CHOKEN KATATE - SENIORI - M - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
VINTILĂ MUGUREL A. C. S. BUDO BEST medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - SENIORI - M
CRISTACHE CRISTIAN A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - SENIORI - M
SOLOGON ANDREI-OLIVIU RONIN RYU medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - SENIORI - M
BĂLAN DRAGOŞ A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - SENIORI - M
OLARU ADRIAN HO LONG - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - SENIORI - M
ENACHE GEORGE SHINOBI BUCURESTI - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - SENIORI - M
DENIS ALNITEI SHINOBI BUCURESTI - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - SENIORI - M


CHOKEN KATATE - COPII I - M - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
SOLOGON RARES YANG medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII I - M
BOGDAN ANTONIO KONTACT KARATE medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII I - M
STOICESCU MIHAIL RONIN RYU medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII I - M
PREDA LUCA IUSTIN RONIN RYU medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII I - M
VIERIU LUCA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII I - M
RADU THEODOR CRISTIAN RONIN RYU - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII I - M
POPESCU ANDREI KONTACT KARATE - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII I - M
PETRE BOGDAN ANDREI RONIN RYU - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII I - M
PAUN ANDREI CLAUDIU RONIN RYU - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII I - M
OPRIȘ DARIUS - GABRIEL CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII I - M
OLOGU EDUARD MIHAI RONIN RYU - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII I - M
OANCEA DANIEL STEFAN RONIN RYU - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII I - M
MIRĂUȚĂ ANDREI - COSMIN CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII I - M
MIHAI CRISTIAN ANDREI RONIN RYU - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII I - M
IVANA NICUSOR ALEXANDRU RONIN RYU - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII I - M
DUMITRACHE RARES GABRIEL RONIN RYU - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII I - M
CAMPEANU DARIUS SHINOBI BUCURESTI - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII I - M
BIJAN DARIO - GEORGIAN CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII I - M
BERBECARU ANDREI CEZAR RONIN RYU - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII I - M


CHOKEN KATATE - MINICADETI - M - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
NITICU DARIUS YANG medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - MINICADETI - M
EFTIMIE ALEXANDRU KONTACT KARATE medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - MINICADETI - M
NICOLAE STEFAN KONTACT KARATE medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - MINICADETI - M
MIRESCU COSMIN - RAUL CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - MINICADETI - M
UDREA NICOLAE KONTACT KARATE - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - MINICADETI - M
STOCHECI RAFAEL A.C.A.M.V. HO VANG DAO - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - MINICADETI - M
POPA ALEXANDRU - FABIAN CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - MINICADETI - M
PARASCHIV ANDREI RONIN RYU - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - MINICADETI - M
MIRCU IUSTIN - ADRIAN CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - MINICADETI - M
ENE ANDREI BOGDAN RONIN RYU - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - MINICADETI - M
EFTIMIE ANDREI KONTACT KARATE - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - MINICADETI - M
DUMITRACHE MIHNEA IOAN RONIN RYU - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - MINICADETI - M
CORNESCU SAMI ADRIAN RONIN RYU - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - MINICADETI - M
COCA CRISTIAN ADRIAN RONIN RYU - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - MINICADETI - M
CĂTĂRARU GABRIEL DANIEL A.C.A.M.V. HO VANG DAO - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - MINICADETI - M
BURDUSEL ANDREI SORIN RONIN RYU - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - MINICADETI - M
ANDREI IUSTIN YANG - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - MINICADETI - M


CHOKEN KATATE - CADETI I - F - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
MUNTEAN ANDREEA - IOANA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - CADETI I - F
SERSEA MARIA ERIKA RONIN RYU medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - CADETI I - F
DOHOTARU ADELINA RONIN RYU medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - CADETI I - F
CIUCA ROBERTA RONIN RYU medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - CADETI I - F
ZECHERU OANA SHINOBI BUCURESTI - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - CADETI I - F
UNGUREANU ILINCA SHINOBI BUCURESTI - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - CADETI I - F
POPESCU IOANA KONTACT KARATE - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - CADETI I - F
LUKACS KARINA - LAURA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - CADETI I - F


CHOKEN KATATE - COPII II - M - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
MIHAI LUCIAN STEFAN RONIN RYU medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII II - M
BONCE ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII II - M
PARASCHIV DAVID IOAN RONIN RYU medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII II - M
DUMITRACHE STEFAN ROBERT RONIN RYU medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII II - M
SERBAN IONUT CRISTIAN RONIN RYU - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII II - M
SAMOILA DARIUS RONIN RYU - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII II - M
RAȚĂ IUSTIN - EMANUEL CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII II - M
PREDA MATIAS RONIN RYU - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII II - M
PAVEL ANTONIO GABRIEL RONIN RYU - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII II - M
OPREA MIHAI YANG - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII II - M
NICOLAS TUDORACHE RONIN RYU - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII II - M
NEAGOE BOGDAN - CLAUDIU CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII II - M
IONITA ALEXANDRU RONIN RYU - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII II - M
GURITA ANDREI MIHAI RONIN RYU - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII II - M
GIURGIU CRISTIAN - LAURENȚIU CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII II - M
DEHEL ANDREI CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII II - M
CONSTANTIN ROBERT GABRIEL RONIN RYU - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII II - M
CLĂPUCI VLAD - CRISTIAN CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII II - M
CĂRPINIȘAN CRISTIAN - OVIDIU CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII II - M
ARAFAT EMAD DANIEL RONIN RYU - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII II - M


CHOKEN KATATE - CADETI I - M - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
IORDAN MIHAI SERGIU RONIN RYU medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - CADETI I - M
DOBRE COSMIN YANG medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - CADETI I - M
BADICU CATALIN YANG medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - CADETI I - M
ARSENE RADU KONTACT KARATE medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - CADETI I - M
VLASCEANU RARES ALEXANDRU RONIN RYU - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - CADETI I - M
LOMBREA SILVIUS CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - CADETI I - M
DRAGHICI DARIUS KONTACT KARATE - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - CADETI I - M
AVRAM GEORGIAN YANG - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - CADETI I - M
ARAFAT KHALED MARIUS RONIN RYU - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - CADETI I - M


CHOKEN KATATE - MINICADETI - F - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
ION RALUCA YANG medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - MINICADETI - F
MIHAI IZABELA KONTACT KARATE medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - MINICADETI - F
TIGAU TEODORA YANG medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - MINICADETI - F
NITA MIHAELA YANG medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - MINICADETI - F
NĂCĂIANU DENISA - MARIA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - MINICADETI - F
EREMIA MIHAELA RONIN RYU - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - MINICADETI - F
CONSTANTINESCU MARIA RONIN RYU - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - MINICADETI - F
CÎNTAR CRINA - MĂDĂLINA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - MINICADETI - F


CHOKEN KATATE - COPII I - F - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
GOIAN MĂDĂLINA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII I - F
VORNICESCU EMA IOANA RONIN RYU medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII I - F
HERCZEG ȘTEFANIA - RIANA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII I - F
FLOREA NATALIA - IOANA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII I - F
TOMA SARA MARIA RONIN RYU - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII I - F
TAUJAN SOFIA SHINOBI BUCURESTI - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII I - F
SOCOL YASMIN KONTACT KARATE - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII I - F
SECHELIAN ALESSIA - LAURA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII I - F
SAMOILA ANA-MARIA RONIN RYU - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII I - F
CEAUCA MARIA LILIANA C. S. C. C. E. - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII I - F
APOSTOL REBECA MIHAELA RONIN RYU - CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII I - F


CHOKEN KATATE - COPII II - F - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
BAZOIANU SABINA ANDREEA RONIN RYU medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII II - F
UNGUREANU IRINA RONIN RYU medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII II - F
BUTAȘ ANA - IRINA - ANDREEA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII II - F
BAKHACHE KAREN SHINOBI BUCURESTI medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - COPII II - F


CHOKEN KATATE - JUNIORI II - M - CHOKEN KATATE

Nume Club Medalie Proba Categorie
BACANU VLADUT YANG medalie aur CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - JUNIORI II - M
RUJEI ȘTEFAN - ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie argint CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - JUNIORI II - M
IONESCU LUCA SHINOBI BUCURESTI medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - JUNIORI II - M
CONSTANTINESCU ANDREI RONIN RYU medalie bronz CHOKEN KATATE CHOKEN KATATE - JUNIORI II - M


