CHOKEN RYOTE - SENIORI - M - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
VINTILĂ MUGUREL A. C. S. BUDO BEST medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - SENIORI - M
LUPEA MADALIN YANG medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - SENIORI - M
SOLOGON ANDREI-OLIVIU RONIN RYU medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - SENIORI - M
BĂLAN DRAGOŞ A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - SENIORI - M
TOMULESCU ROBERT YANG - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - SENIORI - M
TANASE ADRIAN MADALIN A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - SENIORI - M
OLARU ADRIAN HO LONG - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - SENIORI - M
CRISTACHE CRISTIAN A.C.A.M.V. HO VANG DAO - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - SENIORI - M
ANDREI ALEXANDRU YANG - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - SENIORI - M


CHOKEN RYOTE - VETERANI - M - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
UNGUREANUL DRAGOS SHINOBI BUCURESTI medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - VETERANI - M
SERSEA EDUARD RONIN RYU medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - VETERANI - M
ZECHERU ADRIAN SHINOBI BUCURESTI medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - VETERANI - M


CHOKEN RYOTE - JUNIORI II - F - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
UNGUREANU ILINCA SHINOBI BUCURESTI medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - JUNIORI II - F
CIUCA ROBERTA RONIN RYU medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - JUNIORI II - F
FRUNZARU ALEXIA MIHAELA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - JUNIORI II - F


CHOKEN RYOTE - MINICADETI - F - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
TIGAU TEODORA YANG medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - F
MUREA ANDREEA C.S. SEITO BUZAU medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - F
DOBRE EVA C.S. SEITO BUZAU medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - F
CONSTANTINESCU MARIA RONIN RYU medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - F
PREDA IASMINA SANZIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - F
PANAIT ELENA ADINA A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - F
CÎNTAR CRINA - MĂDĂLINA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - F


CHOKEN RYOTE - SENIORI - F - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
MUNTEAN ANDREEA - IOANA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - SENIORI - F
BULMAGA LUIZA A. C. S. ASAKUSA medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - SENIORI - F
VOICU MIRUNA GEORGIANA A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - SENIORI - F
PANAIT ADRIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - SENIORI - F


CHOKEN RYOTE - CADETI I - F - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
ION RALUCA YANG medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - CADETI I - F
SERSEA MARIA ERIKA RONIN RYU medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - CADETI I - F
ZECHERU OANA SHINOBI BUCURESTI medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - CADETI I - F
NĂCĂIANU DENISA - MARIA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - CADETI I - F
NITA MIHAELA YANG - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - CADETI I - F
LUKACS KARINA - LAURA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - CADETI I - F
DOHOTARU ADELINA C.S. BRAZI - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - CADETI I - F


CHOKEN RYOTE - COPII I - F - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
HERCZEG ȘTEFANIA - RIANA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - F
BUCUR TEODORA C.S. SEITO BUZAU medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - F
PIRVULESCU ILEANA STEFANIA C.S. BRAZI medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - F
GOIAN MĂDĂLINA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - F
TOMA SARA MARIA C.S. BRAZI - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - F
MIHAI ANAMARIA YANG - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - F


CHOKEN RYOTE - MINICADETI - M - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
ENE ANDREI BOGDAN RONIN RYU medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - M
CORNESCU SAMI ADRIAN RONIN RYU medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - M
STOICESCU MIHAIL C.S. BRAZI medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - M
ANDREI IUSTIN YANG medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - M
ROŞIORU ŞTEFAN A.C.A.M.V. HO VANG DAO - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - M
PETRE BOGDAN ANDREI C.S. BRAZI - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - M
OANCEA DANIEL STEFAN C.S. BRAZI - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - M
NICULAE CRACIUN KEVIN YANG - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - M
LINA CATALIN C.S. BRAZI - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - M
GORGOTEANU ANDREI C.S. BRAZI - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - MINICADETI - M


CHOKEN RYOTE - CADETI I - M - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
DOBRE COSMIN YANG medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - CADETI I - M
MIRESCU COSMIN - RAUL CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - CADETI I - M
BUCUR TIBERIU C.S. SEITO BUZAU medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - CADETI I - M
ANITA ADRIAN C.S. SEITO BUZAU medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - CADETI I - M
SERBAN LEONARD CIPRIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - CADETI I - M
DRAGU MATEI C.S. SEITO BUZAU - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - CADETI I - M


CHOKEN RYOTE - COPII II - M - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
COLGIU MATEI C.S. SEITO BUZAU medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII II - M
CONSTANTIN ROBERT GABRIEL C.S. BRAZI medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII II - M
DRAGOMIR GABRIEL C.S. BRAZI medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII II - M


