CATEGORY M-CHOKEN KATATE-COPII II - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
TANASE EDUARD STEFAN A. C. S. KAMAKURA II medalie aur CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-COPII II
ILINOIU IRIS A. C. S. GHEPARDO medalie argint CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-COPII II
VOICU ANDREI VLAD A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-COPII II
RADU HARUKI ANDREI C. S. KOROKAI medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-COPII II
FERMESANU GABRIEL A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-COPII II


CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-COPII II - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
VOICU ANDREI VLAD A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-COPII II
FERMESANU GABRIEL A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-COPII II
ILINOIU IRIS A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-COPII II


CATEGORY M-KIHON DOSA-COPII II - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
TANASE EDUARD STEFAN A. C. S. KAMAKURA II medalie aur KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-COPII II
ILINOIU IRIS A. C. S. GHEPARDO medalie argint KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-COPII II
VOICU ANDREI VLAD A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-COPII II
LASSO LUCA ALBERT A. C. S. BUDO BEST medalie bronz KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-COPII II
FERMESANU GABRIEL A. C. S. AMBITIA MADALIN - KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-COPII II


CATEGORY M-KODACHI-COPII II - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
TANASE EDUARD STEFAN A. C. S. KAMAKURA II medalie aur KODACHI CATEGORY M-KODACHI-COPII II
RADU HARUKI ANDREI C. S. KOROKAI medalie argint KODACHI CATEGORY M-KODACHI-COPII II
FERMESANU GABRIEL A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KODACHI CATEGORY M-KODACHI-COPII II
BUNESCU LUCA GABRIEL C. S. KOROKAI medalie bronz KODACHI CATEGORY M-KODACHI-COPII II
VOICU ANDREI VLAD A. C. S. AMBITIA MADALIN - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-COPII II
LASSO LUCA ALBERT A. C. S. BUDO BEST - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-COPII II
COSOSCHI CEZAR A. C. S. AMBITIA MADALIN - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-COPII II
BAICOIANU IUSTIN A. C. S. AMBITIA MADALIN - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-COPII II
ILINOIU IRIS A. C. S. GHEPARDO - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-COPII II


CATEGORY F-KODACHI-COPII II - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
ROGOVEANU ANASTASIA MARIA A. C. S. ASAKUSA medalie aur KODACHI CATEGORY F-KODACHI-COPII II
STOIAN TEODORA IARINA A. C. S. BUDO BEST medalie argint KODACHI CATEGORY F-KODACHI-COPII II
DOAGA SOFIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KODACHI CATEGORY F-KODACHI-COPII II


CATEGORY M-NUNCHAKU-COPII II - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
COSOSCHI DAVID A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-COPII II
ILINOIU TOMA A. C. S. GHEPARDO medalie argint NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-COPII II
FERMESANU GABRIEL A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-COPII II
COSOSCHI CEZAR A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-COPII II
VOICU ANDREI VLAD A. C. S. AMBITIA MADALIN - NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-COPII II
BAICOIANU IUSTIN A. C. S. AMBITIA MADALIN - NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-COPII II


CATEGORYB M-NUNCHAKU-COPII II - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
DOAGA SOFIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur NUNCHAKU CATEGORYB M-NUNCHAKU-COPII II
OANCEA DARIA STEFANIA A. C. S. ASAKUSA medalie argint NUNCHAKU CATEGORYB M-NUNCHAKU-COPII II
ROGOVEANU ANASTASIA MARIA A. C. S. ASAKUSA medalie bronz NUNCHAKU CATEGORYB M-NUNCHAKU-COPII II


CATEGORY M-TANTO-COPII II - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
FERMESANU GABRIEL A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TANTO CATEGORY M-TANTO-COPII II
VOICU ANDREI VLAD A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TANTO CATEGORY M-TANTO-COPII II
ILINOIU IRIS A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TANTO CATEGORY M-TANTO-COPII II
BUNESCU LUCA GABRIEL C. S. KOROKAI medalie bronz TANTO CATEGORY M-TANTO-COPII II
TANASE EDUARD STEFAN A. C. S. KAMAKURA II - TANTO CATEGORY M-TANTO-COPII II
LASSO LUCA ALBERT A. C. S. BUDO BEST - TANTO CATEGORY M-TANTO-COPII II
COSOSCHI CEZAR A. C. S. AMBITIA MADALIN - TANTO CATEGORY M-TANTO-COPII II
BAICOIANU IUSTIN A. C. S. AMBITIA MADALIN - TANTO CATEGORY M-TANTO-COPII II


CATEGORY M-TATE CHOKEN-COPII II - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
FERMESANU GABRIEL A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-COPII II
ILINOIU TOMA A. C. S. GHEPARDO medalie argint TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-COPII II
VOICU ANDREI VLAD A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-COPII II
ILINOIU IRIS A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-COPII II


CATEGORY M-TATE KODACHI-COPII II - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
VOICU ANDREI VLAD A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-COPII II
RADU HARUKI ANDREI C. S. KOROKAI medalie argint TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-COPII II
ILINOIU TOMA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-COPII II
ILINOIU IRIS A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-COPII II
FERMESANU GABRIEL A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-COPII II
COSOSCHI DAVID A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-COPII II


CATEGORYB M-TATE KODACHI-COPII II - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
DOAGA SOFIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TATE KODACHI CATEGORYB M-TATE KODACHI-COPII II
OANCEA DARIA STEFANIA A. C. S. ASAKUSA medalie argint TATE KODACHI CATEGORYB M-TATE KODACHI-COPII II
ROGOVEANU ANASTASIA MARIA A. C. S. ASAKUSA medalie bronz TATE KODACHI CATEGORYB M-TATE KODACHI-COPII II


CATEGORY F-CHOKEN KATATE-COPII I - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
MIHALCEA ALEXANDRA ELENA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur CHOKEN KATATE CATEGORY F-CHOKEN KATATE-COPII I
DAMIAN PETRA MIRUNA HINODE medalie argint CHOKEN KATATE CATEGORY F-CHOKEN KATATE-COPII I
TIMIRAS SIMONA ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORY F-CHOKEN KATATE-COPII I
CASTELLINI ALESSANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORY F-CHOKEN KATATE-COPII I
PETRE MARIA IOANA A. C. S. GHEPARDO - CHOKEN KATATE CATEGORY F-CHOKEN KATATE-COPII I


CATEGORY M-CHOKEN KATATE-COPII I - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL HINODE medalie aur CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-COPII I
BUNESCU MATTEO MIHAI C. S. KOROKAI medalie argint CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-COPII I
POP CATALIN ANDREI C. S. TOTAL FIGHTER’S ACADEMY medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-COPII I
BERBECE DAVID A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-COPII I
PETCU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO - CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-COPII I
COSOSCHI DAVID A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-COPII I


CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-COPII I - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
CASTELLINI ALESSANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur CHOKEN RYOTE CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-COPII I
MIHALCEA ALEXANDRA ELENA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint CHOKEN RYOTE CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-COPII I
PETRE MARIA IOANA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-COPII I
DAMIAN PETRA MIRUNA HINODE medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-COPII I
TIMIRAS SIMONA ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN RYOTE CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-COPII I


CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-COPII I - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
PETCU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie aur CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-COPII I
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL HINODE medalie argint CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-COPII I
BERBECE DAVID A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-COPII I


CATEGORY F-KIHON DOSA-COPII I - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
MIHALCEA ALEXANDRA ELENA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur KIHON DOSA CATEGORY F-KIHON DOSA-COPII I
PERCA ALEXIA MARIA A.C.S. HIZASHI medalie argint KIHON DOSA CATEGORY F-KIHON DOSA-COPII I
TIMIRAS SIMONA ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KIHON DOSA CATEGORY F-KIHON DOSA-COPII I
CASTELLINI ALESSANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KIHON DOSA CATEGORY F-KIHON DOSA-COPII I
STOIAN TEODORA IARINA A. C. S. BUDO BEST - KIHON DOSA CATEGORY F-KIHON DOSA-COPII I
ROGOVEANU ANASTASIA MARIA A. C. S. ASAKUSA - KIHON DOSA CATEGORY F-KIHON DOSA-COPII I
PETRE MARIA IOANA A. C. S. GHEPARDO - KIHON DOSA CATEGORY F-KIHON DOSA-COPII I
DAMIAN PETRA MIRUNA HINODE - KIHON DOSA CATEGORY F-KIHON DOSA-COPII I


CATEGORY M-KIHON DOSA-COPII I - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
PETCU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie aur KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-COPII I
BERBECE DAVID A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-COPII I
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL HINODE medalie bronz KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-COPII I
BUNESCU MATTEO MIHAI C. S. KOROKAI medalie bronz KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-COPII I


CATEGORY M-KODACHI-COPII I - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL HINODE medalie aur KODACHI CATEGORY M-KODACHI-COPII I
PETCU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint KODACHI CATEGORY M-KODACHI-COPII I
POP CATALIN ANDREI C. S. TOTAL FIGHTER’S ACADEMY medalie bronz KODACHI CATEGORY M-KODACHI-COPII I
BERBECE DAVID A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz KODACHI CATEGORY M-KODACHI-COPII I
COSOSCHI DAVID A. C. S. AMBITIA MADALIN - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-COPII I
BUNESCU MATTEO MIHAI C. S. KOROKAI - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-COPII I


CATEGORY F-KODACHI-COPII I - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
CASTELLINI ALESSANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur KODACHI CATEGORY F-KODACHI-COPII I
TIMIRAS SIMONA ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint KODACHI CATEGORY F-KODACHI-COPII I
POPESCU MARTHA ELENA OLIVIA A. C. S. BUDO BEST medalie bronz KODACHI CATEGORY F-KODACHI-COPII I
PERCA ALEXIA MARIA A.C.S. HIZASHI medalie bronz KODACHI CATEGORY F-KODACHI-COPII I
PETRE MARIA IOANA A. C. S. GHEPARDO - KODACHI CATEGORY F-KODACHI-COPII I
OANCEA DARIA STEFANIA A. C. S. ASAKUSA - KODACHI CATEGORY F-KODACHI-COPII I
MIHALCEA ALEXANDRA ELENA A. C. S. AMBITIA MADALIN - KODACHI CATEGORY F-KODACHI-COPII I
DAMIAN PETRA MIRUNA HINODE - KODACHI CATEGORY F-KODACHI-COPII I


CATEGORY M-NITO-COPII I - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL HINODE medalie aur NITO CATEGORY M-NITO-COPII I
COSOSCHI DAVID A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint NITO CATEGORY M-NITO-COPII I
COSOSCHI CEZAR A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz NITO CATEGORY M-NITO-COPII I
BERBECE DAVID A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz NITO CATEGORY M-NITO-COPII I
PETCU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO - NITO CATEGORY M-NITO-COPII I
BAICOIANU IUSTIN A. C. S. AMBITIA MADALIN - NITO CATEGORY M-NITO-COPII I


CATEGORY F-NUNCHAKU-COPII I - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
CASTELLINI ALESSANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur NUNCHAKU CATEGORY F-NUNCHAKU-COPII I
TIMIRAS SIMONA ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint NUNCHAKU CATEGORY F-NUNCHAKU-COPII I
MIHALCEA ALEXANDRA ELENA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz NUNCHAKU CATEGORY F-NUNCHAKU-COPII I
DOAGA SOFIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz NUNCHAKU CATEGORY F-NUNCHAKU-COPII I
PERCA ALEXIA MARIA A.C.S. HIZASHI - NUNCHAKU CATEGORY F-NUNCHAKU-COPII I
DAMIAN PETRA MIRUNA HINODE - NUNCHAKU CATEGORY F-NUNCHAKU-COPII I