CHOKEN RYOTE - COPII I - F - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
VORNICESCU EMA IOANA RONIN RYU medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - F
HERCZEG ȘTEFANIA - RIANA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - F
CEAUCA MARIA LILIANA C. S. C. C. E. medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - F
SECHELIAN ALESSIA - LAURA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - F
TOMA SARA MARIA RONIN RYU - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - F
SOCOL YASMIN KONTACT KARATE - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - F
SAMOILA ANA-MARIA RONIN RYU - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - F
GOIAN MĂDĂLINA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - F
FLOREA NATALIA - IOANA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - F
APOSTOL REBECA MIHAELA RONIN RYU - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - F


CHOKEN RYOTE - SENIORI - M - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
VINTILĂ MUGUREL A. C. S. BUDO BEST medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - SENIORI - M
OLARU ADRIAN HO LONG medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - SENIORI - M
CRISTACHE CRISTIAN A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - SENIORI - M
BĂLAN DRAGOŞ A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - SENIORI - M
SOLOGON ANDREI-OLIVIU RONIN RYU - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - SENIORI - M
ENACHE GEORGE SHINOBI BUCURESTI - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - SENIORI - M
DENIS ALNITEI SHINOBI BUCURESTI - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - SENIORI - M


CHOKEN RYOTE - COPII I - M - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
PETRE BOGDAN ANDREI RONIN RYU medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - M
MIHAI CRISTIAN ANDREI RONIN RYU medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - M
SOLOGON RARES YANG medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - M
MIRĂUȚĂ ANDREI - COSMIN CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - M
VIERIU LUCA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - M
STOICESCU MIHAIL RONIN RYU - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - M
RADU THEODOR CRISTIAN RONIN RYU - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - M
PREDA LUCA IUSTIN RONIN RYU - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - M
POPESCU ANDREI KONTACT KARATE - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - M
PAUN ANDREI CLAUDIU RONIN RYU - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - M
OPRIȘ DARIUS - GABRIEL CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - M
OLOGU EDUARD MIHAI RONIN RYU - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - M
OANCEA DANIEL STEFAN RONIN RYU - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - M
IVANA NICUSOR ALEXANDRU RONIN RYU - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - M
DUMITRACHE RARES GABRIEL RONIN RYU - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - M
CAMPEANU DARIUS SHINOBI BUCURESTI - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - M
BOGDAN ANTONIO KONTACT KARATE - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - M
BIJAN DARIO - GEORGIAN CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - M
BERBECARU ANDREI CEZAR RONIN RYU - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - M


CHOKEN RYOTE - CADETI I - F - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
MUNTEAN ANDREEA - IOANA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - CADETI I - F
LUKACS KARINA - LAURA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - CADETI I - F
SERSEA MARIA ERIKA RONIN RYU medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - CADETI I - F
POPESCU IOANA KONTACT KARATE medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - CADETI I - F
ZECHERU OANA SHINOBI BUCURESTI - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - CADETI I - F
UNGUREANU ILINCA SHINOBI BUCURESTI - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - CADETI I - F
DOHOTARU ADELINA RONIN RYU - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - CADETI I - F
CIUCA ROBERTA RONIN RYU - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - CADETI I - F


CHOKEN RYOTE - MINICADETI - M - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
MIRESCU COSMIN - RAUL CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - M
NITICU DARIUS YANG medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - M
UDREA NICOLAE KONTACT KARATE medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - M
NICOLAE STEFAN KONTACT KARATE medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - M
STOCHECI RAFAEL A.C.A.M.V. HO VANG DAO - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - M
PARASCHIV ANDREI RONIN RYU - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - M
ENE ANDREI BOGDAN RONIN RYU - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - M
EFTIMIE ANDREI KONTACT KARATE - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - M
EFTIMIE ALEXANDRU KONTACT KARATE - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - M
DUMITRACHE MIHNEA IOAN RONIN RYU - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - M
CORNESCU SAMI ADRIAN RONIN RYU - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - M
COCA CRISTIAN ADRIAN RONIN RYU - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - M
CĂTĂRARU GABRIEL DANIEL A.C.A.M.V. HO VANG DAO - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - M
BURDUSEL ANDREI SORIN RONIN RYU - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - M
ANDREI IUSTIN YANG - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - M


CHOKEN RYOTE - COPII II - M - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
MIHAI LUCIAN STEFAN RONIN RYU medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII II - M
PARASCHIV DAVID IOAN RONIN RYU medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII II - M
GURITA ANDREI MIHAI RONIN RYU medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII II - M
CONSTANTIN ROBERT GABRIEL RONIN RYU medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII II - M
SERBAN IONUT CRISTIAN RONIN RYU - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII II - M
SAMOILA DARIUS RONIN RYU - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII II - M
RAȚĂ IUSTIN - EMANUEL CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII II - M
PREDA MATIAS RONIN RYU - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII II - M
PAVEL ANTONIO GABRIEL RONIN RYU - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII II - M
OPREA MIHAI YANG - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII II - M
NICOLAS TUDORACHE RONIN RYU - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII II - M
NEAGOE BOGDAN - CLAUDIU CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII II - M
IONITA ALEXANDRU RONIN RYU - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII II - M
GIURGIU CRISTIAN - LAURENȚIU CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII II - M
DUMITRACHE STEFAN ROBERT RONIN RYU - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII II - M
DEHEL ANDREI CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII II - M
CLĂPUCI VLAD - CRISTIAN CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII II - M
BONCE ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII II - M
ARAFAT EMAD DANIEL RONIN RYU - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII II - M


CHOKEN RYOTE - MINICADETI - F - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
MIHAI IZABELA KONTACT KARATE medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - F
TIGAU TEODORA YANG medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - F
NĂCĂIANU DENISA - MARIA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - F
ION RALUCA YANG medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - F
NITA MIHAELA YANG - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - F
EREMIA MIHAELA RONIN RYU - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - F
CONSTANTINESCU MARIA RONIN RYU - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - F
CÎNTAR CRINA - MĂDĂLINA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - F


CHOKEN RYOTE - CADETI I - M - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
IORDAN MIHAI SERGIU RONIN RYU medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - CADETI I - M
DOBRE COSMIN YANG medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - CADETI I - M
BADICU CATALIN YANG medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - CADETI I - M
AVRAM GEORGIAN YANG medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - CADETI I - M
VLASCEANU RARES ALEXANDRU RONIN RYU - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - CADETI I - M
LOMBREA SILVIUS CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - CADETI I - M
DRAGHICI DARIUS KONTACT KARATE - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - CADETI I - M
ARAFAT KHALED MARIUS RONIN RYU - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - CADETI I - M


CHOKEN RYOTE - COPII II - F - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
BAZOIANU SABINA ANDREEA RONIN RYU medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII II - F
UNGUREANU IRINA RONIN RYU medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII II - F
BUTAȘ ANA - IRINA - ANDREEA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII II - F
BAKHACHE KAREN SHINOBI BUCURESTI medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII II - F


CHOKEN RYOTE - JUNIORI II - M - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
BACANU VLADUT YANG medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - JUNIORI II - M
CONSTANTINESCU ANDREI RONIN RYU medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - JUNIORI II - M
RUJEI ȘTEFAN - ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - JUNIORI II - M
IONESCU LUCA SHINOBI BUCURESTI medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - JUNIORI II - M


KIHON DOSA - SENIORI - M - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
VINTILĂ MUGUREL A. C. S. BUDO BEST medalie aur KIHON DOSA KIHON DOSA - SENIORI - M
CRISTACHE CRISTIAN A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint KIHON DOSA KIHON DOSA - SENIORI - M
SOLOGON ANDREI-OLIVIU RONIN RYU medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - SENIORI - M
OLARU ADRIAN HO LONG medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - SENIORI - M
ENACHE GEORGE SHINOBI BUCURESTI - KIHON DOSA KIHON DOSA - SENIORI - M
DENIS ALNITEI SHINOBI BUCURESTI - KIHON DOSA KIHON DOSA - SENIORI - M
BĂLAN DRAGOŞ A.C.A.M.V. HO VANG DAO - KIHON DOSA KIHON DOSA - SENIORI - M


