CHOKEN KATATE - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
TEODOR NADALIA MARIA A. C. S. AKYNO medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
DOAGA SOFIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
POPA MARIA ALEXANDRA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
MARGHESCU ELENA MARIA C. S. C. C. E. medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8


CHOKEN KATATE - 43COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
TANASE EDUARD STEFAN A. C. S. KAMAKURA II medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 43COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
MIRON DAVID A. C. S. KAMAKURA medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 43COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
VORNICU DAVID ŞTEFAN A. C. S. SHIN-JITSU medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 43COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
TAVI VASILICA ANDREI A. C. S. KAMAKURA medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 43COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


CHOKEN KATATE - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
RADU HARUKI ANDREI C. S. KOROKAI medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
CROITORU TUDOR HINODE medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
LAMES GABRIEL C. S. ENERGY medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
ILINOIU IRIS A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


CHOKEN KATATE - 32COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
NASTASE ANA MARIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 32COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
IVANCIU RALUCA MIHAELA A. C. S. KAMAKURA medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 32COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
STEFANESCU SOFIA MARIA A. C. S. AKYNO medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 32COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8


CHOKEN KATATE - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
MĂRĂŞESCU ŞTEFANIA ANTONIA A. C. S. SHIN-JITSU medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
MOLDOVAN PATRICIA A. C. S. KAMAKURA II medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
MUCICA BIANCA MARIA A. C. S. BUDO BEST medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8


CHOKEN KATATE - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
HURLOIU DAVID ANDREI A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
COSOSCHI CEZAR A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
ŞERBAN DAVID ANDREI A. C. S. SHIN-JITSU medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
LASSO LUCA ALBERT A. C. S. BUDO BEST medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


CHOKEN KATATE - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
COSOSCHI DAVID A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
MIRON LUCA A. C. S. KAMAKURA medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
PATOI IONUT CLAUDIU A. C. S. KAMAKURA medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


KODACHI - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
TEODOR NADALIA MARIA A. C. S. AKYNO medalie aur KODACHI KODACHI - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
POPA MARIA ALEXANDRA A. C. S. KAMAKURA medalie argint KODACHI KODACHI - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
MARGHESCU ELENA MARIA C. S. C. C. E. medalie bronz KODACHI KODACHI - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
DOAGA SOFIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KODACHI KODACHI - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8


KODACHI - 43COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
TANASE EDUARD STEFAN A. C. S. KAMAKURA II medalie aur KODACHI KODACHI - 43COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
PATOI IONUT CLAUDIU A. C. S. KAMAKURA medalie argint KODACHI KODACHI - 43COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
VORNICU DAVID ŞTEFAN A. C. S. SHIN-JITSU medalie bronz KODACHI KODACHI - 43COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
MIRON LUCA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz KODACHI KODACHI - 43COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


KODACHI - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
RADU HARUKI ANDREI C. S. KOROKAI medalie aur KODACHI KODACHI - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
CROITORU TUDOR HINODE medalie argint KODACHI KODACHI - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
LAMES GABRIEL C. S. ENERGY medalie bronz KODACHI KODACHI - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
ILINOIU IRIS A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KODACHI KODACHI - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


KODACHI - 32COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
NASTASE ANA MARIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur KODACHI KODACHI - 32COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
IVANCIU RALUCA MIHAELA A. C. S. KAMAKURA medalie argint KODACHI KODACHI - 32COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
STEFANESCU SOFIA MARIA A. C. S. AKYNO medalie bronz KODACHI KODACHI - 32COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8


KODACHI - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
MĂRĂŞESCU ŞTEFANIA ANTONIA A. C. S. SHIN-JITSU medalie aur KODACHI KODACHI - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
MOLDOVAN PATRICIA A. C. S. KAMAKURA II medalie argint KODACHI KODACHI - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
MUCICA BIANCA MARIA A. C. S. BUDO BEST medalie bronz KODACHI KODACHI - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8


KODACHI - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
HURLOIU DAVID ANDREI A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur KODACHI KODACHI - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
ŞERBAN DAVID ANDREI A. C. S. SHIN-JITSU medalie argint KODACHI KODACHI - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
LASSO LUCA ALBERT A. C. S. BUDO BEST medalie bronz KODACHI KODACHI - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
COSOSCHI CEZAR A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KODACHI KODACHI - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


KODACHI - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
COSOSCHI DAVID A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur KODACHI KODACHI - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
MIRON DAVID A. C. S. KAMAKURA medalie argint KODACHI KODACHI - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
TAVI VASILICA ANDREI A. C. S. KAMAKURA medalie bronz KODACHI KODACHI - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


TANTO - 32COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
TEODOR NADALIA MARIA A. C. S. AKYNO medalie aur TANTO TANTO - 32COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
NASTASE ANA MARIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TANTO TANTO - 32COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
IVANCIU RALUCA MIHAELA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz TANTO TANTO - 32COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8


TANTO - 43COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
TANASE EDUARD STEFAN A. C. S. KAMAKURA II medalie aur TANTO TANTO - 43COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
MIRON LUCA A. C. S. KAMAKURA medalie argint TANTO TANTO - 43COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
VORNICU DAVID ŞTEFAN A. C. S. SHIN-JITSU medalie bronz TANTO TANTO - 43COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
PATOI IONUT CLAUDIU A. C. S. KAMAKURA medalie bronz TANTO TANTO - 43COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


TANTO - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
STEFANESCU SOFIA MARIA A. C. S. AKYNO medalie aur TANTO TANTO - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
DOAGA SOFIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TANTO TANTO - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
POPA MARIA ALEXANDRA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz TANTO TANTO - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
MARGHESCU ELENA MARIA C. S. C. C. E. medalie bronz TANTO TANTO - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8


TANTO - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
RADU HARUKI ANDREI C. S. KOROKAI medalie aur TANTO TANTO - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
CROITORU TUDOR HINODE medalie argint TANTO TANTO - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
LAMES GABRIEL C. S. ENERGY medalie bronz TANTO TANTO - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
ILINOIU IRIS A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TANTO TANTO - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


TANTO - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
MĂRĂŞESCU ŞTEFANIA ANTONIA A. C. S. SHIN-JITSU medalie aur TANTO TANTO - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
MOLDOVAN PATRICIA A. C. S. KAMAKURA II medalie argint TANTO TANTO - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
MUCICA BIANCA MARIA A. C. S. BUDO BEST medalie bronz TANTO TANTO - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8


TANTO - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
LASSO LUCA ALBERT A. C. S. BUDO BEST medalie aur TANTO TANTO - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
HURLOIU DAVID ANDREI A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TANTO TANTO - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
ŞERBAN DAVID ANDREI A. C. S. SHIN-JITSU medalie bronz TANTO TANTO - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
COSOSCHI CEZAR A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TANTO TANTO - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


TANTO - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
COSOSCHI DAVID A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TANTO TANTO - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
TAVI VASILICA ANDREI A. C. S. KAMAKURA medalie argint TANTO TANTO - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
MIRON DAVID A. C. S. KAMAKURA medalie bronz TANTO TANTO - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


TATE KODACHI - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
RADU HARUKI ANDREI C. S. KOROKAI medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
CROITORU TUDOR HINODE medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
LAMES GABRIEL C. S. ENERGY medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
ILINOIU IRIS A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


TATE KODACHI - 32COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
NASTASE ANA MARIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 32COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
IVANCIU RALUCA MIHAELA A. C. S. KAMAKURA medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 32COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
TEODOR NADALIA MARIA A. C. S. AKYNO medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 32COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8


TATE KODACHI - 43COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
MIRON DAVID A. C. S. KAMAKURA medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 43COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
VORNICU DAVID ŞTEFAN A. C. S. SHIN-JITSU medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 43COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
TANASE EDUARD STEFAN A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 43COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
PATOI IONUT CLAUDIU A. C. S. KAMAKURA medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 43COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