CATEGORY M-NUNCHAKU-COPII I - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
PETCU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie aur NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-COPII I
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL HINODE medalie argint NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-COPII I
BERBECE DAVID A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-COPII I


CATEGORY F-TANTO-COPII I - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
PETRE MARIA IOANA A. C. S. GHEPARDO medalie aur TANTO CATEGORY F-TANTO-COPII I
POPESCU MARTHA ELENA OLIVIA A. C. S. BUDO BEST medalie argint TANTO CATEGORY F-TANTO-COPII I
MIHALCEA ALEXANDRA ELENA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TANTO CATEGORY F-TANTO-COPII I
CASTELLINI ALESSANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TANTO CATEGORY F-TANTO-COPII I
TIMIRAS SIMONA ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN - TANTO CATEGORY F-TANTO-COPII I
STOIAN TEODORA IARINA A. C. S. BUDO BEST - TANTO CATEGORY F-TANTO-COPII I
DOAGA SOFIA A. C. S. AMBITIA MADALIN - TANTO CATEGORY F-TANTO-COPII I
DAMIAN PETRA MIRUNA HINODE - TANTO CATEGORY F-TANTO-COPII I
MUCICA BIANCA MARIA A. C. S. BUDO BEST - TANTO CATEGORY F-TANTO-COPII I


CATEGORY M-TANTO-COPII I - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL HINODE medalie aur TANTO CATEGORY M-TANTO-COPII I
PETCU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint TANTO CATEGORY M-TANTO-COPII I
BERBECE DAVID A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz TANTO CATEGORY M-TANTO-COPII I


CATEGORY F-TATE CHOKEN-COPII I - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
CASTELLINI ALESSANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TATE CHOKEN CATEGORY F-TATE CHOKEN-COPII I
TIMIRAS SIMONA ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TATE CHOKEN CATEGORY F-TATE CHOKEN-COPII I
PETRE MARIA IOANA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORY F-TATE CHOKEN-COPII I
MIHALCEA ALEXANDRA ELENA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORY F-TATE CHOKEN-COPII I
DAMIAN PETRA MIRUNA HINODE - TATE CHOKEN CATEGORY F-TATE CHOKEN-COPII I


CATEGORY M-TATE CHOKEN-COPII I - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL HINODE medalie aur TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-COPII I
COSOSCHI DAVID A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-COPII I
PETCU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-COPII I
BERBECE DAVID A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-COPII I


CATEGORY F-TATE KODACHI-COPII I - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
MIHALCEA ALEXANDRA ELENA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-COPII I
DAMIAN PETRA MIRUNA HINODE medalie argint TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-COPII I
POPESCU MARTHA ELENA OLIVIA A. C. S. BUDO BEST medalie bronz TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-COPII I
CASTELLINI ALESSANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-COPII I
TIMIRAS SIMONA ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-COPII I
ROGOVEANU ANASTASIA MARIA A. C. S. ASAKUSA - TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-COPII I
PETRE MARIA IOANA A. C. S. GHEPARDO - TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-COPII I
OANCEA DARIA STEFANIA A. C. S. ASAKUSA - TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-COPII I
MUCICA BIANCA MARIA A. C. S. BUDO BEST - TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-COPII I


CATEGORY M-TATE KODACHI-COPII I - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL HINODE medalie aur TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-COPII I
BERBECE DAVID A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-COPII I
POP CATALIN ANDREI C. S. TOTAL FIGHTER’S ACADEMY medalie bronz TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-COPII I
PETCU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-COPII I


CATEGORY M-CHOKEN KATATE-MINICADETI - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
VLAD ALBERT MIHAI A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-MINICADETI
MARGHESCU ANDREI C. S. C. C. E. medalie argint CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-MINICADETI
COTIGA STEFAN MIHAI HINODE medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-MINICADETI
BACIU RARES MIHAI A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-MINICADETI
TUDOR-DUTA FLORIN LUCIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-MINICADETI
OLARU ALEXANDRU STEFAN HO LONG - CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-MINICADETI
CICU ROBERT DOJO - CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-MINICADETI
BOTEA RAFAEL NICUSOR A. C. S. ASAKUSA - CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-MINICADETI
URSU RAFAEL CLAUDIU A. C. S. GHEPARDO - CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-MINICADETI
UNGUREANU RARES A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-MINICADETI
TOFAN OCTAVIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-MINICADETI
SERBANESCU MATEI A. C. S. GHEPARDO - CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-MINICADETI
RĂDUCANU VLAD A.C.A.M.V. HO VANG DAO - CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-MINICADETI
LEOVEANU MATEI NICOLAIE A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-MINICADETI
FRUNZEANU KEVIN A.C.A.M.V. HO VANG DAO - CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-MINICADETI


CATEGORY F-CHOKEN KATATE-MINICADETI - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
ALDEA BIANCA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur CHOKEN KATATE CATEGORY F-CHOKEN KATATE-MINICADETI
CONSTANTINESCU ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint CHOKEN KATATE CATEGORY F-CHOKEN KATATE-MINICADETI
CEAUCA MARIA LILIANA C. S. C. C. E. medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORY F-CHOKEN KATATE-MINICADETI


CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-MINICADETI - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
VLAD ALBERT MIHAI A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-MINICADETI
TOFAN OCTAVIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-MINICADETI
URSU RAFAEL CLAUDIU A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-MINICADETI
TUDOR-DUTA FLORIN LUCIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-MINICADETI
UNGUREANU RARES A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-MINICADETI
MARGHESCU ANDREI C. S. C. C. E. - CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-MINICADETI
LEOVEANU MATEI NICOLAIE A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-MINICADETI
BACIU RARES MIHAI A. C. S. GHEPARDO - CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-MINICADETI
SERBANESCU MATEI A. C. S. GHEPARDO - CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-MINICADETI
RĂDUCANU VLAD A.C.A.M.V. HO VANG DAO - CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-MINICADETI
FRUNZEANU KEVIN A.C.A.M.V. HO VANG DAO - CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-MINICADETI
COTIGA STEFAN MIHAI HINODE - CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-MINICADETI
CICU ROBERT DOJO - CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-MINICADETI


CATEGORY M-KIHON DOSA-MINICADETI - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
LEOVEANU MATEI NICOLAIE A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-MINICADETI
VLAD ALBERT MIHAI A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-MINICADETI
SERBANESCU MATEI A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-MINICADETI
BACIU RARES MIHAI A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-MINICADETI
UNGUREANU RARES A. C. S. AMBITIA MADALIN - KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-MINICADETI
TUDOR-DUTA FLORIN LUCIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-MINICADETI
TOFAN OCTAVIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-MINICADETI
RĂDUCANU VLAD A.C.A.M.V. HO VANG DAO - KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-MINICADETI
URSU RAFAEL CLAUDIU A. C. S. GHEPARDO - KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-MINICADETI
OLARU ALEXANDRU STEFAN HO LONG - KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-MINICADETI
FRUNZEANU KEVIN A.C.A.M.V. HO VANG DAO - KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-MINICADETI
DRAGHICI VLAD IONUT A.C.S. HIZASHI - KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-MINICADETI
COTIGA STEFAN MIHAI HINODE - KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-MINICADETI
CICU ROBERT DOJO - KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-MINICADETI


CATEGORY F-KIHON DOSA-MINICADETI - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
CONSTANTINESCU ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur KIHON DOSA CATEGORY F-KIHON DOSA-MINICADETI
ALDEA BIANCA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint KIHON DOSA CATEGORY F-KIHON DOSA-MINICADETI
LAMDES BEATRICE MARIA A.C.S. HIZASHI medalie bronz KIHON DOSA CATEGORY F-KIHON DOSA-MINICADETI
LAMDES BIANCA ANDREEA A.C.S. HIZASHI medalie bronz KIHON DOSA CATEGORY F-KIHON DOSA-MINICADETI
CEAUCA MARIA LILIANA C. S. C. C. E. - KIHON DOSA CATEGORY F-KIHON DOSA-MINICADETI


CATEGORY M-KODACHI-MINICADETI - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
OLARU ALEXANDRU STEFAN HO LONG medalie aur KODACHI CATEGORY M-KODACHI-MINICADETI
LEOVEANU MATEI NICOLAIE A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint KODACHI CATEGORY M-KODACHI-MINICADETI
TOFAN OCTAVIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KODACHI CATEGORY M-KODACHI-MINICADETI
MARGHESCU ANDREI C. S. C. C. E. medalie bronz KODACHI CATEGORY M-KODACHI-MINICADETI
URSU RAFAEL CLAUDIU A. C. S. GHEPARDO - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-MINICADETI
UNGUREANU RARES A. C. S. AMBITIA MADALIN - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-MINICADETI
TUDOR-DUTA FLORIN LUCIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-MINICADETI
NAJAP FLAVIUS C. S. C. C. E. - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-MINICADETI
SERBANESCU MATEI A. C. S. GHEPARDO - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-MINICADETI
RĂDUCANU VLAD A.C.A.M.V. HO VANG DAO - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-MINICADETI
FRUNZEANU KEVIN A.C.A.M.V. HO VANG DAO - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-MINICADETI
DRAGHICI VLAD IONUT A.C.S. HIZASHI - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-MINICADETI
COTIGA STEFAN MIHAI HINODE - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-MINICADETI
CICU ROBERT DOJO - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-MINICADETI
BOTEA RAFAEL NICUSOR A. C. S. ASAKUSA - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-MINICADETI
BACIU RARES MIHAI A. C. S. GHEPARDO - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-MINICADETI
VLAD ALBERT MIHAI A. C. S. AMBITIA MADALIN - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-MINICADETI


CATEGORY F-KODACHI-MINICADETI - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
LAMDES BEATRICE MARIA A.C.S. HIZASHI medalie aur KODACHI CATEGORY F-KODACHI-MINICADETI
CEAUCA MARIA LILIANA C. S. C. C. E. medalie argint KODACHI CATEGORY F-KODACHI-MINICADETI
CONSTANTINESCU ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KODACHI CATEGORY F-KODACHI-MINICADETI
ALDEA BIANCA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KODACHI CATEGORY F-KODACHI-MINICADETI
LAMDES BIANCA ANDREEA A.C.S. HIZASHI - KODACHI CATEGORY F-KODACHI-MINICADETI


CATEGORY M-NITO-MINICADETI - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
CICU ROBERT DOJO medalie aur NITO CATEGORY M-NITO-MINICADETI
SERBANESCU MATEI A. C. S. GHEPARDO medalie argint NITO CATEGORY M-NITO-MINICADETI
FRUNZEANU KEVIN A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz NITO CATEGORY M-NITO-MINICADETI
BACIU RARES MIHAI A. C. S. GHEPARDO medalie bronz NITO CATEGORY M-NITO-MINICADETI
RĂDUCANU VLAD A.C.A.M.V. HO VANG DAO - NITO CATEGORY M-NITO-MINICADETI
NAJAP FLAVIUS C. S. C. C. E. - NITO CATEGORY M-NITO-MINICADETI
MARGHESCU ANDREI C. S. C. C. E. - NITO CATEGORY M-NITO-MINICADETI
COTIGA STEFAN MIHAI HINODE - NITO CATEGORY M-NITO-MINICADETI