KIHON DOSA - COPII I - M - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
SOLOGON RARES YANG medalie aur KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII I - M
OPRIȘ DARIUS - GABRIEL CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie argint KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII I - M
POPESCU ANDREI KONTACT KARATE medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII I - M
PAUN ANDREI CLAUDIU RONIN RYU medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII I - M
VIERIU LUCA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII I - M
STOICESCU MIHAIL RONIN RYU - KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII I - M
RADU THEODOR CRISTIAN RONIN RYU - KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII I - M
PREDA LUCA IUSTIN RONIN RYU - KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII I - M
PETRE BOGDAN ANDREI RONIN RYU - KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII I - M
OLOGU EDUARD MIHAI RONIN RYU - KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII I - M
OANCEA DANIEL STEFAN RONIN RYU - KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII I - M
MIRĂUȚĂ ANDREI - COSMIN CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII I - M
MIHAI CRISTIAN ANDREI RONIN RYU - KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII I - M
IVANA NICUSOR ALEXANDRU RONIN RYU - KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII I - M
DUMITRACHE RARES GABRIEL RONIN RYU - KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII I - M
CAMPEANU DARIUS SHINOBI BUCURESTI - KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII I - M
BOGDAN ANTONIO KONTACT KARATE - KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII I - M
BIJAN DARIO - GEORGIAN CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII I - M
BERBECARU ANDREI CEZAR RONIN RYU - KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII I - M


KIHON DOSA - CADETI I - F - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
SERSEA MARIA ERIKA RONIN RYU medalie aur KIHON DOSA KIHON DOSA - CADETI I - F
UNGUREANU ILINCA SHINOBI BUCURESTI medalie argint KIHON DOSA KIHON DOSA - CADETI I - F
ZECHERU OANA SHINOBI BUCURESTI medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - CADETI I - F
MUNTEAN ANDREEA - IOANA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - CADETI I - F
POPESCU IOANA KONTACT KARATE - KIHON DOSA KIHON DOSA - CADETI I - F
LUKACS KARINA - LAURA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - KIHON DOSA KIHON DOSA - CADETI I - F
DOHOTARU ADELINA RONIN RYU - KIHON DOSA KIHON DOSA - CADETI I - F
CIUCA ROBERTA RONIN RYU - KIHON DOSA KIHON DOSA - CADETI I - F


KIHON DOSA - MINICADETI - M - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
MIRESCU COSMIN - RAUL CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie aur KIHON DOSA KIHON DOSA - MINICADETI - M
NITICU DARIUS YANG medalie argint KIHON DOSA KIHON DOSA - MINICADETI - M
ENE ANDREI BOGDAN RONIN RYU medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - MINICADETI - M
ANDREI IUSTIN YANG medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - MINICADETI - M
UDREA NICOLAE KONTACT KARATE - KIHON DOSA KIHON DOSA - MINICADETI - M
STOCHECI RAFAEL A.C.A.M.V. HO VANG DAO - KIHON DOSA KIHON DOSA - MINICADETI - M
POPA ALEXANDRU - FABIAN CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - KIHON DOSA KIHON DOSA - MINICADETI - M
PARASCHIV ANDREI RONIN RYU - KIHON DOSA KIHON DOSA - MINICADETI - M
NICOLAE STEFAN KONTACT KARATE - KIHON DOSA KIHON DOSA - MINICADETI - M
MIRCU IUSTIN - ADRIAN CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - KIHON DOSA KIHON DOSA - MINICADETI - M
EFTIMIE ANDREI KONTACT KARATE - KIHON DOSA KIHON DOSA - MINICADETI - M
EFTIMIE ALEXANDRU KONTACT KARATE - KIHON DOSA KIHON DOSA - MINICADETI - M
DUMITRACHE MIHNEA IOAN RONIN RYU - KIHON DOSA KIHON DOSA - MINICADETI - M
CORNESCU SAMI ADRIAN RONIN RYU - KIHON DOSA KIHON DOSA - MINICADETI - M
COCA CRISTIAN ADRIAN RONIN RYU - KIHON DOSA KIHON DOSA - MINICADETI - M
CĂTĂRARU GABRIEL DANIEL A.C.A.M.V. HO VANG DAO - KIHON DOSA KIHON DOSA - MINICADETI - M
BURDUSEL ANDREI SORIN RONIN RYU - KIHON DOSA KIHON DOSA - MINICADETI - M


KIHON DOSA - MINICADETI - F - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
ION RALUCA YANG medalie aur KIHON DOSA KIHON DOSA - MINICADETI - F
NITA MIHAELA YANG medalie argint KIHON DOSA KIHON DOSA - MINICADETI - F
TIGAU TEODORA YANG medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - MINICADETI - F
CÎNTAR CRINA - MĂDĂLINA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - MINICADETI - F
NĂCĂIANU DENISA - MARIA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - KIHON DOSA KIHON DOSA - MINICADETI - F
MIHAI IZABELA KONTACT KARATE - KIHON DOSA KIHON DOSA - MINICADETI - F
EREMIA MIHAELA RONIN RYU - KIHON DOSA KIHON DOSA - MINICADETI - F
CONSTANTINESCU MARIA RONIN RYU - KIHON DOSA KIHON DOSA - MINICADETI - F


KIHON DOSA - COPII I - F - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
HERCZEG ȘTEFANIA - RIANA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie aur KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII I - F
SOCOL YASMIN KONTACT KARATE medalie argint KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII I - F
GOIAN MĂDĂLINA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII I - F
APOSTOL REBECA MIHAELA RONIN RYU medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII I - F
VORNICESCU EMA IOANA RONIN RYU - KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII I - F
TOMA SARA MARIA RONIN RYU - KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII I - F
TAUJAN SOFIA SHINOBI BUCURESTI - KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII I - F
SECHELIAN ALESSIA - LAURA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII I - F
SAMOILA ANA-MARIA RONIN RYU - KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII I - F
FLOREA NATALIA - IOANA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII I - F
CEAUCA MARIA LILIANA C. S. C. C. E. - KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII I - F


KIHON DOSA - COPII II - M - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
BONCE ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie aur KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII II - M
PREDA MATIAS RONIN RYU medalie argint KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII II - M
SAMOILA DARIUS RONIN RYU medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII II - M
OPREA MIHAI YANG medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII II - M
SERBAN IONUT CRISTIAN RONIN RYU - KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII II - M
RAȚĂ IUSTIN - EMANUEL CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII II - M
PAVEL ANTONIO GABRIEL RONIN RYU - KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII II - M
PARASCHIV DAVID IOAN RONIN RYU - KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII II - M
NICOLAS TUDORACHE RONIN RYU - KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII II - M
NEAGOE BOGDAN - CLAUDIU CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII II - M
MIHAI LUCIAN STEFAN RONIN RYU - KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII II - M
IONITA ALEXANDRU RONIN RYU - KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII II - M
GURITA ANDREI MIHAI RONIN RYU - KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII II - M
GIURGIU CRISTIAN - LAURENȚIU CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII II - M
DUMITRACHE STEFAN ROBERT RONIN RYU - KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII II - M
DEHEL ANDREI CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII II - M
CONSTANTIN ROBERT GABRIEL RONIN RYU - KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII II - M
CLĂPUCI VLAD - CRISTIAN CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII II - M
CĂRPINIȘAN CRISTIAN - OVIDIU CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII II - M
ARAFAT EMAD DANIEL RONIN RYU - KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII II - M


KIHON DOSA - COPII II - F - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
BAZOIANU SABINA ANDREEA RONIN RYU medalie aur KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII II - F
UNGUREANU IRINA RONIN RYU medalie argint KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII II - F
BUTAȘ ANA - IRINA - ANDREEA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII II - F
BAKHACHE KAREN SHINOBI BUCURESTI medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - COPII II - F


KIHON DOSA - JUNIORI II - M - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
BACANU VLADUT YANG medalie aur KIHON DOSA KIHON DOSA - JUNIORI II - M
RUJEI ȘTEFAN - ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie argint KIHON DOSA KIHON DOSA - JUNIORI II - M
IONESCU LUCA SHINOBI BUCURESTI medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - JUNIORI II - M
CONSTANTINESCU ANDREI RONIN RYU medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - JUNIORI II - M