TATE KODACHI - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
MĂRĂŞESCU ŞTEFANIA ANTONIA A. C. S. SHIN-JITSU medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
MOLDOVAN PATRICIA A. C. S. KAMAKURA II medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
MUCICA BIANCA MARIA A. C. S. BUDO BEST medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8


TATE KODACHI - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
DOAGA SOFIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
STEFANESCU SOFIA MARIA A. C. S. AKYNO medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
POPA MARIA ALEXANDRA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
MARGHESCU ELENA MARIA C. S. C. C. E. medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8


TATE KODACHI - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
COSOSCHI DAVID A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
MIHAI IONUT ALEXANDRU A. C. S. KAMAKURA medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
TAVI VASILICA ANDREI A. C. S. KAMAKURA medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
MIRON LUCA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


TATE KODACHI - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
COSOSCHI CEZAR A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
HURLOIU DAVID ANDREI A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
ŞERBAN DAVID ANDREI A. C. S. SHIN-JITSU medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
LASSO LUCA ALBERT A. C. S. BUDO BEST medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


CHOKEN KATATE - 44COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
VEREGUŢ RĂZVAN MARIAN A. C. S. SHIN-JITSU medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 44COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
MICU SEBASTIAN ANDREAS A. C. S. GHEPARDO medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 44COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
FERMESANU GABRIEL A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 44COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
BUNESCU LUCA GABRIEL C. S. KOROKAI medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 44COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


CHOKEN KATATE - 31COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
STOIAN TEODORA IARINA A. C. S. BUDO BEST medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
CARARE IONELA LARISA A. C. S. KAMAKURA medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
VINTILA MARA GABRIELA A. C. S. BUDO BEST medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
NEAGU ANAMARIA FLORENTINA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10


CHOKEN KATATE - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
POPESCU MARTHA ELENA OLIVIA A. C. S. BUDO BEST medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
MONEA FLORENTINA ELENA A. C. S. KAMAKURA medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
NAGÎȚ SOFIA ANDREEA C. S. HONTAI medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
MĂRĂŞESCU ALEXIA IUSTINA A. C. S. SHIN-JITSU medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10


CHOKEN KATATE - 46COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
POPESCU SEBASTIAN ANDREI C. S. M. PLOIESTI medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 46COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
BORDEIANU ALEXANDRU A. C. S. GHEPARDO medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 46COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
PAPA MATEI IULIAN A. C. S. KAMAKURA medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 46COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
IORCIC DAVID GABRIEL C. S. M. PLOIESTI medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 46COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


CHOKEN KATATE - 43COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
JALBA VLAD IOAN C. S. M. PLOIESTI medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 43COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
BALACEANU TUDOR MIHAI A. C. S. KAMAKURA medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 43COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
COTIGA CALIN SERBAN HINODE medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 43COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
CHELU TUDOR SERGIU C. S. HONTAI medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 43COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


CHOKEN KATATE - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
IOSIF CORINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
MOGOS ARIANA RUXANDRA C. S. HONTAI medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
POANTA MAYA RALUCA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
IRIMIA IRINA C. S. ENERGY medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10


CHOKEN KATATE - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL HINODE medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
PANA DAVID A. C. S. KAMAKURA medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
UNGURUSAN DAVID ALEXANDRU C. S. M. PLOIESTI medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
ILINOIU TOMA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


CHOKEN KATATE - 45COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
DAVID PETRU CRISTIAN C. S. M. PLOIESTI medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 45COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
MIHAI ALEXANDRU PAUL HINODE medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 45COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
JITARU ALEXANDRU A. C. S. KAMAKURA medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 45COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
BERBECE DAVID A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 45COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


CHOKEN KATATE - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
BUNESCU MATTEO MIHAI C. S. KOROKAI medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
PUSUC MARCEL A. C. S. SHIN-JITSU medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
PETCU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
IONESCU CATALIN ALEXANDRU A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


KODACHI - 31COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
STOIAN TEODORA IARINA A. C. S. BUDO BEST medalie aur KODACHI KODACHI - 31COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
CARARE IONELA LARISA A. C. S. KAMAKURA medalie argint KODACHI KODACHI - 31COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
VINTILA MARA GABRIELA A. C. S. BUDO BEST medalie bronz KODACHI KODACHI - 31COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
NEAGU ANAMARIA FLORENTINA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz KODACHI KODACHI - 31COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10


KODACHI - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
POPESCU MARTHA ELENA OLIVIA A. C. S. BUDO BEST medalie aur KODACHI KODACHI - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
NAGÎȚ SOFIA ANDREEA C. S. HONTAI medalie argint KODACHI KODACHI - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
MONEA FLORENTINA ELENA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz KODACHI KODACHI - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
MĂRĂŞESCU ALEXIA IUSTINA A. C. S. SHIN-JITSU medalie bronz KODACHI KODACHI - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10


KODACHI - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
PETCU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie aur KODACHI KODACHI - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
FERMESANU GABRIEL A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint KODACHI KODACHI - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
PUSUC MARCEL A. C. S. SHIN-JITSU medalie bronz KODACHI KODACHI - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
BUNESCU LUCA GABRIEL C. S. KOROKAI medalie bronz KODACHI KODACHI - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


KODACHI - 43COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
JITARU ALEXANDRU A. C. S. KAMAKURA medalie aur KODACHI KODACHI - 43COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
JALBA VLAD IOAN C. S. M. PLOIESTI medalie argint KODACHI KODACHI - 43COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
COTIGA CALIN SERBAN HINODE medalie bronz KODACHI KODACHI - 43COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
CHELU TUDOR SERGIU C. S. HONTAI medalie bronz KODACHI KODACHI - 43COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


KODACHI - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
IOSIF CORINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur KODACHI KODACHI - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
MOGOS ARIANA RUXANDRA C. S. HONTAI medalie argint KODACHI KODACHI - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
POANTA MAYA RALUCA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz KODACHI KODACHI - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
IRIMIA IRINA C. S. ENERGY medalie bronz KODACHI KODACHI - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10


KODACHI - 46COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
IORCIC DAVID GABRIEL C. S. M. PLOIESTI medalie aur KODACHI KODACHI - 46COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
BORDEIANU ALEXANDRU A. C. S. GHEPARDO medalie argint KODACHI KODACHI - 46COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
POPESCU SEBASTIAN ANDREI C. S. M. PLOIESTI medalie bronz KODACHI KODACHI - 46COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
PAPA MATEI IULIAN A. C. S. KAMAKURA medalie bronz KODACHI KODACHI - 46COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


KODACHI - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL HINODE medalie aur KODACHI KODACHI - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
PANA DAVID A. C. S. KAMAKURA medalie argint KODACHI KODACHI - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
UNGURUSAN DAVID ALEXANDRU C. S. M. PLOIESTI medalie bronz KODACHI KODACHI - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
ILINOIU TOMA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KODACHI KODACHI - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


KODACHI - 44COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
BUNESCU MATTEO MIHAI C. S. KOROKAI medalie aur KODACHI KODACHI - 44COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
VEREGUŢ RĂZVAN MARIAN A. C. S. SHIN-JITSU medalie argint KODACHI KODACHI - 44COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
MICU SEBASTIAN ANDREAS A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KODACHI KODACHI - 44COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
IONESCU CATALIN ALEXANDRU A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KODACHI KODACHI - 44COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


KODACHI - 45COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
BALACEANU TUDOR MIHAI A. C. S. KAMAKURA medalie aur KODACHI KODACHI - 45COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
DAVID PETRU CRISTIAN C. S. M. PLOIESTI medalie argint KODACHI KODACHI - 45COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
MIHAI ALEXANDRU PAUL HINODE medalie bronz KODACHI KODACHI - 45COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
BERBECE DAVID A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz KODACHI KODACHI - 45COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


