CHOKEN KATATE - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
RARES ALEXANDRU TOTOROTEA A. C. S. GHEPARDO medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
PĂSTRĂVANU DAVID A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
LUPUTIU ANDREI - HORIA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
BĂDĂLUȚĂ SERGIU-AMIR FLORENTIN HINODE medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


CHOKEN KATATE - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
NEAGU CATALINA-TEODORA-ANTONIA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
ANDREEA MARIA MANEA A. C. S. GHEPARDO medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
STANCIU SARA ALEXANDRA C. S. KOROKAI medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
GHEORGHIU TAMARA A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8


CHOKEN KATATE - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
COSOSCHI CEZAR A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
STOICESCU RAREȘ-ALEXANDRU HINODE medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
SUCIU ARIN C. S. KOROKAI medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
MATEI MINDREANU A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


CHOKEN KATATE - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
CIULEI MARIA-ANTONIA HINODE medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
SERBANESCU MARA KATJA A. C. S. GHEPARDO medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
SUCIU AMINA C. S. KOROKAI medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8


CHOKEN KATATE - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
AVASILCĂI ROBERT-ȘTEFAN HINODE medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
URSAC COSTIN STEFAN A. C. S. GHEPARDO medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
CĂLIN SEBASTIAN A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


CHOKEN KATATE - 32COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
ANDREI LUCIAN NEAGU A. C. S. GHEPARDO medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 32COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
IGNAT VLADIMIR A. C. S. GHEPARDO medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 32COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
STAICU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 32COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


CHOKEN RYOTE - 32COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
URSAC COSTIN STEFAN A. C. S. GHEPARDO medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 32COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
IGNAT VLADIMIR A. C. S. GHEPARDO medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 32COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
PĂSTRĂVANU DAVID A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 32COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


CHOKEN RYOTE - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8 - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
SERBANESCU MARA KATJA A. C. S. GHEPARDO medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
NEAGU CATALINA-TEODORA-ANTONIA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
SUCIU AMINA C. S. KOROKAI medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
CIULEI MARIA-ANTONIA HINODE medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8


CHOKEN RYOTE - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
RARES ALEXANDRU TOTOROTEA A. C. S. GHEPARDO medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
LUPUTIU ANDREI - HORIA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
CĂLIN SEBASTIAN A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
BĂDĂLUȚĂ SERGIU-AMIR FLORENTIN HINODE medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


CHOKEN RYOTE - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8 - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
GHEORGHIU TAMARA A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
STANCIU SARA ALEXANDRA C. S. KOROKAI medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
ANDREEA MARIA MANEA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8


CHOKEN RYOTE - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
COSOSCHI CEZAR A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
STOICESCU RAREȘ-ALEXANDRU HINODE medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
SUCIU ARIN C. S. KOROKAI medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
MATEI MINDREANU A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


CHOKEN RYOTE - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
ANDREI LUCIAN NEAGU A. C. S. GHEPARDO medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
AVASILCĂI ROBERT-ȘTEFAN HINODE medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
STAICU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


KIHON DOSA - 32COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
STAICU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie aur KIHON DOSA KIHON DOSA - 32COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
ANDREI LUCIAN NEAGU A. C. S. GHEPARDO medalie argint KIHON DOSA KIHON DOSA - 32COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
IGNAT VLADIMIR A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - 32COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


KIHON DOSA - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
PĂSTRĂVANU DAVID A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie aur KIHON DOSA KIHON DOSA - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
BĂDĂLUȚĂ SERGIU-AMIR FLORENTIN HINODE medalie argint KIHON DOSA KIHON DOSA - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
RARES ALEXANDRU TOTOROTEA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
LUPUTIU ANDREI - HORIA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


KIHON DOSA - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8 - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
NEAGU CATALINA-TEODORA-ANTONIA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie aur KIHON DOSA KIHON DOSA - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
ANDREEA MARIA MANEA A. C. S. GHEPARDO medalie argint KIHON DOSA KIHON DOSA - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
STANCIU SARA ALEXANDRA C. S. KOROKAI medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
GHEORGHIU TAMARA A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8


KIHON DOSA - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
COSOSCHI CEZAR A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur KIHON DOSA KIHON DOSA - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
STOICESCU RAREȘ-ALEXANDRU HINODE medalie argint KIHON DOSA KIHON DOSA - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
SUCIU ARIN C. S. KOROKAI medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
MATEI MINDREANU A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


KIHON DOSA - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8 - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
CIULEI MARIA-ANTONIA HINODE medalie aur KIHON DOSA KIHON DOSA - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
SUCIU AMINA C. S. KOROKAI medalie argint KIHON DOSA KIHON DOSA - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
SERBANESCU MARA KATJA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8


KIHON DOSA - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
AVASILCĂI ROBERT-ȘTEFAN HINODE medalie aur KIHON DOSA KIHON DOSA - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
CĂLIN SEBASTIAN A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint KIHON DOSA KIHON DOSA - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
URSAC COSTIN STEFAN A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


KODACHI - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
SUCIU ARIN C. S. KOROKAI medalie aur KODACHI KODACHI - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
MATEI MINDREANU A. C. S. GHEPARDO medalie argint KODACHI KODACHI - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
STOICESCU RAREȘ-ALEXANDRU HINODE medalie bronz KODACHI KODACHI - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
COSOSCHI CEZAR A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KODACHI KODACHI - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