CHOKEN RYOTE - COPII I - M - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
BRATASANU GEORGE YANG medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - M
OPRIȘ DARIUS - GABRIEL CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - M
SOLOGON RARES YANG medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - M
LEOVEANU MATEI NICOLAIE A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - M
ZAMFIR MARIUS YANG - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - M
SERBAN IONUT CRISTIAN C.S. BRAZI - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - M
SCUTARU NICUSOR YANG - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - M
RADU THEODOR CRISTIAN C.S. BRAZI - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - M
OLOGU EDUARD MIHAI C.S. BRAZI - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - M
MIHAI CRISTIAN ANDREI C.S. BRAZI - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - M
MIHAI LUCIAN STEFAN C.S. BRAZI - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - M
IVANA NICUSOR ALEXANDRU C.S. BRAZI - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - M
GURITA ANDREI MIHAI RONIN RYU - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - M
GIURGIU CRISTIAN - LAURENȚIU CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - M
BERBECARU ANDREI CEZAR C.S. BRAZI - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - M
AKDAG DENIZ C.S. BRAZI - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - COPII I - M


CHOKEN RYOTE - JUNIORI II - M - CHOKEN RYOTE

Nume Club Medalie Proba Categorie
AVRAM GEORGIAN YANG medalie aur CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - JUNIORI II - M
BACANU VLADUT YANG medalie argint CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - JUNIORI II - M
VASILE ALEXANDRU YANG medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - JUNIORI II - M
ROHAT ALEXANDRU YANG medalie bronz CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - JUNIORI II - M
FRUNZĂ VLADIMIR A.C.A.M.V. HO VANG DAO - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - JUNIORI II - M
CONSTANTINESCU ANDREI RONIN RYU - CHOKEN RYOTE CHOKEN RYOTE - JUNIORI II - M


NITO - SENIORI - M - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
VINTILĂ MUGUREL A. C. S. BUDO BEST medalie aur NITO NITO - SENIORI - M
TOMULESCU ROBERT YANG medalie argint NITO NITO - SENIORI - M
OLARU ADRIAN HO LONG medalie bronz NITO NITO - SENIORI - M
CRISTACHE CRISTIAN A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz NITO NITO - SENIORI - M
TANASE ADRIAN MADALIN A. C. S. AMBITIA MADALIN - NITO NITO - SENIORI - M
SOLOGON ANDREI-OLIVIU RONIN RYU - NITO NITO - SENIORI - M
LUPEA MADALIN YANG - NITO NITO - SENIORI - M
BĂLAN DRAGOŞ A.C.A.M.V. HO VANG DAO - NITO NITO - SENIORI - M
ANDREI ALEXANDRU YANG - NITO NITO - SENIORI - M


NITO - JUNIORI II - F - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
UNGUREANU ILINCA SHINOBI BUCURESTI medalie aur NITO NITO - JUNIORI II - F
CIUCA ROBERTA RONIN RYU medalie argint NITO NITO - JUNIORI II - F
FRUNZARU ALEXIA MIHAELA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz NITO NITO - JUNIORI II - F


NITO - MINICADETI - F - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
TIGAU TEODORA YANG medalie aur NITO NITO - MINICADETI - F
CÎNTAR CRINA - MĂDĂLINA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie argint NITO NITO - MINICADETI - F
PANAIT ELENA ADINA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz NITO NITO - MINICADETI - F
CONSTANTINESCU MARIA RONIN RYU medalie bronz NITO NITO - MINICADETI - F
PREDA IASMINA SANZIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN - NITO NITO - MINICADETI - F
MUREA ANDREEA C.S. SEITO BUZAU - NITO NITO - MINICADETI - F
DOBRE EVA C.S. SEITO BUZAU - NITO NITO - MINICADETI - F


NITO - COPII I - M - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
SOLOGON RARES YANG medalie aur NITO NITO - COPII I - M
BRATASANU GEORGE YANG medalie argint NITO NITO - COPII I - M
ZAMFIR MARIUS YANG medalie bronz NITO NITO - COPII I - M
SCUTARU NICUSOR YANG medalie bronz NITO NITO - COPII I - M
SERBAN IONUT CRISTIAN C.S. BRAZI - NITO NITO - COPII I - M
RADU THEODOR CRISTIAN C.S. BRAZI - NITO NITO - COPII I - M
OPRIȘ DARIUS - GABRIEL CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - NITO NITO - COPII I - M
OLOGU EDUARD MIHAI C.S. BRAZI - NITO NITO - COPII I - M
MIHAI CRISTIAN ANDREI C.S. BRAZI - NITO NITO - COPII I - M
MIHAI LUCIAN STEFAN C.S. BRAZI - NITO NITO - COPII I - M
LEOVEANU MATEI NICOLAIE A. C. S. AMBITIA MADALIN - NITO NITO - COPII I - M
IVANA NICUSOR ALEXANDRU C.S. BRAZI - NITO NITO - COPII I - M
GURITA ANDREI MIHAI RONIN RYU - NITO NITO - COPII I - M
GIURGIU CRISTIAN - LAURENȚIU CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER - NITO NITO - COPII I - M
BERBECARU ANDREI CEZAR C.S. BRAZI - NITO NITO - COPII I - M
AKDAG DENIZ C.S. BRAZI - NITO NITO - COPII I - M