TANTO - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
POPESCU MARTHA ELENA OLIVIA A. C. S. BUDO BEST medalie aur TANTO TANTO - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
NEAGU ANAMARIA FLORENTINA A. C. S. KAMAKURA medalie argint TANTO TANTO - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
NAGÎȚ SOFIA ANDREEA C. S. HONTAI medalie bronz TANTO TANTO - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
IRIMIA IRINA C. S. ENERGY medalie bronz TANTO TANTO - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10


TANTO - 46COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
POPESCU SEBASTIAN ANDREI C. S. M. PLOIESTI medalie aur TANTO TANTO - 46COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
PAPA MATEI IULIAN A. C. S. KAMAKURA medalie argint TANTO TANTO - 46COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
IORCIC DAVID GABRIEL C. S. M. PLOIESTI medalie bronz TANTO TANTO - 46COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
BORDEIANU ALEXANDRU A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TANTO TANTO - 46COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


TANTO - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
PETCU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie aur TANTO TANTO - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
FERMESANU GABRIEL A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TANTO TANTO - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
PUSUC MARCEL A. C. S. SHIN-JITSU medalie bronz TANTO TANTO - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
BUNESCU LUCA GABRIEL C. S. KOROKAI medalie bronz TANTO TANTO - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


TANTO - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
MĂRĂŞESCU ALEXIA IUSTINA A. C. S. SHIN-JITSU medalie aur TANTO TANTO - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
MOGOS ARIANA RUXANDRA C. S. HONTAI medalie argint TANTO TANTO - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
MONEA FLORENTINA ELENA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz TANTO TANTO - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
IOSIF CORINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TANTO TANTO - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10


TANTO - 45COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
JALBA VLAD IOAN C. S. M. PLOIESTI medalie aur TANTO TANTO - 45COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
MIHAI ALEXANDRU PAUL HINODE medalie argint TANTO TANTO - 45COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
BERBECE DAVID A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz TANTO TANTO - 45COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
BALACEANU TUDOR MIHAI A. C. S. KAMAKURA medalie bronz TANTO TANTO - 45COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


TANTO - 44COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
IONESCU CATALIN ALEXANDRU A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TANTO TANTO - 44COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
VEREGUŢ RĂZVAN MARIAN A. C. S. SHIN-JITSU medalie argint TANTO TANTO - 44COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
MICU SEBASTIAN ANDREAS A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TANTO TANTO - 44COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
BUNESCU MATTEO MIHAI C. S. KOROKAI medalie bronz TANTO TANTO - 44COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


TANTO - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL HINODE medalie aur TANTO TANTO - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
PANA DAVID A. C. S. KAMAKURA medalie argint TANTO TANTO - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
UNGURUSAN DAVID ALEXANDRU C. S. M. PLOIESTI medalie bronz TANTO TANTO - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
ILINOIU TOMA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TANTO TANTO - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


TANTO - 43COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
COTIGA CALIN SERBAN HINODE medalie aur TANTO TANTO - 43COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
CHELU TUDOR SERGIU C. S. HONTAI medalie argint TANTO TANTO - 43COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
JITARU ALEXANDRU A. C. S. KAMAKURA medalie bronz TANTO TANTO - 43COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
DAVID PETRU CRISTIAN C. S. M. PLOIESTI medalie bronz TANTO TANTO - 43COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


TANTO - 31COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
CARARE IONELA LARISA A. C. S. KAMAKURA medalie aur TANTO TANTO - 31COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
STOIAN TEODORA IARINA A. C. S. BUDO BEST medalie argint TANTO TANTO - 31COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
VINTILA MARA GABRIELA A. C. S. BUDO BEST medalie bronz TANTO TANTO - 31COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
POANTA MAYA RALUCA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz TANTO TANTO - 31COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10


TATE KODACHI - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
PETCU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
IONESCU CATALIN ALEXANDRU A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
PUSUC MARCEL A. C. S. SHIN-JITSU medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
BUNESCU LUCA GABRIEL C. S. KOROKAI medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


TATE KODACHI - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
NEAGU ANAMARIA FLORENTINA A. C. S. KAMAKURA medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
POPESCU MARTHA ELENA OLIVIA A. C. S. BUDO BEST medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
NAGÎȚ SOFIA ANDREEA C. S. HONTAI medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
IOSIF CORINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10


TATE KODACHI - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
MONEA FLORENTINA ELENA A. C. S. KAMAKURA medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
MĂRĂŞESCU ALEXIA IUSTINA A. C. S. SHIN-JITSU medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
MOGOS ARIANA RUXANDRA C. S. HONTAI medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
IRIMIA IRINA C. S. ENERGY medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10


TATE KODACHI - 45COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
JALBA VLAD IOAN C. S. M. PLOIESTI medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 45COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
BALACEANU TUDOR MIHAI A. C. S. KAMAKURA medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 45COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
MIHAI ALEXANDRU PAUL HINODE medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 45COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
BERBECE DAVID A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 45COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


TATE KODACHI - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL HINODE medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
UNGURUSAN DAVID ALEXANDRU C. S. M. PLOIESTI medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
PANA DAVID A. C. S. KAMAKURA medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
ILINOIU TOMA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


TATE KODACHI - 44COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
FERMESANU GABRIEL A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 44COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
BUNESCU MATTEO MIHAI C. S. KOROKAI medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 44COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
VEREGUŢ RĂZVAN MARIAN A. C. S. SHIN-JITSU medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 44COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
MICU SEBASTIAN ANDREAS A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 44COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


TATE KODACHI - 43COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
COTIGA CALIN SERBAN HINODE medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 43COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
CHELU TUDOR SERGIU C. S. HONTAI medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 43COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
JITARU ALEXANDRU A. C. S. KAMAKURA medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 43COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
DAVID PETRU CRISTIAN C. S. M. PLOIESTI medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 43COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


TATE KODACHI - 31COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
CARARE IONELA LARISA A. C. S. KAMAKURA medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 31COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
STOIAN TEODORA IARINA A. C. S. BUDO BEST medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 31COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
VINTILA MARA GABRIELA A. C. S. BUDO BEST medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 31COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
POANTA MAYA RALUCA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 31COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10


TATE KODACHI - 46COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
BORDEIANU ALEXANDRU A. C. S. GHEPARDO medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 46COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
PAPA MATEI IULIAN A. C. S. KAMAKURA medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 46COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
POPESCU SEBASTIAN ANDREI C. S. M. PLOIESTI medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 46COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
IORCIC DAVID GABRIEL C. S. M. PLOIESTI medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 46COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


CHOKEN KATATE - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
SERBANESCU MATEI A. C. S. GHEPARDO medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
UNGUREANU RARES A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
MARKUS RAZVAN ANDREI A. C. S. KAMAKURA medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
COTIGA STEFAN MIHAI HINODE medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
PANTURU ROBERT C. S. KOROKAI - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


CHOKEN KATATE - 43MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
TUDOR-DUTA FLORIN LUCIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 43MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
TOMA IONUT CLAUDIU A. C. S. KAMAKURA medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 43MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
URSU RAFAEL CLAUDIU A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 43MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
RĂDUCANU VLAD A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 43MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


CHOKEN KATATE - 31MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
TIMIRAS SIMONA ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
CONSTANTINESCU ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
IRIMIA LAVINIA ANDREEA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


CHOKEN KATATE - 43MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
STOIAN ADELINA MARIA A. C. S. GHEPARDO medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 43MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
MIHALCEA ALEXANDRA ELENA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 43MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
TELEHOI ANA MARIA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 43MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
ALEXANDRU BIANCA ANDREEA HINODE medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 43MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


CHOKEN KATATE - 46MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
STOIAN ROBERT GABRIEL A. C. S. GHEPARDO medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 46MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
TRANDAFIR STEFAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 46MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
RISTEA DAVID IULIAN A. C. S. KAMAKURA medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 46MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
DUTA SEBASTIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 46MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


CHOKEN KATATE - 44MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
LEOVEANU MATEI NICOLAIE A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 44MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
BERCHESAN DAVID C. S. ENERGY medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 44MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
TURCU MIHAI C. S. C. C. E. medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 44MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
TOEA-MARINESCU TUDOR ANDREI HINODE medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 44MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