KODACHI - 32COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
PĂSTRĂVANU DAVID A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie aur KODACHI KODACHI - 32COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
IGNAT VLADIMIR A. C. S. GHEPARDO medalie argint KODACHI KODACHI - 32COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
URSAC COSTIN STEFAN A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KODACHI KODACHI - 32COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


KODACHI - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
NEAGU CATALINA-TEODORA-ANTONIA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie aur KODACHI KODACHI - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
SERBANESCU MARA KATJA A. C. S. GHEPARDO medalie argint KODACHI KODACHI - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
SUCIU AMINA C. S. KOROKAI medalie bronz KODACHI KODACHI - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
CIULEI MARIA-ANTONIA HINODE medalie bronz KODACHI KODACHI - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8


KODACHI - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
BĂDĂLUȚĂ SERGIU-AMIR FLORENTIN HINODE medalie aur KODACHI KODACHI - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
LUPUTIU ANDREI - HORIA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint KODACHI KODACHI - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
RARES ALEXANDRU TOTOROTEA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KODACHI KODACHI - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
CĂLIN SEBASTIAN A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz KODACHI KODACHI - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


KODACHI - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
STANCIU SARA ALEXANDRA C. S. KOROKAI medalie argint KODACHI KODACHI - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
GHEORGHIU TAMARA A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie aur KODACHI KODACHI - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
ANDREEA MARIA MANEA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KODACHI KODACHI - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8


KODACHI - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
STAICU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie aur KODACHI KODACHI - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
AVASILCĂI ROBERT-ȘTEFAN HINODE medalie bronz KODACHI KODACHI - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
ANDREI LUCIAN NEAGU A. C. S. GHEPARDO medalie argint KODACHI KODACHI - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


NITO - 32COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
STAICU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie aur NITO NITO - 32COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
ANDREI LUCIAN NEAGU A. C. S. GHEPARDO medalie argint NITO NITO - 32COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
URSAC COSTIN STEFAN A. C. S. GHEPARDO medalie bronz NITO NITO - 32COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


NITO - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
IGNAT VLADIMIR A. C. S. GHEPARDO medalie aur NITO NITO - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
AVASILCĂI ROBERT-ȘTEFAN HINODE medalie argint NITO NITO - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
CĂLIN SEBASTIAN A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz NITO NITO - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


NITO - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
GHEORGHIU TAMARA A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie aur NITO NITO - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
STANCIU SARA ALEXANDRA C. S. KOROKAI medalie argint NITO NITO - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
NEAGU CATALINA-TEODORA-ANTONIA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz NITO NITO - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
ANDREEA MARIA MANEA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz NITO NITO - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8


NITO - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
COSOSCHI CEZAR A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur NITO NITO - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
MATEI MINDREANU A. C. S. GHEPARDO medalie argint NITO NITO - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
SUCIU ARIN C. S. KOROKAI medalie bronz NITO NITO - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
STOICESCU RAREȘ-ALEXANDRU HINODE medalie bronz NITO NITO - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


NITO - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
CIULEI MARIA-ANTONIA HINODE medalie aur NITO NITO - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
SERBANESCU MARA KATJA A. C. S. GHEPARDO medalie argint NITO NITO - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
SUCIU AMINA C. S. KOROKAI medalie bronz NITO NITO - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8


NITO - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
BĂDĂLUȚĂ SERGIU-AMIR FLORENTIN HINODE medalie aur NITO NITO - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
PĂSTRĂVANU DAVID A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint NITO NITO - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
RARES ALEXANDRU TOTOROTEA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz NITO NITO - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
LUPUTIU ANDREI - HORIA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz NITO NITO - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


NUNCHAKU - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8 - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
SERBANESCU MARA KATJA A. C. S. GHEPARDO medalie aur NUNCHAKU NUNCHAKU - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
NEAGU CATALINA-TEODORA-ANTONIA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint NUNCHAKU NUNCHAKU - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
SUCIU AMINA C. S. KOROKAI medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
GHEORGHIU TAMARA A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8


NUNCHAKU - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
MATEI MINDREANU A. C. S. GHEPARDO medalie aur NUNCHAKU NUNCHAKU - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
COSOSCHI CEZAR A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint NUNCHAKU NUNCHAKU - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
SUCIU ARIN C. S. KOROKAI medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
STOICESCU RAREȘ-ALEXANDRU HINODE medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


NUNCHAKU - 32COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
IGNAT VLADIMIR A. C. S. GHEPARDO medalie aur NUNCHAKU NUNCHAKU - 32COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
ANDREI LUCIAN NEAGU A. C. S. GHEPARDO medalie argint NUNCHAKU NUNCHAKU - 32COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
PĂSTRĂVANU DAVID A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - 32COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


NUNCHAKU - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8 - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
CIULEI MARIA-ANTONIA HINODE medalie aur NUNCHAKU NUNCHAKU - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
ANDREEA MARIA MANEA A. C. S. GHEPARDO medalie argint NUNCHAKU NUNCHAKU - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
STANCIU SARA ALEXANDRA C. S. KOROKAI medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8


NUNCHAKU - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
CĂLIN SEBASTIAN A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie aur NUNCHAKU NUNCHAKU - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
BĂDĂLUȚĂ SERGIU-AMIR FLORENTIN HINODE medalie argint NUNCHAKU NUNCHAKU - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
RARES ALEXANDRU TOTOROTEA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
LUPUTIU ANDREI - HORIA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