NITO - VETERANI - M - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
SERSEA EDUARD RONIN RYU medalie aur NITO NITO - VETERANI - M
UNGUREANUL DRAGOS SHINOBI BUCURESTI medalie argint NITO NITO - VETERANI - M
ZECHERU ADRIAN SHINOBI BUCURESTI medalie bronz NITO NITO - VETERANI - M


NITO - CADETI I - M - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
MIRESCU COSMIN - RAUL CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie aur NITO NITO - CADETI I - M
DOBRE COSMIN YANG medalie argint NITO NITO - CADETI I - M
SERBAN LEONARD CIPRIAN A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz NITO NITO - CADETI I - M
DRAGU MATEI C.S. SEITO BUZAU medalie bronz NITO NITO - CADETI I - M
BUCUR TIBERIU C.S. SEITO BUZAU - NITO NITO - CADETI I - M
ANITA ADRIAN C.S. SEITO BUZAU - NITO NITO - CADETI I - M


NITO - CADETI I - F - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
ION RALUCA YANG medalie aur NITO NITO - CADETI I - F
NĂCĂIANU DENISA - MARIA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie argint NITO NITO - CADETI I - F
NITA MIHAELA YANG medalie bronz NITO NITO - CADETI I - F
LUKACS KARINA - LAURA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie bronz NITO NITO - CADETI I - F
ZECHERU OANA SHINOBI BUCURESTI - NITO NITO - CADETI I - F
SERSEA MARIA ERIKA RONIN RYU - NITO NITO - CADETI I - F
DOHOTARU ADELINA C.S. BRAZI - NITO NITO - CADETI I - F


NITO - COPII I - F - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
HERCZEG ȘTEFANIA - RIANA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie aur NITO NITO - COPII I - F
TOMA SARA MARIA C.S. BRAZI medalie argint NITO NITO - COPII I - F
PIRVULESCU ILEANA STEFANIA C.S. BRAZI medalie bronz NITO NITO - COPII I - F
GOIAN MĂDĂLINA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie bronz NITO NITO - COPII I - F
MIHAI ANAMARIA YANG - NITO NITO - COPII I - F
BUCUR TEODORA C.S. SEITO BUZAU - NITO NITO - COPII I - F


NITO - MINICADETI - M - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
ENE ANDREI BOGDAN RONIN RYU medalie aur NITO NITO - MINICADETI - M
CORNESCU SAMI ADRIAN RONIN RYU medalie argint NITO NITO - MINICADETI - M
OANCEA DANIEL STEFAN C.S. BRAZI medalie bronz NITO NITO - MINICADETI - M
NICULAE CRACIUN KEVIN YANG medalie bronz NITO NITO - MINICADETI - M
STOICESCU MIHAIL C.S. BRAZI - NITO NITO - MINICADETI - M
ROŞIORU ŞTEFAN A.C.A.M.V. HO VANG DAO - NITO NITO - MINICADETI - M
PETRE BOGDAN ANDREI C.S. BRAZI - NITO NITO - MINICADETI - M
LINA CATALIN C.S. BRAZI - NITO NITO - MINICADETI - M
GORGOTEANU ANDREI C.S. BRAZI - NITO NITO - MINICADETI - M
ANDREI IUSTIN YANG - NITO NITO - MINICADETI - M


NITO - COPII II - M - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
CONSTANTIN ROBERT GABRIEL C.S. BRAZI medalie aur NITO NITO - COPII II - M
COLGIU MATEI C.S. SEITO BUZAU medalie argint NITO NITO - COPII II - M
DRAGOMIR GABRIEL C.S. BRAZI medalie bronz NITO NITO - COPII II - M


NITO - SENIORI - F - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
BULMAGA LUIZA A. C. S. ASAKUSA medalie aur NITO NITO - SENIORI - F
MUNTEAN ANDREEA - IOANA CLUBUL SPORTIV YING-LONG SPORT CENTER medalie argint NITO NITO - SENIORI - F
VOICU MIRUNA GEORGIANA A.C.A.M.V. HO VANG DAO medalie bronz NITO NITO - SENIORI - F
PANAIT ADRIANA A. C. S. AMBITIA MADALIN medalie bronz NITO NITO - SENIORI - F


NITO - JUNIORI II - M - NITO

Nume Club Medalie Proba Categorie
AVRAM GEORGIAN YANG medalie aur NITO NITO - JUNIORI II - M
CONSTANTINESCU ANDREI RONIN RYU medalie argint NITO NITO - JUNIORI II - M
ROHAT ALEXANDRU YANG medalie bronz NITO NITO - JUNIORI II - M
BACANU VLADUT YANG medalie bronz NITO NITO - JUNIORI II - M
VASILE ALEXANDRU YANG - NITO NITO - JUNIORI II - M
FRUNZĂ VLADIMIR A.C.A.M.V. HO VANG DAO - NITO NITO - JUNIORI II - M