CHOKEN KATATE - 42MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
FERARU HAVIN NICOLAS A. C. S. OPTIMUS PRIME medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
IANCU ALEXANDRU C. S. ENERGY medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
MARGHESCU ANDREI C. S. C. C. E. medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
ALEXANDRU COSMIN REMUS C. S. M. PLOIESTI medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


CHOKEN KATATE - 32MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
CONSTANTIN ALEXANDRA A. C. S. KAMAKURA medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 32MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
PANA DIANA ANDREEA A. C. S. KAMAKURA medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 32MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
IONESCU ANA MIRUNA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 32MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


CHOKEN KATATE - 45MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
COCIU EDUARD GABRIEL A. C. S. GHEPARDO medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 45MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
TOFAN OCTAVIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 45MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
OLESCU FLORIN A. C. S. KAMAKURA medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 45MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
DINCA DAVID CRISTIAN A. C. S. KAMAKURA medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 45MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


CHOKEN KATATE - 42MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
CEAUCA MARIA LILIANA C. S. C. C. E. medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
VORNICU ALEXANDRA IOANA A. C. S. SHIN-JITSU medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
NEDELCU DIANA TEODORA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
MOLDOVAN CARLA A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


CHOKEN KATATE - 41MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
ALDEA BIANCA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
PETRE MARIA IOANA A. C. S. GHEPARDO medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
PAUN MIRUNA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
DAMIAN PETRA MIRUNA HINODE medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


KODACHI - 44MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
BERCHESAN DAVID C. S. ENERGY medalie aur KODACHI KODACHI - 44MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
TOFAN OCTAVIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint KODACHI KODACHI - 44MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
TURCU MIHAI C. S. C. C. E. medalie bronz KODACHI KODACHI - 44MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
TOEA-MARINESCU TUDOR ANDREI HINODE medalie bronz KODACHI KODACHI - 44MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
PANTURU ROBERT C. S. KOROKAI - KODACHI KODACHI - 44MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


KODACHI - 43MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
UNGUREANU RARES A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur KODACHI KODACHI - 43MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
URSU RAFAEL CLAUDIU A. C. S. GHEPARDO medalie argint KODACHI KODACHI - 43MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
TOMA IONUT CLAUDIU A. C. S. KAMAKURA medalie bronz KODACHI KODACHI - 43MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
RĂDUCANU VLAD A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz KODACHI KODACHI - 43MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


KODACHI - 45MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
TUDOR-DUTA FLORIN LUCIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur KODACHI KODACHI - 45MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
COCIU EDUARD GABRIEL A. C. S. GHEPARDO medalie argint KODACHI KODACHI - 45MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
OLESCU FLORIN A. C. S. KAMAKURA medalie bronz KODACHI KODACHI - 45MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
DINCA DAVID CRISTIAN A. C. S. KAMAKURA medalie bronz KODACHI KODACHI - 45MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


KODACHI - 31MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
TIMIRAS SIMONA ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur KODACHI KODACHI - 31MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
MIHALCEA ALEXANDRA ELENA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint KODACHI KODACHI - 31MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
CONSTANTIN ALEXANDRA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz KODACHI KODACHI - 31MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


KODACHI - 46MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
STOIAN ROBERT GABRIEL A. C. S. GHEPARDO medalie aur KODACHI KODACHI - 46MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
TRANDAFIR STEFAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint KODACHI KODACHI - 46MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
RISTEA DAVID IULIAN A. C. S. KAMAKURA medalie bronz KODACHI KODACHI - 46MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
DUTA SEBASTIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KODACHI KODACHI - 46MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


KODACHI - 32MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
NEDELCU DIANA TEODORA A. C. S. KAMAKURA medalie aur KODACHI KODACHI - 32MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
IONESCU ANA MIRUNA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint KODACHI KODACHI - 32MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
PANA DIANA ANDREEA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz KODACHI KODACHI - 32MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


KODACHI - 42MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
MARGHESCU ANDREI C. S. C. C. E. medalie aur KODACHI KODACHI - 42MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
FERARU HAVIN NICOLAS A. C. S. OPTIMUS PRIME medalie argint KODACHI KODACHI - 42MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
IANCU ALEXANDRU C. S. ENERGY medalie bronz KODACHI KODACHI - 42MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
ALEXANDRU COSMIN REMUS C. S. M. PLOIESTI medalie bronz KODACHI KODACHI - 42MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


KODACHI - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
LEOVEANU MATEI NICOLAIE A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur KODACHI KODACHI - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
COTIGA STEFAN MIHAI HINODE medalie argint KODACHI KODACHI - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
SERBANESCU MATEI A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KODACHI KODACHI - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
MARKUS RAZVAN ANDREI A. C. S. KAMAKURA medalie bronz KODACHI KODACHI - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


KODACHI - 41MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
CONSTANTINESCU ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur KODACHI KODACHI - 41MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
DAMIAN PETRA MIRUNA HINODE medalie argint KODACHI KODACHI - 41MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
PETRE MARIA IOANA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KODACHI KODACHI - 41MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
PAUN MIRUNA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz KODACHI KODACHI - 41MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


KODACHI - 42MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
CEAUCA MARIA LILIANA C. S. C. C. E. medalie aur KODACHI KODACHI - 42MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
VORNICU ALEXANDRA IOANA A. C. S. SHIN-JITSU medalie argint KODACHI KODACHI - 42MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
TELEHOI ANA MARIA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz KODACHI KODACHI - 42MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
MOLDOVAN CARLA A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz KODACHI KODACHI - 42MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


KODACHI - 43MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
ALDEA BIANCA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur KODACHI KODACHI - 43MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
ALEXANDRU BIANCA ANDREEA HINODE medalie argint KODACHI KODACHI - 43MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
STOIAN ADELINA MARIA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KODACHI KODACHI - 43MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
IRIMIA LAVINIA ANDREEA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz KODACHI KODACHI - 43MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


TANTO - 43MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
TUDOR-DUTA FLORIN LUCIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TANTO TANTO - 43MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
URSU RAFAEL CLAUDIU A. C. S. GHEPARDO medalie argint TANTO TANTO - 43MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
TOMA IONUT CLAUDIU A. C. S. KAMAKURA medalie bronz TANTO TANTO - 43MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
RĂDUCANU VLAD A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz TANTO TANTO - 43MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
PANTURU ROBERT C. S. KOROKAI - TANTO TANTO - 43MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


TANTO - 45MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
TOFAN OCTAVIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TANTO TANTO - 45MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
OLESCU FLORIN A. C. S. KAMAKURA medalie argint TANTO TANTO - 45MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
RISTEA DAVID IULIAN A. C. S. KAMAKURA medalie bronz TANTO TANTO - 45MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
COCIU EDUARD GABRIEL A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TANTO TANTO - 45MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


TANTO - 32MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
TELEHOI ANA MARIA A. C. S. KAMAKURA medalie aur TANTO TANTO - 32MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
IONESCU ANA MIRUNA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TANTO TANTO - 32MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
PANA DIANA ANDREEA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz TANTO TANTO - 32MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


TANTO - 43MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
STOIAN ADELINA MARIA A. C. S. GHEPARDO medalie aur TANTO TANTO - 43MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
ALEXANDRU BIANCA ANDREEA HINODE medalie argint TANTO TANTO - 43MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
TIMIRAS SIMONA ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TANTO TANTO - 43MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
CONSTANTIN ALEXANDRA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz TANTO TANTO - 43MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


TANTO - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
SERBANESCU MATEI A. C. S. GHEPARDO medalie aur TANTO TANTO - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
UNGUREANU RARES A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TANTO TANTO - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
MARKUS RAZVAN ANDREI A. C. S. KAMAKURA medalie bronz TANTO TANTO - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
COTIGA STEFAN MIHAI HINODE medalie bronz TANTO TANTO - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