CATEGORY M-NUNCHAKU-MINICADETI - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
LEOVEANU MATEI NICOLAIE A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-MINICADETI
TOFAN OCTAVIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-MINICADETI
VLAD ALBERT MIHAI A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-MINICADETI
UNGUREANU RARES A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-MINICADETI
TUDOR-DUTA FLORIN LUCIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-MINICADETI
RĂDUCANU VLAD A.C.A.M.V. HO VANG DAO - NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-MINICADETI
FRUNZEANU KEVIN A.C.A.M.V. HO VANG DAO - NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-MINICADETI
CICU ROBERT DOJO - NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-MINICADETI
DRAGHICI VLAD IONUT A.C.S. HIZASHI - NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-MINICADETI
COTIGA STEFAN MIHAI HINODE - NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-MINICADETI


CATEGORY F-NUNCHAKU-MINICADETI - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
CONSTANTINESCU ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur NUNCHAKU CATEGORY F-NUNCHAKU-MINICADETI
LAMDES BIANCA ANDREEA A.C.S. HIZASHI medalie argint NUNCHAKU CATEGORY F-NUNCHAKU-MINICADETI
LAMDES BEATRICE MARIA A.C.S. HIZASHI medalie bronz NUNCHAKU CATEGORY F-NUNCHAKU-MINICADETI
ALDEA BIANCA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz NUNCHAKU CATEGORY F-NUNCHAKU-MINICADETI


CATEGORY M-TANTO-MINICADETI - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
CICU ROBERT DOJO medalie aur TANTO CATEGORY M-TANTO-MINICADETI
VLAD ALBERT MIHAI A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TANTO CATEGORY M-TANTO-MINICADETI
TUDOR-DUTA FLORIN LUCIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TANTO CATEGORY M-TANTO-MINICADETI
LEOVEANU MATEI NICOLAIE A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TANTO CATEGORY M-TANTO-MINICADETI
URSU RAFAEL CLAUDIU A. C. S. GHEPARDO - TANTO CATEGORY M-TANTO-MINICADETI
UNGUREANU RARES A. C. S. AMBITIA MADALIN - TANTO CATEGORY M-TANTO-MINICADETI
COTIGA STEFAN MIHAI HINODE - TANTO CATEGORY M-TANTO-MINICADETI
BACIU RARES MIHAI A. C. S. GHEPARDO - TANTO CATEGORY M-TANTO-MINICADETI
TOFAN OCTAVIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - TANTO CATEGORY M-TANTO-MINICADETI
SERBANESCU MATEI A. C. S. GHEPARDO - TANTO CATEGORY M-TANTO-MINICADETI
RĂDUCANU VLAD A.C.A.M.V. HO VANG DAO - TANTO CATEGORY M-TANTO-MINICADETI
FRUNZEANU KEVIN A.C.A.M.V. HO VANG DAO - TANTO CATEGORY M-TANTO-MINICADETI


CATEGORY M-TATE CHOKEN-MINICADETI - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
LEOVEANU MATEI NICOLAIE A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-MINICADETI
VLAD ALBERT MIHAI A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-MINICADETI
UNGUREANU RARES A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-MINICADETI
COTIGA STEFAN MIHAI HINODE medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-MINICADETI
URSU RAFAEL CLAUDIU A. C. S. GHEPARDO - TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-MINICADETI
TUDOR-DUTA FLORIN LUCIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-MINICADETI
CICU ROBERT DOJO - TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-MINICADETI
BACIU RARES MIHAI A. C. S. GHEPARDO - TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-MINICADETI
TOFAN OCTAVIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-MINICADETI
SERBANESCU MATEI A. C. S. GHEPARDO - TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-MINICADETI
RĂDUCANU VLAD A.C.A.M.V. HO VANG DAO - TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-MINICADETI
FRUNZEANU KEVIN A.C.A.M.V. HO VANG DAO - TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-MINICADETI


CATEGORY M-TATE KODACHI-MINICADETI - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
TUDOR-DUTA FLORIN LUCIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-MINICADETI
UNGUREANU RARES A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-MINICADETI
SERBANESCU MATEI A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-MINICADETI
LEOVEANU MATEI NICOLAIE A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-MINICADETI
VLAD ALBERT MIHAI A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-MINICADETI
TOFAN OCTAVIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-MINICADETI
FRUNZEANU KEVIN A.C.A.M.V. HO VANG DAO - TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-MINICADETI
BACIU RARES MIHAI A. C. S. GHEPARDO - TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-MINICADETI
URSU RAFAEL CLAUDIU A. C. S. GHEPARDO - TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-MINICADETI
RĂDUCANU VLAD A.C.A.M.V. HO VANG DAO - TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-MINICADETI
NAJAP FLAVIUS C. S. C. C. E. - TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-MINICADETI
MARGHESCU ANDREI C. S. C. C. E. - TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-MINICADETI
COTIGA STEFAN MIHAI HINODE - TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-MINICADETI
CICU ROBERT DOJO - TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-MINICADETI


CATEGORY F-TATE KODACHI-MINICADETI - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
CEAUCA MARIA LILIANA C. S. C. C. E. medalie aur TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-MINICADETI
CONSTANTINESCU ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-MINICADETI
ALDEA BIANCA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-MINICADETI


CATEGORY M-CHOKEN KATATE-CADETI I - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
ARDELEAN OCTAVIAN DOJO medalie aur CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-CADETI I
ALDESCU MARIAN C. S. C. C. E. medalie argint CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-CADETI I
PENESCU TIBERIU A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-CADETI I
MOCANU ADELIN A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-CADETI I
SIMION DARIUS ANDREI A. C. S. KAMAKURA II - CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-CADETI I
PRUNA NICOLAE ALEXANDRU A.C.S. HIZASHI - CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-CADETI I
PASCALE LAURENTIU A. C. S. GHEPARDO - CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-CADETI I
GEORGESCU MIHAI A.C.A.M.V. HO VANG DAO - CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-CADETI I
TOFAN ALEXANDRU STEFAN C. S. KOROKAI - CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-CADETI I
STURZU CONSTANTIN SILVIU A. C. S. GHEPARDO - CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-CADETI I
PAVEL MIHAI ANDREI A. C. S. GHEPARDO - CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-CADETI I
MOLDOVAN ALESSANDRO DAVIDE A. C. S. KAMAKURA II - CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-CADETI I
JOITARU VALENTIN ANDREI A. C. S. ASAKUSA - CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-CADETI I
IGNAT DANIEL C. S. C. C. E. - CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-CADETI I
FLOREA KHRISTIAN EUGENE A. C. S. GHEPARDO - CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-CADETI I
COSOSCHI DAVID A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-CADETI I
MANTU FLAVIUS FLORENTINO C. S. TOTAL FIGHTER’S ACADEMY - CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-CADETI I


CATEGORY F-CHOKEN KATATE-CADETI I - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
MATU AMALIA DOJO medalie aur CHOKEN KATATE CATEGORY F-CHOKEN KATATE-CADETI I
PANAIT ELENA ADINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint CHOKEN KATATE CATEGORY F-CHOKEN KATATE-CADETI I
PRUNA MARIA ALEXANDRA A.C.S. HIZASHI medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORY F-CHOKEN KATATE-CADETI I
MOTOC IOANA A. C. S. ASAKUSA medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORY F-CHOKEN KATATE-CADETI I
POPECI MIRUNA C. S. C. C. E. - CHOKEN KATATE CATEGORY F-CHOKEN KATATE-CADETI I
PETCU MARIA LUCIA A. C. S. GHEPARDO - CHOKEN KATATE CATEGORY F-CHOKEN KATATE-CADETI I
IOSU ANDREEA MARIA A. C. S. GHEPARDO - CHOKEN KATATE CATEGORY F-CHOKEN KATATE-CADETI I
BADEA MELINDA ANDREEA A. C. S. GHEPARDO - CHOKEN KATATE CATEGORY F-CHOKEN KATATE-CADETI I


CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-CADETI I - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
FLOREA KHRISTIAN EUGENE A. C. S. GHEPARDO medalie aur CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-CADETI I
TOFAN ALEXANDRU STEFAN C. S. KOROKAI medalie argint CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-CADETI I
MOLDOVAN ALESSANDRO DAVIDE A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-CADETI I
JOITARU VALENTIN ANDREI A. C. S. ASAKUSA medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-CADETI I
STURZU CONSTANTIN SILVIU A. C. S. GHEPARDO - CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-CADETI I
PENESCU TIBERIU A.C.A.M.V. HO VANG DAO - CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-CADETI I
PAVEL MIHAI ANDREI A. C. S. GHEPARDO - CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-CADETI I
GEORGESCU MIHAI A.C.A.M.V. HO VANG DAO - CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-CADETI I
PRUNA NICOLAE ALEXANDRU A.C.S. HIZASHI - CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-CADETI I
PASCALE LAURENTIU A. C. S. GHEPARDO - CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-CADETI I
MOCANU ADELIN A. C. S. GHEPARDO - CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-CADETI I
COSOSCHI DAVID A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-CADETI I
ARDELEAN OCTAVIAN DOJO - CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-CADETI I


CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-CADETI I - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
PRUNA MARIA ALEXANDRA A.C.S. HIZASHI medalie aur CHOKEN RYOTE CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-CADETI I
PETCU MARIA LUCIA A. C. S. GHEPARDO medalie argint CHOKEN RYOTE CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-CADETI I
PANAIT ELENA ADINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-CADETI I
BADEA MELINDA ANDREEA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-CADETI I
MATU AMALIA DOJO - CHOKEN RYOTE CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-CADETI I
IOSU ANDREEA MARIA A. C. S. GHEPARDO - CHOKEN RYOTE CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-CADETI I
CONSTANTINESCU ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN RYOTE CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-CADETI I
ALDEA BIANCA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN RYOTE CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-CADETI I


CATEGORY M-KIHON DOSA-CADETI I - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
FLOREA KHRISTIAN EUGENE A. C. S. GHEPARDO medalie aur KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-CADETI I
ARDELEAN OCTAVIAN DOJO medalie argint KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-CADETI I
MOCANU ADELIN A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-CADETI I
ALDESCU MARIAN C. S. C. C. E. medalie bronz KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-CADETI I
TOFAN ALEXANDRU STEFAN C. S. KOROKAI - KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-CADETI I
PAVEL MIHAI ANDREI A. C. S. GHEPARDO - KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-CADETI I
PASCALE LAURENTIU A. C. S. GHEPARDO - KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-CADETI I
MOLDOVAN ALESSANDRO DAVIDE A. C. S. KAMAKURA II - KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-CADETI I
STURZU CONSTANTIN SILVIU A. C. S. GHEPARDO - KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-CADETI I
SIMION DARIUS ANDREI A. C. S. KAMAKURA II - KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-CADETI I
PRUNA NICOLAE ALEXANDRU A.C.S. HIZASHI - KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-CADETI I
PENESCU TIBERIU A.C.A.M.V. HO VANG DAO - KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-CADETI I
JOITARU VALENTIN ANDREI A. C. S. ASAKUSA - KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-CADETI I
IGNAT DANIEL C. S. C. C. E. - KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-CADETI I
GEORGESCU MIHAI A.C.A.M.V. HO VANG DAO - KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-CADETI I
COSOSCHI DAVID A. C. S. AMBITIA MADALIN - KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-CADETI I