NUNCHAKU - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
AVASILCĂI ROBERT-ȘTEFAN HINODE medalie aur NUNCHAKU NUNCHAKU - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
URSAC COSTIN STEFAN A. C. S. GHEPARDO medalie argint NUNCHAKU NUNCHAKU - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
STAICU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


TANTO - 32COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
STAICU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie aur TANTO TANTO - 32COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
IGNAT VLADIMIR A. C. S. GHEPARDO medalie argint TANTO TANTO - 32COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
ANDREI LUCIAN NEAGU A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TANTO TANTO - 32COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


TANTO - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
PĂSTRĂVANU DAVID A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie aur TANTO TANTO - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
RARES ALEXANDRU TOTOROTEA A. C. S. GHEPARDO medalie argint TANTO TANTO - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
LUPUTIU ANDREI - HORIA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz TANTO TANTO - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
BĂDĂLUȚĂ SERGIU-AMIR FLORENTIN HINODE medalie bronz TANTO TANTO - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


TANTO - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
NEAGU CATALINA-TEODORA-ANTONIA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie aur TANTO TANTO - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
STANCIU SARA ALEXANDRA C. S. KOROKAI medalie argint TANTO TANTO - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
GHEORGHIU TAMARA A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz TANTO TANTO - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
ANDREEA MARIA MANEA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TANTO TANTO - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8


TANTO - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
COSOSCHI CEZAR A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TANTO TANTO - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
MATEI MINDREANU A. C. S. GHEPARDO medalie argint TANTO TANTO - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
SUCIU ARIN C. S. KOROKAI medalie bronz TANTO TANTO - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
STOICESCU RAREȘ-ALEXANDRU HINODE medalie bronz TANTO TANTO - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


TANTO - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
AVASILCĂI ROBERT-ȘTEFAN HINODE medalie aur TANTO TANTO - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
CĂLIN SEBASTIAN A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint TANTO TANTO - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
URSAC COSTIN STEFAN A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TANTO TANTO - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


TANTO - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
SUCIU AMINA C. S. KOROKAI medalie argint TANTO TANTO - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
SERBANESCU MARA KATJA A. C. S. GHEPARDO medalie aur TANTO TANTO - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
CIULEI MARIA-ANTONIA HINODE medalie bronz TANTO TANTO - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8


TATE CHOKEN - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8 - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
SERBANESCU MARA KATJA A. C. S. GHEPARDO medalie aur TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
NEAGU CATALINA-TEODORA-ANTONIA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
SUCIU AMINA C. S. KOROKAI medalie bronz TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8


TATE CHOKEN - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8 - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
GHEORGHIU TAMARA A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie aur TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
ANDREEA MARIA MANEA A. C. S. GHEPARDO medalie argint TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
STANCIU SARA ALEXANDRA C. S. KOROKAI medalie bronz TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
CIULEI MARIA-ANTONIA HINODE medalie bronz TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8


TATE CHOKEN - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
COSOSCHI CEZAR A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
STOICESCU RAREȘ-ALEXANDRU HINODE medalie argint TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
SUCIU ARIN C. S. KOROKAI medalie bronz TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
MATEI MINDREANU A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


TATE CHOKEN - 32COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
CĂLIN SEBASTIAN A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie aur TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 32COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
IGNAT VLADIMIR A. C. S. GHEPARDO medalie argint TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 32COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
URSAC COSTIN STEFAN A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 32COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


TATE CHOKEN - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
BĂDĂLUȚĂ SERGIU-AMIR FLORENTIN HINODE medalie aur TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
LUPUTIU ANDREI - HORIA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
STAICU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
RARES ALEXANDRU TOTOROTEA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


TATE CHOKEN - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
ANDREI LUCIAN NEAGU A. C. S. GHEPARDO medalie aur TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
AVASILCĂI ROBERT-ȘTEFAN HINODE medalie argint TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
PĂSTRĂVANU DAVID A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


TATE KODACHI - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
NEAGU CATALINA-TEODORA-ANTONIA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
SERBANESCU MARA KATJA A. C. S. GHEPARDO medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
SUCIU AMINA C. S. KOROKAI medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 31COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8


TATE KODACHI - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
IGNAT VLADIMIR A. C. S. GHEPARDO medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
AVASILCĂI ROBERT-ȘTEFAN HINODE medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
PĂSTRĂVANU DAVID A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 31COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


TATE KODACHI - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
GHEORGHIU TAMARA A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
ANDREEA MARIA MANEA A. C. S. GHEPARDO medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
STANCIU SARA ALEXANDRA C. S. KOROKAI medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8
CIULEI MARIA-ANTONIA HINODE medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 41COPII II - FEMININ - MIXT - 0 - 8


TATE KODACHI - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
COSOSCHI CEZAR A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
MATEI MINDREANU A. C. S. GHEPARDO medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
SUCIU ARIN C. S. KOROKAI medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
STOICESCU RAREȘ-ALEXANDRU HINODE medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 42COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


TATE KODACHI - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
BĂDĂLUȚĂ SERGIU-AMIR FLORENTIN HINODE medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
LUPUTIU ANDREI - HORIA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
STAICU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
RARES ALEXANDRU TOTOROTEA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 41COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