TANTO - 42MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
MARGHESCU ANDREI C. S. C. C. E. medalie aur TANTO TANTO - 42MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
FERARU HAVIN NICOLAS A. C. S. OPTIMUS PRIME medalie argint TANTO TANTO - 42MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
IANCU ALEXANDRU C. S. ENERGY medalie bronz TANTO TANTO - 42MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
ALEXANDRU COSMIN REMUS C. S. M. PLOIESTI medalie bronz TANTO TANTO - 42MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


TANTO - 44MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
LEOVEANU MATEI NICOLAIE A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TANTO TANTO - 44MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
TURCU MIHAI C. S. C. C. E. medalie argint TANTO TANTO - 44MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
TOEA-MARINESCU TUDOR ANDREI HINODE medalie bronz TANTO TANTO - 44MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
BERCHESAN DAVID C. S. ENERGY medalie bronz TANTO TANTO - 44MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


TANTO - 46MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
DINCA DAVID CRISTIAN A. C. S. KAMAKURA medalie aur TANTO TANTO - 46MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
DUTA SEBASTIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TANTO TANTO - 46MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
TRANDAFIR STEFAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TANTO TANTO - 46MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
STOIAN ROBERT GABRIEL A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TANTO TANTO - 46MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


TANTO - 41MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
CONSTANTINESCU ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TANTO TANTO - 41MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
PETRE MARIA IOANA A. C. S. GHEPARDO medalie argint TANTO TANTO - 41MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
PAUN MIRUNA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz TANTO TANTO - 41MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
DAMIAN PETRA MIRUNA HINODE medalie bronz TANTO TANTO - 41MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


TANTO - 42MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
CEAUCA MARIA LILIANA C. S. C. C. E. medalie aur TANTO TANTO - 42MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
VORNICU ALEXANDRA IOANA A. C. S. SHIN-JITSU medalie argint TANTO TANTO - 42MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
MOLDOVAN CARLA A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz TANTO TANTO - 42MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
IRIMIA LAVINIA ANDREEA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz TANTO TANTO - 42MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


TANTO - 31MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
ALDEA BIANCA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TANTO TANTO - 31MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
MIHALCEA ALEXANDRA ELENA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TANTO TANTO - 31MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
NEDELCU DIANA TEODORA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz TANTO TANTO - 31MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


TATE KODACHI - 43MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
UNGUREANU RARES A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 43MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
URSU RAFAEL CLAUDIU A. C. S. GHEPARDO medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 43MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
TOMA IONUT CLAUDIU A. C. S. KAMAKURA medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 43MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
RĂDUCANU VLAD A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 43MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
PANTURU ROBERT C. S. KOROKAI - TATE KODACHI TATE KODACHI - 43MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


TATE KODACHI - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
TUDOR-DUTA FLORIN LUCIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
COTIGA STEFAN MIHAI HINODE medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
SERBANESCU MATEI A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
MARKUS RAZVAN ANDREI A. C. S. KAMAKURA medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


TATE KODACHI - 46MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
TRANDAFIR STEFAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 46MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
DUTA SEBASTIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 46MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
STOIAN ROBERT GABRIEL A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 46MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
OLESCU FLORIN A. C. S. KAMAKURA medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 46MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


TATE KODACHI - 45MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
TOFAN OCTAVIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 45MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
COCIU EDUARD GABRIEL A. C. S. GHEPARDO medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 45MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
RISTEA DAVID IULIAN A. C. S. KAMAKURA medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 45MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
DINCA DAVID CRISTIAN A. C. S. KAMAKURA medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 45MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


TATE KODACHI - 32MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
PANA DIANA ANDREEA A. C. S. KAMAKURA medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 32MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
IONESCU ANA MIRUNA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 32MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
TELEHOI ANA MARIA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 32MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


TATE KODACHI - 31MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
NEDELCU DIANA TEODORA A. C. S. KAMAKURA medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 31MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
ALDEA BIANCA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 31MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
TIMIRAS SIMONA ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 31MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


TATE KODACHI - 43MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
MIHALCEA ALEXANDRA ELENA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 43MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
STOIAN ADELINA MARIA A. C. S. GHEPARDO medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 43MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
CONSTANTIN ALEXANDRA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 43MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
ALEXANDRU BIANCA ANDREEA HINODE medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 43MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


TATE KODACHI - 42MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
MARGHESCU ANDREI C. S. C. C. E. medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 42MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
ALEXANDRU COSMIN REMUS C. S. M. PLOIESTI medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 42MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
IANCU ALEXANDRU C. S. ENERGY medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 42MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
FERARU HAVIN NICOLAS A. C. S. OPTIMUS PRIME medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 42MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


TATE KODACHI - 41MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
CONSTANTINESCU ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 41MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
PETRE MARIA IOANA A. C. S. GHEPARDO medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 41MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
PAUN MIRUNA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 41MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
DAMIAN PETRA MIRUNA HINODE medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 41MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


TATE KODACHI - 42MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
CEAUCA MARIA LILIANA C. S. C. C. E. medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 42MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
VORNICU ALEXANDRA IOANA A. C. S. SHIN-JITSU medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 42MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
MOLDOVAN CARLA A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 42MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
IRIMIA LAVINIA ANDREEA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 42MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


TATE KODACHI - 44MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
BERCHESAN DAVID C. S. ENERGY medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 44MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
TURCU MIHAI C. S. C. C. E. medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 44MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
TOEA-MARINESCU TUDOR ANDREI HINODE medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 44MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
LEOVEANU MATEI NICOLAIE A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 44MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


CHOKEN KATATE - 33CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
VOINEA SEBASTIAN FLORIAN A. C. S. KAMAKURA II medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 33CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
CROITORU VICTOR CRISTIAN A. C. S. GHEPARDO medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 33CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
MIRON MARIO CRISTIAN A. C. S. KAMAKURA medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 33CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14


CHOKEN KATATE - 31CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
TRANDAFIR MARIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14
VAIDA BARKO OANA ROXANA A. C. S. SHIN-JITSU medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14
TIVILIKI MADALINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14


CHOKEN KATATE - 42CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
TOFAN ALEXANDRU STEFAN C. S. KOROKAI medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
VRÂNCEANU RAREŞ ION A. C. S. SHIN-JITSU medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
SAFTOIU EDUARD ANDREI A. C. S. OPTIMUS PRIME medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
NECHITA ANDREI C. S. ENERGY medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14


CHOKEN KATATE - 43CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
PAVEL MIHAI ANDREI A. C. S. GHEPARDO medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 43CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
ENACHE CLAUDIU GABRIEL C. S. HONTAI medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 43CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
MUSTAFA SEDAN A. C. S. KAMAKURA medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 43CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
GEORGESCU MIHAI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 43CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14


CHOKEN KATATE - 41CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
MOCANU ADELIN A. C. S. GHEPARDO medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
VLAD ALBERT MIHAI A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
MURESEAN FLORENTIN A. C. S. KAMAKURA medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14


CHOKEN KATATE - 41CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
LINTIŞ MAYA ALESSIA A. C. S. SHIN-JITSU medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14
SAVIN ANDREEA MIRELA A. C. S. KAMAKURA medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14
VANGHELIE ELENA ANAMARIA C. S. HONTAI medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14
PANAIT ELENA ADINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14


CHOKEN KATATE - 32CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
FLOREA KHRISTIAN EUGENE A. C. S. GHEPARDO medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 32CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
MOLDOVAN ALESSANDRO DAVIDE A. C. S. KAMAKURA II medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 32CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
OLESCU ANDREI A. C. S. KAMAKURA medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 32CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14


CHOKEN KATATE - 42CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
CIOBANU FLORINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14
PETCU MARIA LUCIA A. C. S. GHEPARDO medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14
MOTOC IOANA A. C. S. ASAKUSA medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14
BILAN DENISA ALEXANDRA A. C. S. SHIN-JITSU medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14


CHOKEN KATATE - 31CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
BOTEA RAFAEL NICUSOR A. C. S. ASAKUSA medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
JILAVEANU LUCIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
PASCALE LAURENTIU A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14