CATEGORY F-KIHON DOSA-CADETI I - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
PANAIT ELENA ADINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur KIHON DOSA CATEGORY F-KIHON DOSA-CADETI I
MATU AMALIA DOJO medalie argint KIHON DOSA CATEGORY F-KIHON DOSA-CADETI I
PRUNA MARIA ALEXANDRA A.C.S. HIZASHI medalie bronz KIHON DOSA CATEGORY F-KIHON DOSA-CADETI I
MOTOC IOANA A. C. S. ASAKUSA medalie bronz KIHON DOSA CATEGORY F-KIHON DOSA-CADETI I
POPECI MIRUNA C. S. C. C. E. - KIHON DOSA CATEGORY F-KIHON DOSA-CADETI I
PETCU MARIA LUCIA A. C. S. GHEPARDO - KIHON DOSA CATEGORY F-KIHON DOSA-CADETI I
IOSU ANDREEA MARIA A. C. S. GHEPARDO - KIHON DOSA CATEGORY F-KIHON DOSA-CADETI I
BADEA MELINDA ANDREEA A. C. S. GHEPARDO - KIHON DOSA CATEGORY F-KIHON DOSA-CADETI I


CATEGORY M-KODACHI-CADETI I - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
ARDELEAN OCTAVIAN DOJO medalie aur KODACHI CATEGORY M-KODACHI-CADETI I
FLOREA KHRISTIAN EUGENE A. C. S. GHEPARDO medalie argint KODACHI CATEGORY M-KODACHI-CADETI I
PENESCU TIBERIU A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz KODACHI CATEGORY M-KODACHI-CADETI I
GEORGESCU MIHAI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz KODACHI CATEGORY M-KODACHI-CADETI I
SIMION DARIUS ANDREI A. C. S. KAMAKURA II - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-CADETI I
MOLDOVAN ALESSANDRO DAVIDE A. C. S. KAMAKURA II - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-CADETI I
MOCANU ADELIN A. C. S. GHEPARDO - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-CADETI I
ALDESCU MARIAN C. S. C. C. E. - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-CADETI I
TOFAN ALEXANDRU STEFAN C. S. KOROKAI - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-CADETI I
STURZU CONSTANTIN SILVIU A. C. S. GHEPARDO - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-CADETI I
PRUNA NICOLAE ALEXANDRU A.C.S. HIZASHI - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-CADETI I
PAVEL MIHAI ANDREI A. C. S. GHEPARDO - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-CADETI I
MANTU FLAVIUS FLORENTINO C. S. TOTAL FIGHTER’S ACADEMY - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-CADETI I
JOITARU VALENTIN ANDREI A. C. S. ASAKUSA - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-CADETI I
IGNAT DANIEL C. S. C. C. E. - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-CADETI I
COSOSCHI DAVID A. C. S. AMBITIA MADALIN - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-CADETI I
PASCALE LAURENTIU A. C. S. GHEPARDO - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-CADETI I


CATEGORY F-KODACHI-CADETI I - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
PRUNA MARIA ALEXANDRA A.C.S. HIZASHI medalie aur KODACHI CATEGORY F-KODACHI-CADETI I
PETCU MARIA LUCIA A. C. S. GHEPARDO medalie argint KODACHI CATEGORY F-KODACHI-CADETI I
POPECI MIRUNA C. S. C. C. E. medalie bronz KODACHI CATEGORY F-KODACHI-CADETI I
IOSU ANDREEA MARIA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KODACHI CATEGORY F-KODACHI-CADETI I
PANAIT ELENA ADINA A. C. S. AMBITIA MADALIN - KODACHI CATEGORY F-KODACHI-CADETI I
MOTOC IOANA A. C. S. ASAKUSA - KODACHI CATEGORY F-KODACHI-CADETI I
MATU AMALIA DOJO - KODACHI CATEGORY F-KODACHI-CADETI I
BADEA MELINDA ANDREEA A. C. S. GHEPARDO - KODACHI CATEGORY F-KODACHI-CADETI I


CATEGORY M-NITO-CADETI I - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
IGNAT DANIEL C. S. C. C. E. medalie aur NITO CATEGORY M-NITO-CADETI I
MOLDOVAN ALESSANDRO DAVIDE A. C. S. KAMAKURA II medalie argint NITO CATEGORY M-NITO-CADETI I
PASCALE LAURENTIU A. C. S. GHEPARDO medalie bronz NITO CATEGORY M-NITO-CADETI I
ARDELEAN OCTAVIAN DOJO medalie bronz NITO CATEGORY M-NITO-CADETI I
STURZU CONSTANTIN SILVIU A. C. S. GHEPARDO - NITO CATEGORY M-NITO-CADETI I
JOITARU VALENTIN ANDREI A. C. S. ASAKUSA - NITO CATEGORY M-NITO-CADETI I
GEORGESCU MIHAI A.C.A.M.V. HO VANG DAO - NITO CATEGORY M-NITO-CADETI I
ALDESCU MARIAN C. S. C. C. E. - NITO CATEGORY M-NITO-CADETI I
TOFAN ALEXANDRU STEFAN C. S. KOROKAI - NITO CATEGORY M-NITO-CADETI I
PENESCU TIBERIU A.C.A.M.V. HO VANG DAO - NITO CATEGORY M-NITO-CADETI I
PAVEL MIHAI ANDREI A. C. S. GHEPARDO - NITO CATEGORY M-NITO-CADETI I
MOCANU ADELIN A. C. S. GHEPARDO - NITO CATEGORY M-NITO-CADETI I
FLOREA KHRISTIAN EUGENE A. C. S. GHEPARDO - NITO CATEGORY M-NITO-CADETI I


CATEGORY F-NITO-CADETI I - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
IOSU ANDREEA MARIA A. C. S. GHEPARDO medalie aur NITO CATEGORY F-NITO-CADETI I
CEAUCA MARIA LILIANA C. S. C. C. E. medalie argint NITO CATEGORY F-NITO-CADETI I
POPECI MIRUNA C. S. C. C. E. medalie bronz NITO CATEGORY F-NITO-CADETI I
BADEA MELINDA ANDREEA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz NITO CATEGORY F-NITO-CADETI I
PETCU MARIA LUCIA A. C. S. GHEPARDO - NITO CATEGORY F-NITO-CADETI I
MATU AMALIA DOJO - NITO CATEGORY F-NITO-CADETI I


CATEGORY M-NUNCHAKU-CADETI I - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
ARDELEAN OCTAVIAN DOJO medalie aur NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-CADETI I
PASCALE LAURENTIU A. C. S. GHEPARDO medalie argint NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-CADETI I
MOLDOVAN ALESSANDRO DAVIDE A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-CADETI I
COSOSCHI DAVID A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-CADETI I
TOFAN ALEXANDRU STEFAN C. S. KOROKAI - NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-CADETI I
PENESCU TIBERIU A.C.A.M.V. HO VANG DAO - NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-CADETI I
GEORGESCU MIHAI A.C.A.M.V. HO VANG DAO - NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-CADETI I
FLOREA KHRISTIAN EUGENE A. C. S. GHEPARDO - NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-CADETI I
PRUNA NICOLAE ALEXANDRU A.C.S. HIZASHI - NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-CADETI I
PAVEL MIHAI ANDREI A. C. S. GHEPARDO - NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-CADETI I
MOCANU ADELIN A. C. S. GHEPARDO - NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-CADETI I
JOITARU VALENTIN ANDREI A. C. S. ASAKUSA - NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-CADETI I


CATEGORY F-NUNCHAKU-CADETI I - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
MATU AMALIA DOJO medalie aur NUNCHAKU CATEGORY F-NUNCHAKU-CADETI I
PANAIT ELENA ADINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint NUNCHAKU CATEGORY F-NUNCHAKU-CADETI I
PRUNA MARIA ALEXANDRA A.C.S. HIZASHI medalie bronz NUNCHAKU CATEGORY F-NUNCHAKU-CADETI I


CATEGORY M-TANTO-CADETI I - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
ARDELEAN OCTAVIAN DOJO medalie aur TANTO CATEGORY M-TANTO-CADETI I
MOLDOVAN ALESSANDRO DAVIDE A. C. S. KAMAKURA II medalie argint TANTO CATEGORY M-TANTO-CADETI I
MOCANU ADELIN A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TANTO CATEGORY M-TANTO-CADETI I
GEORGESCU MIHAI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz TANTO CATEGORY M-TANTO-CADETI I
SIMION DARIUS ANDREI A. C. S. KAMAKURA II - TANTO CATEGORY M-TANTO-CADETI I
PRUNA NICOLAE ALEXANDRU A.C.S. HIZASHI - TANTO CATEGORY M-TANTO-CADETI I
JOITARU VALENTIN ANDREI A. C. S. ASAKUSA - TANTO CATEGORY M-TANTO-CADETI I
FLOREA KHRISTIAN EUGENE A. C. S. GHEPARDO - TANTO CATEGORY M-TANTO-CADETI I
TOFAN ALEXANDRU STEFAN C. S. KOROKAI - TANTO CATEGORY M-TANTO-CADETI I
STURZU CONSTANTIN SILVIU A. C. S. GHEPARDO - TANTO CATEGORY M-TANTO-CADETI I
PENESCU TIBERIU A.C.A.M.V. HO VANG DAO - TANTO CATEGORY M-TANTO-CADETI I
PAVEL MIHAI ANDREI A. C. S. GHEPARDO - TANTO CATEGORY M-TANTO-CADETI I
PASCALE LAURENTIU A. C. S. GHEPARDO - TANTO CATEGORY M-TANTO-CADETI I
COSOSCHI DAVID A. C. S. AMBITIA MADALIN - TANTO CATEGORY M-TANTO-CADETI I


CATEGORY F-TANTO-CADETI I - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
PRUNA MARIA ALEXANDRA A.C.S. HIZASHI medalie aur TANTO CATEGORY F-TANTO-CADETI I
PETCU MARIA LUCIA A. C. S. GHEPARDO medalie argint TANTO CATEGORY F-TANTO-CADETI I
IOSU ANDREEA MARIA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TANTO CATEGORY F-TANTO-CADETI I
CONSTANTINESCU ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TANTO CATEGORY F-TANTO-CADETI I
PANAIT ELENA ADINA A. C. S. AMBITIA MADALIN - TANTO CATEGORY F-TANTO-CADETI I
MATU AMALIA DOJO - TANTO CATEGORY F-TANTO-CADETI I
BADEA MELINDA ANDREEA A. C. S. GHEPARDO - TANTO CATEGORY F-TANTO-CADETI I
ALDEA BIANCA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN - TANTO CATEGORY F-TANTO-CADETI I


CATEGORY M-TATE CHOKEN-CADETI I - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
MOCANU ADELIN A. C. S. GHEPARDO medalie aur TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-CADETI I
MOLDOVAN ALESSANDRO DAVIDE A. C. S. KAMAKURA II medalie argint TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-CADETI I
PENESCU TIBERIU A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-CADETI I
JOITARU VALENTIN ANDREI A. C. S. ASAKUSA medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-CADETI I
PAVEL MIHAI ANDREI A. C. S. GHEPARDO - TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-CADETI I
PASCALE LAURENTIU A. C. S. GHEPARDO - TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-CADETI I
GEORGESCU MIHAI A.C.A.M.V. HO VANG DAO - TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-CADETI I
ARDELEAN OCTAVIAN DOJO - TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-CADETI I
TOFAN ALEXANDRU STEFAN C. S. KOROKAI - TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-CADETI I
STURZU CONSTANTIN SILVIU A. C. S. GHEPARDO - TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-CADETI I
PRUNA NICOLAE ALEXANDRU A.C.S. HIZASHI - TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-CADETI I
FLOREA KHRISTIAN EUGENE A. C. S. GHEPARDO - TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-CADETI I
COSOSCHI DAVID A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-CADETI I