TATE KODACHI - 32COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
ANDREI LUCIAN NEAGU A. C. S. GHEPARDO medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 32COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
CĂLIN SEBASTIAN A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 32COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8
URSAC COSTIN STEFAN A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 32COPII II - MASCULIN - MIXT - 0 - 8


CHOKEN KATATE - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
MONE ANNELISE - PAULA - ADRIANA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
ENACHE SORANA - ALEXANDRA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
SAFTA CARLA ANTONIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
ILINOIU IRIS A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10


CHOKEN KATATE - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
MOLDOVEANU LUCA-MATEI HINODE medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
SAVA VLAD GEORGE CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
FĂGĂRAŞ ARMIN-NICOLAS C. S. KOROKAI medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
CANTACUZ DIMITRIS A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


CHOKEN KATATE - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
COSOSCHI DAVID A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
IACOB DAVID FLORIAN CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
VÎJEU ȘTEFAN A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
DAVID ALEXANDRU HARTNER A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


CHOKEN KATATE - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
BĂDĂLUȚĂ SARAH-AMIRA ANDREEA HINODE medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
PAUN MARIA DARIA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
TIVILIKI DENISA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
SBUGHIU ELIZA MARIA C. S. KOROKAI medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10


CHOKEN RYOTE - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10 - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
MONE ANNELISE - PAULA - ADRIANA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
PAUN MARIA DARIA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
SAFTA CARLA ANTONIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
ILINOIU IRIS A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10


CHOKEN RYOTE - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
MOLDOVEANU LUCA-MATEI HINODE medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
SAVA VLAD GEORGE CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
FĂGĂRAŞ ARMIN-NICOLAS C. S. KOROKAI medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
DAVID ALEXANDRU HARTNER A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


CHOKEN RYOTE - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
IACOB DAVID FLORIAN CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
COSOSCHI DAVID A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
VÎJEU ȘTEFAN A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
CANTACUZ DIMITRIS A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


CHOKEN RYOTE - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10 - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
ENACHE SORANA - ALEXANDRA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
SBUGHIU ELIZA MARIA C. S. KOROKAI medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
TIVILIKI DENISA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
BĂDĂLUȚĂ SARAH-AMIRA ANDREEA HINODE medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10


KIHON DOSA - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10 - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
PAUN MARIA DARIA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie aur KIHON DOSA KIHON DOSA - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
BĂDĂLUȚĂ SARAH-AMIRA ANDREEA HINODE medalie argint KIHON DOSA KIHON DOSA - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
TIVILIKI DENISA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
SBUGHIU ELIZA MARIA C. S. KOROKAI medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10


KIHON DOSA - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
MOLDOVEANU LUCA-MATEI HINODE medalie aur KIHON DOSA KIHON DOSA - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
SAVA VLAD GEORGE CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint KIHON DOSA KIHON DOSA - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
FĂGĂRAŞ ARMIN-NICOLAS C. S. KOROKAI medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
CANTACUZ DIMITRIS A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


KIHON DOSA - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10 - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
ENACHE SORANA - ALEXANDRA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie aur KIHON DOSA KIHON DOSA - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
MONE ANNELISE - PAULA - ADRIANA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint KIHON DOSA KIHON DOSA - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
SAFTA CARLA ANTONIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
ILINOIU IRIS A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10


KIHON DOSA - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
COSOSCHI DAVID A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur KIHON DOSA KIHON DOSA - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
IACOB DAVID FLORIAN CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint KIHON DOSA KIHON DOSA - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
VÎJEU ȘTEFAN A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
DAVID ALEXANDRU HARTNER A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


KODACHI - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
SBUGHIU ELIZA MARIA C. S. KOROKAI medalie aur KODACHI KODACHI - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
TIVILIKI DENISA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint KODACHI KODACHI - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
MONE ANNELISE - PAULA - ADRIANA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz KODACHI KODACHI - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
BĂDĂLUȚĂ SARAH-AMIRA ANDREEA HINODE medalie bronz KODACHI KODACHI - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10


KODACHI - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
MOLDOVEANU LUCA-MATEI HINODE medalie aur KODACHI KODACHI - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
SAVA VLAD GEORGE CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint KODACHI KODACHI - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
FĂGĂRAŞ ARMIN-NICOLAS C. S. KOROKAI medalie bronz KODACHI KODACHI - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
DAVID ALEXANDRU HARTNER A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KODACHI KODACHI - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


KODACHI - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
ILINOIU IRIS A. C. S. GHEPARDO medalie aur KODACHI KODACHI - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
SAFTA CARLA ANTONIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint KODACHI KODACHI - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
PAUN MARIA DARIA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz KODACHI KODACHI - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
ENACHE SORANA - ALEXANDRA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz KODACHI KODACHI - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10


KODACHI - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
COSOSCHI DAVID A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur KODACHI KODACHI - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
IACOB DAVID FLORIAN CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint KODACHI KODACHI - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
VÎJEU ȘTEFAN A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz KODACHI KODACHI - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
CANTACUZ DIMITRIS A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KODACHI KODACHI - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


NITO - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
SAFTA CARLA ANTONIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur NITO NITO - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
MONE ANNELISE - PAULA - ADRIANA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint NITO NITO - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
ILINOIU IRIS A. C. S. GHEPARDO medalie bronz NITO NITO - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
ENACHE SORANA - ALEXANDRA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz NITO NITO - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10