KODACHI - 42CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
VRÂNCEANU RAREŞ ION A. C. S. SHIN-JITSU medalie aur KODACHI KODACHI - 42CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
TOFAN ALEXANDRU STEFAN C. S. KOROKAI medalie argint KODACHI KODACHI - 42CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
SAFTOIU EDUARD ANDREI A. C. S. OPTIMUS PRIME medalie bronz KODACHI KODACHI - 42CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
NECHITA ANDREI C. S. ENERGY medalie bronz KODACHI KODACHI - 42CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14


KODACHI - 41CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
VLAD ALBERT MIHAI A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur KODACHI KODACHI - 41CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
FLOREA KHRISTIAN EUGENE A. C. S. GHEPARDO medalie argint KODACHI KODACHI - 41CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
MURESEAN FLORENTIN A. C. S. KAMAKURA medalie bronz KODACHI KODACHI - 41CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
BOTEA RAFAEL NICUSOR A. C. S. ASAKUSA medalie bronz KODACHI KODACHI - 41CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14


KODACHI - 31CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
TRANDAFIR MARIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur KODACHI KODACHI - 31CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14
TIVILIKI MADALINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint KODACHI KODACHI - 31CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14
VAIDA BARKO OANA ROXANA A. C. S. SHIN-JITSU medalie bronz KODACHI KODACHI - 31CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14


KODACHI - 42CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
PETCU MARIA LUCIA A. C. S. GHEPARDO medalie aur KODACHI KODACHI - 42CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14
CIOBANU FLORINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint KODACHI KODACHI - 42CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14
MOTOC IOANA A. C. S. ASAKUSA medalie bronz KODACHI KODACHI - 42CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14
LINTIŞ MAYA ALESSIA A. C. S. SHIN-JITSU medalie bronz KODACHI KODACHI - 42CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14


KODACHI - 31CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
PAVEL MIHAI ANDREI A. C. S. GHEPARDO medalie aur KODACHI KODACHI - 31CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
GEORGESCU MIHAI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint KODACHI KODACHI - 31CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
JILAVEANU LUCIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KODACHI KODACHI - 31CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14


KODACHI - 41CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
PANAIT ELENA ADINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur KODACHI KODACHI - 41CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14
SAVIN ANDREEA MIRELA A. C. S. KAMAKURA medalie argint KODACHI KODACHI - 41CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14
VANGHELIE ELENA ANAMARIA C. S. HONTAI medalie bronz KODACHI KODACHI - 41CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14
BILAN DENISA ALEXANDRA A. C. S. SHIN-JITSU medalie bronz KODACHI KODACHI - 41CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14


KODACHI - 32CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
MOLDOVAN ALESSANDRO DAVIDE A. C. S. KAMAKURA II medalie aur KODACHI KODACHI - 32CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
MIRON MARIO CRISTIAN A. C. S. KAMAKURA medalie argint KODACHI KODACHI - 32CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
PASCALE LAURENTIU A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KODACHI KODACHI - 32CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14


KODACHI - 43CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
MOCANU ADELIN A. C. S. GHEPARDO medalie aur KODACHI KODACHI - 43CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
MUSTAFA SEDAN A. C. S. KAMAKURA medalie argint KODACHI KODACHI - 43CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
ENACHE CLAUDIU GABRIEL C. S. HONTAI medalie bronz KODACHI KODACHI - 43CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14


KODACHI - 33CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
CROITORU VICTOR CRISTIAN A. C. S. GHEPARDO medalie aur KODACHI KODACHI - 33CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
VOINEA SEBASTIAN FLORIAN A. C. S. KAMAKURA II medalie argint KODACHI KODACHI - 33CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
OLESCU ANDREI A. C. S. KAMAKURA medalie bronz KODACHI KODACHI - 33CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14


TANTO - 42CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
VRÂNCEANU RAREŞ ION A. C. S. SHIN-JITSU medalie aur TANTO TANTO - 42CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
SAFTOIU EDUARD ANDREI A. C. S. OPTIMUS PRIME medalie argint TANTO TANTO - 42CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
TOFAN ALEXANDRU STEFAN C. S. KOROKAI medalie bronz TANTO TANTO - 42CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
NECHITA ANDREI C. S. ENERGY medalie bronz TANTO TANTO - 42CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14


TANTO - 33CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
VOINEA SEBASTIAN FLORIAN A. C. S. KAMAKURA II medalie aur TANTO TANTO - 33CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
OLESCU ANDREI A. C. S. KAMAKURA medalie argint TANTO TANTO - 33CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
CROITORU VICTOR CRISTIAN A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TANTO TANTO - 33CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14


TANTO - 41CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
VLAD ALBERT MIHAI A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TANTO TANTO - 41CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
MURESEAN FLORENTIN A. C. S. KAMAKURA medalie argint TANTO TANTO - 41CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
MOLDOVAN ALESSANDRO DAVIDE A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz TANTO TANTO - 41CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
FLOREA KHRISTIAN EUGENE A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TANTO TANTO - 41CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14


TANTO - 31CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
VAIDA BARKO OANA ROXANA A. C. S. SHIN-JITSU medalie aur TANTO TANTO - 31CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14
TRANDAFIR MARIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TANTO TANTO - 31CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14
TIVILIKI MADALINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TANTO TANTO - 31CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14


TANTO - 32CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
PAVEL MIHAI ANDREI A. C. S. GHEPARDO medalie aur TANTO TANTO - 32CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
BOTEA RAFAEL NICUSOR A. C. S. ASAKUSA medalie argint TANTO TANTO - 32CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
MIRON MARIO CRISTIAN A. C. S. KAMAKURA medalie bronz TANTO TANTO - 32CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14


TANTO - 41CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
PANAIT ELENA ADINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TANTO TANTO - 41CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14
VANGHELIE ELENA ANAMARIA C. S. HONTAI medalie argint TANTO TANTO - 41CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14
SAVIN ANDREEA MIRELA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz TANTO TANTO - 41CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14
BILAN DENISA ALEXANDRA A. C. S. SHIN-JITSU medalie bronz TANTO TANTO - 41CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14


TANTO - 43CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
MOCANU ADELIN A. C. S. GHEPARDO medalie aur TANTO TANTO - 43CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
MUSTAFA SEDAN A. C. S. KAMAKURA medalie argint TANTO TANTO - 43CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
ENACHE CLAUDIU GABRIEL C. S. HONTAI medalie bronz TANTO TANTO - 43CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14


TANTO - 31CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
GEORGESCU MIHAI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie aur TANTO TANTO - 31CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
JILAVEANU LUCIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TANTO TANTO - 31CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
PASCALE LAURENTIU A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TANTO TANTO - 31CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14


TANTO - 42CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
CIOBANU FLORINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TANTO TANTO - 42CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14
MOTOC IOANA A. C. S. ASAKUSA medalie argint TANTO TANTO - 42CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14
PETCU MARIA LUCIA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TANTO TANTO - 42CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14
LINTIŞ MAYA ALESSIA A. C. S. SHIN-JITSU medalie bronz TANTO TANTO - 42CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14


TATE KODACHI - 32CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
VOINEA SEBASTIAN FLORIAN A. C. S. KAMAKURA II medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 32CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
PAVEL MIHAI ANDREI A. C. S. GHEPARDO medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 32CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
MIRON MARIO CRISTIAN A. C. S. KAMAKURA medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 32CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14


TATE KODACHI - 31CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
TRANDAFIR MARIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 31CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14
TIVILIKI MADALINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 31CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14
VAIDA BARKO OANA ROXANA A. C. S. SHIN-JITSU medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 31CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14


TATE KODACHI - 42CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
SAFTOIU EDUARD ANDREI A. C. S. OPTIMUS PRIME medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 42CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
VRÂNCEANU RAREŞ ION A. C. S. SHIN-JITSU medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 42CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
TOFAN ALEXANDRU STEFAN C. S. KOROKAI medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 42CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
NECHITA ANDREI C. S. ENERGY medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 42CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14