KIHON DOSA - CADETI I - M - KIHON DOSA

Nume Club Medalie Proba Categorie
ARSENE RADU KONTACT KARATE medalie aur KIHON DOSA KIHON DOSA - CADETI I - M
IORDAN MIHAI SERGIU RONIN RYU medalie argint KIHON DOSA KIHON DOSA - CADETI I - M
BADICU CATALIN YANG medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - CADETI I - M
AVRAM GEORGIAN YANG medalie bronz KIHON DOSA KIHON DOSA - CADETI I - M
VLASCEANU RARES ALEXANDRU RONIN RYU - KIHON DOSA KIHON DOSA - CADETI I - M
LOMBREA SILVIUS CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - KIHON DOSA KIHON DOSA - CADETI I - M
DRAGHICI DARIUS KONTACT KARATE - KIHON DOSA KIHON DOSA - CADETI I - M
DOBRE COSMIN YANG - KIHON DOSA KIHON DOSA - CADETI I - M
ARAFAT KHALED MARIUS RONIN RYU - KIHON DOSA KIHON DOSA - CADETI I - M


KODACHI - SENIORI - M - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
VINTILĂ MUGUREL A. C. S. BUDO BEST medalie aur KODACHI KODACHI - SENIORI - M
BĂLAN DRAGOŞ A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint KODACHI KODACHI - SENIORI - M
SOLOGON ANDREI-OLIVIU RONIN RYU medalie bronz KODACHI KODACHI - SENIORI - M
CRISTACHE CRISTIAN A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz KODACHI KODACHI - SENIORI - M
OLARU ADRIAN HO LONG - KODACHI KODACHI - SENIORI - M
ENACHE GEORGE SHINOBI BUCURESTI - KODACHI KODACHI - SENIORI - M
DENIS ALNITEI SHINOBI BUCURESTI - KODACHI KODACHI - SENIORI - M


KODACHI - COPII I - M - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
PETRE BOGDAN ANDREI RONIN RYU medalie aur KODACHI KODACHI - COPII I - M
OPRIȘ DARIUS - GABRIEL CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie argint KODACHI KODACHI - COPII I - M
SOLOGON RARES YANG medalie bronz KODACHI KODACHI - COPII I - M
BERBECARU ANDREI CEZAR RONIN RYU medalie bronz KODACHI KODACHI - COPII I - M
VIERIU LUCA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - KODACHI KODACHI - COPII I - M
STOICESCU MIHAIL RONIN RYU - KODACHI KODACHI - COPII I - M
RADU THEODOR CRISTIAN RONIN RYU - KODACHI KODACHI - COPII I - M
PREDA LUCA IUSTIN RONIN RYU - KODACHI KODACHI - COPII I - M
POPESCU ANDREI KONTACT KARATE - KODACHI KODACHI - COPII I - M
PAUN ANDREI CLAUDIU RONIN RYU - KODACHI KODACHI - COPII I - M
OLOGU EDUARD MIHAI RONIN RYU - KODACHI KODACHI - COPII I - M
OANCEA DANIEL STEFAN RONIN RYU - KODACHI KODACHI - COPII I - M
MIRĂUȚĂ ANDREI - COSMIN CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - KODACHI KODACHI - COPII I - M
MIHAI CRISTIAN ANDREI RONIN RYU - KODACHI KODACHI - COPII I - M
IVANA NICUSOR ALEXANDRU RONIN RYU - KODACHI KODACHI - COPII I - M
DUMITRACHE RARES GABRIEL RONIN RYU - KODACHI KODACHI - COPII I - M
CAMPEANU DARIUS SHINOBI BUCURESTI - KODACHI KODACHI - COPII I - M
BOGDAN ANTONIO KONTACT KARATE - KODACHI KODACHI - COPII I - M
BIJAN DARIO - GEORGIAN CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - KODACHI KODACHI - COPII I - M


KODACHI - MINICADETI - M - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
NITICU DARIUS YANG medalie aur KODACHI KODACHI - MINICADETI - M
NICOLAE STEFAN KONTACT KARATE medalie argint KODACHI KODACHI - MINICADETI - M
ENE ANDREI BOGDAN RONIN RYU medalie bronz KODACHI KODACHI - MINICADETI - M
ANDREI IUSTIN YANG medalie bronz KODACHI KODACHI - MINICADETI - M
UDREA NICOLAE KONTACT KARATE - KODACHI KODACHI - MINICADETI - M
STOCHECI RAFAEL A.C.A.M.V. HO VANG DAO - KODACHI KODACHI - MINICADETI - M
POPA ALEXANDRU - FABIAN CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - KODACHI KODACHI - MINICADETI - M
PARASCHIV ANDREI RONIN RYU - KODACHI KODACHI - MINICADETI - M
MIRESCU COSMIN - RAUL CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - KODACHI KODACHI - MINICADETI - M
MIRCU IUSTIN - ADRIAN CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - KODACHI KODACHI - MINICADETI - M
EFTIMIE ANDREI KONTACT KARATE - KODACHI KODACHI - MINICADETI - M
EFTIMIE ALEXANDRU KONTACT KARATE - KODACHI KODACHI - MINICADETI - M
DUMITRACHE MIHNEA IOAN RONIN RYU - KODACHI KODACHI - MINICADETI - M
CORNESCU SAMI ADRIAN RONIN RYU - KODACHI KODACHI - MINICADETI - M
COCA CRISTIAN ADRIAN RONIN RYU - KODACHI KODACHI - MINICADETI - M
CĂTĂRARU GABRIEL DANIEL A.C.A.M.V. HO VANG DAO - KODACHI KODACHI - MINICADETI - M
BURDUSEL ANDREI SORIN RONIN RYU - KODACHI KODACHI - MINICADETI - M


KODACHI - CADETI I - F - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
MUNTEAN ANDREEA - IOANA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie aur KODACHI KODACHI - CADETI I - F
CIUCA ROBERTA RONIN RYU medalie argint KODACHI KODACHI - CADETI I - F
LUKACS KARINA - LAURA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie bronz KODACHI KODACHI - CADETI I - F
DOHOTARU ADELINA RONIN RYU medalie bronz KODACHI KODACHI - CADETI I - F
ZECHERU OANA SHINOBI BUCURESTI - KODACHI KODACHI - CADETI I - F
UNGUREANU ILINCA SHINOBI BUCURESTI - KODACHI KODACHI - CADETI I - F
SERSEA MARIA ERIKA RONIN RYU - KODACHI KODACHI - CADETI I - F
POPESCU IOANA KONTACT KARATE - KODACHI KODACHI - CADETI I - F


KODACHI - MINICADETI - F - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
ION RALUCA YANG medalie aur KODACHI KODACHI - MINICADETI - F
MIHAI IZABELA KONTACT KARATE medalie argint KODACHI KODACHI - MINICADETI - F
TIGAU TEODORA YANG medalie bronz KODACHI KODACHI - MINICADETI - F
NITA MIHAELA YANG medalie bronz KODACHI KODACHI - MINICADETI - F
NĂCĂIANU DENISA - MARIA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - KODACHI KODACHI - MINICADETI - F
EREMIA MIHAELA RONIN RYU - KODACHI KODACHI - MINICADETI - F
CONSTANTINESCU MARIA RONIN RYU - KODACHI KODACHI - MINICADETI - F
CÎNTAR CRINA - MĂDĂLINA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - KODACHI KODACHI - MINICADETI - F


KODACHI - COPII II - M - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
GURITA ANDREI MIHAI RONIN RYU medalie aur KODACHI KODACHI - COPII II - M
DUMITRACHE STEFAN ROBERT RONIN RYU medalie argint KODACHI KODACHI - COPII II - M
SAMOILA DARIUS RONIN RYU medalie bronz KODACHI KODACHI - COPII II - M
PARASCHIV DAVID IOAN RONIN RYU medalie bronz KODACHI KODACHI - COPII II - M
SERBAN IONUT CRISTIAN RONIN RYU - KODACHI KODACHI - COPII II - M
RAȚĂ IUSTIN - EMANUEL CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - KODACHI KODACHI - COPII II - M
PREDA MATIAS RONIN RYU - KODACHI KODACHI - COPII II - M
PAVEL ANTONIO GABRIEL RONIN RYU - KODACHI KODACHI - COPII II - M
OPREA MIHAI YANG - KODACHI KODACHI - COPII II - M
NICOLAS TUDORACHE RONIN RYU - KODACHI KODACHI - COPII II - M
NEAGOE BOGDAN - CLAUDIU CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - KODACHI KODACHI - COPII II - M
MIHAI LUCIAN STEFAN RONIN RYU - KODACHI KODACHI - COPII II - M
IONITA ALEXANDRU RONIN RYU - KODACHI KODACHI - COPII II - M
GIURGIU CRISTIAN - LAURENȚIU CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - KODACHI KODACHI - COPII II - M
DEHEL ANDREI CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - KODACHI KODACHI - COPII II - M
CONSTANTIN ROBERT GABRIEL RONIN RYU - KODACHI KODACHI - COPII II - M
CĂRPINIȘAN CRISTIAN - OVIDIU CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - KODACHI KODACHI - COPII II - M
BONCE ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - KODACHI KODACHI - COPII II - M
ARAFAT EMAD DANIEL RONIN RYU - KODACHI KODACHI - COPII II - M