NITO - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
IACOB DAVID FLORIAN CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie aur NITO NITO - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
COSOSCHI DAVID A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint NITO NITO - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
VÎJEU ȘTEFAN A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz NITO NITO - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
CANTACUZ DIMITRIS A. C. S. GHEPARDO medalie bronz NITO NITO - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


NITO - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
FĂGĂRAŞ ARMIN-NICOLAS C. S. KOROKAI medalie aur NITO NITO - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
DAVID ALEXANDRU HARTNER A. C. S. GHEPARDO medalie argint NITO NITO - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
SAVA VLAD GEORGE CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz NITO NITO - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
MOLDOVEANU LUCA-MATEI HINODE medalie bronz NITO NITO - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


NITO - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
BĂDĂLUȚĂ SARAH-AMIRA ANDREEA HINODE medalie aur NITO NITO - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
PAUN MARIA DARIA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint NITO NITO - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
TIVILIKI DENISA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz NITO NITO - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
SBUGHIU ELIZA MARIA C. S. KOROKAI medalie bronz NITO NITO - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10


NUNCHAKU - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
SAVA VLAD GEORGE CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie aur NUNCHAKU NUNCHAKU - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
MOLDOVEANU LUCA-MATEI HINODE medalie argint NUNCHAKU NUNCHAKU - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
FĂGĂRAŞ ARMIN-NICOLAS C. S. KOROKAI medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
CANTACUZ DIMITRIS A. C. S. GHEPARDO medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


NUNCHAKU - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10 - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
MONE ANNELISE - PAULA - ADRIANA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie aur NUNCHAKU NUNCHAKU - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
BĂDĂLUȚĂ SARAH-AMIRA ANDREEA HINODE medalie argint NUNCHAKU NUNCHAKU - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
TIVILIKI DENISA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
SBUGHIU ELIZA MARIA C. S. KOROKAI medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10


NUNCHAKU - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10 - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
ENACHE SORANA - ALEXANDRA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie aur NUNCHAKU NUNCHAKU - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
SAFTA CARLA ANTONIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint NUNCHAKU NUNCHAKU - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
PAUN MARIA DARIA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
ILINOIU IRIS A. C. S. GHEPARDO medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10


NUNCHAKU - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
COSOSCHI DAVID A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur NUNCHAKU NUNCHAKU - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
IACOB DAVID FLORIAN CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint NUNCHAKU NUNCHAKU - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
VÎJEU ȘTEFAN A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
DAVID ALEXANDRU HARTNER A. C. S. GHEPARDO medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


TANTO - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
SAVA VLAD GEORGE CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie aur TANTO TANTO - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
MOLDOVEANU LUCA-MATEI HINODE medalie argint TANTO TANTO - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
FĂGĂRAŞ ARMIN-NICOLAS C. S. KOROKAI medalie bronz TANTO TANTO - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
CANTACUZ DIMITRIS A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TANTO TANTO - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


TANTO - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
PAUN MARIA DARIA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie aur TANTO TANTO - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
SBUGHIU ELIZA MARIA C. S. KOROKAI medalie argint TANTO TANTO - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
TIVILIKI DENISA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TANTO TANTO - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
BĂDĂLUȚĂ SARAH-AMIRA ANDREEA HINODE medalie bronz TANTO TANTO - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10


TANTO - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
ILINOIU IRIS A. C. S. GHEPARDO medalie aur TANTO TANTO - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
SAFTA CARLA ANTONIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TANTO TANTO - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
MONE ANNELISE - PAULA - ADRIANA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz TANTO TANTO - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
ENACHE SORANA - ALEXANDRA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz TANTO TANTO - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10


TANTO - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
COSOSCHI DAVID A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TANTO TANTO - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
IACOB DAVID FLORIAN CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint TANTO TANTO - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
VÎJEU ȘTEFAN A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz TANTO TANTO - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
DAVID ALEXANDRU HARTNER A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TANTO TANTO - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


TATE CHOKEN - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
MOLDOVEANU LUCA-MATEI HINODE medalie aur TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
SAVA VLAD GEORGE CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
FĂGĂRAŞ ARMIN-NICOLAS C. S. KOROKAI medalie bronz TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
DAVID ALEXANDRU HARTNER A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


TATE CHOKEN - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10 - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
ILINOIU IRIS A. C. S. GHEPARDO medalie aur TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
SAFTA CARLA ANTONIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
PAUN MARIA DARIA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
MONE ANNELISE - PAULA - ADRIANA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10


TATE CHOKEN - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10 - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
ENACHE SORANA - ALEXANDRA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie aur TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
SBUGHIU ELIZA MARIA C. S. KOROKAI medalie argint TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
TIVILIKI DENISA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
BĂDĂLUȚĂ SARAH-AMIRA ANDREEA HINODE medalie bronz TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10


TATE CHOKEN - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
COSOSCHI DAVID A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
IACOB DAVID FLORIAN CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
VÎJEU ȘTEFAN A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
CANTACUZ DIMITRIS A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


TATE KODACHI - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
MOLDOVEANU LUCA-MATEI HINODE medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
SAVA VLAD GEORGE CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
FĂGĂRAŞ ARMIN-NICOLAS C. S. KOROKAI medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
DAVID ALEXANDRU HARTNER A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 41COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