TATE KODACHI - 41CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
PANAIT ELENA ADINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 41CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14
SAVIN ANDREEA MIRELA A. C. S. KAMAKURA medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 41CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14
VANGHELIE ELENA ANAMARIA C. S. HONTAI medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 41CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14
BILAN DENISA ALEXANDRA A. C. S. SHIN-JITSU medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 41CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14


TATE KODACHI - 43CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
MURESEAN FLORENTIN A. C. S. KAMAKURA medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 43CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
ENACHE CLAUDIU GABRIEL C. S. HONTAI medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 43CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
PASCALE LAURENTIU A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 43CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14


TATE KODACHI - 31CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
MOCANU ADELIN A. C. S. GHEPARDO medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 31CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
BOTEA RAFAEL NICUSOR A. C. S. ASAKUSA medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 31CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
JILAVEANU LUCIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 31CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14


TATE KODACHI - 33CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
GEORGESCU MIHAI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 33CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
OLESCU ANDREI A. C. S. KAMAKURA medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 33CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
CROITORU VICTOR CRISTIAN A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 33CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14


TATE KODACHI - 41CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
FLOREA KHRISTIAN EUGENE A. C. S. GHEPARDO medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 41CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
MOLDOVAN ALESSANDRO DAVIDE A. C. S. KAMAKURA II medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 41CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
VLAD ALBERT MIHAI A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 41CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14
MUSTAFA SEDAN A. C. S. KAMAKURA medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 41CADETI I - MASCULIN - MIXT - 12 - 14


TATE KODACHI - 42CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
CIOBANU FLORINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 42CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14
PETCU MARIA LUCIA A. C. S. GHEPARDO medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 42CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14
MOTOC IOANA A. C. S. ASAKUSA medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 42CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14
LINTIŞ MAYA ALESSIA A. C. S. SHIN-JITSU medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 42CADETI - FEMININ - MIXT - 12 - 14


CHOKEN KATATE - 31JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
MORARU ANA DARIA A. C. S. ASAKUSA medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
CIBI ALINA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
OPRICA DELIA ALEXANDRA A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16


CHOKEN KATATE - 41JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
FERMESANU DARIA VALENTINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
TOMULESCU CRISTIANA C. S. KOROKAI medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
VLĂDĂREAN ANDREEA DENISA A. C. S. SHIN-JITSU medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
HOITAN ALEXANDRA NICOLETA HINODE medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16


CHOKEN KATATE - 41JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
BĂRĂCUŢ RADU ŞTEFAN A. C. S. SHIN-JITSU medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
QUIROZ VEGA ANDRES C. S. M. PLOIESTI medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
IGNAT DANIEL C. S. C. C. E. medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
HOLOVACI MIHAI CLAUDIU A. C. S. SHIN-JITSU medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16


KODACHI - 41JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
VLĂDĂREAN ANDREEA DENISA A. C. S. SHIN-JITSU medalie aur KODACHI KODACHI - 41JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
HOITAN ALEXANDRA NICOLETA HINODE medalie argint KODACHI KODACHI - 41JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
TOMULESCU CRISTIANA C. S. KOROKAI medalie bronz KODACHI KODACHI - 41JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
FERMESANU DARIA VALENTINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KODACHI KODACHI - 41JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16


KODACHI - 31JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
OPRICA DELIA ALEXANDRA A. C. S. KAMAKURA II medalie aur KODACHI KODACHI - 31JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
MORARU ANA DARIA A. C. S. ASAKUSA medalie argint KODACHI KODACHI - 31JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
CIBI ALINA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KODACHI KODACHI - 31JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16


KODACHI - 41JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
HOLOVACI MIHAI CLAUDIU A. C. S. SHIN-JITSU medalie aur KODACHI KODACHI - 41JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
BĂRĂCUŢ RADU ŞTEFAN A. C. S. SHIN-JITSU medalie argint KODACHI KODACHI - 41JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
QUIROZ VEGA ANDRES C. S. M. PLOIESTI medalie bronz KODACHI KODACHI - 41JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
IGNAT DANIEL C. S. C. C. E. medalie bronz KODACHI KODACHI - 41JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16


TANTO - 31JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
MORARU ANA DARIA A. C. S. ASAKUSA medalie aur TANTO TANTO - 31JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
OPRICA DELIA ALEXANDRA A. C. S. KAMAKURA II medalie argint TANTO TANTO - 31JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
FERMESANU DARIA VALENTINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TANTO TANTO - 31JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16


TANTO - 41JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
IGNAT DANIEL C. S. C. C. E. medalie aur TANTO TANTO - 41JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
HOLOVACI MIHAI CLAUDIU A. C. S. SHIN-JITSU medalie argint TANTO TANTO - 41JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
QUIROZ VEGA ANDRES C. S. M. PLOIESTI medalie bronz TANTO TANTO - 41JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
BĂRĂCUŢ RADU ŞTEFAN A. C. S. SHIN-JITSU medalie bronz TANTO TANTO - 41JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16


TANTO - 41JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
CIBI ALINA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TANTO TANTO - 41JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
TOMULESCU CRISTIANA C. S. KOROKAI medalie argint TANTO TANTO - 41JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
VLĂDĂREAN ANDREEA DENISA A. C. S. SHIN-JITSU medalie bronz TANTO TANTO - 41JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
HOITAN ALEXANDRA NICOLETA HINODE medalie bronz TANTO TANTO - 41JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16


TATE KODACHI - 41JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
VLĂDĂREAN ANDREEA DENISA A. C. S. SHIN-JITSU medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 41JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
HOITAN ALEXANDRA NICOLETA HINODE medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 41JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
TOMULESCU CRISTIANA C. S. KOROKAI medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 41JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
CIBI ALINA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 41JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16


TATE KODACHI - 31JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
MORARU ANA DARIA A. C. S. ASAKUSA medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 31JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
FERMESANU DARIA VALENTINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 31JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16
OPRICA DELIA ALEXANDRA A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 31JUNIORI II - FEMININ - MIXT - 14 - 16


TATE KODACHI - 41JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
IGNAT DANIEL C. S. C. C. E. medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 41JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
HOLOVACI MIHAI CLAUDIU A. C. S. SHIN-JITSU medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 41JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
QUIROZ VEGA ANDRES C. S. M. PLOIESTI medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 41JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16
BĂRĂCUŢ RADU ŞTEFAN A. C. S. SHIN-JITSU medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 41JUNIORI II - MASCULIN - MIXT - 14 - 16


CHOKEN KATATE - 31JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
NICODIM RAFAEL ANDREI C. S. M. PLOIESTI medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
HOLOVACI EMIL IULIAN A. C. S. SHIN-JITSU medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
NASTASA GEORGE A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18


CHOKEN KATATE - 32JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
LIXANDRU RARES A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 32JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
FRUNZĂ VLADIMIR A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 32JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
BORUGA IULIAN CTIN C. S. C. C. E. medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 32JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18


CHOKEN KATATE - 31JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
ARINEANU THEODORA ALEXANDRA A. C. S. GHEPARDO medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18
ION DENISA ALEXIA A. C. S. GHEPARDO medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18
DUTA BIANCA MARIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18


KODACHI - 31JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
NASTASA GEORGE A. C. S. GHEPARDO medalie aur KODACHI KODACHI - 31JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
NICODIM RAFAEL ANDREI C. S. M. PLOIESTI medalie argint KODACHI KODACHI - 31JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
HOLOVACI EMIL IULIAN A. C. S. SHIN-JITSU medalie bronz KODACHI KODACHI - 31JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18


KODACHI - 32JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
LIXANDRU RARES A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur KODACHI KODACHI - 32JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
FRUNZĂ VLADIMIR A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint KODACHI KODACHI - 32JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
BORUGA IULIAN CTIN C. S. C. C. E. medalie bronz KODACHI KODACHI - 32JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18


KODACHI - 31JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
ION DENISA ALEXIA A. C. S. GHEPARDO medalie aur KODACHI KODACHI - 31JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18
DUTA BIANCA MARIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint KODACHI KODACHI - 31JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18
ARINEANU THEODORA ALEXANDRA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KODACHI KODACHI - 31JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18


