NITO - 43COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
TANASE EDUARD STEFAN A. C. S. KAMAKURA II medalie aur NITO NITO - 43COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
VORNICU DAVID ŞTEFAN A. C. S. SHIN-JITSU medalie argint NITO NITO - 43COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
TAVI VASILICA ANDREI A. C. S. KAMAKURA medalie bronz NITO NITO - 43COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
COSOSCHI CEZAR A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz NITO NITO - 43COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


NITO - 33COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
STEFANESCU SOFIA MARIA A. C. S. AKYNO medalie aur NITO NITO - 33COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
IVANCIU RALUCA MIHAELA A. C. S. KAMAKURA medalie argint NITO NITO - 33COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
MUCICA BIANCA MARIA A. C. S. BUDO BEST medalie bronz NITO NITO - 33COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8


NITO - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
RADU HARUKI ANDREI C. S. KOROKAI medalie aur NITO NITO - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
CROITORU TUDOR HINODE medalie argint NITO NITO - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
LAMES GABRIEL C. S. ENERGY medalie bronz NITO NITO - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
ILINOIU IRIS A. C. S. GHEPARDO medalie bronz NITO NITO - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


NITO - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
MIRON DAVID A. C. S. KAMAKURA medalie aur NITO NITO - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
PATOI IONUT CLAUDIU A. C. S. KAMAKURA medalie argint NITO NITO - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
MIHAI IONUT ALEXANDRU A. C. S. KAMAKURA medalie bronz NITO NITO - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
HURLOIU DAVID ANDREI A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz NITO NITO - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


NITO - 32COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
MĂRĂŞESCU ŞTEFANIA ANTONIA A. C. S. SHIN-JITSU medalie aur NITO NITO - 32COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
DOAGA SOFIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint NITO NITO - 32COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
MOLDOVAN PATRICIA A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz NITO NITO - 32COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8


NITO - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
COSOSCHI DAVID A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur NITO NITO - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
ŞERBAN DAVID ANDREI A. C. S. SHIN-JITSU medalie argint NITO NITO - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
MIRON LUCA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz NITO NITO - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
LASSO LUCA ALBERT A. C. S. BUDO BEST medalie bronz NITO NITO - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


NITO - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
UNGURUSAN DAVID ALEXANDRU C. S. M. PLOIESTI medalie aur NITO NITO - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL HINODE medalie argint NITO NITO - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
PANA DAVID A. C. S. KAMAKURA medalie bronz NITO NITO - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
BORDEIANU ALEXANDRU A. C. S. GHEPARDO medalie bronz NITO NITO - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


NITO - 46COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
POPESCU SEBASTIAN ANDREI C. S. M. PLOIESTI medalie aur NITO NITO - 46COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
IORCIC DAVID GABRIEL C. S. M. PLOIESTI medalie argint NITO NITO - 46COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
PAPA MATEI IULIAN A. C. S. KAMAKURA medalie bronz NITO NITO - 46COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
ILINOIU TOMA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz NITO NITO - 46COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


NITO - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
POPESCU MARTHA ELENA OLIVIA A. C. S. BUDO BEST medalie aur NITO NITO - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
MĂRĂŞESCU ALEXIA IUSTINA A. C. S. SHIN-JITSU medalie argint NITO NITO - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
POANTA MAYA RALUCA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz NITO NITO - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
IOSIF CORINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz NITO NITO - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10


NITO - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
NEAGU ANAMARIA FLORENTINA A. C. S. KAMAKURA medalie aur NITO NITO - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
IRIMIA IRINA C. S. ENERGY medalie argint NITO NITO - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
VINTILA MARA GABRIELA A. C. S. BUDO BEST medalie bronz NITO NITO - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
NAGÎȚ SOFIA ANDREEA C. S. HONTAI medalie bronz NITO NITO - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10


NITO - 45COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
JITARU ALEXANDRU A. C. S. KAMAKURA medalie aur NITO NITO - 45COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
JALBA VLAD IOAN C. S. M. PLOIESTI medalie argint NITO NITO - 45COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
MIHAI ALEXANDRU PAUL HINODE medalie bronz NITO NITO - 45COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
BERBECE DAVID A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz NITO NITO - 45COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


NITO - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
IONESCU CATALIN ALEXANDRU A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur NITO NITO - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
PETCU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint NITO NITO - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
PUSUC MARCEL A. C. S. SHIN-JITSU medalie bronz NITO NITO - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
BUNESCU LUCA GABRIEL C. S. KOROKAI medalie bronz NITO NITO - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


NITO - 43COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
COTIGA CALIN SERBAN HINODE medalie aur NITO NITO - 43COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
DAVID PETRU CRISTIAN C. S. M. PLOIESTI medalie argint NITO NITO - 43COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
CHELU TUDOR SERGIU C. S. HONTAI medalie bronz NITO NITO - 43COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
BALACEANU TUDOR MIHAI A. C. S. KAMAKURA medalie bronz NITO NITO - 43COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