CATEGORY F-TATE CHOKEN-CADETI I - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
PETCU MARIA LUCIA A. C. S. GHEPARDO medalie aur TATE CHOKEN CATEGORY F-TATE CHOKEN-CADETI I
PRUNA MARIA ALEXANDRA A.C.S. HIZASHI medalie argint TATE CHOKEN CATEGORY F-TATE CHOKEN-CADETI I
PANAIT ELENA ADINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORY F-TATE CHOKEN-CADETI I
CONSTANTINESCU ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORY F-TATE CHOKEN-CADETI I
MATU AMALIA DOJO - TATE CHOKEN CATEGORY F-TATE CHOKEN-CADETI I
IOSU ANDREEA MARIA A. C. S. GHEPARDO - TATE CHOKEN CATEGORY F-TATE CHOKEN-CADETI I
BADEA MELINDA ANDREEA A. C. S. GHEPARDO - TATE CHOKEN CATEGORY F-TATE CHOKEN-CADETI I
ALDEA BIANCA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE CHOKEN CATEGORY F-TATE CHOKEN-CADETI I


CATEGORY M-TATE KODACHI-CADETI I - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
FLOREA KHRISTIAN EUGENE A. C. S. GHEPARDO medalie aur TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-CADETI I
IGNAT DANIEL C. S. C. C. E. medalie argint TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-CADETI I
PASCALE LAURENTIU A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-CADETI I
ARDELEAN OCTAVIAN DOJO medalie bronz TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-CADETI I
PAVEL MIHAI ANDREI A. C. S. GHEPARDO - TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-CADETI I
MOLDOVAN ALESSANDRO DAVIDE A. C. S. KAMAKURA II - TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-CADETI I
JOITARU VALENTIN ANDREI A. C. S. ASAKUSA - TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-CADETI I
ALDESCU MARIAN C. S. C. C. E. - TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-CADETI I
TOFAN ALEXANDRU STEFAN C. S. KOROKAI - TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-CADETI I
STURZU CONSTANTIN SILVIU A. C. S. GHEPARDO - TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-CADETI I
PRUNA NICOLAE ALEXANDRU A.C.S. HIZASHI - TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-CADETI I
PENESCU TIBERIU A.C.A.M.V. HO VANG DAO - TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-CADETI I
MOCANU ADELIN A. C. S. GHEPARDO - TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-CADETI I
MANTU FLAVIUS FLORENTINO C. S. TOTAL FIGHTER’S ACADEMY - TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-CADETI I
GEORGESCU MIHAI A.C.A.M.V. HO VANG DAO - TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-CADETI I
COSOSCHI DAVID A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-CADETI I


CATEGORY F-TATE KODACHI-CADETI I - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
PETCU MARIA LUCIA A. C. S. GHEPARDO medalie aur TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-CADETI I
BADEA MELINDA ANDREEA A. C. S. GHEPARDO medalie argint TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-CADETI I
MOTOC IOANA A. C. S. ASAKUSA medalie bronz TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-CADETI I
MATU AMALIA DOJO medalie bronz TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-CADETI I
PRUNA MARIA ALEXANDRA A.C.S. HIZASHI - TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-CADETI I
POPECI MIRUNA C. S. C. C. E. - TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-CADETI I
PANAIT ELENA ADINA A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-CADETI I
IOSU ANDREEA MARIA A. C. S. GHEPARDO - TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-CADETI I


CATEGORY F-CHOKEN KATATE-JUNIORI II - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
ARINEANU THEODORA ALEXANDRA A. C. S. GHEPARDO medalie aur CHOKEN KATATE CATEGORY F-CHOKEN KATATE-JUNIORI II
OPRICA DELIA ALEXANDRA A. C. S. KAMAKURA II medalie argint CHOKEN KATATE CATEGORY F-CHOKEN KATATE-JUNIORI II
FERMESANU DARIA VALENTINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORY F-CHOKEN KATATE-JUNIORI II
CIBI ALINA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORY F-CHOKEN KATATE-JUNIORI II
FLORESCU FRANCESCA DOJO - CHOKEN KATATE CATEGORY F-CHOKEN KATATE-JUNIORI II
DUTA BIANCA MARIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN KATATE CATEGORY F-CHOKEN KATATE-JUNIORI II
DOBRE LARISA A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN KATATE CATEGORY F-CHOKEN KATATE-JUNIORI II
DAMIAN MARIA-IRINA HINODE - CHOKEN KATATE CATEGORY F-CHOKEN KATATE-JUNIORI II
MORARU ANA DARIA A. C. S. ASAKUSA - CHOKEN KATATE CATEGORY F-CHOKEN KATATE-JUNIORI II


CATEGORY M-CHOKEN KATATE-JUNIORI II - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
NAJAP DARIUS C. S. C. C. E. medalie aur CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-JUNIORI II
POPESCU ROBERT DOJO medalie argint CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-JUNIORI II
NASTASA GEORGE A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-JUNIORI II
MORARU VLAD ANDREI A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-JUNIORI II


CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-JUNIORI II - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
ARINEANU THEODORA ALEXANDRA A. C. S. GHEPARDO medalie aur CHOKEN RYOTE CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-JUNIORI II
FERMESANU DARIA VALENTINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint CHOKEN RYOTE CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-JUNIORI II
DOBRE LARISA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-JUNIORI II
CIBI ALINA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-JUNIORI II
OPRICA DELIA ALEXANDRA A. C. S. KAMAKURA II - CHOKEN RYOTE CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-JUNIORI II
MORARU ANA DARIA A. C. S. ASAKUSA - CHOKEN RYOTE CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-JUNIORI II
FLORESCU FRANCESCA DOJO - CHOKEN RYOTE CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-JUNIORI II
DAMIAN MARIA-IRINA HINODE - CHOKEN RYOTE CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-JUNIORI II
DUTA BIANCA MARIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN RYOTE CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-JUNIORI II


CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-JUNIORI II - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
POPESCU ROBERT DOJO medalie aur CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-JUNIORI II
NAJAP DARIUS C. S. C. C. E. medalie argint CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-JUNIORI II
NASTASA GEORGE A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-JUNIORI II
MORARU VLAD ANDREI A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-JUNIORI II


CATEGORY F-KIHON DOSA-JUNIORI II - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
ARINEANU THEODORA ALEXANDRA A. C. S. GHEPARDO medalie aur KIHON DOSA CATEGORY F-KIHON DOSA-JUNIORI II
DUTA BIANCA MARIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint KIHON DOSA CATEGORY F-KIHON DOSA-JUNIORI II
FERMESANU DARIA VALENTINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KIHON DOSA CATEGORY F-KIHON DOSA-JUNIORI II
CIBI ALINA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KIHON DOSA CATEGORY F-KIHON DOSA-JUNIORI II
OPRICA DELIA ALEXANDRA A. C. S. KAMAKURA II - KIHON DOSA CATEGORY F-KIHON DOSA-JUNIORI II
MORARU ANA DARIA A. C. S. ASAKUSA - KIHON DOSA CATEGORY F-KIHON DOSA-JUNIORI II
FLORESCU FRANCESCA DOJO - KIHON DOSA CATEGORY F-KIHON DOSA-JUNIORI II
DAMIAN MARIA-IRINA HINODE - KIHON DOSA CATEGORY F-KIHON DOSA-JUNIORI II
DOBRE LARISA A. C. S. AMBITIA MADALIN - KIHON DOSA CATEGORY F-KIHON DOSA-JUNIORI II


CATEGORY M-KIHON DOSA-JUNIORI II - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
POPESCU ROBERT DOJO medalie aur KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-JUNIORI II
NAJAP DARIUS C. S. C. C. E. medalie argint KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-JUNIORI II
NASTASA GEORGE A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-JUNIORI II


CATEGORY F-KODACHI-JUNIORI II - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
ARINEANU THEODORA ALEXANDRA A. C. S. GHEPARDO medalie aur KODACHI CATEGORY F-KODACHI-JUNIORI II
FERMESANU DARIA VALENTINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint KODACHI CATEGORY F-KODACHI-JUNIORI II
MORARU ANA DARIA A. C. S. ASAKUSA medalie bronz KODACHI CATEGORY F-KODACHI-JUNIORI II
DUTA BIANCA MARIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KODACHI CATEGORY F-KODACHI-JUNIORI II
TOMULESCU CRISTIANA C. S. KOROKAI - KODACHI CATEGORY F-KODACHI-JUNIORI II
DOBRE LARISA A. C. S. AMBITIA MADALIN - KODACHI CATEGORY F-KODACHI-JUNIORI II
DAMIAN MARIA-IRINA HINODE - KODACHI CATEGORY F-KODACHI-JUNIORI II
CIBI ALINA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN - KODACHI CATEGORY F-KODACHI-JUNIORI II
OPRICA DELIA ALEXANDRA A. C. S. KAMAKURA II - KODACHI CATEGORY F-KODACHI-JUNIORI II
FLORESCU FRANCESCA DOJO - KODACHI CATEGORY F-KODACHI-JUNIORI II


CATEGORY M-KODACHI-JUNIORI II - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
POPESCU ROBERT DOJO medalie aur KODACHI CATEGORY M-KODACHI-JUNIORI II
MORARU VLAD ANDREI A. C. S. KAMAKURA II medalie argint KODACHI CATEGORY M-KODACHI-JUNIORI II
NASTASA GEORGE A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KODACHI CATEGORY M-KODACHI-JUNIORI II
NAJAP DARIUS C. S. C. C. E. medalie bronz KODACHI CATEGORY M-KODACHI-JUNIORI II


CATEGORY F-NITO-JUNIORI II - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
ARINEANU THEODORA ALEXANDRA A. C. S. GHEPARDO medalie aur NITO CATEGORY F-NITO-JUNIORI II
MORARU ANA DARIA A. C. S. ASAKUSA medalie argint NITO CATEGORY F-NITO-JUNIORI II
OPRICA DELIA ALEXANDRA A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz NITO CATEGORY F-NITO-JUNIORI II
DAMIAN MARIA-IRINA HINODE medalie bronz NITO CATEGORY F-NITO-JUNIORI II
FLORESCU FRANCESCA DOJO - NITO CATEGORY F-NITO-JUNIORI II
DOBRE LARISA A. C. S. AMBITIA MADALIN - NITO CATEGORY F-NITO-JUNIORI II


CATEGORY M-NITO-JUNIORI II - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
NAJAP DARIUS C. S. C. C. E. medalie aur NITO CATEGORY M-NITO-JUNIORI II
POPESCU ROBERT DOJO medalie argint NITO CATEGORY M-NITO-JUNIORI II
NASTASA GEORGE A. C. S. GHEPARDO medalie bronz NITO CATEGORY M-NITO-JUNIORI II