KODACHI - COPII I - F - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
GOIAN MĂDĂLINA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie aur KODACHI KODACHI - COPII I - F
CEAUCA MARIA LILIANA C. S. C. C. E. medalie argint KODACHI KODACHI - COPII I - F
TOMA SARA MARIA RONIN RYU medalie bronz KODACHI KODACHI - COPII I - F
FLOREA NATALIA - IOANA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie bronz KODACHI KODACHI - COPII I - F
VORNICESCU EMA IOANA RONIN RYU - KODACHI KODACHI - COPII I - F
SOCOL YASMIN KONTACT KARATE - KODACHI KODACHI - COPII I - F
SAMOILA ANA-MARIA RONIN RYU - KODACHI KODACHI - COPII I - F
HERCZEG ȘTEFANIA - RIANA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - KODACHI KODACHI - COPII I - F
APOSTOL REBECA MIHAELA RONIN RYU - KODACHI KODACHI - COPII I - F


KODACHI - JUNIORI II - M - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
CONSTANTINESCU ANDREI RONIN RYU medalie aur KODACHI KODACHI - JUNIORI II - M
BACANU VLADUT YANG medalie argint KODACHI KODACHI - JUNIORI II - M
RUJEI ȘTEFAN - ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie bronz KODACHI KODACHI - JUNIORI II - M
IONESCU LUCA SHINOBI BUCURESTI medalie bronz KODACHI KODACHI - JUNIORI II - M


KODACHI - COPII II - F - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
BAZOIANU SABINA ANDREEA RONIN RYU medalie aur KODACHI KODACHI - COPII II - F
UNGUREANU IRINA RONIN RYU medalie argint KODACHI KODACHI - COPII II - F
BUTAȘ ANA - IRINA - ANDREEA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie bronz KODACHI KODACHI - COPII II - F
BAKHACHE KAREN SHINOBI BUCURESTI medalie bronz KODACHI KODACHI - COPII II - F


KODACHI - CADETI I - M - KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
AVRAM GEORGIAN YANG medalie aur KODACHI KODACHI - CADETI I - M
IORDAN MIHAI SERGIU RONIN RYU medalie argint KODACHI KODACHI - CADETI I - M
DOBRE COSMIN YANG medalie bronz KODACHI KODACHI - CADETI I - M
BADICU CATALIN YANG medalie bronz KODACHI KODACHI - CADETI I - M
VLASCEANU RARES ALEXANDRU RONIN RYU - KODACHI KODACHI - CADETI I - M
LOMBREA SILVIUS CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - KODACHI KODACHI - CADETI I - M
DRAGHICI DARIUS KONTACT KARATE - KODACHI KODACHI - CADETI I - M
ARSENE RADU KONTACT KARATE - KODACHI KODACHI - CADETI I - M
ARAFAT KHALED MARIUS RONIN RYU - KODACHI KODACHI - CADETI I - M


NITO - SENIORI - M - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
VINTILĂ MUGUREL A. C. S. BUDO BEST medalie aur NITO NITO - SENIORI - M
CRISTACHE CRISTIAN A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint NITO NITO - SENIORI - M
OLARU ADRIAN HO LONG medalie bronz NITO NITO - SENIORI - M
BĂLAN DRAGOŞ A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz NITO NITO - SENIORI - M
SOLOGON ANDREI-OLIVIU RONIN RYU - NITO NITO - SENIORI - M
ENACHE GEORGE SHINOBI BUCURESTI - NITO NITO - SENIORI - M
DENIS ALNITEI SHINOBI BUCURESTI - NITO NITO - SENIORI - M


NITO - COPII I - M - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
SOLOGON RARES YANG medalie aur NITO NITO - COPII I - M
PREDA LUCA IUSTIN RONIN RYU medalie argint NITO NITO - COPII I - M
OANCEA DANIEL STEFAN RONIN RYU medalie bronz NITO NITO - COPII I - M
MIRĂUȚĂ ANDREI - COSMIN CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie bronz NITO NITO - COPII I - M
VIERIU LUCA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - NITO NITO - COPII I - M
STOICESCU MIHAIL RONIN RYU - NITO NITO - COPII I - M
RADU THEODOR CRISTIAN RONIN RYU - NITO NITO - COPII I - M
POPESCU ANDREI KONTACT KARATE - NITO NITO - COPII I - M
PETRE BOGDAN ANDREI RONIN RYU - NITO NITO - COPII I - M
PAUN ANDREI CLAUDIU RONIN RYU - NITO NITO - COPII I - M
OPRIȘ DARIUS - GABRIEL CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - NITO NITO - COPII I - M
OLOGU EDUARD MIHAI RONIN RYU - NITO NITO - COPII I - M
MIHAI CRISTIAN ANDREI RONIN RYU - NITO NITO - COPII I - M
IVANA NICUSOR ALEXANDRU RONIN RYU - NITO NITO - COPII I - M
DUMITRACHE RARES GABRIEL RONIN RYU - NITO NITO - COPII I - M
CAMPEANU DARIUS SHINOBI BUCURESTI - NITO NITO - COPII I - M
BOGDAN ANTONIO KONTACT KARATE - NITO NITO - COPII I - M
BIJAN DARIO - GEORGIAN CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - NITO NITO - COPII I - M
BERBECARU ANDREI CEZAR RONIN RYU - NITO NITO - COPII I - M


NITO - MINICADETI - M - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
NICOLAE STEFAN KONTACT KARATE medalie aur NITO NITO - MINICADETI - M
EFTIMIE ANDREI KONTACT KARATE medalie argint NITO NITO - MINICADETI - M
MIRESCU COSMIN - RAUL CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie bronz NITO NITO - MINICADETI - M
EFTIMIE ALEXANDRU KONTACT KARATE medalie bronz NITO NITO - MINICADETI - M
UDREA NICOLAE KONTACT KARATE - NITO NITO - MINICADETI - M
STOCHECI RAFAEL A.C.A.M.V. HO VANG DAO - NITO NITO - MINICADETI - M
POPA ALEXANDRU - FABIAN CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - NITO NITO - MINICADETI - M
PARASCHIV ANDREI RONIN RYU - NITO NITO - MINICADETI - M
NITICU DARIUS YANG - NITO NITO - MINICADETI - M
MIRCU IUSTIN - ADRIAN CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - NITO NITO - MINICADETI - M
ENE ANDREI BOGDAN RONIN RYU - NITO NITO - MINICADETI - M
DUMITRACHE MIHNEA IOAN RONIN RYU - NITO NITO - MINICADETI - M
CORNESCU SAMI ADRIAN RONIN RYU - NITO NITO - MINICADETI - M
COCA CRISTIAN ADRIAN RONIN RYU - NITO NITO - MINICADETI - M
CĂTĂRARU GABRIEL DANIEL A.C.A.M.V. HO VANG DAO - NITO NITO - MINICADETI - M
BURDUSEL ANDREI SORIN RONIN RYU - NITO NITO - MINICADETI - M
ANDREI IUSTIN YANG - NITO NITO - MINICADETI - M


NITO - CADETI I - F - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
MUNTEAN ANDREEA - IOANA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie aur NITO NITO - CADETI I - F
SERSEA MARIA ERIKA RONIN RYU medalie argint NITO NITO - CADETI I - F
UNGUREANU ILINCA SHINOBI BUCURESTI medalie bronz NITO NITO - CADETI I - F
DOHOTARU ADELINA RONIN RYU medalie bronz NITO NITO - CADETI I - F
ZECHERU OANA SHINOBI BUCURESTI - NITO NITO - CADETI I - F
POPESCU IOANA KONTACT KARATE - NITO NITO - CADETI I - F
LUKACS KARINA - LAURA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - NITO NITO - CADETI I - F
CIUCA ROBERTA RONIN RYU - NITO NITO - CADETI I - F