TATE KODACHI - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
ILINOIU IRIS A. C. S. GHEPARDO medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
SAFTA CARLA ANTONIA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
PAUN MARIA DARIA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
MONE ANNELISE - PAULA - ADRIANA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 42COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10


TATE KODACHI - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
ENACHE SORANA - ALEXANDRA CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
SBUGHIU ELIZA MARIA C. S. KOROKAI medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
TIVILIKI DENISA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10
BĂDĂLUȚĂ SARAH-AMIRA ANDREEA HINODE medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 41COPII I - FEMININ - MIXT - 8 - 10


TATE KODACHI - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
COSOSCHI DAVID A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
CANTACUZ DIMITRIS A. C. S. GHEPARDO medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
VÎJEU ȘTEFAN A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10
IACOB DAVID FLORIAN CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 42COPII I - MASCULIN - MIXT - 8 - 10


CHOKEN KATATE - 53MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
VINTILA MARA GABRIELA ACS PRO ADV TEAM medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 53MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
CIOBANU MARIA IRIS CLUB DOJO CASA PANCIU medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 53MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
DUMITRU ALEXANDRA C. S. KOROKAI medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 53MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


CHOKEN KATATE - 52MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
MOGOŞ ARIANA-RUXANDRA-MIRUNA C. S. KOROKAI medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 52MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
MĂLDĂRĂŞANU LORELAI C. S. KOROKAI medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 52MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


CHOKEN KATATE - 33MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
MADESCU MIHAI - CRISTIAN CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 33MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
NEAGU DARIUS ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 33MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
STOICA MIHAI ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 33MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


CHOKEN KATATE - 31MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL HINODE medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
PETCU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
ENACHE EMANUEL-ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 31MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


CHOKEN KATATE - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
DRAGAN RARES MIHAI A.C.S. HIZASHI medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
MARIN IONUT ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
SUCIU ARON IOAN C. S. KOROKAI medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
ILINOIU TOMA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


CHOKEN KATATE - 32MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
COVACIU LAURENTIU FLORIN CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 32MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
CHELU TUDOR-SERGIU C. S. KOROKAI medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 32MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
BORDEIANU ALEXANDRU A. C. S. GHEPARDO medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - 32MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


CHOKEN RYOTE - 53MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
VINTILA MARA GABRIELA ACS PRO ADV TEAM medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 53MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
MĂLDĂRĂŞANU LORELAI C. S. KOROKAI medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 53MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
CIOBANU MARIA IRIS CLUB DOJO CASA PANCIU medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 53MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


CHOKEN RYOTE - 52MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
MOGOŞ ARIANA-RUXANDRA-MIRUNA C. S. KOROKAI medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 52MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
DUMITRU ALEXANDRA C. S. KOROKAI medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 52MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


CHOKEN RYOTE - 33MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
MADESCU MIHAI - CRISTIAN CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 33MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
NEAGU DARIUS ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 33MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
STOICA MIHAI ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 33MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


CHOKEN RYOTE - 31MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL HINODE medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 31MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
COVACIU LAURENTIU FLORIN CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 31MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
PETCU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 31MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


CHOKEN RYOTE - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
DRAGAN RARES MIHAI A.C.S. HIZASHI medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
ENACHE EMANUEL-ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
SUCIU ARON IOAN C. S. KOROKAI medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
ILINOIU TOMA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


CHOKEN RYOTE - 32MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
BORDEIANU ALEXANDRU A. C. S. GHEPARDO medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 32MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
CHELU TUDOR-SERGIU C. S. KOROKAI medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 32MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
MARIN IONUT ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - 32MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


KIHON DOSA - 33MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
NEAGU DARIUS ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie aur KIHON DOSA KIHON DOSA - 33MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
MADESCU MIHAI - CRISTIAN CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint KIHON DOSA KIHON DOSA - 33MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
STOICA MIHAI ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - 33MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


KIHON DOSA - 52MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
MOGOŞ ARIANA-RUXANDRA-MIRUNA C. S. KOROKAI medalie aur KIHON DOSA KIHON DOSA - 52MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
MĂLDĂRĂŞANU LORELAI C. S. KOROKAI medalie argint KIHON DOSA KIHON DOSA - 52MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


KIHON DOSA - 31MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL HINODE medalie aur KIHON DOSA KIHON DOSA - 31MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
PETCU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint KIHON DOSA KIHON DOSA - 31MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
ENACHE EMANUEL-ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - 31MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


KIHON DOSA - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
DRAGAN RARES MIHAI A.C.S. HIZASHI medalie aur KIHON DOSA KIHON DOSA - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
MARIN IONUT ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint KIHON DOSA KIHON DOSA - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
SUCIU ARON IOAN C. S. KOROKAI medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
ILINOIU TOMA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


KIHON DOSA - 32MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
COVACIU LAURENTIU FLORIN CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie aur KIHON DOSA KIHON DOSA - 32MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
BORDEIANU ALEXANDRU A. C. S. GHEPARDO medalie argint KIHON DOSA KIHON DOSA - 32MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
CHELU TUDOR-SERGIU C. S. KOROKAI medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - 32MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


KIHON DOSA - 53MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
CIOBANU MARIA IRIS CLUB DOJO CASA PANCIU medalie aur KIHON DOSA KIHON DOSA - 53MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
VINTILA MARA GABRIELA ACS PRO ADV TEAM medalie argint KIHON DOSA KIHON DOSA - 53MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
DUMITRU ALEXANDRA C. S. KOROKAI medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - 53MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