CATEGORY F-NUNCHAKU-JUNIORI II - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
FERMESANU DARIA VALENTINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur NUNCHAKU CATEGORY F-NUNCHAKU-JUNIORI II
DUTA BIANCA MARIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint NUNCHAKU CATEGORY F-NUNCHAKU-JUNIORI II
FLORESCU FRANCESCA DOJO medalie bronz NUNCHAKU CATEGORY F-NUNCHAKU-JUNIORI II
DAMIAN MARIA-IRINA HINODE medalie bronz NUNCHAKU CATEGORY F-NUNCHAKU-JUNIORI II
OPRICA DELIA ALEXANDRA A. C. S. KAMAKURA II - NUNCHAKU CATEGORY F-NUNCHAKU-JUNIORI II
MORARU ANA DARIA A. C. S. ASAKUSA - NUNCHAKU CATEGORY F-NUNCHAKU-JUNIORI II
DOBRE LARISA A. C. S. AMBITIA MADALIN - NUNCHAKU CATEGORY F-NUNCHAKU-JUNIORI II
CIBI ALINA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN - NUNCHAKU CATEGORY F-NUNCHAKU-JUNIORI II


CATEGORY F-TANTO-JUNIORI II - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
DAMIAN MARIA-IRINA HINODE medalie aur TANTO CATEGORY F-TANTO-JUNIORI II
ARINEANU THEODORA ALEXANDRA A. C. S. GHEPARDO medalie argint TANTO CATEGORY F-TANTO-JUNIORI II
FERMESANU DARIA VALENTINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TANTO CATEGORY F-TANTO-JUNIORI II
DUTA BIANCA MARIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TANTO CATEGORY F-TANTO-JUNIORI II
TOMULESCU CRISTIANA C. S. KOROKAI - TANTO CATEGORY F-TANTO-JUNIORI II
OPRICA DELIA ALEXANDRA A. C. S. KAMAKURA II - TANTO CATEGORY F-TANTO-JUNIORI II
MORARU ANA DARIA A. C. S. ASAKUSA - TANTO CATEGORY F-TANTO-JUNIORI II
CIBI ALINA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN - TANTO CATEGORY F-TANTO-JUNIORI II
FLORESCU FRANCESCA DOJO - TANTO CATEGORY F-TANTO-JUNIORI II
DOBRE LARISA A. C. S. AMBITIA MADALIN - TANTO CATEGORY F-TANTO-JUNIORI II


CATEGORY F-TATE CHOKEN-JUNIORI II - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
FERMESANU DARIA VALENTINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TATE CHOKEN CATEGORY F-TATE CHOKEN-JUNIORI II
DUTA BIANCA MARIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TATE CHOKEN CATEGORY F-TATE CHOKEN-JUNIORI II
MORARU ANA DARIA A. C. S. ASAKUSA medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORY F-TATE CHOKEN-JUNIORI II
ARINEANU THEODORA ALEXANDRA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORY F-TATE CHOKEN-JUNIORI II
FLORESCU FRANCESCA DOJO - TATE CHOKEN CATEGORY F-TATE CHOKEN-JUNIORI II
DOBRE LARISA A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE CHOKEN CATEGORY F-TATE CHOKEN-JUNIORI II
DAMIAN MARIA-IRINA HINODE - TATE CHOKEN CATEGORY F-TATE CHOKEN-JUNIORI II
CIBI ALINA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE CHOKEN CATEGORY F-TATE CHOKEN-JUNIORI II


CATEGORY F-TATE KODACHI-JUNIORI II - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
ARINEANU THEODORA ALEXANDRA A. C. S. GHEPARDO medalie aur TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-JUNIORI II
CIBI ALINA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-JUNIORI II
OPRICA DELIA ALEXANDRA A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-JUNIORI II
FERMESANU DARIA VALENTINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-JUNIORI II
TOMULESCU CRISTIANA C. S. KOROKAI - TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-JUNIORI II
MORARU ANA DARIA A. C. S. ASAKUSA - TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-JUNIORI II
FLORESCU FRANCESCA DOJO - TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-JUNIORI II
DAMIAN MARIA-IRINA HINODE - TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-JUNIORI II
DUTA BIANCA MARIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-JUNIORI II
DOBRE LARISA A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-JUNIORI II


CATEGORY M-TATE KODACHI-JUNIORI II - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
POPESCU ROBERT DOJO medalie aur TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-JUNIORI II
NAJAP DARIUS C. S. C. C. E. medalie argint TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-JUNIORI II
NASTASA GEORGE A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-JUNIORI II


CATEGORY F-YARI-JUNIORI II - YARI

Nume Club Medalie Proba Categorie
DAMIAN MARIA-IRINA HINODE medalie aur YARI CATEGORY F-YARI-JUNIORI II
OPRICA DELIA ALEXANDRA A. C. S. KAMAKURA II medalie argint YARI CATEGORY F-YARI-JUNIORI II
MATU AMALIA DOJO medalie bronz YARI CATEGORY F-YARI-JUNIORI II
DAMIAN PETRA MIRUNA HINODE medalie bronz YARI CATEGORY F-YARI-JUNIORI II
MORARU ANA DARIA A. C. S. ASAKUSA - YARI CATEGORY F-YARI-JUNIORI II
FLORESCU FRANCESCA DOJO - YARI CATEGORY F-YARI-JUNIORI II


CATEGORY M-BO-JUNIORI I - BO

Nume Club Medalie Proba Categorie
GUTA DAN DOJO medalie aur BO CATEGORY M-BO-JUNIORI I
DAMIAN RADU-THEODOR HINODE medalie argint BO CATEGORY M-BO-JUNIORI I
POPESCU ROBERT DOJO medalie bronz BO CATEGORY M-BO-JUNIORI I
BALANICA ANDREI HINODE medalie bronz BO CATEGORY M-BO-JUNIORI I


CATEGORY M-CHOKEN KATATE-JUNIORI I - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
BALANICA ANDREI HINODE medalie aur CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-JUNIORI I
GUTA DAN DOJO medalie argint CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-JUNIORI I
FRUNZĂ VLADIMIR A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-JUNIORI I
CALIN GABRIEL A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-JUNIORI I
TOADER FLORIN A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-JUNIORI I
ILINOIU TOMA A. C. S. GHEPARDO - CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-JUNIORI I
DAMIAN RADU-THEODOR HINODE - CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-JUNIORI I
BORUGA IULIAN CTIN C. S. C. C. E. - CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-JUNIORI I


CATEGORY F-CHOKEN KATATE-JUNIORI I - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
ION DENISA ALEXIA A. C. S. GHEPARDO medalie aur CHOKEN KATATE CATEGORY F-CHOKEN KATATE-JUNIORI I
LAMDES ISABELA ELENA A.C.S. HIZASHI medalie argint CHOKEN KATATE CATEGORY F-CHOKEN KATATE-JUNIORI I
JARCALETE DELIA DOJO medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORY F-CHOKEN KATATE-JUNIORI I
COTIGA TINCUTA ELENA HINODE medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORY F-CHOKEN KATATE-JUNIORI I


CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-JUNIORI I - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
BALANICA ANDREI HINODE medalie aur CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-JUNIORI I
GUTA DAN DOJO medalie argint CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-JUNIORI I
DAMIAN RADU-THEODOR HINODE medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-JUNIORI I
CALIN GABRIEL A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-JUNIORI I
TOADER FLORIN A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-JUNIORI I
ILINOIU TOMA A. C. S. GHEPARDO - CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-JUNIORI I
FRUNZĂ VLADIMIR A.C.A.M.V. HO VANG DAO - CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-JUNIORI I


CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-JUNIORI I - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
LAMDES ISABELA ELENA A.C.S. HIZASHI medalie aur CHOKEN RYOTE CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-JUNIORI I
COTIGA TINCUTA ELENA HINODE medalie argint CHOKEN RYOTE CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-JUNIORI I
JARCALETE DELIA DOJO medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-JUNIORI I
ION DENISA ALEXIA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-JUNIORI I


CATEGORY M-KIHON DOSA-JUNIORI I - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
BALANICA ANDREI HINODE medalie aur KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-JUNIORI I
GUTA DAN DOJO medalie argint KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-JUNIORI I
FRUNZĂ VLADIMIR A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-JUNIORI I
DAMIAN RADU-THEODOR HINODE medalie bronz KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-JUNIORI I
TOADER FLORIN A. C. S. AMBITIA MADALIN - KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-JUNIORI I
ILINOIU TOMA A. C. S. GHEPARDO - KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-JUNIORI I
CALIN GABRIEL A. C. S. AMBITIA MADALIN - KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-JUNIORI I
BORUGA IULIAN CTIN C. S. C. C. E. - KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-JUNIORI I


CATEGORY F-KIHON DOSA-JUNIORI I - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
JARCALETE DELIA DOJO medalie aur KIHON DOSA CATEGORY F-KIHON DOSA-JUNIORI I
ION DENISA ALEXIA A. C. S. GHEPARDO medalie argint KIHON DOSA CATEGORY F-KIHON DOSA-JUNIORI I
LAMDES ISABELA ELENA A.C.S. HIZASHI medalie bronz KIHON DOSA CATEGORY F-KIHON DOSA-JUNIORI I
COTIGA TINCUTA ELENA HINODE medalie bronz KIHON DOSA CATEGORY F-KIHON DOSA-JUNIORI I


CATEGORY M-KODACHI-JUNIORI I - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
FRUNZĂ VLADIMIR A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie aur KODACHI CATEGORY M-KODACHI-JUNIORI I
CALIN GABRIEL A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint KODACHI CATEGORY M-KODACHI-JUNIORI I
TOADER FLORIN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KODACHI CATEGORY M-KODACHI-JUNIORI I
BORUGA IULIAN CTIN C. S. C. C. E. medalie bronz KODACHI CATEGORY M-KODACHI-JUNIORI I
ILINOIU TOMA A. C. S. GHEPARDO - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-JUNIORI I
GUTA DAN DOJO - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-JUNIORI I
DAMIAN RADU-THEODOR HINODE - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-JUNIORI I
BALANICA ANDREI HINODE - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-JUNIORI I


CATEGORY F-KODACHI-JUNIORI I - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
COTIGA TINCUTA ELENA HINODE medalie aur KODACHI CATEGORY F-KODACHI-JUNIORI I
LAMDES ISABELA ELENA A.C.S. HIZASHI medalie argint KODACHI CATEGORY F-KODACHI-JUNIORI I
JARCALETE DELIA DOJO medalie bronz KODACHI CATEGORY F-KODACHI-JUNIORI I
ION DENISA ALEXIA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KODACHI CATEGORY F-KODACHI-JUNIORI I


CATEGORY M-NITO-JUNIORI I - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
BALANICA ANDREI HINODE medalie aur NITO CATEGORY M-NITO-JUNIORI I
FRUNZĂ VLADIMIR A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint NITO CATEGORY M-NITO-JUNIORI I
DAMIAN RADU-THEODOR HINODE medalie bronz NITO CATEGORY M-NITO-JUNIORI I
BORUGA IULIAN CTIN C. S. C. C. E. medalie bronz NITO CATEGORY M-NITO-JUNIORI I
GUTA DAN DOJO - NITO CATEGORY M-NITO-JUNIORI I


CATEGORY F-NITO-JUNIORI I - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
COTIGA TINCUTA ELENA HINODE medalie aur NITO CATEGORY F-NITO-JUNIORI I
JARCALETE DELIA DOJO medalie argint NITO CATEGORY F-NITO-JUNIORI I
ION DENISA ALEXIA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz NITO CATEGORY F-NITO-JUNIORI I


CATEGORY M-NUNCHAKU-JUNIORI I - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
BALANICA ANDREI HINODE medalie aur NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-JUNIORI I
FRUNZĂ VLADIMIR A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-JUNIORI I
TOADER FLORIN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-JUNIORI I
DAMIAN RADU-THEODOR HINODE medalie bronz NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-JUNIORI I
POPESCU ROBERT DOJO - NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-JUNIORI I
NASTASA GEORGE A. C. S. GHEPARDO - NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-JUNIORI I
GUTA DAN DOJO - NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-JUNIORI I
CALIN GABRIEL A. C. S. AMBITIA MADALIN - NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-JUNIORI I