TANTO - 31JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
NICODIM RAFAEL ANDREI C. S. M. PLOIESTI medalie aur TANTO TANTO - 31JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
HOLOVACI EMIL IULIAN A. C. S. SHIN-JITSU medalie argint TANTO TANTO - 31JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
NASTASA GEORGE A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TANTO TANTO - 31JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18


TANTO - 32JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
LIXANDRU RARES A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TANTO TANTO - 32JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
FRUNZĂ VLADIMIR A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint TANTO TANTO - 32JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
BORUGA IULIAN CTIN C. S. C. C. E. medalie bronz TANTO TANTO - 32JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18


TANTO - 31JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
ARINEANU THEODORA ALEXANDRA A. C. S. GHEPARDO medalie aur TANTO TANTO - 31JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18
ION DENISA ALEXIA A. C. S. GHEPARDO medalie argint TANTO TANTO - 31JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18
DUTA BIANCA MARIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TANTO TANTO - 31JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18


TATE KODACHI - 31JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
NICODIM RAFAEL ANDREI C. S. M. PLOIESTI medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 31JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
LIXANDRU RARES A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 31JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
NASTASA GEORGE A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 31JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18


TATE KODACHI - 31JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
ION DENISA ALEXIA A. C. S. GHEPARDO medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 31JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18
ARINEANU THEODORA ALEXANDRA A. C. S. GHEPARDO medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 31JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18
DUTA BIANCA MARIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 31JUNIORI I - FEMININ - MIXT - 16 - 18


TATE KODACHI - 32JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
FRUNZĂ VLADIMIR A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 32JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
BORUGA IULIAN CTIN C. S. C. C. E. medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 32JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18
HOLOVACI EMIL IULIAN A. C. S. SHIN-JITSU medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 32JUNIORI I - MASCULIN - MIXT - 16 - 18


CHOKEN KATATE - 32SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
TANASE ADRIAN MADALIN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 32SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
MĂRĂŞESCU RAZVAN CIPRIAN A. C. S. SHIN-JITSU medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 32SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
SIMIONESCU FLORIN C. S. YING QUEN medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 32SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
MARGHESCU IULICA CRISTINEL C. S. C. C. E. medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 32SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90


CHOKEN KATATE - 31SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
GHITA MIHAI VLADUT A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
DAMIAN RADU-THEODOR HINODE medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
STAN IULIAN A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
MIHALACHE ANDREI C. S. M. PLOIESTI medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90


KODACHI - 32SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
TANASE ADRIAN MADALIN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur KODACHI KODACHI - 32SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
MĂRĂŞESCU RAZVAN CIPRIAN A. C. S. SHIN-JITSU medalie argint KODACHI KODACHI - 32SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
SIMIONESCU FLORIN C. S. YING QUEN medalie bronz KODACHI KODACHI - 32SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
MARGHESCU IULICA CRISTINEL C. S. C. C. E. medalie bronz KODACHI KODACHI - 32SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90


KODACHI - 31SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
STAN IULIAN A. C. S. GHEPARDO medalie aur KODACHI KODACHI - 31SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
DAMIAN RADU-THEODOR HINODE medalie argint KODACHI KODACHI - 31SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
MIHALACHE ANDREI C. S. M. PLOIESTI medalie bronz KODACHI KODACHI - 31SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
GHITA MIHAI VLADUT A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KODACHI KODACHI - 31SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90


TANTO - 32SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
MĂRĂŞESCU RAZVAN CIPRIAN A. C. S. SHIN-JITSU medalie aur TANTO TANTO - 32SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
SIMIONESCU FLORIN C. S. YING QUEN medalie argint TANTO TANTO - 32SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
TANASE ADRIAN MADALIN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TANTO TANTO - 32SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
MARGHESCU IULICA CRISTINEL C. S. C. C. E. medalie bronz TANTO TANTO - 32SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90


TANTO - 31SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
DAMIAN RADU-THEODOR HINODE medalie aur TANTO TANTO - 31SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
STAN IULIAN A. C. S. GHEPARDO medalie argint TANTO TANTO - 31SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
MIHALACHE ANDREI C. S. M. PLOIESTI medalie bronz TANTO TANTO - 31SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
GHITA MIHAI VLADUT A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TANTO TANTO - 31SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90


TATE KODACHI - 32SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
MĂRĂŞESCU RAZVAN CIPRIAN A. C. S. SHIN-JITSU medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 32SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
SIMIONESCU FLORIN C. S. YING QUEN medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 32SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
TANASE ADRIAN MADALIN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 32SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
MARGHESCU IULICA CRISTINEL C. S. C. C. E. medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 32SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90


TATE KODACHI - 31SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
DAMIAN RADU-THEODOR HINODE medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 31SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
MIHALACHE ANDREI C. S. M. PLOIESTI medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 31SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
STAN IULIAN A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 31SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90
GHITA MIHAI VLADUT A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 31SENIORI - MASCULIN - MIXT - 18 - 90


CHOKEN KATATE - 43SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
TANASE ANA MARIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 43SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
IPOLIT DANIELA C. S. YING QUEN medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 43SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
MOSCU OANA C. S. YING QUEN medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 43SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99


CHOKEN KATATE - 42SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
MARGHESCU LAURA C. S. C. C. E. medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
PANAIT ADRIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
MAGEAN RALUCA C. S. YING QUEN medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99


CHOKEN KATATE - 41SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
COTIGA TINCUTA ELENA HINODE medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
VOICU MIRUNA GEORGIANA A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
NICULAE SILVIA HINODE medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99


KODACHI - 42SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
TANASE ANA MARIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur KODACHI KODACHI - 42SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
IPOLIT DANIELA C. S. YING QUEN medalie argint KODACHI KODACHI - 42SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
MOSCU OANA C. S. YING QUEN medalie bronz KODACHI KODACHI - 42SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99


KODACHI - 43SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
MARGHESCU LAURA C. S. C. C. E. medalie aur KODACHI KODACHI - 43SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
PANAIT ADRIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint KODACHI KODACHI - 43SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
MAGEAN RALUCA C. S. YING QUEN medalie bronz KODACHI KODACHI - 43SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99


KODACHI - 41SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
COTIGA TINCUTA ELENA HINODE medalie aur KODACHI KODACHI - 41SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
VOICU MIRUNA GEORGIANA A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint KODACHI KODACHI - 41SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
NICULAE SILVIA HINODE medalie bronz KODACHI KODACHI - 41SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99


TANTO - 41SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
VOICU MIRUNA GEORGIANA A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie aur TANTO TANTO - 41SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
COTIGA TINCUTA ELENA HINODE medalie argint TANTO TANTO - 41SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
NICULAE SILVIA HINODE medalie bronz TANTO TANTO - 41SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99


TANTO - 43SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
TANASE ANA MARIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TANTO TANTO - 43SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
IPOLIT DANIELA C. S. YING QUEN medalie argint TANTO TANTO - 43SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
MOSCU OANA C. S. YING QUEN medalie bronz TANTO TANTO - 43SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99


TANTO - 42SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
PANAIT ADRIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TANTO TANTO - 42SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
MARGHESCU LAURA C. S. C. C. E. medalie argint TANTO TANTO - 42SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
MAGEAN RALUCA C. S. YING QUEN medalie bronz TANTO TANTO - 42SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99


TATE KODACHI - 41SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
VOICU MIRUNA GEORGIANA A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 41SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
COTIGA TINCUTA ELENA HINODE medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 41SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
NICULAE SILVIA HINODE medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 41SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99


TATE KODACHI - 43SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
TANASE ANA MARIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 43SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
IPOLIT DANIELA C. S. YING QUEN medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 43SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
MOSCU OANA C. S. YING QUEN medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 43SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99


TATE KODACHI - 42SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
MARGHESCU LAURA C. S. C. C. E. medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 42SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
PANAIT ADRIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 42SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99
MAGEAN RALUCA C. S. YING QUEN medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 42SENIORI - FEMININ - MIXT - 18 - 99