KODACHI - 53MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
VINTILA MARA GABRIELA ACS PRO ADV TEAM medalie aur KODACHI KODACHI - 53MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
CIOBANU MARIA IRIS CLUB DOJO CASA PANCIU medalie argint KODACHI KODACHI - 53MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
DUMITRU ALEXANDRA C. S. KOROKAI medalie bronz KODACHI KODACHI - 53MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


KODACHI - 52MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
MOGOŞ ARIANA-RUXANDRA-MIRUNA C. S. KOROKAI medalie aur KODACHI KODACHI - 52MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
MĂLDĂRĂŞANU LORELAI C. S. KOROKAI medalie argint KODACHI KODACHI - 52MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


KODACHI - 33MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
MADESCU MIHAI - CRISTIAN CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie aur KODACHI KODACHI - 33MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
NEAGU DARIUS ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint KODACHI KODACHI - 33MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
STOICA MIHAI ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz KODACHI KODACHI - 33MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


KODACHI - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
ILINOIU TOMA A. C. S. GHEPARDO medalie aur KODACHI KODACHI - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
MARIN IONUT ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint KODACHI KODACHI - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
SUCIU ARON IOAN C. S. KOROKAI medalie bronz KODACHI KODACHI - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
DRAGAN RARES MIHAI A.C.S. HIZASHI medalie bronz KODACHI KODACHI - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


KODACHI - 31MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL HINODE medalie aur KODACHI KODACHI - 31MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
ENACHE EMANUEL-ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint KODACHI KODACHI - 31MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
PETCU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz KODACHI KODACHI - 31MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


KODACHI - 32MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
BORDEIANU ALEXANDRU A. C. S. GHEPARDO medalie aur KODACHI KODACHI - 32MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
COVACIU LAURENTIU FLORIN CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint KODACHI KODACHI - 32MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
CHELU TUDOR-SERGIU C. S. KOROKAI medalie bronz KODACHI KODACHI - 32MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


NITO - 33MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
NEAGU DARIUS ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie aur NITO NITO - 33MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
MADESCU MIHAI - CRISTIAN CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint NITO NITO - 33MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
STOICA MIHAI ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz NITO NITO - 33MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


NITO - 52MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
MOGOŞ ARIANA-RUXANDRA-MIRUNA C. S. KOROKAI medalie aur NITO NITO - 52MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
MĂLDĂRĂŞANU LORELAI C. S. KOROKAI medalie argint NITO NITO - 52MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


NITO - 31MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL HINODE medalie aur NITO NITO - 31MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
PETCU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint NITO NITO - 31MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
MARIN IONUT ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz NITO NITO - 31MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


NITO - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
COVACIU LAURENTIU FLORIN CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie aur NITO NITO - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
DRAGAN RARES MIHAI A.C.S. HIZASHI medalie argint NITO NITO - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
SUCIU ARON IOAN C. S. KOROKAI medalie bronz NITO NITO - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
ILINOIU TOMA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz NITO NITO - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


NITO - 53MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
CIOBANU MARIA IRIS CLUB DOJO CASA PANCIU medalie aur NITO NITO - 53MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
VINTILA MARA GABRIELA ACS PRO ADV TEAM medalie argint NITO NITO - 53MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
DUMITRU ALEXANDRA C. S. KOROKAI medalie bronz NITO NITO - 53MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


NITO - 32MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
BORDEIANU ALEXANDRU A. C. S. GHEPARDO medalie aur NITO NITO - 32MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
CHELU TUDOR-SERGIU C. S. KOROKAI medalie argint NITO NITO - 32MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
ENACHE EMANUEL-ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz NITO NITO - 32MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


NUNCHAKU - 53MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
VINTILA MARA GABRIELA ACS PRO ADV TEAM medalie aur NUNCHAKU NUNCHAKU - 53MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
DUMITRU ALEXANDRA C. S. KOROKAI medalie argint NUNCHAKU NUNCHAKU - 53MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
CIOBANU MARIA IRIS CLUB DOJO CASA PANCIU medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - 53MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


NUNCHAKU - 52MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
MOGOŞ ARIANA-RUXANDRA-MIRUNA C. S. KOROKAI medalie aur NUNCHAKU NUNCHAKU - 52MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
MĂLDĂRĂŞANU LORELAI C. S. KOROKAI medalie argint NUNCHAKU NUNCHAKU - 52MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


NUNCHAKU - 33MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
MADESCU MIHAI - CRISTIAN CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie aur NUNCHAKU NUNCHAKU - 33MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
NEAGU DARIUS ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint NUNCHAKU NUNCHAKU - 33MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
STOICA MIHAI ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - 33MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


NUNCHAKU - 31MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL HINODE medalie aur NUNCHAKU NUNCHAKU - 31MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
PETCU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint NUNCHAKU NUNCHAKU - 31MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
ENACHE EMANUEL-ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - 31MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


NUNCHAKU - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
DRAGAN RARES MIHAI A.C.S. HIZASHI medalie aur NUNCHAKU NUNCHAKU - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
MARIN IONUT ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint NUNCHAKU NUNCHAKU - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
SUCIU ARON IOAN C. S. KOROKAI medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
ILINOIU TOMA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