NITO - MINICADETI - F - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
MIHAI IZABELA KONTACT KARATE medalie aur NITO NITO - MINICADETI - F
ION RALUCA YANG medalie argint NITO NITO - MINICADETI - F
TIGAU TEODORA YANG medalie bronz NITO NITO - MINICADETI - F
CONSTANTINESCU MARIA RONIN RYU medalie bronz NITO NITO - MINICADETI - F
NITA MIHAELA YANG - NITO NITO - MINICADETI - F
NĂCĂIANU DENISA - MARIA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - NITO NITO - MINICADETI - F
EREMIA MIHAELA RONIN RYU - NITO NITO - MINICADETI - F
CÎNTAR CRINA - MĂDĂLINA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - NITO NITO - MINICADETI - F


NITO - CADETI I - M - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
IORDAN MIHAI SERGIU RONIN RYU medalie aur NITO NITO - CADETI I - M
AVRAM GEORGIAN YANG medalie argint NITO NITO - CADETI I - M
DOBRE COSMIN YANG medalie bronz NITO NITO - CADETI I - M
BADICU CATALIN YANG medalie bronz NITO NITO - CADETI I - M
VLASCEANU RARES ALEXANDRU RONIN RYU - NITO NITO - CADETI I - M
LOMBREA SILVIUS CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - NITO NITO - CADETI I - M
DRAGHICI DARIUS KONTACT KARATE - NITO NITO - CADETI I - M
ARSENE RADU KONTACT KARATE - NITO NITO - CADETI I - M
ARAFAT KHALED MARIUS RONIN RYU - NITO NITO - CADETI I - M


NITO - COPII II - M - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
GURITA ANDREI MIHAI RONIN RYU medalie aur NITO NITO - COPII II - M
BONCE ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie argint NITO NITO - COPII II - M
PREDA MATIAS RONIN RYU medalie bronz NITO NITO - COPII II - M
MIHAI LUCIAN STEFAN RONIN RYU medalie bronz NITO NITO - COPII II - M
SERBAN IONUT CRISTIAN RONIN RYU - NITO NITO - COPII II - M
SAMOILA DARIUS RONIN RYU - NITO NITO - COPII II - M
RAȚĂ IUSTIN - EMANUEL CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - NITO NITO - COPII II - M
PAVEL ANTONIO GABRIEL RONIN RYU - NITO NITO - COPII II - M
PARASCHIV DAVID IOAN RONIN RYU - NITO NITO - COPII II - M
OPREA MIHAI YANG - NITO NITO - COPII II - M
NICOLAS TUDORACHE RONIN RYU - NITO NITO - COPII II - M
NEAGOE BOGDAN - CLAUDIU CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - NITO NITO - COPII II - M
IONITA ALEXANDRU RONIN RYU - NITO NITO - COPII II - M
GIURGIU CRISTIAN - LAURENȚIU CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - NITO NITO - COPII II - M
DUMITRACHE STEFAN ROBERT RONIN RYU - NITO NITO - COPII II - M
DEHEL ANDREI CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - NITO NITO - COPII II - M
CONSTANTIN ROBERT GABRIEL RONIN RYU - NITO NITO - COPII II - M
CĂRPINIȘAN CRISTIAN - OVIDIU CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - NITO NITO - COPII II - M
ARAFAT EMAD DANIEL RONIN RYU - NITO NITO - COPII II - M


NITO - COPII I - F - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
GOIAN MĂDĂLINA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie aur NITO NITO - COPII I - F
HERCZEG ȘTEFANIA - RIANA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie argint NITO NITO - COPII I - F
TOMA SARA MARIA RONIN RYU medalie bronz NITO NITO - COPII I - F
FLOREA NATALIA - IOANA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie bronz NITO NITO - COPII I - F
VORNICESCU EMA IOANA RONIN RYU - NITO NITO - COPII I - F
TAUJAN SOFIA SHINOBI BUCURESTI - NITO NITO - COPII I - F
SOCOL YASMIN KONTACT KARATE - NITO NITO - COPII I - F
SECHELIAN ALESSIA - LAURA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - NITO NITO - COPII I - F
SAMOILA ANA-MARIA RONIN RYU - NITO NITO - COPII I - F
CEAUCA MARIA LILIANA C. S. C. C. E. - NITO NITO - COPII I - F
APOSTOL REBECA MIHAELA RONIN RYU - NITO NITO - COPII I - F


NITO - JUNIORI II - M - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
CONSTANTINESCU ANDREI RONIN RYU medalie aur NITO NITO - JUNIORI II - M
BACANU VLADUT YANG medalie argint NITO NITO - JUNIORI II - M
RUJEI ȘTEFAN - ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie bronz NITO NITO - JUNIORI II - M
IONESCU LUCA SHINOBI BUCURESTI medalie bronz NITO NITO - JUNIORI II - M


NITO - COPII II - F - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
BAZOIANU SABINA ANDREEA RONIN RYU medalie aur NITO NITO - COPII II - F
UNGUREANU IRINA RONIN RYU medalie argint NITO NITO - COPII II - F
BUTAȘ ANA - IRINA - ANDREEA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie bronz NITO NITO - COPII II - F
BAKHACHE KAREN SHINOBI BUCURESTI medalie bronz NITO NITO - COPII II - F


NUNCHAKU - SENIORI - M - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
VINTILĂ MUGUREL A. C. S. BUDO BEST medalie aur NUNCHAKU NUNCHAKU - SENIORI - M
CRISTACHE CRISTIAN A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie argint NUNCHAKU NUNCHAKU - SENIORI - M
SOLOGON ANDREI-OLIVIU RONIN RYU medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - SENIORI - M
BĂLAN DRAGOŞ A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - SENIORI - M
OLARU ADRIAN HO LONG - NUNCHAKU NUNCHAKU - SENIORI - M
ENACHE GEORGE SHINOBI BUCURESTI - NUNCHAKU NUNCHAKU - SENIORI - M
DENIS ALNITEI SHINOBI BUCURESTI - NUNCHAKU NUNCHAKU - SENIORI - M


NUNCHAKU - COPII II - F - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
UNGUREANU IRINA RONIN RYU medalie aur NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII II - F
BAZOIANU SABINA ANDREEA RONIN RYU medalie argint NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII II - F
BUTAȘ ANA - IRINA - ANDREEA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII II - F
BAKHACHE KAREN SHINOBI BUCURESTI medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII II - F


NUNCHAKU - MINICADETI - F - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
TIGAU TEODORA YANG medalie aur NUNCHAKU NUNCHAKU - MINICADETI - F
NITA MIHAELA YANG medalie argint NUNCHAKU NUNCHAKU - MINICADETI - F
NĂCĂIANU DENISA - MARIA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - MINICADETI - F
ION RALUCA YANG medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - MINICADETI - F
MIHAI IZABELA KONTACT KARATE - NUNCHAKU NUNCHAKU - MINICADETI - F
EREMIA MIHAELA RONIN RYU - NUNCHAKU NUNCHAKU - MINICADETI - F
CONSTANTINESCU MARIA RONIN RYU - NUNCHAKU NUNCHAKU - MINICADETI - F
CÎNTAR CRINA - MĂDĂLINA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - NUNCHAKU NUNCHAKU - MINICADETI - F