CATEGORY F-NUNCHAKU-JUNIORI I - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
COTIGA TINCUTA ELENA HINODE medalie aur NUNCHAKU CATEGORY F-NUNCHAKU-JUNIORI I
LAMDES ISABELA ELENA A.C.S. HIZASHI medalie argint NUNCHAKU CATEGORY F-NUNCHAKU-JUNIORI I
JARCALETE DELIA DOJO medalie bronz NUNCHAKU CATEGORY F-NUNCHAKU-JUNIORI I


CATEGORY M-TANTO-JUNIORI I - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
BALANICA ANDREI HINODE medalie aur TANTO CATEGORY M-TANTO-JUNIORI I
DAMIAN RADU-THEODOR HINODE medalie argint TANTO CATEGORY M-TANTO-JUNIORI I
GUTA DAN DOJO medalie bronz TANTO CATEGORY M-TANTO-JUNIORI I
CALIN GABRIEL A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TANTO CATEGORY M-TANTO-JUNIORI I
POPESCU ROBERT DOJO - TANTO CATEGORY M-TANTO-JUNIORI I
NASTASA GEORGE A. C. S. GHEPARDO - TANTO CATEGORY M-TANTO-JUNIORI I
ILINOIU TOMA A. C. S. GHEPARDO - TANTO CATEGORY M-TANTO-JUNIORI I
FRUNZĂ VLADIMIR A.C.A.M.V. HO VANG DAO - TANTO CATEGORY M-TANTO-JUNIORI I
TOADER FLORIN A. C. S. AMBITIA MADALIN - TANTO CATEGORY M-TANTO-JUNIORI I


CATEGORY F-TANTO-JUNIORI I - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
LAMDES ISABELA ELENA A.C.S. HIZASHI medalie aur TANTO CATEGORY F-TANTO-JUNIORI I
JARCALETE DELIA DOJO medalie argint TANTO CATEGORY F-TANTO-JUNIORI I
ION DENISA ALEXIA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TANTO CATEGORY F-TANTO-JUNIORI I
COTIGA TINCUTA ELENA HINODE medalie bronz TANTO CATEGORY F-TANTO-JUNIORI I


CATEGORY M-TATE CHOKEN-JUNIORI I - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
BALANICA ANDREI HINODE medalie aur TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-JUNIORI I
POPESCU ROBERT DOJO medalie argint TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-JUNIORI I
GUTA DAN DOJO medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-JUNIORI I
FRUNZĂ VLADIMIR A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-JUNIORI I
NASTASA GEORGE A. C. S. GHEPARDO - TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-JUNIORI I
ILINOIU TOMA A. C. S. GHEPARDO - TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-JUNIORI I
DAMIAN RADU-THEODOR HINODE - TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-JUNIORI I
CALIN GABRIEL A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-JUNIORI I
TOADER FLORIN A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-JUNIORI I


CATEGORY F-TATE CHOKEN-JUNIORI I - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
JARCALETE DELIA DOJO medalie aur TATE CHOKEN CATEGORY F-TATE CHOKEN-JUNIORI I
LAMDES ISABELA ELENA A.C.S. HIZASHI medalie argint TATE CHOKEN CATEGORY F-TATE CHOKEN-JUNIORI I
ION DENISA ALEXIA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORY F-TATE CHOKEN-JUNIORI I
COTIGA TINCUTA ELENA HINODE medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORY F-TATE CHOKEN-JUNIORI I


CATEGORY M-TATE KODACHI-JUNIORI I - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
BALANICA ANDREI HINODE medalie aur TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-JUNIORI I
FRUNZĂ VLADIMIR A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-JUNIORI I
GUTA DAN DOJO medalie bronz TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-JUNIORI I
DAMIAN RADU-THEODOR HINODE medalie bronz TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-JUNIORI I
TOADER FLORIN A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-JUNIORI I
ILINOIU TOMA A. C. S. GHEPARDO - TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-JUNIORI I
CALIN GABRIEL A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-JUNIORI I
BORUGA IULIAN CTIN C. S. C. C. E. - TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-JUNIORI I


CATEGORY F-TATE KODACHI-JUNIORI I - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
LAMDES ISABELA ELENA A.C.S. HIZASHI medalie aur TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-JUNIORI I
COTIGA TINCUTA ELENA HINODE medalie argint TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-JUNIORI I
JARCALETE DELIA DOJO medalie bronz TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-JUNIORI I
ION DENISA ALEXIA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-JUNIORI I


CATEGORY M-TRADITIONAL-JUNIORI I - TRADITIONAL

Nume Club Medalie Proba Categorie
POPESCU ROBERT DOJO medalie aur TRADITIONAL CATEGORY M-TRADITIONAL-JUNIORI I
BALANICA ANDREI HINODE medalie argint TRADITIONAL CATEGORY M-TRADITIONAL-JUNIORI I
GUTA DAN DOJO medalie bronz TRADITIONAL CATEGORY M-TRADITIONAL-JUNIORI I
DAMIAN RADU-THEODOR HINODE medalie bronz TRADITIONAL CATEGORY M-TRADITIONAL-JUNIORI I
NASTASA GEORGE A. C. S. GHEPARDO - TRADITIONAL CATEGORY M-TRADITIONAL-JUNIORI I
ILINOIU TOMA A. C. S. GHEPARDO - TRADITIONAL CATEGORY M-TRADITIONAL-JUNIORI I
FRUNZĂ VLADIMIR A.C.A.M.V. HO VANG DAO - TRADITIONAL CATEGORY M-TRADITIONAL-JUNIORI I


CATEGORY M-YARI-JUNIORI I - YARI

Nume Club Medalie Proba Categorie
DAMIAN RADU-THEODOR HINODE medalie aur YARI CATEGORY M-YARI-JUNIORI I
GUTA DAN DOJO medalie argint YARI CATEGORY M-YARI-JUNIORI I
POPESCU ROBERT DOJO medalie bronz YARI CATEGORY M-YARI-JUNIORI I
BALANICA ANDREI HINODE medalie bronz YARI CATEGORY M-YARI-JUNIORI I


CATEGORY M-BO-SENIORI - BO

Nume Club Medalie Proba Categorie
STAN IULIAN A. C. S. GHEPARDO medalie aur BO CATEGORY M-BO-SENIORI
OLARU ADRIAN CONSTANTIN HO LONG medalie argint BO CATEGORY M-BO-SENIORI
FODAY ANDREI DOJO medalie bronz BO CATEGORY M-BO-SENIORI
CIOAREC MARIUS DOJO medalie bronz BO CATEGORY M-BO-SENIORI
STURZU CONSTANTIN SILVIU A. C. S. GHEPARDO - BO CATEGORY M-BO-SENIORI


CATEGORY F-BO-SENIORI - BO

Nume Club Medalie Proba Categorie
COTIGA TINCUTA ELENA HINODE medalie aur BO CATEGORY F-BO-SENIORI
NICULAE SILVIA HINODE medalie argint BO CATEGORY F-BO-SENIORI
JARCALETE DELIA DOJO medalie bronz BO CATEGORY F-BO-SENIORI
ANGHELENICI LAURA DOJO medalie bronz BO CATEGORY F-BO-SENIORI
DRAGAN ALEXANDRA DOJO - BO CATEGORY F-BO-SENIORI


CATEGORY M-CHOKEN KATATE-SENIORI - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
FODAY ANDREI DOJO medalie aur CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-SENIORI
CIOAREC MARIUS DOJO medalie argint CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-SENIORI
STURZU CONSTANTIN SILVIU A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-SENIORI
OLARU ADRIAN CONSTANTIN HO LONG medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-SENIORI
STAN IULIAN A. C. S. GHEPARDO - CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-SENIORI
RABIGAN ADRIAN STEFAN C. S. C. C. E. - CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-SENIORI
MURGOCIU SEBASTIAN PAVEL A. C. S. GHEPARDO - CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-SENIORI
GHITA MIHAI VLADUT A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-SENIORI
MARGHESCU IULICA CRISTINEL C. S. C. C. E. - CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-SENIORI
BĂLAN DRAGOŞ A.C.A.M.V. HO VANG DAO - CHOKEN KATATE CATEGORY M-CHOKEN KATATE-SENIORI


CATEGORY F-CHOKEN KATATE-SENIORI - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
ANGHELENICI LAURA DOJO medalie aur CHOKEN KATATE CATEGORY F-CHOKEN KATATE-SENIORI
VOICU MIRUNA GEORGIANA A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint CHOKEN KATATE CATEGORY F-CHOKEN KATATE-SENIORI
MARGHESCU LAURA C. S. C. C. E. medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORY F-CHOKEN KATATE-SENIORI
DRAGAN ALEXANDRA DOJO medalie bronz CHOKEN KATATE CATEGORY F-CHOKEN KATATE-SENIORI
PANAIT ADRIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN KATATE CATEGORY F-CHOKEN KATATE-SENIORI
NICULAE SILVIA HINODE - CHOKEN KATATE CATEGORY F-CHOKEN KATATE-SENIORI


CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-SENIORI - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
CIOAREC MARIUS DOJO medalie aur CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-SENIORI
OLARU ADRIAN CONSTANTIN HO LONG medalie argint CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-SENIORI
STURZU CONSTANTIN SILVIU A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-SENIORI
FODAY ANDREI DOJO medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-SENIORI
STAN IULIAN A. C. S. GHEPARDO - CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-SENIORI
MURGOCIU SEBASTIAN PAVEL A. C. S. GHEPARDO - CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-SENIORI
GHITA MIHAI VLADUT A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-SENIORI
BĂLAN DRAGOŞ A.C.A.M.V. HO VANG DAO - CHOKEN RYOTE CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-SENIORI


CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-SENIORI - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
ANGHELENICI LAURA DOJO medalie aur CHOKEN RYOTE CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-SENIORI
VOICU MIRUNA GEORGIANA A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint CHOKEN RYOTE CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-SENIORI
PANAIT ADRIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-SENIORI
DRAGAN ALEXANDRA DOJO medalie bronz CHOKEN RYOTE CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-SENIORI
NICULAE SILVIA HINODE - CHOKEN RYOTE CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-SENIORI


CATEGORY M-KIHON DOSA-SENIORI - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
FODAY ANDREI DOJO medalie aur KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-SENIORI
MURGOCIU SEBASTIAN PAVEL A. C. S. GHEPARDO medalie argint KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-SENIORI
OLARU ADRIAN CONSTANTIN HO LONG medalie bronz KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-SENIORI
CIOAREC MARIUS DOJO medalie bronz KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-SENIORI
STAN IULIAN A. C. S. GHEPARDO - KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-SENIORI
GHITA MIHAI VLADUT A. C. S. AMBITIA MADALIN - KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-SENIORI
BĂLAN DRAGOŞ A.C.A.M.V. HO VANG DAO - KIHON DOSA CATEGORY M-KIHON DOSA-SENIORI


CATEGORY F-KIHON DOSA-SENIORI - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
ANGHELENICI LAURA DOJO medalie aur KIHON DOSA CATEGORY F-KIHON DOSA-SENIORI
NICULAE SILVIA HINODE medalie argint KIHON DOSA CATEGORY F-KIHON DOSA-SENIORI
VOICU MIRUNA GEORGIANA A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz KIHON DOSA CATEGORY F-KIHON DOSA-SENIORI
PANAIT ADRIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KIHON DOSA CATEGORY F-KIHON DOSA-SENIORI
DRAGAN ALEXANDRA DOJO - KIHON DOSA CATEGORY F-KIHON DOSA-SENIORI