NUNCHAKU - 32MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
BORDEIANU ALEXANDRU A. C. S. GHEPARDO medalie aur NUNCHAKU NUNCHAKU - 32MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
COVACIU LAURENTIU FLORIN CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint NUNCHAKU NUNCHAKU - 32MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
CHELU TUDOR-SERGIU C. S. KOROKAI medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - 32MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


TANTO - 52MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
MOGOŞ ARIANA-RUXANDRA-MIRUNA C. S. KOROKAI medalie aur TANTO TANTO - 52MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
MĂLDĂRĂŞANU LORELAI C. S. KOROKAI medalie argint TANTO TANTO - 52MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


TANTO - 33MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
MADESCU MIHAI - CRISTIAN CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie aur TANTO TANTO - 33MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
STOICA MIHAI ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint TANTO TANTO - 33MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
NEAGU DARIUS ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz TANTO TANTO - 33MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


TANTO - 31MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL HINODE medalie aur TANTO TANTO - 31MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
PETCU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint TANTO TANTO - 31MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
ENACHE EMANUEL-ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz TANTO TANTO - 31MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


TANTO - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
DRAGAN RARES MIHAI A.C.S. HIZASHI medalie aur TANTO TANTO - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
MARIN IONUT ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint TANTO TANTO - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
SUCIU ARON IOAN C. S. KOROKAI medalie bronz TANTO TANTO - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
ILINOIU TOMA A. C. S. GHEPARDO medalie bronz TANTO TANTO - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


TANTO - 32MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
COVACIU LAURENTIU FLORIN CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie aur TANTO TANTO - 32MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
BORDEIANU ALEXANDRU A. C. S. GHEPARDO medalie argint TANTO TANTO - 32MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
CHELU TUDOR-SERGIU C. S. KOROKAI medalie bronz TANTO TANTO - 32MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


TANTO - 53MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - TANTO

Nume Club Medalie Proba Categorie
CIOBANU MARIA IRIS CLUB DOJO CASA PANCIU medalie aur TANTO TANTO - 53MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
VINTILA MARA GABRIELA ACS PRO ADV TEAM medalie argint TANTO TANTO - 53MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
DUMITRU ALEXANDRA C. S. KOROKAI medalie bronz TANTO TANTO - 53MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


TATE CHOKEN - 33MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
NEAGU DARIUS ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie aur TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 33MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
MADESCU MIHAI - CRISTIAN CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 33MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
STOICA MIHAI ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 33MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


TATE CHOKEN - 52MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
MOGOŞ ARIANA-RUXANDRA-MIRUNA C. S. KOROKAI medalie aur TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 52MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
DUMITRU ALEXANDRA C. S. KOROKAI medalie argint TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 52MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


TATE CHOKEN - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
ILINOIU TOMA A. C. S. GHEPARDO medalie aur TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
ENACHE EMANUEL-ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
SUCIU ARON IOAN C. S. KOROKAI medalie bronz TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
DRAGAN RARES MIHAI A.C.S. HIZASHI medalie bronz TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


TATE CHOKEN - 31MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL HINODE medalie aur TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 31MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
PETCU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 31MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
COVACIU LAURENTIU FLORIN CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 31MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


TATE CHOKEN - 32MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
BORDEIANU ALEXANDRU A. C. S. GHEPARDO medalie aur TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 32MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
CHELU TUDOR-SERGIU C. S. KOROKAI medalie argint TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 32MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
MARIN IONUT ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 32MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


TATE CHOKEN - 53MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - TATE CHOKEN

Nume Club Medalie Proba Categorie
VINTILA MARA GABRIELA ACS PRO ADV TEAM medalie aur TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 53MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
MĂLDĂRĂŞANU LORELAI C. S. KOROKAI medalie argint TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 53MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
CIOBANU MARIA IRIS CLUB DOJO CASA PANCIU medalie bronz TATE CHOKEN TATE CHOKEN - 53MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


TATE KODACHI - 33MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
NEAGU DARIUS ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 33MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
MADESCU MIHAI - CRISTIAN CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 33MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
STOICA MIHAI ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 33MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


TATE KODACHI - 52MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
MOGOŞ ARIANA-RUXANDRA-MIRUNA C. S. KOROKAI medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 52MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
DUMITRU ALEXANDRA C. S. KOROKAI medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 52MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


TATE KODACHI - 53MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
MĂLDĂRĂŞANU LORELAI C. S. KOROKAI medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 53MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
VINTILA MARA GABRIELA ACS PRO ADV TEAM medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 53MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12
CIOBANU MARIA IRIS CLUB DOJO CASA PANCIU medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 53MINICADETI - FEMININ - MIXT - 10 - 12


TATE KODACHI - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
ILINOIU TOMA A. C. S. GHEPARDO medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
ENACHE EMANUEL-ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
SUCIU ARON IOAN C. S. KOROKAI medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
DRAGAN RARES MIHAI A.C.S. HIZASHI medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 41MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


TATE KODACHI - 31MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL HINODE medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 31MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
PETCU ANDREI A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 31MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
COVACIU LAURENTIU FLORIN CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 31MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12


TATE KODACHI - 32MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12 - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
MARIN IONUT ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV AKIRA medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - 32MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
CHELU TUDOR-SERGIU C. S. KOROKAI medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - 32MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12
BORDEIANU ALEXANDRU A. C. S. GHEPARDO medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - 32MINICADETI - MASCULIN - MIXT - 10 - 12