHESCU LAURA C. S. C. C. E. - TATE KODACHI CATEGORIE F-TATE KODACHI-SENIORI


CATEGORIE M-TATE KODACHI-SENIORI - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
FODAY ANDREI DOJO medalie aur TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-SENIORI
VINTILĂ MUGUREL A. C. S. BUDO BEST medalie argint TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-SENIORI
CONSTANTINESCU ALEXANDRU IONUT A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-SENIORI
CIOAREC MARIUS DOJO medalie bronz TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-SENIORI
VLAD CONSTANTIN CRISTIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-SENIORI
MOCANU ALIN A. C. S. BUDO BEST - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-SENIORI
MOCANU SORIN A. C. S. BUDO BEST - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-SENIORI
LEOVEANU GABRIEL VICTOR A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-SENIORI
TANASE ADRIAN MADALIN A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-SENIORI
STAN IULIAN A. C. S. GHEPARDO - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-SENIORI
OLARU ADRIAN HO LONG - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-SENIORI
MARGHESCU IULICA CRISTINEL C. S. C. C. E. - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-SENIORI
DUMITRESCU ANDREI DOJO - TATE KODACHI CATEGORIE M-TATE KODACHI-SENIORI


CATEGORIE F-TATE KODACHI PERSOANE DISABILITATI-SENIORI - TATE KODACHI PERSOANE DISABILITATI

Nume Club Medalie Proba Categorie
GABRIAN ADRIAN A. C. S. BUDO BEST medalie aur TATE KODACHI PERSOANE DISABILITATI CATEGORIE F-TATE KODACHI PERSOANE DISABILITATI-SENIORI
GHEREBEN GHIZELA A. C. S. KAMAKURA II medalie argint TATE KODACHI PERSOANE DISABILITATI CATEGORIE F-TATE KODACHI PERSOANE DISABILITATI-SENIORI
MUCICA BIANCA MARIA A. C. S. BUDO BEST medalie bronz TATE KODACHI PERSOANE DISABILITATI CATEGORIE F-TATE KODACHI PERSOANE DISABILITATI-SENIORI
MARTINEC MARIA A. C. S. BUDO BEST medalie bronz TATE KODACHI PERSOANE DISABILITATI CATEGORIE F-TATE KODACHI PERSOANE DISABILITATI-SENIORI
GENDELON GIANINA A. C. S. ASAKUSA - TATE KODACHI PERSOANE DISABILITATI CATEGORIE F-TATE KODACHI PERSOANE DISABILITATI-SENIORI
CALDARAS LUMINITA C. S. KOROKAI - TATE KODACHI PERSOANE DISABILITATI CATEGORIE F-TATE KODACHI PERSOANE DISABILITATI-SENIORI


CATEGORIE M-TRADITIONAL-SENIORI - TRADITIONAL

Nume Club Medalie Proba Categorie
DUMITRESCU ANDREI DOJO medalie aur TRADITIONAL CATEGORIE M-TRADITIONAL-SENIORI
CIOAREC MARIUS DOJO medalie argint TRADITIONAL CATEGORIE M-TRADITIONAL-SENIORI
VOINEA NICOLAE OVIDIU A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz TRADITIONAL CATEGORIE M-TRADITIONAL-SENIORI
MOLDOVAN CIPRIAN A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz TRADITIONAL CATEGORIE M-TRADITIONAL-SENIORI
VLAD CONSTANTIN CRISTIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - TRADITIONAL CATEGORIE M-TRADITIONAL-SENIORI
VINTILĂ MUGUREL A. C. S. BUDO BEST - TRADITIONAL CATEGORIE M-TRADITIONAL-SENIORI
TANASE ADRIAN MADALIN A. C. S. AMBITIA MADALIN - TRADITIONAL CATEGORIE M-TRADITIONAL-SENIORI
CONSTANTINESCU ALEXANDRU IONUT A. C. S. AMBITIA MADALIN - TRADITIONAL CATEGORIE M-TRADITIONAL-SENIORI
OLARU ADRIAN HO LONG - TRADITIONAL CATEGORIE M-TRADITIONAL-SENIORI
MOCANU SORIN A. C. S. BUDO BEST - TRADITIONAL CATEGORIE M-TRADITIONAL-SENIORI
MOCANU ALIN A. C. S. BUDO BEST - TRADITIONAL CATEGORIE M-TRADITIONAL-SENIORI
MARGHESCU IULICA CRISTINEL C. S. C. C. E. - TRADITIONAL CATEGORIE M-TRADITIONAL-SENIORI
LEOVEANU GABRIEL VICTOR A. C. S. AMBITIA MADALIN - TRADITIONAL CATEGORIE M-TRADITIONAL-SENIORI
FODAY ANDREI DOJO - TRADITIONAL CATEGORIE M-TRADITIONAL-SENIORI
CLOCOTILA FLORIN MARIAN C. S. KOROKAI - TRADITIONAL CATEGORIE M-TRADITIONAL-SENIORI