NUNCHAKU - COPII I - M - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
PETRE BOGDAN ANDREI RONIN RYU medalie aur NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII I - M
DUMITRACHE RARES GABRIEL RONIN RYU medalie argint NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII I - M
OPRIȘ DARIUS - GABRIEL CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII I - M
MIHAI CRISTIAN ANDREI RONIN RYU medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII I - M
VIERIU LUCA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII I - M
STOICESCU MIHAIL RONIN RYU - NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII I - M
SOLOGON RARES YANG - NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII I - M
RADU THEODOR CRISTIAN RONIN RYU - NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII I - M
PREDA LUCA IUSTIN RONIN RYU - NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII I - M
POPESCU ANDREI KONTACT KARATE - NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII I - M
PAUN ANDREI CLAUDIU RONIN RYU - NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII I - M
OLOGU EDUARD MIHAI RONIN RYU - NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII I - M
OANCEA DANIEL STEFAN RONIN RYU - NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII I - M
MIRĂUȚĂ ANDREI - COSMIN CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII I - M
IVANA NICUSOR ALEXANDRU RONIN RYU - NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII I - M
CAMPEANU DARIUS SHINOBI BUCURESTI - NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII I - M
BOGDAN ANTONIO KONTACT KARATE - NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII I - M
BIJAN DARIO - GEORGIAN CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII I - M
BERBECARU ANDREI CEZAR RONIN RYU - NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII I - M


NUNCHAKU - MINICADETI - M - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
NITICU DARIUS YANG medalie aur NUNCHAKU NUNCHAKU - MINICADETI - M
NICOLAE STEFAN KONTACT KARATE medalie argint NUNCHAKU NUNCHAKU - MINICADETI - M
MIRESCU COSMIN - RAUL CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - MINICADETI - M
ANDREI IUSTIN YANG medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - MINICADETI - M
UDREA NICOLAE KONTACT KARATE - NUNCHAKU NUNCHAKU - MINICADETI - M
STOCHECI RAFAEL A.C.A.M.V. HO VANG DAO - NUNCHAKU NUNCHAKU - MINICADETI - M
POPA ALEXANDRU - FABIAN CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - NUNCHAKU NUNCHAKU - MINICADETI - M
PARASCHIV ANDREI RONIN RYU - NUNCHAKU NUNCHAKU - MINICADETI - M
MIRCU IUSTIN - ADRIAN CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - NUNCHAKU NUNCHAKU - MINICADETI - M
ENE ANDREI BOGDAN RONIN RYU - NUNCHAKU NUNCHAKU - MINICADETI - M
EFTIMIE ANDREI KONTACT KARATE - NUNCHAKU NUNCHAKU - MINICADETI - M
EFTIMIE ALEXANDRU KONTACT KARATE - NUNCHAKU NUNCHAKU - MINICADETI - M
DUMITRACHE MIHNEA IOAN RONIN RYU - NUNCHAKU NUNCHAKU - MINICADETI - M
CORNESCU SAMI ADRIAN RONIN RYU - NUNCHAKU NUNCHAKU - MINICADETI - M
COCA CRISTIAN ADRIAN RONIN RYU - NUNCHAKU NUNCHAKU - MINICADETI - M
CĂTĂRARU GABRIEL DANIEL A.C.A.M.V. HO VANG DAO - NUNCHAKU NUNCHAKU - MINICADETI - M
BURDUSEL ANDREI SORIN RONIN RYU - NUNCHAKU NUNCHAKU - MINICADETI - M


NUNCHAKU - CADETI I - F - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
MUNTEAN ANDREEA - IOANA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie aur NUNCHAKU NUNCHAKU - CADETI I - F
SERSEA MARIA ERIKA RONIN RYU medalie argint NUNCHAKU NUNCHAKU - CADETI I - F
DOHOTARU ADELINA RONIN RYU medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - CADETI I - F
CIUCA ROBERTA RONIN RYU medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - CADETI I - F
ZECHERU OANA SHINOBI BUCURESTI - NUNCHAKU NUNCHAKU - CADETI I - F
UNGUREANU ILINCA SHINOBI BUCURESTI - NUNCHAKU NUNCHAKU - CADETI I - F
POPESCU IOANA KONTACT KARATE - NUNCHAKU NUNCHAKU - CADETI I - F
LUKACS KARINA - LAURA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - NUNCHAKU NUNCHAKU - CADETI I - F


NUNCHAKU - COPII II - M - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
GURITA ANDREI MIHAI RONIN RYU medalie aur NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII II - M
MIHAI LUCIAN STEFAN RONIN RYU medalie argint NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII II - M
CONSTANTIN ROBERT GABRIEL RONIN RYU medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII II - M
BONCE ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII II - M
SERBAN IONUT CRISTIAN RONIN RYU - NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII II - M
SAMOILA DARIUS RONIN RYU - NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII II - M
RAȚĂ IUSTIN - EMANUEL CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII II - M
PREDA MATIAS RONIN RYU - NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII II - M
PAVEL ANTONIO GABRIEL RONIN RYU - NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII II - M
PARASCHIV DAVID IOAN RONIN RYU - NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII II - M
OPREA MIHAI YANG - NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII II - M
NICOLAS TUDORACHE RONIN RYU - NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII II - M
NEAGOE BOGDAN - CLAUDIU CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII II - M
IONITA ALEXANDRU RONIN RYU - NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII II - M
GIURGIU CRISTIAN - LAURENȚIU CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII II - M
DUMITRACHE STEFAN ROBERT RONIN RYU - NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII II - M
DEHEL ANDREI CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII II - M
CLĂPUCI VLAD - CRISTIAN CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII II - M
ARAFAT EMAD DANIEL RONIN RYU - NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII II - M


NUNCHAKU - COPII I - F - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
GOIAN MĂDĂLINA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie aur NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII I - F
HERCZEG ȘTEFANIA - RIANA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie argint NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII I - F
VORNICESCU EMA IOANA RONIN RYU medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII I - F
SOCOL YASMIN KONTACT KARATE medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII I - F
TOMA SARA MARIA RONIN RYU - NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII I - F
TAUJAN SOFIA SHINOBI BUCURESTI - NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII I - F
SECHELIAN ALESSIA - LAURA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII I - F
SAMOILA ANA-MARIA RONIN RYU - NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII I - F
FLOREA NATALIA - IOANA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII I - F
CEAUCA MARIA LILIANA C. S. C. C. E. - NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII I - F
APOSTOL REBECA MIHAELA RONIN RYU - NUNCHAKU NUNCHAKU - COPII I - F


NUNCHAKU - JUNIORI II - M - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
CONSTANTINESCU ANDREI RONIN RYU medalie aur NUNCHAKU NUNCHAKU - JUNIORI II - M
BACANU VLADUT YANG medalie argint NUNCHAKU NUNCHAKU - JUNIORI II - M
RUJEI ȘTEFAN - ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - JUNIORI II - M
IONESCU LUCA SHINOBI BUCURESTI medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - JUNIORI II - M


NUNCHAKU - CADETI I - M - NUNCHAKU

Nume Club Medalie Proba Categorie
AVRAM GEORGIAN YANG medalie aur NUNCHAKU NUNCHAKU - CADETI I - M
IORDAN MIHAI SERGIU RONIN RYU medalie argint NUNCHAKU NUNCHAKU - CADETI I - M
DOBRE COSMIN YANG medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - CADETI I - M
BADICU CATALIN YANG medalie bronz NUNCHAKU NUNCHAKU - CADETI I - M
VLASCEANU RARES ALEXANDRU RONIN RYU - NUNCHAKU NUNCHAKU - CADETI I - M
LOMBREA SILVIUS CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - NUNCHAKU NUNCHAKU - CADETI I - M
DRAGHICI DARIUS KONTACT KARATE - NUNCHAKU NUNCHAKU - CADETI I - M
ARAFAT KHALED MARIUS RONIN RYU - NUNCHAKU NUNCHAKU - CADETI I - M


TATE KODACHI - SENIORI - M - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
VINTILĂ MUGUREL A. C. S. BUDO BEST medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - SENIORI - M
OLARU ADRIAN HO LONG medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - SENIORI - M
CRISTACHE CRISTIAN A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - SENIORI - M
BĂLAN DRAGOŞ A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - SENIORI - M
SOLOGON ANDREI-OLIVIU RONIN RYU - TATE KODACHI TATE KODACHI - SENIORI - M
ENACHE GEORGE SHINOBI BUCURESTI - TATE KODACHI TATE KODACHI - SENIORI - M
DENIS ALNITEI SHINOBI BUCURESTI - TATE KODACHI TATE KODACHI - SENIORI - M