CATEGORY M-KODACHI-SENIORI - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
FODAY ANDREI DOJO medalie aur KODACHI CATEGORY M-KODACHI-SENIORI
MURGOCIU SEBASTIAN PAVEL A. C. S. GHEPARDO medalie argint KODACHI CATEGORY M-KODACHI-SENIORI
OLARU ADRIAN CONSTANTIN HO LONG medalie bronz KODACHI CATEGORY M-KODACHI-SENIORI
CIOAREC MARIUS DOJO medalie bronz KODACHI CATEGORY M-KODACHI-SENIORI
STURZU CONSTANTIN SILVIU A. C. S. GHEPARDO - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-SENIORI
STAN IULIAN A. C. S. GHEPARDO - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-SENIORI
GHITA MIHAI VLADUT A. C. S. AMBITIA MADALIN - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-SENIORI
BĂLAN DRAGOŞ A.C.A.M.V. HO VANG DAO - KODACHI CATEGORY M-KODACHI-SENIORI


CATEGORY F-KODACHI-SENIORI - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
DRAGAN ALEXANDRA DOJO medalie aur KODACHI CATEGORY F-KODACHI-SENIORI
ANGHELENICI LAURA DOJO medalie argint KODACHI CATEGORY F-KODACHI-SENIORI
VOICU MIRUNA GEORGIANA A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz KODACHI CATEGORY F-KODACHI-SENIORI
PANAIT ADRIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KODACHI CATEGORY F-KODACHI-SENIORI
NICULAE SILVIA HINODE - KODACHI CATEGORY F-KODACHI-SENIORI


CATEGORY M-NITO-SENIORI - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
FODAY ANDREI DOJO medalie aur NITO CATEGORY M-NITO-SENIORI
CIOAREC MARIUS DOJO medalie argint NITO CATEGORY M-NITO-SENIORI
RABIGAN ADRIAN STEFAN C. S. C. C. E. medalie bronz NITO CATEGORY M-NITO-SENIORI
BĂLAN DRAGOŞ A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz NITO CATEGORY M-NITO-SENIORI
STURZU CONSTANTIN SILVIU A. C. S. GHEPARDO - NITO CATEGORY M-NITO-SENIORI
STAN IULIAN A. C. S. GHEPARDO - NITO CATEGORY M-NITO-SENIORI
OLARU ADRIAN CONSTANTIN HO LONG - NITO CATEGORY M-NITO-SENIORI
MARGHESCU IULICA CRISTINEL C. S. C. C. E. - NITO CATEGORY M-NITO-SENIORI
MURGOCIU SEBASTIAN PAVEL A. C. S. GHEPARDO - NITO CATEGORY M-NITO-SENIORI


CATEGORY F-NITO-SENIORI - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
DRAGAN ALEXANDRA DOJO medalie aur NITO CATEGORY F-NITO-SENIORI
ANGHELENICI LAURA DOJO medalie argint NITO CATEGORY F-NITO-SENIORI
VOICU MIRUNA GEORGIANA A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz NITO CATEGORY F-NITO-SENIORI
MARGHESCU LAURA C. S. C. C. E. medalie bronz NITO CATEGORY F-NITO-SENIORI
NICULAE SILVIA HINODE - NITO CATEGORY F-NITO-SENIORI


CATEGORY F-NUNCHAKU-SENIORI - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
DRAGAN ALEXANDRA DOJO medalie aur NUNCHAKU CATEGORY F-NUNCHAKU-SENIORI
VOICU MIRUNA GEORGIANA A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint NUNCHAKU CATEGORY F-NUNCHAKU-SENIORI
NICULAE SILVIA HINODE medalie bronz NUNCHAKU CATEGORY F-NUNCHAKU-SENIORI
ANGHELENICI LAURA DOJO medalie bronz NUNCHAKU CATEGORY F-NUNCHAKU-SENIORI
PANAIT ADRIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN - NUNCHAKU CATEGORY F-NUNCHAKU-SENIORI


CATEGORY M-NUNCHAKU-SENIORI - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
CIOAREC MARIUS DOJO medalie aur NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-SENIORI
FODAY ANDREI DOJO medalie argint NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-SENIORI
STAN IULIAN A. C. S. GHEPARDO medalie bronz NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-SENIORI
BĂLAN DRAGOŞ A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-SENIORI
STURZU CONSTANTIN SILVIU A. C. S. GHEPARDO - NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-SENIORI
GHITA MIHAI VLADUT A. C. S. AMBITIA MADALIN - NUNCHAKU CATEGORY M-NUNCHAKU-SENIORI


CATEGORY M-TANTO-SENIORI - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
FODAY ANDREI DOJO medalie aur TANTO CATEGORY M-TANTO-SENIORI
STAN IULIAN A. C. S. GHEPARDO medalie argint TANTO CATEGORY M-TANTO-SENIORI
STURZU CONSTANTIN SILVIU A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TANTO CATEGORY M-TANTO-SENIORI
GHITA MIHAI VLADUT A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TANTO CATEGORY M-TANTO-SENIORI
OLARU ADRIAN CONSTANTIN HO LONG - TANTO CATEGORY M-TANTO-SENIORI
MURGOCIU SEBASTIAN PAVEL A. C. S. GHEPARDO - TANTO CATEGORY M-TANTO-SENIORI
CIOAREC MARIUS DOJO - TANTO CATEGORY M-TANTO-SENIORI
BĂLAN DRAGOŞ A.C.A.M.V. HO VANG DAO - TANTO CATEGORY M-TANTO-SENIORI


CATEGORY F-TANTO-SENIORI - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
DRAGAN ALEXANDRA DOJO medalie aur TANTO CATEGORY F-TANTO-SENIORI
PANAIT ADRIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TANTO CATEGORY F-TANTO-SENIORI
VOICU MIRUNA GEORGIANA A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz TANTO CATEGORY F-TANTO-SENIORI
ANGHELENICI LAURA DOJO medalie bronz TANTO CATEGORY F-TANTO-SENIORI
NICULAE SILVIA HINODE - TANTO CATEGORY F-TANTO-SENIORI


CATEGORY M-TATE CHOKEN-SENIORI - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
FODAY ANDREI DOJO medalie aur TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-SENIORI
CIOAREC MARIUS DOJO medalie argint TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-SENIORI
STAN IULIAN A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-SENIORI
GHITA MIHAI VLADUT A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-SENIORI
STURZU CONSTANTIN SILVIU A. C. S. GHEPARDO - TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-SENIORI
MURGOCIU SEBASTIAN PAVEL A. C. S. GHEPARDO - TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-SENIORI
BĂLAN DRAGOŞ A.C.A.M.V. HO VANG DAO - TATE CHOKEN CATEGORY M-TATE CHOKEN-SENIORI


CATEGORY F-TATE CHOKEN-SENIORI - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
ANGHELENICI LAURA DOJO medalie aur TATE CHOKEN CATEGORY F-TATE CHOKEN-SENIORI
DRAGAN ALEXANDRA DOJO medalie argint TATE CHOKEN CATEGORY F-TATE CHOKEN-SENIORI
VOICU MIRUNA GEORGIANA A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORY F-TATE CHOKEN-SENIORI
PANAIT ADRIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE CHOKEN CATEGORY F-TATE CHOKEN-SENIORI
NICULAE SILVIA HINODE - TATE CHOKEN CATEGORY F-TATE CHOKEN-SENIORI


CATEGORY F-TATE KODACHI-SENIORI - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
DRAGAN ALEXANDRA DOJO medalie aur TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-SENIORI
ANGHELENICI LAURA DOJO medalie argint TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-SENIORI
VOICU MIRUNA GEORGIANA A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-SENIORI
PANAIT ADRIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-SENIORI
NICULAE SILVIA HINODE - TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-SENIORI
MARGHESCU LAURA C. S. C. C. E. - TATE KODACHI CATEGORY F-TATE KODACHI-SENIORI


CATEGORY M-TATE KODACHI-SENIORI - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
CIOAREC MARIUS DOJO medalie aur TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-SENIORI
FODAY ANDREI DOJO medalie argint TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-SENIORI
RABIGAN ADRIAN STEFAN C. S. C. C. E. medalie bronz TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-SENIORI
BĂLAN DRAGOŞ A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-SENIORI
STAN IULIAN A. C. S. GHEPARDO - TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-SENIORI
MURGOCIU SEBASTIAN PAVEL A. C. S. GHEPARDO - TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-SENIORI
MARGHESCU IULICA CRISTINEL C. S. C. C. E. - TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-SENIORI
GHITA MIHAI VLADUT A. C. S. AMBITIA MADALIN - TATE KODACHI CATEGORY M-TATE KODACHI-SENIORI


CATEGORY M-TRADITIONAL-SENIORI - TRADITIONAL

Nume Club Medalie Proba Categorie
CIOAREC MARIUS DOJO medalie aur TRADITIONAL CATEGORY M-TRADITIONAL-SENIORI
FODAY ANDREI DOJO medalie argint TRADITIONAL CATEGORY M-TRADITIONAL-SENIORI
STURZU CONSTANTIN SILVIU A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TRADITIONAL CATEGORY M-TRADITIONAL-SENIORI
BĂLAN DRAGOŞ A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz TRADITIONAL CATEGORY M-TRADITIONAL-SENIORI
MURGOCIU SEBASTIAN PAVEL A. C. S. GHEPARDO - TRADITIONAL CATEGORY M-TRADITIONAL-SENIORI


CATEGORY F-TRADITIONAL-SENIORI - TRADITIONAL

Nume Club Medalie Proba Categorie
VOICU MIRUNA GEORGIANA A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie aur TRADITIONAL CATEGORY F-TRADITIONAL-SENIORI
NICULAE SILVIA HINODE medalie argint TRADITIONAL CATEGORY F-TRADITIONAL-SENIORI
DRAGAN ALEXANDRA DOJO medalie bronz TRADITIONAL CATEGORY F-TRADITIONAL-SENIORI
ANGHELENICI LAURA DOJO medalie bronz TRADITIONAL CATEGORY F-TRADITIONAL-SENIORI


CATEGORY F-YARI-SENIORI - YARI

Nume Club Medalie Proba Categorie
NICULAE SILVIA HINODE medalie aur YARI CATEGORY F-YARI-SENIORI
COTIGA TINCUTA ELENA HINODE medalie argint YARI CATEGORY F-YARI-SENIORI
JARCALETE DELIA DOJO medalie bronz YARI CATEGORY F-YARI-SENIORI
ANGHELENICI LAURA DOJO medalie bronz YARI CATEGORY F-YARI-SENIORI
DRAGAN ALEXANDRA DOJO - YARI CATEGORY F-YARI-SENIORI


CATEGORY M-YARI-SENIORI - YARI

Nume Club Medalie Proba Categorie
FODAY ANDREI DOJO medalie aur YARI CATEGORY M-YARI-SENIORI
STURZU CONSTANTIN SILVIU A. C. S. GHEPARDO medalie argint YARI CATEGORY M-YARI-SENIORI
OLARU ADRIAN CONSTANTIN HO LONG medalie bronz YARI CATEGORY M-YARI-SENIORI
CIOAREC MARIUS DOJO medalie bronz YARI CATEGORY M-YARI-SENIORI