NITO - 43COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
CARARE IONELA LARISA A. C. S. KAMAKURA medalie aur NITO NITO - 43COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
MONEA FLORENTINA ELENA A. C. S. KAMAKURA medalie argint NITO NITO - 43COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
STOIAN TEODORA IARINA A. C. S. BUDO BEST medalie bronz NITO NITO - 43COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
MOGOS ARIANA RUXANDRA C. S. HONTAI medalie bronz NITO NITO - 43COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10


NITO - 44COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
BUNESCU MATTEO MIHAI C. S. KOROKAI medalie aur NITO NITO - 44COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
VEREGUŢ RĂZVAN MARIAN A. C. S. SHIN-JITSU medalie argint NITO NITO - 44COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
MICU SEBASTIAN ANDREAS A. C. S. GHEPARDO medalie bronz NITO NITO - 44COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
FERMESANU GABRIEL A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz NITO NITO - 44COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


NITO - 42MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
VORNICU ALEXANDRA IOANA A. C. S. SHIN-JITSU medalie aur NITO NITO - 42MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
CEAUCA MARIA LILIANA C. S. C. C. E. medalie argint NITO NITO - 42MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
MOLDOVAN CARLA A. C. S. KAMAKURA II medalie bronz NITO NITO - 42MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
CONSTANTIN ALEXANDRA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz NITO NITO - 42MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


NITO - 43MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
UNGUREANU RARES A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur NITO NITO - 43MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
COCIU EDUARD GABRIEL A. C. S. GHEPARDO medalie argint NITO NITO - 43MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
RĂDUCANU VLAD A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz NITO NITO - 43MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
MARKUS RAZVAN ANDREI A. C. S. KAMAKURA medalie bronz NITO NITO - 43MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


NITO - 31MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
TIMIRAS SIMONA ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur NITO NITO - 31MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
IONESCU ANA MIRUNA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint NITO NITO - 31MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
TELEHOI ANA MARIA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz NITO NITO - 31MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


NITO - 46MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
STOIAN ROBERT GABRIEL A. C. S. GHEPARDO medalie aur NITO NITO - 46MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
TOFAN OCTAVIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint NITO NITO - 46MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
DUTA SEBASTIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz NITO NITO - 46MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
DINCA DAVID CRISTIAN A. C. S. KAMAKURA medalie bronz NITO NITO - 46MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


NITO - 43MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
STOIAN ADELINA MARIA A. C. S. GHEPARDO medalie aur NITO NITO - 43MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
CONSTANTINESCU ALEXANDRA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint NITO NITO - 43MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
IRIMIA LAVINIA ANDREEA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz NITO NITO - 43MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
ALEXANDRU BIANCA ANDREEA HINODE medalie bronz NITO NITO - 43MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


NITO - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
SERBANESCU MATEI A. C. S. GHEPARDO medalie aur NITO NITO - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
TUDOR-DUTA FLORIN LUCIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint NITO NITO - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
TOMA IONUT CLAUDIU A. C. S. KAMAKURA medalie bronz NITO NITO - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
COTIGA STEFAN MIHAI HINODE medalie bronz NITO NITO - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


NITO - 41MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
PETRE MARIA IOANA A. C. S. GHEPARDO medalie aur NITO NITO - 41MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
MIHALCEA ALEXANDRA ELENA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint NITO NITO - 41MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
PAUN MIRUNA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz NITO NITO - 41MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
DAMIAN PETRA MIRUNA HINODE medalie bronz NITO NITO - 41MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


NITO - 45MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
OLESCU FLORIN A. C. S. KAMAKURA medalie aur NITO NITO - 45MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
RISTEA DAVID IULIAN A. C. S. KAMAKURA medalie argint NITO NITO - 45MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
URSU RAFAEL CLAUDIU A. C. S. GHEPARDO medalie bronz NITO NITO - 45MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
TRANDAFIR STEFAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz NITO NITO - 45MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


NITO - 42MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
MARGHESCU ANDREI C. S. C. C. E. medalie aur NITO NITO - 42MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
FERARU HAVIN NICOLAS A. C. S. OPTIMUS PRIME medalie argint NITO NITO - 42MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
IANCU ALEXANDRU C. S. ENERGY medalie bronz NITO NITO - 42MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
ALEXANDRU COSMIN REMUS C. S. M. PLOIESTI medalie bronz NITO NITO - 42MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


NITO - 44MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
LEOVEANU MATEI NICOLAIE A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur NITO NITO - 44MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
TOEA-MARINESCU TUDOR ANDREI HINODE medalie argint NITO NITO - 44MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
TURCU MIHAI C. S. C. C. E. medalie bronz NITO NITO - 44MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
BERCHESAN DAVID C. S. ENERGY medalie bronz NITO NITO - 44MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


NITO - 32MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
ALDEA BIANCA ANDREEA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur NITO NITO - 32MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
NEDELCU DIANA TEODORA A. C. S. KAMAKURA medalie argint NITO NITO - 32MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
PANA DIANA ANDREEA A. C. S. KAMAKURA medalie bronz NITO NITO - 32MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12