TATE KODACHI - COPII I - M - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
SOLOGON RARES YANG medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII I - M
OPRIȘ DARIUS - GABRIEL CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII I - M
MIHAI CRISTIAN ANDREI RONIN RYU medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII I - M
IVANA NICUSOR ALEXANDRU RONIN RYU medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII I - M
VIERIU LUCA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII I - M
STOICESCU MIHAIL RONIN RYU - TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII I - M
RADU THEODOR CRISTIAN RONIN RYU - TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII I - M
PREDA LUCA IUSTIN RONIN RYU - TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII I - M
POPESCU ANDREI KONTACT KARATE - TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII I - M
PETRE BOGDAN ANDREI RONIN RYU - TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII I - M
PAUN ANDREI CLAUDIU RONIN RYU - TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII I - M
OLOGU EDUARD MIHAI RONIN RYU - TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII I - M
OANCEA DANIEL STEFAN RONIN RYU - TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII I - M
MIRĂUȚĂ ANDREI - COSMIN CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII I - M
DUMITRACHE RARES GABRIEL RONIN RYU - TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII I - M
CAMPEANU DARIUS SHINOBI BUCURESTI - TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII I - M
BOGDAN ANTONIO KONTACT KARATE - TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII I - M
BIJAN DARIO - GEORGIAN CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII I - M
BERBECARU ANDREI CEZAR RONIN RYU - TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII I - M


TATE KODACHI - CADETI I - F - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
MUNTEAN ANDREEA - IOANA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - CADETI I - F
CIUCA ROBERTA RONIN RYU medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - CADETI I - F
SERSEA MARIA ERIKA RONIN RYU medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - CADETI I - F
DOHOTARU ADELINA RONIN RYU medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - CADETI I - F
ZECHERU OANA SHINOBI BUCURESTI - TATE KODACHI TATE KODACHI - CADETI I - F
UNGUREANU ILINCA SHINOBI BUCURESTI - TATE KODACHI TATE KODACHI - CADETI I - F
POPESCU IOANA KONTACT KARATE - TATE KODACHI TATE KODACHI - CADETI I - F
LUKACS KARINA - LAURA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - TATE KODACHI TATE KODACHI - CADETI I - F


TATE KODACHI - MINICADETI - M - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
MIRESCU COSMIN - RAUL CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - MINICADETI - M
NITICU DARIUS YANG medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - MINICADETI - M
UDREA NICOLAE KONTACT KARATE medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - MINICADETI - M
ANDREI IUSTIN YANG medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - MINICADETI - M
STOCHECI RAFAEL A.C.A.M.V. HO VANG DAO - TATE KODACHI TATE KODACHI - MINICADETI - M
PARASCHIV ANDREI RONIN RYU - TATE KODACHI TATE KODACHI - MINICADETI - M
NICOLAE STEFAN KONTACT KARATE - TATE KODACHI TATE KODACHI - MINICADETI - M
MIRCU IUSTIN - ADRIAN CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - TATE KODACHI TATE KODACHI - MINICADETI - M
ENE ANDREI BOGDAN RONIN RYU - TATE KODACHI TATE KODACHI - MINICADETI - M
EFTIMIE ANDREI KONTACT KARATE - TATE KODACHI TATE KODACHI - MINICADETI - M
EFTIMIE ALEXANDRU KONTACT KARATE - TATE KODACHI TATE KODACHI - MINICADETI - M
DUMITRACHE MIHNEA IOAN RONIN RYU - TATE KODACHI TATE KODACHI - MINICADETI - M
CORNESCU SAMI ADRIAN RONIN RYU - TATE KODACHI TATE KODACHI - MINICADETI - M
COCA CRISTIAN ADRIAN RONIN RYU - TATE KODACHI TATE KODACHI - MINICADETI - M
CĂTĂRARU GABRIEL DANIEL A.C.A.M.V. HO VANG DAO - TATE KODACHI TATE KODACHI - MINICADETI - M
BURDUSEL ANDREI SORIN RONIN RYU - TATE KODACHI TATE KODACHI - MINICADETI - M


TATE KODACHI - CADETI I - M - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
IORDAN MIHAI SERGIU RONIN RYU medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - CADETI I - M
BADICU CATALIN YANG medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - CADETI I - M
VLASCEANU RARES ALEXANDRU RONIN RYU medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - CADETI I - M
LOMBREA SILVIUS CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - CADETI I - M
DRAGHICI DARIUS KONTACT KARATE - TATE KODACHI TATE KODACHI - CADETI I - M
DOBRE COSMIN YANG - TATE KODACHI TATE KODACHI - CADETI I - M
AVRAM GEORGIAN YANG - TATE KODACHI TATE KODACHI - CADETI I - M
ARSENE RADU KONTACT KARATE - TATE KODACHI TATE KODACHI - CADETI I - M
ARAFAT KHALED MARIUS RONIN RYU - TATE KODACHI TATE KODACHI - CADETI I - M


TATE KODACHI - MINICADETI - F - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
ION RALUCA YANG medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - MINICADETI - F
NITA MIHAELA YANG medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - MINICADETI - F
TIGAU TEODORA YANG medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - MINICADETI - F
MIHAI IZABELA KONTACT KARATE medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - MINICADETI - F
NĂCĂIANU DENISA - MARIA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - TATE KODACHI TATE KODACHI - MINICADETI - F
EREMIA MIHAELA RONIN RYU - TATE KODACHI TATE KODACHI - MINICADETI - F
CONSTANTINESCU MARIA RONIN RYU - TATE KODACHI TATE KODACHI - MINICADETI - F
CÎNTAR CRINA - MĂDĂLINA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - TATE KODACHI TATE KODACHI - MINICADETI - F


TATE KODACHI - COPII II - M - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
GURITA ANDREI MIHAI RONIN RYU medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII II - M
BONCE ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII II - M
PREDA MATIAS RONIN RYU medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII II - M
DUMITRACHE STEFAN ROBERT RONIN RYU medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII II - M
SERBAN IONUT CRISTIAN RONIN RYU - TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII II - M
SAMOILA DARIUS RONIN RYU - TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII II - M
RAȚĂ IUSTIN - EMANUEL CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII II - M
PAVEL ANTONIO GABRIEL RONIN RYU - TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII II - M
PARASCHIV DAVID IOAN RONIN RYU - TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII II - M
OPREA MIHAI YANG - TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII II - M
NICOLAS TUDORACHE RONIN RYU - TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII II - M
NEAGOE BOGDAN - CLAUDIU CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII II - M
MIHAI LUCIAN STEFAN RONIN RYU - TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII II - M
IONITA ALEXANDRU RONIN RYU - TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII II - M
GIURGIU CRISTIAN - LAURENȚIU CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII II - M
DEHEL ANDREI CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII II - M
CONSTANTIN ROBERT GABRIEL RONIN RYU - TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII II - M
CĂRPINIȘAN CRISTIAN - OVIDIU CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII II - M
ARAFAT EMAD DANIEL RONIN RYU - TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII II - M


TATE KODACHI - COPII I - F - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
GOIAN MĂDĂLINA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII I - F
HERCZEG ȘTEFANIA - RIANA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII I - F
TOMA SARA MARIA RONIN RYU medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII I - F
SOCOL YASMIN KONTACT KARATE medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII I - F
VORNICESCU EMA IOANA RONIN RYU - TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII I - F
TAUJAN SOFIA SHINOBI BUCURESTI - TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII I - F
SAMOILA ANA-MARIA RONIN RYU - TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII I - F
FLOREA NATALIA - IOANA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII I - F
CEAUCA MARIA LILIANA C. S. C. C. E. - TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII I - F
APOSTOL REBECA MIHAELA RONIN RYU - TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII I - F


TATE KODACHI - COPII II - F - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
BAZOIANU SABINA ANDREEA RONIN RYU medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII II - F
UNGUREANU IRINA RONIN RYU medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII II - F
BUTAȘ ANA - IRINA - ANDREEA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII II - F
BAKHACHE KAREN SHINOBI BUCURESTI medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - COPII II - F


TATE KODACHI - JUNIORI II - M - TATE KODACHI

Nume Club Medalie Proba Categorie
BACANU VLADUT YANG medalie aur TATE KODACHI TATE KODACHI - JUNIORI II - M
CONSTANTINESCU ANDREI RONIN RYU medalie argint TATE KODACHI TATE KODACHI - JUNIORI II - M
RUJEI ȘTEFAN - ALEXANDRU CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - JUNIORI II - M
IONESCU LUCA SHINOBI BUCURESTI medalie bronz TATE KODACHI TATE KODACHI - JUNIORI II - M